Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość888

Kawa w czasie karmienia piersią?

Polecane posty

Mamy czy kp pijecie kawę lub czarną herbatę? Jeśli tak to ile i czy ma to wpływ na sen waszych dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można pić kawę spokojnie, ale z umiarem. Pamiętaj, że mleko to Twoja krew. Do krwi dostaje się kofeina , więc możesz pić 1 kawę dziennie z mlekiem. Ja piłam cały rok w czasie karmienia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamiast zwyklej kawy, pilam bezkofeinowa (w smaku nie czuc roznicy) albo zbożowa. Ani w ciazy, ani przy karmieniu nie pilam nic z kofeina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można sobie poczytać o piciu kawy - ciąża to nie to samo co karmienie piersią. W czasie ciąży wszystko dostaje się przez łożysko, w czasie karmienia niekoniecznie, choć z kofeina i tak trzeba uważać,  ale można pić. Jeśli się napijesz kilka razy kawy i okaże się, że dziecko źle reaguje, zrezygnuj. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę pamiętać, że herbata też zawiera związki dostajace się do krwi. Wszystko z umiarem. Możesz pić kawę, jeśli dziecko śpi po tym normalnie. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, piłam jedną dziennie, przez cały okres ciąży i potem karmienia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku karmienia jadłam wszytko jałowe, nie piłam kawy i herbaty a dziecko i tak było nerwowe  i miało problem ze spaniem. Teraz pije herbatę, kawę jem smażone i wszystko tak samo jak przed ciążą. Dziecko sie zachowuje tak samo. Nie widzę różnicy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×