Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
gość taki 1

Strasznie denerwuje mnie ta nagonka na osoby LGBT

Polecane posty

I to przeważnie przez osoby hetero którym w życiu osobistym zbytnio nie wyszło. 

Co w tym takiego złego że dwie osoby tej samej płci, pragną być razem ? Przecież nikomu nie robią żadnej krzywdy.

Przecież poza tym niczym innym się nie wyróżniają ? Po co komuś zaglądać pod pierzynę, zamiast pilnować siebie i swoich spraw ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby poczuć się lepszym, wartościowym, właśnie po to gnoi się odmieńców.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi ci o nagonkę polityczną? Nie upatrywałabym w politycznych ruchach by spolaryzować społeczeństwo żadnej prawdy, to prymitywny zabieg.

Prawda jest raczej taka, że ludzie są uprzedzeni i dają się manipulować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest złe że dwie osoby pragną być razem ! Złe są ich parady ! Widziales ? Nie zgadzam się żeby półnagie osoby z kut**ami przyklejonymi chodziły po miescie na co mogą patrzec dzieci. Czy ludzie hetero tak robią ? Ja jestem tolerancyjny, geje mogą chodzić za ręce po miescie -tak jak inne pary, nie przeszkadza mi to. Ale po co takoe rzeczy robić? Zawieszac tęcze na pomnikach, i inne okropne rzeczy ! To mnie dotyka jako katolika i na to się nie zgadzam ! Czy ja jako osoba hetero chodze ze swoja dziewczyną na smyczy na paradach ?

  • Like 5
  • Thanks 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest zgromadzenie - ostatnio głośna sytuacja.

*Facet na balkonie wywiesza tęczowa flage i klepie się po jądrach przy dzieciach

*Aktywiści LGBT przerabiają Matke Boską na tęczowo

I to właśnie dlaczego ta cała nagonka ! Jak tak można się zachowywać ? Jeżeli chcą być szanowani to nie powinni tak się zachowywać ! KLEPANIE SIĘ PO JĄDRACH W NICZYM NIE POMAGA

Edytowano przez Mayor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *кєяi*
2 minuty temu, Mayor napisał:

Jest zgromadzenie - ostatnio głośna sytuacja.

*Facet na balkonie wywiesza tęczowa flage i klepie się po jądrach przy dzieciach

*Aktywiści LGBT przerabiają Matke Bosą na tęczowo

I to właśnie dlaczego ta cała nagonka ! Jak tak można się zachowywać ? Jeżeli chcą być szanowani to nie powinni tak się zachowywać ! KLEPANIE SIĘ PO JĄDRACH W NICZYM NIE POMAGA

Ona nawet filmików nie obejrzała które ktoś wysłał na forum zeby poprzec swoją tezę 😁 Z nia nie wygrasz dyskusji, to zbyt twarda kobieta stojaca na swoim i kazdy kto ma inne zdanie jest takim czy owakim,odpuszczę sobie dokladne rzucone przez nią epitety 😁

Edytowano przez *кєяi*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Poetka napisał:

Facet z czapką maga MAKE AMERICA GREAT AGAIN xD? Chyba sobie żartujesz jak podajes to jako przykład. Tęcza była z ikeowego łóżeczka dziecięcego sprzed kilku lat, a czapeczka popierająca Trumpa wskazuje na prawicowe poglądy. Chyba nie sądzisz, że lewak aktywista lgbt nie miałby prawdziwej flagi lgbt o właściwych kolorach i wspierałby Trumpa?

Obrażają moje i innych uczucia religijne.

Ja szanuje człowieka za to jakim jest, nie ważne czy czarny, lgbt, żółty czy niski, wysoki.

Jeżeli szanuje mnie ja będę szanował jego.

To co wyprawiają aktywiści LGBT to jest gruba przesada ! I tego w Polsce nie będziemy tolerować. Jestesmy Krajem katolickim i uszanujcie to ! Czy już nie można być gejem albo trans bez pokazywania tego na ulicach albo wywieszania flag na pomnikach religijnych, albo jeszcze zakłócanie obchodów patriotycznych np Ten gosc na Balkonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, gość taki 1 napisał:

I to przeważnie przez osoby hetero którym w życiu osobistym zbytnio nie wyszło. 

