Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
gość taki 1

Strasznie denerwuje mnie ta nagonka na osoby LGBT

Polecane posty

7 godzin temu, KermitZaba napisał:

Nemetiisto i jak postępy w rozwoju twojego forum "Daddy Dom / Little Girl"?

Jest, na razie początki. Trzeba zapełnić treścią a ostatnio mało czasu. Nie jedno forum już rozkręciłem i wiem, że to trwa. 😉

 

7 godzin temu, KermitZaba napisał:

Wolałbyś 15-latke do takiej relacji, jak by się jakaś zgodziła, czy jakaś starszą dziewczynę?

Tylko pełnoletnia. Na razie spotykam się z 18-latką bez tej otoczki ale brakuje mi tych, ckliwych czułości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, KermitZaba napisał:

Może nawet jakaś nastolatka zainteresowana DDlg zauważy naszą rozmowę i do niego napisze.

Były dwie zainteresowane w ciągu ubiegłego tygodnia. Tylko, że zauważyłem, że to wyjątkowo, wręcz przesadnie wrażliwe osoby. Wystarczy chwila nieuwagi by zniknęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, oinkss napisał:

niech walcza o swoje bez obrazania religii czy politykow bo to sie mija z celem.

Nikt, nikogo nie obraża. Co najwyżej nazywają coś neutralnie tylko niektórzy są przewrażliwieni na punkcie swoich odchyłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, taki obraz wasz napisał:

Skoro lgbt to nie ideologia, to dlaczego aktywiści i ich zwolennicy nienawidzą osób homoseksualnych, które nie popierają postulatów lgbt?

Nigdy się z tym nie spotkałem. Wszyscy lubią wszystkich. To najbardziej przyjaźni ludzie jakich w życiu spotkałem.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, oinkss napisał:

to nie jest obrazanie?

Obrażanie czego? Cipek czy korony? 🤔 Jeśli ktoś się przez coś takiego obraza to pokazuje tylko co ma w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, oinkss napisał:

Czemu udajesz ze nie wiesz o co chodzi? 

Trzeba mieć nieźle ...y umysł żeby widzieć w tym coś więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, oinkss napisał:

Nie wkurzyloby cie to?

Z jakiego powodu? To byłoby zabawne. Chciałbym bo to świetna reklama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, oinkss napisał:

a latwo znalezc artykuly na takie tematy...

I już w tytule jest czarno na białym, że to  satyra a nie to co sobie wymyślają jakieś popäprane łby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, oinkss napisał:

No coz. wychodzi, ze dosc duzo ludzi jest dla ciebie yebnietych.

W zasadzie wszyscy. 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, oinkss napisał:

juz nie wiem co ogladac

Najlepiej wyłączyć TV i oglądać świat bezpośrednio. Chodzić na wydarzenia, uczestniczyć w nich, mieć własne doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, oinkss napisał:

szkoda, ze przez takie cos normalni protestujacy sa gorzej traktowani.... jestem jak najbardziej za tym, zeby byla wieksza akceptacja dla lgbt, ale nie w takiej postaci ze nosza takie c ipki i na sile chca ludzi szokowac..

Masz racje.. mi nie przeszkadzali.. na prawde, nawet stawałem w obronie. Do czasu.. no właśnie, wszystko już co miałem powiedzieć powiedziałem, a ty dopisalaś.. też widziałem cip* a w środu maryje, czy tam też koronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Nemetiisto napisał:

Nigdy się z tym nie spotkałem. Wszyscy lubią wszystkich. To najbardziej przyjaźni ludzie jakich w życiu spotkałem.

Ale znowu mówimy o różnych rzeczach.

Zwykli homoseksualiści jak najbardziej mogą być i często są przyjaźni. I do nich nikt nic nie ma. Ale to nie jest lgbt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Różniczka napisał:

Oczywiście ale jak będą gminy które wypisują "strefa wolna od LGBT" to o zgodzie nie ma mowy tym bardzie że nawet rządzący nie nazywają ich ludzmi.

Ale co to niby jest strefa wolna od lgbt? Że co, gejów tam nie wpuszczają? Policja stoi i kontroluje, żeby broń Boże żaden gej się nie przedostał? A jak mieszkaniec jest gejem to go biją, dopóki się nie wyprowadzi?

