Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Nieduży

Cuckold?

Polecane posty

Odkryłem że chyba podnieca mnie bycie cuckiem... Chyba tak to się nazywa. Ale do rzeczy.

Jestem niedużym facetem, mam 164cm wzrostu. Moja dziewczyna jest ciut wyższa ode mnie, ma jakoś 170 cm. W łóżku układa nam się źle, rzadko uprawiamy seks, bo ona nie chce, albo nie ma czasu...

Jakiś czas temu zauważyłem że dużo siedzi w telefonie, jakby ciągle z kimś gadała. Na pytania co robi, odpowiadała że nic. Nabrałem podejrzeń, że chyba kogoś ma na boku, więc postanowiłem to sprawdzić. Wyszedłem wcześniej z uczelni i poszedłem do domu. Kiedy wszedłem do mieszkania, już wiedzialem że mam rację, bo słyszałem jej głośne jęki. Wszedłem do pokoju i stanąłem jak wyryty. Na łóżku leżała naga moja dziewczyna, a ją posuwał jakiś wielki, napakowany facet. Wybiegłem z mieszkania i stałem przed drzwiami w szoku. Po kilku minutach z mieszkania wyszedł ten gość, spojrzał się na mnie z góry (był w porównaniu do mnie ogromny, miał z pewnością grubo ponad 190cm) i zaśmiał.

Od razu zacząłem odpytywać dziewczynę o co chodzi, kto to jest i dlaczego to robi. Ona z płaczem wszystko opowiedziała, ale w pewnym momencie ze zdziwieniem zauważyłem że cała sytuacja była dla mnie dość...podniecająca. No i dziwne dla mnie było też to, że dziewczyna zawsze mi mówiła że nie lubi takich facetów (wysokich, napakowanych).

Czy jestem cuckiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, że ona chyba wie że mnie to podnieca i co chwila rzuca jakimiś tekstami do mnie w tym kontekście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że normalna , poważna rozmowa z dziewczyną wiele wyjaśni . Jeśli ona chce być z Tobą A Ty z nią to zawsze znajdzie się kompromis . 

Musisz tylko sam Z sobą się dogadać i być pewnym tego co Cię kręci i co kręci dziewczynę.  Czy Ciebie podnieca to że jesteś rogaczem czy chcesz być w trójkącie i bawić się razem ? Czy tylko obserwować? I co ona na taki układ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może dojedziecie razem do wniosku , że to wam odpowiada ? 

Spróbujcie w trójkę.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2020 o 00:12, Nieduży napisał:

Czy jestem cuckiem?

do kompletu powinieneś jeszcze napisać, że masz bardzo małego a tamten miał wielkiego ....

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2020 o 07:42, ddt60 napisał:

do kompletu powinieneś jeszcze napisać, że masz bardzo małego a tamten miał wielkiego ....

Nie zwróciłem na to uwagi, ale mój jest raczej przeciętny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2020 o 07:18, Rudy Orm napisał:

Myślę że normalna , poważna rozmowa z dziewczyną wiele wyjaśni . Jeśli ona chce być z Tobą A Ty z nią to zawsze znajdzie się kompromis . 

Musisz tylko sam Z sobą się dogadać i być pewnym tego co Cię kręci i co kręci dziewczynę.  Czy Ciebie podnieca to że jesteś rogaczem czy chcesz być w trójkącie i bawić się razem ? Czy tylko obserwować? I co ona na taki układ? 