Co w tym takiego złego że dwie osoby tej samej płci, pragną być razem ? Przecież nikomu nie robią żadnej krzywdy.

Przecież poza tym niczym innym się nie wyróżniają ? Po co komuś zaglądać pod pierzynę, zamiast pilnować siebie i swoich spraw ?

Po co komu zaglądać pod pierzyne ? Jak to osoby LGBT pokazują co się dzieje pod tą pierzyną ! - chcą uczyć tego dzieci, pokazuja na marszach. Gdyby nie te akcje z pomnikami, i innymi patologicznymi zachowaniami to ja bym NIC do LGBT nie miał. Kompletnie nic ! 

Sami sobie zapracowaliscie na to że tak was spoleczenstwo traktuje. SAMI ! a takich osób jak ja jest wiele, którzy nic do was nie mieli, żyjecie sobie to sobie żyjcie. Ale brak szacunku do naszej Religii, dzieci i wiele innych to przesada !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Mayor napisał:

Jestesmy Krajem katolickim i uszanujcie to !

Co proszę???

Polska nie jest państwem wyznaniowym, a katolicy niech najpierw sami zaczną przestrzegać zasad swojej wiary.

Z tego co wiem pierwsza i podstwowa zasada to "szanuj bliźniego swego jak siebie samego".

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Bimba napisał:

Co proszę???

Polska nie jest państwem wyznaniowym, a katolicy niech najpierw sami zaczną przestrzegać zasad swojej wiary.

Z tego co wiem pierwsza i podstwowa zasada to "szanuj bliźniego swego jak siebie samego".

Szanuje, ale to nie znaczy że możecie tak się zachowywać, a ja będę udawał że nic się nie dzieje i was chwalił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie te wszystkie akcje to od razu by się zmieniło podejscie spoleczeństwa ! Mówie poważnie 😉 Ja sam "ustawiałem" do pionu osoby które przy mnie mówiły obrazliwe teksty w strone gejów i lesbijek. Ale po tym wszystkim... szkoda gadać 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Mayor napisał:

Gdyby nie te wszystkie akcje to od razu by się zmieniło podejscie spoleczeństwa !

Te akcje są właśnie reakcją na odbieranie im praw, gnojenie ich i dyskryminowanie.

 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Bimba napisał:

Czyli szanujesz ale nie szanujesz.

Ty wiesz o czym ty piszesz ?

Szanujr ale nie musze się zgadzac i popierac.

Szanuje i idac z dzieckiem i widzac goscia klepiacego sie po jądrach nie pójde i mu nie wpie**ole bo jestem Katolikiem.

Widząc marsz LGBT nie bede ich wyzywał bo Szanuje to że każdy może mieć inne upodobania. Ale tego co robicie nie popieram !

Szanuje was jako Ludzi... ale bronic już w dyskusjach was nie bede. Nie zaslugujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, gość taki 1 napisał:

Co w tym takiego złego że dwie osoby tej samej płci, pragną być razem ? Przecież nikomu nie robią żadnej krzywdy.

Nic. Niech sobie robią w swoim domu co chcą to ich życie.

Nie chcę jednak żeby mi demonstrowali i urządzali jakieś pochody poparcia dla swojego chorego ruchu LGBT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Różniczka napisał:

A gdzie widziałaś co robią pod pierzyną ludzie LGBT ?

Np Marsz i gosc z napisem "Chce ruch*c swojego faceta a nie waszego bombelka"

Idzie sie domyslec co robicie. To uważacie za nornalne ? Takie slogany? Matka Boska w czymś na kształt waginy. Jak to szanowac ?

Edytowano przez Mayor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Mayor napisał:

Ty wiesz o czym ty piszesz ?

Szanujr ale nie musze się zgadzac i popierac.

Szanuje i idac z dzieckiem i widzac goscia klepiacego sie po jądrach nie pójde i mu nie wpie**ole bo jestem Katolikiem.

A gdzie ty widzisz tych gości klepiących się po jądrach??? 

Ja nigdy w życiu nie widziałam oprócz tego w telewizji prowokatora, który z ruchem lgbt nie ma nic wspólnego!

