Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Słodki listopad

Depilacja laserowa w domu czy u kosmetyczki

Polecane posty

Cześć chciałam zapytać o opinie. Zależy mi na trwałym efekcie - pachy, nogi. 

Czy warto inwestować około 2000 i bawić się w domowe usuwanie? Podobno żmudna praca i nie zawsze przynosi efekty (generalnie opinie w necie są różne).

Czy lepiej zainwestować w wizytę u kosmetyczki (rozumiem, że kosmetyczki mają mocniejszy sprzęt a co za tym idzie efekt jest szybszy, wymaga mniej zabiegów?).

Przykładowo, usuwanie włosów z pach, ile zabiegów, jak często bym musiała stosować i na jak długi okres byłby efekt, czy efekt byłby całkowity czy częściowy?

Wiem, że jest dużo opinii w internecie, aczkolwiek dużo starych, a mniemam że używana technologia poszła do przodu.

Dzięki z góry za pomoc 🙂

Zdecydowanie u kosmetyczki. W domu nie uzyskasz takiego efektu jak po depilacji w salonie. Ja wybrałam salon Sekrety Piękna w Krakowie. Mają super sprzęt i świetnie wykonują zabiegi. Musisz zrobić około 3 serie, ale potem cieszysz się gładkim ciałem. Ja robie pachy i nogi.

Dokładnie tak, tylko u kosmetyczki i tylko w sekretach piękna. Godny polecenia salon. 

Ja odłożyłam troche kasy i nie żałuję za taki efekt! Byłam na 5 zabiegach i efekt rewelacja! Jak szukasz to mogę polecić w Warszawie Skinclinic, ale są też inne fajne gabinety.

Dnia 26.11.2020 o 11:59, motyl33 napisał:

Zdecydowanie u kosmetyczki. W domu nie uzyskasz takiego efektu jak po depilacji w salonie. Ja wybrałam salon Sekrety Piękna w Krakowie. Mają super sprzęt i świetnie wykonują zabiegi. Musisz zrobić około 3 serie, ale potem cieszysz się gładkim ciałem. Ja robie pachy i nogi.

A czy w domu depilacja światłem jest tak samo skuteczna? Philips lumea 

Ja  już po kolejnym zabiegu depilacji.  Tym razem  robiłam pachy i podobnie w Sekretach Piękna. Rewelka.

Hej! Ja uważam, że ani kosmetyczka, ani domowa kuracja nie jest dobrym rozwiązaniem. Ja osobiście korzystam z usług kliniki medycyny estetycznej SCM estetic, w której pracują kosmetolodzy oraz lekarze, co daje mi większą gwarancję dobrze przeprowadzonego zabiegu. Ja osobiście zdecydowałam się na kurację diodowym laserem Vectus. Zabieg wykonywała w moim przypadku p. Beata Surma i jestem bardzo zadowolona. Po kilku zabiegach pozbyłam się zbędnego owłosienia i jak na razie (ponad pół roku) mam spokój. Polecam 🙂!

cześć domowymi sposobami nie usuniemy wlosow na stałe zwłaszcza kiedy są czarne i grube więc nie warto inwestować w zakup reklamowanych  laserów do domu za 2 000 lepiej te pieniążki przeznaczyć i zrobić zabieg w profesjonalnym gabinecie ja zrobiłam dep laserem light Sheer duet w cudownym salonie Estetica w Krakowie i efekt jest super 

Czesc, jeżeli chodzi o depilację to tylko u kosmetyczki i tylko laserem diodowym light sheer, kilka lat temu robiłam depilację IPL i bez szału, a po diodowym efekty były już po trzecim zabiegu wiec serio polecam, jeżeli jesteś z krakowa to mam sprawdzonay salon Estetica:)

Robiłam tylko u kosmetyczki...

Zdecydowanie polecam zabieg depilacji wykonać w gabinecie kosmetycznym .Jestem już po trzecim zabiegu .Zabieg był wykonywany laserem  light sheer .Zabieg praktycznie bezbolesny.Z efektów obecnie jestem naprawdę zadowolona .Bardzo polecam Studio Estetica  w Krakowie .

Ja też mam styczność z laserem Light Sheer Duet. Działa doskonale - nie niszczy łodygi włosa tylko mieszek włosowy, a więc sam "korzeń". Zdecydowanie polecam zabieg w profesjonalnym gabinecie, zapewni Ci to odpowiednie bezpieczeństwo w trakcie wykonywania zabiegu, a także indywidualne dopasowanie parametrów.

Zdecydowanie u kosmetyczki, chodze na depilacje metodą shr do depil concept i jestem mega zadowolona. Wiem ze takie zabiegi malo nie kosztują ale warto sie zapisać i mieć spokój od golenia, zaczerwień i podrażnienia. 

depilacja tylko w dobrym gabinecie kosmetycznym, na sprawdzonym urządzeniu, ja chodzę do Estetica w Krakowie na ul. Sławkowskiej, wszystkim polecam.

ile kosztuje taka depilacja laserowa w salonie? Nie wiem czemu, ale takie zabiegi kojarzą mi się zawsze z ogromnymi pieniędzmi, których mi po prostu szkoda 😜

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się