Mnie chyba kręci to właśnie bycie rogaczem, patrzenie jak on to robi, a ja mogę bezsilnie stać i patrzeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Nieduży napisał:

Mnie chyba kręci to właśnie bycie rogaczem, patrzenie jak on to robi, a ja mogę bezsilnie stać i patrzeć...

skoro  ciebie to kręci a ona jest chętna to szukaj byka i do roboty !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, miś napisał:

skoro  ciebie to kręci a ona jest chętna to szukaj byka i do roboty !

tylko czy ona chętna ... ? Może potrafi sobie sama znaleźć kochanka i nie kręci ją aby tamten patrzył - czyli rogacz nie jest jej to niepotrzebny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, LoveSexOrgasm napisał:

Facet wlasnie zerznol ci laske,wysmial cie i ma ciebie pewnie za frajera (delikatnie powiedziane) a ty piszesz ze ciebie to kreci . Sry rozumiem miec jakies zboczenia ale to to jest tragedia. 
Bez urazy 

nie przesadzaj

trójkąty jak i inne wielokąty są akceptowane w pewnych środowiskach

zdrada kontrolowana też do nich należy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, LoveSexOrgasm napisał:

No ok,tyle ze tutaj masz sytuacje gdzie kobieta po cichu bzyka sie z innym

następny etap będzie taki, że wybierze kochanka a jego kopnie w d ... i cała zabawa w cuckold się skończy. Opowiadanie partnerowi jak fajnie jest z kochankiem bawi kobiety tylko przez jakiś czas ale potem to one już wolą zazwyczaj stabilny układ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, LoveSexOrgasm napisał:

No ok,tyle ze tutaj masz sytuacje gdzie kobieta po cichu bzyka sie z innym,bo nie ma na goscia juz ochoty ,tutaj nie bylo wczesniejszych rozmow na temat seksu w trojkacie. I nie sadze zeby tamten typ chcial go do zabawy w trojkacie, poprostu bzyknol laske a jego ma za zero. Niewidze tu nic podniecajacego.😉

generalnie masz rację tylko że ta sytuacja podnieca autora a nie innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, ddt60 napisał:

następny etap będzie taki, że wybierze kochanka a jego kopnie w d ... i cała zabawa w cuckold się skończy. Opowiadanie partnerowi jak fajnie jest z kochankiem bawi kobiety tylko przez jakiś czas ale potem to one już wolą zazwyczaj stabilny układ.

różnie to bywa jak autor ma mocny argument finansowy to laska szybko partnera nie zmieni natomiast on powinien założyć kamerkę  i sprawę szczegółowych relacji ze spotkań miałby rozwiązaną !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, ddt60 napisał:

tylko czy ona chętna ... ? Może potrafi sobie sama znaleźć kochanka i nie kręci ją aby tamten patrzył - czyli rogacz nie jest jej to niepotrzebny

Ona mi mówiła, że chodziło o tego jednego konkretnego "byczka". I raczej jej nie kreci to żebym tak stał i patrzył, chyba że z ukrycia, tak, żeby ten facet się nie dowiedział że oglądam.

3 godziny temu, miś napisał:

różnie to bywa jak autor ma mocny argument finansowy to laska szybko partnera nie zmieni natomiast on powinien założyć kamerkę  i sprawę szczegółowych relacji ze spotkań miałby rozwiązaną !

Finansowy akurat argument mam :)

Ale kamerki nie chce zakładać bo się dziewczyna nie zgadza :(

4 godziny temu, ddt60 napisał:

następny etap będzie taki, że wybierze kochanka a jego kopnie w d ... i cała zabawa w cuckold się skończy. Opowiadanie partnerowi jak fajnie jest z kochankiem bawi kobiety tylko przez jakiś czas ale potem to one już wolą zazwyczaj stabilny układ.

No cóż, spróbuję to pociągnąć jak długo się da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, miś napisał:

skoro  ciebie to kręci a ona jest chętna to szukaj byka i do roboty !

Byka nie trzeba szukać, bo już ma 😄

Edytowano przez Nieduży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Maryla31 napisał:

wg mnie to nie żaden cuckold, a po prostu laska nie czuje się dopchana przez partnera i puszcza się na boku. Typowa sytuacja.

No tak, ale mnie taka sytuacja podnieca ...

6 godzin temu, _Królowa29_ napisał:

Jaki normalny facet daje posuwać swoją laskę? Wyczuła że jesteś jeleniem i korzysta z okazji.

