Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość125

Niespokojny sen niemowlaka

Polecane posty

Witam. Mam problem ze snem mojej 4,5 miesięcznej córeczki. Śpi spokojnie parę minut a potem podkurcza nóżki, rzuca rączkami, kręci się. Jak ją wtedy pobujam to śpi jeszcze chwilę ale potem nawet bujanie nic nie daje. Widać że ją to męczy i jest bez przerwy niewyspana. Byłam u dwóch lekarzy. Dostała debridat, gastotuss baby ponieważ ulewa ale bez zmian. Daje również biogaia i bobotic forte. Miał ktoś taka sytuację?

Edytowano przez Gość125

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój ma to samo. I też ulewa. Wydaje mi sie, że poprostu w nocy się napina żeby pusicic bączka i później się wybudza kopiąc przy tym nogami i machając rękoma. Czasem uda się dobujac i śpi a czasem nie. Muszę go brać do siebie do łóżka i leżeć koło niego. Wtedy zasypia przy cycku. Inaczej by nie zasnął. Ma już prawie pół roku i nic się nie zmienia (ulewanie i budzenie co chwilę w nocy). Tracę powoli nadzieję że cokolwiek się zmieni. Muszę to przetrwać i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja ma tak za dnia i w nocy. Karmie bebilonem advance. Ale jak była na piersi to było tak samo. Próbowałam inne mleka w tym też Bebilon pepti i też było tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale cały czas w obrębie bebilonu? Może zmień markę, to wtedy masz szansę na bardziej zróżnicowany skład. My też zaczynaliśmy od bebilonu, potem było bebiko, a skończyło się na nan, bo najlepiej tolerowane. Ale pół roku "testów"

Możesz jeszcze zbadać poziom wit.D Pewnie ją suplementujesz maleństwu. U nas objawy kolkowe wynikały ze słabej tolerancji i okazało się, że ilość zawarta w mm spokojnie wystarczyła. Tylko badanie i ewentualne odstawienie skonsultuj z pediatrą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A przepajasz wodą? Dzieci na mm powinny dostać też wodę do picia, bo mleko jest w tym przypadku tą konkretną częścią posiłku, więc może płyny trzeba uzupełniać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może spróbuj jeszcze z tą witaminą? Odstaw na 2-3 dni, jeśli będzie poprawa, idź do lekarza na badania, a jeśli nie, to wróć do suplementacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze w takich sytuacjach polecam spróbować Grape Water. Nam nie pomogło nic innego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Iwna napisał:

Zawsze w takich sytuacjach polecam spróbować Grape Water. Nam nie pomogło nic innego.

W aptece dostanę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość125 napisał:

W aptece dostanę?

Hm nie wiem, bo ja kupowałam jak mieszkałam w UK, ale na polskim rynku też napewno to jest. Widziałam, że jest dostępne online, w aptece musisz po prostu zapytać. 

Polecam, bo jest na bazie naturalnych składników (koper i soda oczyszczona), ma działanie natychmiastowe. Rozgrzewa brzuszek co działa przeciwbólowo i pomaga wydalić gazy (u nas najwięcej po tym wychodziło górą). Córka jak pierwszy raz to podaliśmy to momentalnie zasnęła 🙂

 

PS. Przepraszam za literowke. Gripe Water. 

Edytowano przez Iwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Gość125 napisał:

Jednak u nas jest niedostępna.

 

To zamów online, jak chcesz spróbować, co za problem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×