Nie. Nic takiego nie ma miejsca. To jest jedynie sprzeciw wobec postulatów ideologicznych lgbt i nie ma nic wspólnego ze zwyczajnymi ludźmi. Każda osoba homoseksualna jest tam mile widziana i nic jej nie grozi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, taki obraz wasz napisał:

Ale to nie jest lgbt

Co Ty bredzisz? LGBTQiA+ obejmuje wszystkich. Zwykłych i niezwykłych i nie tylko homoseksualistów. Ja jestem hetero i też mnie obejmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autorze tematu, ja mam 31 lat, jestem facetem hetero, któremu w kwestii związków nic nie wyszło mimo, że próbowałem. Wśród osób, które znam, które jeżdżą po LGBT w większości są pewni siebie faceci, którzy mają partnerki.

Ja w żadnym wypadku nie jezve po osobach LGBT, moja przyjaciółka (internetowa, bo irl w miejscu, w którym miesjzam nie mam znajomych), która jest świetnym człowiekiem, od którego mam dużo ciepła i wsparcia w leczeniu depresji jest właśnie osobą LGBT, osobą perłą ciepła i empatii.

Przerażają mnie osoby, które oceniają innych przez pryzmat tego jak kochają. To jest w sumie wszystko smutne, bo pochopne oceny są powszechne, zbyt wielu ludziom brakuje empatii i wrażliwości. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Blue screen of death napisał:

Autorze tematu, ja mam 31 lat, jestem facetem hetero, któremu w kwestii związków nic nie wyszło mimo, że próbowałem. Wśród osób, które znam, które jeżdżą po LGBT w większości są pewni siebie faceci, którzy mają partnerki.

Ja w żadnym wypadku nie jezve po osobach LGBT, moja przyjaciółka (internetowa, bo irl w miejscu, w którym miesjzam nie mam znajomych), która jest świetnym człowiekiem, od którego mam dużo ciepła i wsparcia w leczeniu depresji jest właśnie osobą LGBT, osobą perłą ciepła i empatii.

Przerażają mnie osoby, które oceniają innych przez pryzmat tego jak kochają. To jest w sumie wszystko smutne, bo pochopne oceny są powszechne, zbyt wielu ludziom brakuje empatii i wrażliwości. 

Musisz wiedzieć że tu nie chodzi o empatię czy wrażliwość a tylko i wyłącznie o polityke. Tak naprawdę to nie są lata 90' gdzie gej był ganiany przez pół miasta. Obecnie każdy robi co chce i bardzo rzadko inni zwracają na to większą uwagę. Moim zdaniem cała tzw społeczność Lgbt staje się ofiarą kampani politycznych. W ostatnich latach inne orientacje były coraz bardziej tolerowane, a społeczeństwo może powoli ale odchodziło od konserwatywnych poglądów. Za to wychodzenie na ulice i brak szacunku do niektórych symboli drastycznie polaryzuje społeczeństwo. A co za tym idzie wzrasta przemoc i agresja wobec ludzi, i dorobek wielu lat poszedł się jeb...  Osobiście nigdy nie uważałem osób z pod szyldu lgbt za normalne, ale każdy ma prawo żyć jak chce i dopóki nie są obrażane moje przekonania to te grupy były dla mnie obojętne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widać w tym temacie propaganda działa znakomicie. Tak z jednej jak i z drugiej strony. Są politycy którzy chcą ugrać polityczny kapitał na propagandzie. Kler, który chce odwrócić uwagę od samego siebie. No i garstka osób LGBT które walcząc o swoje prawa robią ogromny chaos i nieświadomie często działają przeciw sobie.To jest tylko polityka i propaganda.

Tym czasem ja chciałem zapytać tak po ludzku. Odsuwając całą propagandę i politykę na bok. Co sprawia że niektórzy tak bardzo nienawidzą  osób LGBT.? Chciałbym żebyście do odpowiedzi użyli własnego mózgu a nie propagandy i polityki. 

W czym dwóch spokojnych facetów mieszkających razem jest gorszych od hetero ?

Czemu dwie kochające się kobiety w niektórych powodują takie obrzydzenie ?

Czemu katolik który udaje pobożnego w domu tłucze swoją żonę albo gwałci dzieci jest często usprawiedliwiany a osoba LGBT traktowana gorzej od niego ?

Związki partnerskie ? A czemu nie ? Jakie masz prawo decydować o tym czy ten człowiek jest lepszy czy gorszy. Czy będzie dobrym partnerem czy nie. Do tego dochodzą kwestie prawne które znacznie ułatwiły by życie takim ludziom. 