Czyli jestem nienormalny, bo mnie to jara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do normy to trudno określić zjawisko. Większość takich sytuacji jest w otoczce tajemnicy. Zaniedbywana kobieta w związku, która nie ma oporów natury np. religijnej, będzie puszczać się na boku, czy to za zgodą partnera, czy też bez zgody dyskretnie. W końcu zdrowa kobieta musi rozładować swoje napięcie seksualne. Przypadkiem autor nakrył swoją kobietę na zdradzie i się podniecił. Powinien jej o tym powiedzieć, że go to kręci i może razem coś ustalą. Nie każda puszczalska kobieta chce być podglądana, bo ją to nie kręci.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Nieduży napisał:

No tak, ale mnie taka sytuacja podnieca ...

Czyli jestem nienormalny, bo mnie to jara?

w jakimś sensie tak. Musisz mieć wdrukowane poczucie niskiej wartości (jak nie świadomie to podświadomie) i dlatego szukasz innego mężczyzny, który mógłby zapłodnić ci żonę. Możliwe, że jak Wasz związek przejdzie w fazę dojrzałą - o ile do tej fazy dotrwa - a ona wyczuje ten układ sama będzie Cię zdradzać i wejdzie "w tą grę". Jest tak, że część kobiet opiera swoją seksualność na uczuciach i w takie układy nigdy nie wchodzą ale część świadomie czy podświadomie gra tak, że seks uprawia z najatrakcyjniejszymi bykami a żyje w jednym domu z mężczyzną o "gorszych parametrach" ale dającym jej większe oparcie w życiu "stabilizacja w życiu i stabilizacja finansowa". Przeczytaj "Wojny plemników". To na pewno dobra książka, która pozwoli zrozumieć Ci ten mechanizm

https://www.rebis.com.pl/pl/book-wojny-plemnikow-robin-baker,SCHB05363.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.10.2020 o 06:46, Darek M napisał:

Co do normy to trudno określić zjawisko. Większość takich sytuacji jest w otoczce tajemnicy. Zaniedbywana kobieta w związku, która nie ma oporów natury np. religijnej, będzie puszczać się na boku, czy to za zgodą partnera, czy też bez zgody dyskretnie. W końcu zdrowa kobieta musi rozładować swoje napięcie seksualne. Przypadkiem autor nakrył swoją kobietę na zdradzie i się podniecił. Powinien jej o tym powiedzieć, że go to kręci i może razem coś ustalą. Nie każda puszczalska kobieta chce być podglądana, bo ją to nie kręci.

 

Już z nią o tym rozmawiałem. Stwierdziła że to dziwne, ale nie "niespotykane". Jeśli chodzi o podglądanie - powiedziała, że na pewno nie mogę tak sobie stać i sobie patrzeć, a raczej powinienem to robić z ukrycia. Powiedziała również, że ją też cała ta sytuacja podnieca, więc chyba nie jest tak źle 🙂

Dnia 4.10.2020 o 07:38, ddt60 napisał:

w jakimś sensie tak. Musisz mieć wdrukowane poczucie niskiej wartości (jak nie świadomie to podświadomie) i dlatego szukasz innego mężczyzny, który mógłby zapłodnić ci żonę. Możliwe, że jak Wasz związek przejdzie w fazę dojrzałą - o ile do tej fazy dotrwa - a ona wyczuje ten układ sama będzie Cię zdradzać i wejdzie "w tą grę". Jest tak, że część kobiet opiera swoją seksualność na uczuciach i w takie układy nigdy nie wchodzą ale część świadomie czy podświadomie gra tak, że seks uprawia z najatrakcyjniejszymi bykami a żyje w jednym domu z mężczyzną o "gorszych parametrach" ale dającym jej większe oparcie w życiu "stabilizacja w życiu i stabilizacja finansowa". Przeczytaj "Wojny plemników". To na pewno dobra książka, która pozwoli zrozumieć Ci ten mechanizm

Dzięki za książkę, z pewnością do niej zajrzę 🙂

Edytowano przez Nieduży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.10.2020 o 06:46, Darek M napisał:

