Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
wierzba29q

Problematyczne dla mnie uzdolnienie mojej córki, co robić ?

Polecane posty

Generalnie mam jeden duży problem z moją córką, chodzi o to, że jest ona jest zresztą po swoim ojcu uzdolniona muzycznie. Oczywiście z jednej strony cieszę się, że posiada jakiś talent, z drugiej strony mam już momentami dosyć tego rzępolenia całymi dniami a to na skrzypcach, a to na pianinie, chyba każdy miałyby po prostu dość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Kendal napisał:

Zmien psychiatryk

Mówiłaś coś ...ko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ChAD napisał:

Mówiłaś coś ...ko?

 

22 minuty temu, Kendal napisał:

Zmien psychiatryk

D.e.b.i.l.k.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powinnaś się cieszyć, że córka jest uzdolniona i że chce się dalej w tym kierunku kształcić. Nie, nie każdy miałby dosyć. Moja koleżanka bardzo dobrze grała (codziennie) i uwielbiałam tego słuchać a byłam u niej codziennie. Moje zddanie jest takie że to właśnie przez takie osoby jak ty talent zanika. A jak masz problem to kup sobie stopery do uszu albo słuchawki i słuchaj muzyki

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, bella napisał:

Kupiłaś jej pianino?

Nie ja, tylko mój były kiedyś kupił dla siebie pianino no i zostało, a teraz ona na nim gra. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stajesz się toksycznym rodzicem, kiedy Twoje dziecko jest blisko Ciebie ale w głębi duszy nie lubisz kiedy idzie własną drogą, kiedy się rozwija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stopery do uszu. 😀Dziecko uzdolnione powinno swoj talent rozwijac. Ty bedziesz miala wiekszy spokoj. Wilk syty, owca cala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najłatwiej o tolerancję, kiedy ma się nią wykazać ktoś inny, prawda?

Mam sąsiadkę, która ciągle gra... Gra, w weekendy i w dni pracujące. Gra kiedy pracuję z domu i kiedy się źle czuję i chcę zdrzemnąć w dzień. Gra, kiedy dziecko się uczy. Gra, kiedy oglądam film i kiedy czytam książkę.

Kto nie przeprowadzał rozmów telefonicznych z łazienki (bo tam najmniej słychać), nie pracował z laptopem na pralce (bo w łazience można się skupić) i nie odpowiadał na pytania zadziwionych gości "słuchaj, to tak zawsze??" nie czuje problemu.

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ja mam powiedzieć, kiedy pode mną jest sala muzyczna ? 😄 też nie grają cały dzień, tylko od momentu kiedy zaczną i max do 22. 

Wątie tez by twoja corka grała non stop. Do południa jest w szkole,pewnie ma jakieś obowiązki domowe... umów się z nią,ze moze grac np pomiedzy 17 a 19, zapisz ją do szkoly muzycznej lub do zespołu i niech tam się wyżyje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2020 o 23:39, Niebieska_Panda napisał:

Moim zdaniem powinnaś się cieszyć, że córka jest uzdolniona i że chce się dalej w tym kierunku kształcić. Nie, nie każdy miałby dosyć. Moja koleżanka bardzo dobrze grała (codziennie) i uwielbiałam tego słuchać a byłam u niej codziennie. Moje zddanie jest takie że to właśnie przez takie osoby jak ty talent zanika. A jak masz problem to kup sobie stopery do uszu albo słuchawki i słuchaj muzyki

Bardzo dobrze grała, a córka autorki być może właśnie rzępoli. To, że to dziecko lubi grać na instrumentach, to nie oznacza, że ma talent. Stopery moje drogie wygłuszają hałas o 33-35 decybeli, to nie jest tak dużo. W stoperach można spokojnie rozmawiać i rozmawiający się słyszą.

Dnia 19.09.2020 o 06:21, AgsAgsAgs napisał:

Stopery do uszu. 😀Dziecko uzdolnione powinno swoj talent rozwijac. Ty bedziesz miala wiekszy spokoj. Wilk syty, owca cala.

Dnia 18.09.2020 o 21:57, wierzba29q napisał:

Generalnie mam jeden duży problem z moją córką, chodzi o to, że jest ona jest zresztą po swoim ojcu uzdolniona muzycznie. Oczywiście z jednej strony cieszę się, że posiada jakiś talent, z drugiej strony mam już momentami dosyć tego rzępolenia całymi dniami a to na skrzypcach, a to na pianinie, chyba każdy miałyby po prostu dość. 

To po coś jej pozwoliła na skrzypce? Trzeba było zostawić jej klawisze. Na pocieszenie ci powiem, że mogła uprzeć się na trąbkę.

17 godzin temu, KateZRzeszowa napisał:

Co ja mam powiedzieć, kiedy pode mną jest sala muzyczna ? 😄 też nie grają cały dzień, tylko od momentu kiedy zaczną i max do 22. 

Wątie tez by twoja corka grała non stop. Do południa jest w szkole,pewnie ma jakieś obowiązki domowe... umów się z nią,ze moze grac np pomiedzy 17 a 19, zapisz ją do szkoly muzycznej lub do zespołu i niech tam się wyżyje. 

Ja miałam pode mną lokal, który urządzał dyskoteki i inne imprezy. Oczywiście, że ona nie gra cały dzień, ale pewnie cały czas, kiedy matka jest w domu. Dokładnie, wyznaczyć jej godziny i zapisać gdzieś, albo załatwić to prościej. Tak jak pisze Agnieszka wygłuszyć pokój dziecka.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×