Adopcja dzieci ? W Polsce istnieje drobiazgowa procedura adopcyjna i tacy ludzie musieli by przez takie sito przejść. Czy dwóch kochających dziecko facetów., którzy dbali by i opiekowali by się dzieckiem jest gorsze od domu dziecka ? Jakie masz prawo twierdzić że ten człowiek jest gorszy ?

Czemu niektórzy hetero chcą decydować o losie LGBT dzieląc ludzi na lepszy i gorszy sort , zamiast zająć się sobą i dać im spokój.To jest jak w pewnej partii. Członkowie twierdzą że w ich partii każdy może mieć własne zdanie, pod warunkiem że jest ono identyczne ze zdaniem prezesa. 

Nie ulegajcie propagandzie. Nie dajcie sobą manipulować. Zacznijcie częściej wykorzystywać własną mądrość i rozwagę, zamiast ulegać manipulacjom  politycznym. 

Ci ludzie mieszkają między nami. Często są świetnymi ludźmi. Dobrymi specjalistami. Jakoś nie słyszałem żeby ludzie homo czy les biegali i gwałcili innych. Oni (z pewnymi wyjątkami) chcą żyć normalnie. Pozwólmy im na to. 

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, gość taki 1 napisał:

W czym dwóch spokojnych facetów mieszkających razem jest gorszych od hetero ?

W niczym.

1 godzinę temu, gość taki 1 napisał:

Czemu dwie kochające się kobiety w niektórych powodują takie obrzydzenie ?

Nie powodują.

1 godzinę temu, gość taki 1 napisał:

Czemu katolik który udaje pobożnego w domu tłucze swoją żonę albo gwałci dzieci jest często usprawiedliwiany a osoba LGBT traktowana gorzej od niego ?

Raczej odwrotnie. Dlaczego przestępstwa osób lgbt, osób o lewicowych poglądach oraz przedstawicieli mniejszości (podobnie jak np. murzynów w USA) są wyciszane w mediach, a o np. gwałtach księży jest głośno wszędzie?

1 godzinę temu, gość taki 1 napisał:

Związki partnerskie ? A czemu nie ? Jakie masz prawo decydować o tym czy ten człowiek jest lepszy czy gorszy. Czy będzie dobrym partnerem czy nie. Do tego dochodzą kwestie prawne które znacznie ułatwiły by życie takim ludziom. 

Nie mam nic przeciwko związkom partnerskim.

1 godzinę temu, gość taki 1 napisał:

Adopcja dzieci ? W Polsce istnieje drobiazgowa procedura adopcyjna i tacy ludzie musieli by przez takie sito przejść. Czy dwóch kochających dziecko facetów., którzy dbali by i opiekowali by się dzieckiem jest gorsze od domu dziecka ? Jakie masz prawo twierdzić że ten człowiek jest gorszy ?

Dla dobra dzieci nie. Takie dziecko nie miałoby życia w szkole, Polska nie jest na to gotowa.

1 godzinę temu, gość taki 1 napisał:

Czemu niektórzy hetero chcą decydować o losie LGBT dzieląc ludzi na lepszy i gorszy sort , zamiast zająć się sobą i dać im spokój.

Nikt nikogo nie dzieli, poza politykami.

1 godzinę temu, gość taki 1 napisał:

Ci ludzie mieszkają między nami. Często są świetnymi ludźmi. Dobrymi specjalistami. Jakoś nie słyszałem żeby ludzie homo czy les biegali i gwałcili innych. Oni (z pewnymi wyjątkami) chcą żyć normalnie. Pozwólmy im na to. 

No i niech sobie żyją. Tylko aktywiści lgbt im przeszkadzają i nawet wielu gejów jest przeciwko nim.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, taki obraz wasz napisał:
2 godziny temu, gość taki 1 napisał:

Czemu katolik który udaje pobożnego w domu tłucze swoją żonę albo gwałci dzieci jest często usprawiedliwiany a osoba LGBT traktowana gorzej od niego ?

Raczej odwrotnie. Dlaczego przestępstwa osób lgbt, osób o lewicowych poglądach oraz przedstawicieli mniejszości (podobnie jak np. murzynów w USA) są wyciszane w mediach, a o np. gwałtach księży jest głośno wszędzie?