A jak był marsz tych ludzi to wlasnie heteroseksualni ich przeciwnicy w tym dzieci z nimi obecne!!! wykonywali nieprzyzwoite gęsty i ruchy i krzyczeli że "z przodu się wkłada a nie z tyłu"!

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Różniczka napisał:

Na poczekaniu wymyśliłaś jakieś bzdurne hasło, trzeba dać fote z marszu.

Wlasnie wstawilem. I czeka na zaakceptowanie przez moderatora. Jak moge ci wyslac foto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Poetka napisał:

I rzucali kamieniami

Rzucanie kamieniami to ulubiony sport katolików od przynajmniej 2 tyś lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Różniczka napisał:

Na poczekaniu wymyśliłaś jakieś bzdurne hasło, trzeba dać fote z marszu.

Masz już na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Różniczka napisał:

Zawsze mozna znaleść jakieś wytłumaczenie swojej na poczekaniu wymyślonej bzdury.

Kobieto sprawdz wiadomosci ! Wyslalem ci zdjecie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Mayor napisał:

Kobieto sprawdz wiadomosci ! Wyslalem ci zdjecie !

Chcesz ich wszystkich ukarać i zniszczyć za jeden głupi napis???

 To czemu nie chcesz potępić i zniszczyć kościoła za jedno wykorzystane przez księdza dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Różniczka napisał:

Sprawdziłam i uważam że może ten napis nie jest subtelny ale wolę ich od kościelnych pedof którzy czynią dokładnie odwrotnie 

Proszę teraz mnie przeprosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Bimba napisał:

Chcesz ich wszystkich ukarać i zniszczyć za jeden głupi napis???

 To czemu nie chcesz potępić i zniszczyć kościoła za jedno wykorzystane przez księdza dziecko?

Nie potępiam za jeden napis.

Potępiam za zachowanie na ulicach

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja potępiam katolików bierny udział w krzywdzeniu dzieci.

Kto robi społeczeństwu większą krzywdę?

Lgbt czy czarne ...enki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA

Też nie mam nic przeciwko takim osobom.Tacy się urodzili. Nie ich wina Jednak nie jestem za legalizowaniem związków a jeszcze bardziej za adoptowaniem dzieci.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mam nic przeciwko legalizowaniu  ich związków, a jeśli chodzi o adopcje dzieci to panowie wcale nie mają takiego zamiaru i ochoty a panie sprawiają sobie dziecko w tradycyjny sposób, nie zarobisz jej urodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adopcja.. to jest dobrt temat.. wyobrazcie sobie psychike dziecka gdzie kazdy ma mame i tate a on tate i tate.. 

Ja bym nie chciał żyć w takiej rodzinie

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty im odmawiasz prawa chodzenia po ulicy a teraz nagle z adopcją wyskakujesz?

Oni wcale dzieci nie chcą adoptować, a szczególnie mężczyźni.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, gość taki 1 napisał:

I to przeważnie przez osoby hetero którym w życiu osobistym zbytnio nie wyszło. 

Co w tym takiego złego że dwie osoby tej samej płci, pragną być razem ? Przecież nikomu nie robią żadnej krzywdy.

Przecież poza tym niczym innym się nie wyróżniają ? Po co komuś zaglądać pod pierzynę, zamiast pilnować siebie i swoich spraw ?

Im nie trzeba zaglądać pod pierzynę. Sami świecą swoimi preferencjami. W tym rzecz, bo żaden człowiek na poziomie nie obnosi się ze swoją seksualnością. U mnie w mieście geje to np: świetny rehabilitant, para panów prowadzących oddział banku i dentysta. I oni dostają rykoszetem. Bo teraz nie liczy się ich fachowość, a preferencje. Po raz pierwszy spotkałam się z negatywną oceną rehabilitanta, chociaż jest tak dobry, że ma klienci przyjeżdżają do niego aż z Wrocławia.  A tu się okazuje, że to zbok i pani się mu dotknąć nie da. No niestety, jak się określasz, tak jesteś postrzegany. Jak opluwasz, to z wiatrem wraca...Nie tylko do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×