Co do normy to trudno określić zjawisko. Większość takich sytuacji jest w otoczce tajemnicy. Zaniedbywana kobieta w związku, która nie ma oporów natury np. religijnej, będzie puszczać się na boku, czy to za zgodą partnera, czy też bez zgody dyskretnie. W końcu zdrowa kobieta musi rozładować swoje napięcie seksualne. Przypadkiem autor nakrył swoją kobietę na zdradzie i się podniecił. Powinien jej o tym powiedzieć, że go to kręci i może razem coś ustalą. Nie każda puszczalska kobieta chce być podglądana, bo ją to nie kręci.

 

Już z nią o tym rozmawiałem. Stwierdziła że to dziwne, ale nie "niespotykane". Jeśli chodzi o podglądanie - powiedziała, że na pewno nie mogę tak sobie stać i sobie patrzeć, a raczej powinienem to robić z ukrycia. Powiedziała również, że ją też cała ta sytuacja podnieca, więc chyba nie jest tak źle 

Dnia 4.10.2020 o 07:38, ddt60 napisał:

w jakimś sensie tak. Musisz mieć wdrukowane poczucie niskiej wartości (jak nie świadomie to podświadomie) i dlatego szukasz innego mężczyzny, który mógłby zapłodnić ci żonę. Możliwe, że jak Wasz związek przejdzie w fazę dojrzałą - o ile do tej fazy dotrwa - a ona wyczuje ten układ sama będzie Cię zdradzać i wejdzie "w tą grę". Jest tak, że część kobiet opiera swoją seksualność na uczuciach i w takie układy nigdy nie wchodzą ale część świadomie czy podświadomie gra tak, że seks uprawia z najatrakcyjniejszymi bykami a żyje w jednym domu z mężczyzną o "gorszych parametrach" ale dającym jej większe oparcie w życiu "stabilizacja w życiu i stabilizacja finansowa". Przeczytaj "Wojny plemników". To na pewno dobra książka, która pozwoli zrozumieć Ci ten mechanizm

Dzięki za książkę, z pewnością do niej zajrzę :)

ale fakt, mam trochę niską samoocenę, głównie ze względu na moją fizyczność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się autor ideologię dopasowuję do swojej sytuacji. Nie ulega wątpliwości, że ma kobietę puszczalską, a jego to kręci. Trafił swój na swego i nie ma znaczenia jak to nazwiemy skoro obie strony są zadowolone. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Darek M napisał:

Zgadzam się autor ideologię dopasowuję do swojej sytuacji. Nie ulega wątpliwości, że ma kobietę puszczalską, a jego to kręci. Trafił swój na swego i nie ma znaczenia jak to nazwiemy skoro obie strony są zadowolone. 

pogodził się z tym ... a może lubi patrzeć i chciałby popatrzeć jak jego żona jest bzykana?

https://66.media.tumblr.com/33a58e34dda23e652e92a022ee7fe58d/tumblr_pq4hy6HiDY1rfiog9_1280.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli lubi patrzeć jak inny dogadza jego kobiecie to może mieć problem. Większość kobiet lubi intymność podczas seksu oraz ceni sobie poczucie bezpieczeństwa i odpowiedni nastrój. Zmuszanie do cuckoldu bo mamy taką fantazję i nas to podnieca jest niczym innym jak brakiem szacunku dla partnera. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy temacik : D Szkoda, że czynni spece od doskonałych rad, jak i w innych wątkach speszyli i zniechęcili osobę zakładająca wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 7.10.2020 o 19:23, Darek M napisał:

Jeśli lubi patrzeć jak inny dogadza jego kobiecie to może mieć problem. Większość kobiet lubi intymność podczas seksu oraz ceni sobie poczucie bezpieczeństwa i odpowiedni nastrój. Zmuszanie do cuckoldu bo mamy taką fantazję i nas to podnieca jest niczym innym jak brakiem szacunku dla partnera. 

Tak właśnie jest w praktyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×