A jaki to specjalny rodzaj przestępstw popełniają lgbt inny od tych jakie popełniają hetero a tym bardziej księża?

I nie słyszałam nigdy aby przestępca lgbt był  przenoszony do innej pracy z dala od miejsca gdzie to zrobił zamiast pójść do więzienia jak hetero.

Tylko księża zmieniali parafię na inną parafię zamiast na celę więzienną!

Jeśli zaś chodzi o śledztwo w sprawie przestępstwa to zarówno lgbt jak i hetero mieli postępowania prowadzone w polskiej prokuraturze a nie jak księża na terenie obcego państwa (Watykan) bez możliwości wglądu polskiej prokuratury!

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Bimba napisał:

A jaki to specjalny rodzaj przestępstw popełniają lgbt inny od tych jakie popełniają hetero a tym bardziej księża?

A gdzie napisałem, że popełniają jakieś specjalne przestępstwa, inne niż wszyscy?

32 minuty temu, Bimba napisał:

I nie słyszałam nigdy aby przestępca lgbt był  przenoszony do innej pracy z dala od miejsca gdzie to zrobił zamiast pójść do więzienia jak hetero.

Ale jak margota chcieli wsadzić do więzienia, to zaraz krzyk w mediach i na ulicach, że homofobia.

33 minuty temu, Bimba napisał:

Tylko księża zmieniali parafię na inną parafię zamiast na celę więzienną!

No i tego też nie popieram, ale też nie każdy ksiądz to pedofil, a lewactwo atakuje wszystkich księży.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Bimba napisał:

A jaki to specjalny rodzaj przestępstw popełniają lgbt inny od tych jakie popełniają hetero a tym bardziej księża?

I nie słyszałam nigdy aby przestępca lgbt był  przenoszony do innej pracy z dala od miejsca gdzie to zrobił zamiast pójść do więzienia jak hetero.

Tylko księża zmieniali parafię na inną parafię zamiast na celę więzienną!

A gdzie napisałem, że popełniają jakieś specjalne przestępstwa, inne niż wszyscy?

Ale jak margota chcieli wsadzić do więzienia, to zaraz krzyk w mediach i na ulicach, że homofobia.

No i tego też nie popieram, ale też nie każdy ksiądz to pedofil, a lewactwo atakuje wszystkich księży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, taki obraz wasz napisał:

No i tego też nie popieram, ale też nie każdy ksiądz to pedofil, a lewactwo atakuje wszystkich księży.

A nie każdy lgbt to Margot a prawactwo atakuje wszystkich lgbt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Bimba napisał:

Niestety moderacja zatrzymuje odpowiedzi.

Wiem.

34 minuty temu, Różniczka napisał:

Tyle tylko że jak ksiądz wykorzysta dziecko to zostaje przeniesiony z jednej plebani do drugiej i to cala jego kara

No i tego też nie popieram, zresztą nawet nie jestem wierzący, co to ma do rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Bimba napisał:

A nie każdy lgbt to Margot a prawactwo atakuje wszystkich lgbt.

Nie, do normalnych gejów nikt nic nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, taki obraz wasz napisał:
1 godzinę temu, Bimba napisał:

A nie każdy lgbt to Margot a prawactwo atakuje wszystkich lgbt.

Nie, do normalnych gejów nikt nic nie ma

Tak samo jak do normalnych księży!

Godzinę temu miałeś pretensje że ich przestępstwa są nagłaśniane!

I powinny być!

Stawiają się wyżej  od normalnych ludzi, składają przysięgi ubóstwa i celibatu, korzystają z przywilejów za "bycie wzorem", więc sorry, ale od  takich ludzi mam prawo więcej wymagać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Bimba napisał:

Tak samo jak do normalnych księży!

Nieprawda.

1 godzinę temu, Bimba napisał:

Godzinę temu miałeś pretensje że ich przestępstwa są nagłaśniane!

I powinny być!

Powinny być, tak samo jak wszystkie inne. A jednak przestępstwa lgbt, murzynów czy "uchodźców" są wyciszane.

1 godzinę temu, Bimba napisał:

Stawiają się wyżej  od normalnych ludzi

To tak jak lgbt.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat te  wszystkie teczowe  parady to jedno wielkie pajacowanie i wiekszosc  par homo nie bierze w tym udzialu.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BennieAndTheJets1

GEJE DO WORA A WÓR DO JEZIORA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×