Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nieduży

Zdrada, czy coś ze mną nie tak?

Polecane posty

Odkryłem że chyba podnieca mnie bycie cuckiem... Chyba tak to się nazywa. Ale do rzeczy.

Jestem niedużym facetem, mam 164cm wzrostu. Moja dziewczyna jest ciut wyższa ode mnie, ma jakoś 170 cm. W łóżku układa nam się źle, rzadko uprawiamy seks, bo ona nie chce, albo nie ma czasu...

Jakiś czas temu zauważyłem że dużo siedzi w telefonie, jakby ciągle z kimś gadała. Na pytania co robi, odpowiadała że nic. Nabrałem podejrzeń, że chyba kogoś ma na boku, więc postanowiłem to sprawdzić. Wyszedłem wcześniej z uczelni i poszedłem do domu. Kiedy wszedłem do mieszkania, już wiedzialem że mam rację, bo słyszałem jej głośne jęki. Wszedłem do pokoju i stanąłem jak wyryty. Na łóżku leżała naga moja dziewczyna, a ją posuwał jakiś wielki, napakowany facet. Wybiegłem z mieszkania i stałem przed drzwiami w szoku. Po kilku minutach z mieszkania wyszedł ten gość, spojrzał się na mnie z góry (był w porównaniu do mnie ogromny, miał z pewnością grubo ponad 190cm) i zaśmiał.

Od razu zacząłem odpytywać dziewczynę o co chodzi, kto to jest i dlaczego to robi. Ona z płaczem wszystko opowiedziała, ale w pewnym momencie ze zdziwieniem zauważyłem że cała sytuacja była dla mnie dość...podniecająca. No i dziwne dla mnie było też to, że dziewczyna zawsze mi mówiła że nie lubi takich facetów (wysokich, napakowanych).

Czy jestem cuckiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Nieduży napisał:

Czy jestem cuckiem?

W Polsce jest odpowiednik tego angielskiego słowa- poyeb. 

  • Thanks 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari

Nie, nie jesteś rogaczem. To, że cię to podnieciło, to jeszcze nic nie znaczy. Jak ktoś ogląda zdjęcia  czy sceny filmowe z seksem to też leciutko jest podniecony, ale to nie znaczy że coś z nim nie teges i nie przyszywa mu się łatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak ale mnie to podnieciło bardzo mocno. Sama myśl o tym, że moją dziewczynę posuwa wielki, umięśniony koleś sprawia że się podniecam. Tak jakby sprawiało mi przyjemność myślenie że ktoś może dać jej coś czego ja nie mogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Nieduży napisał:

Czyli coś ze mną nie tak, nam rację?

Zdecydowanie tak.

3 minuty temu, pari napisał:

Nie, nie jesteś rogaczem. To, że cię to podnieciło, to jeszcze nic nie znaczy. Jak ktoś ogląda zdjęcia  czy sceny filmowe z seksem to też leciutko jest podniecony, ale to nie znaczy że coś z nim nie teges i nie przyszywa mu się łatki.

Naprawdę porównujesz podnietę z erotyki do podniety, że jakiś duupek posuwa Twoją kobietę? Rozumiem fetysze, różne techniki, gadżety, zabawy erotyczne, ale jaranie się zdradą świadczy, że coś nie styka dobrze w głowisi. 

5 minut temu, Nieduży napisał:

jakby sprawiało mi przyjemność myślenie że ktoś może dać jej coś czego ja nie mogę...

Jak wyżej, łeb szwankuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Nieduży napisał:

No tak ale mnie to podnieciło bardzo mocno. Sama myśl o tym, że moją dziewczynę posuwa wielki, umięśniony koleś sprawia że się podniecam. Tak jakby sprawiało mi przyjemność myślenie że ktoś może dać jej coś czego ja nie mogę...

Czyli jeśli zdradzać to tylko z całkowitym przeciwieństwem swojego faceta, bo wtedy jest szansa, że odkryje w sobie to sprdolenie. Uffff, dobrze wiedzieć na przyszłość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Electra napisał:

Zdecydowanie tak.

Naprawdę porównujesz podnietę z erotyki do podniety, że jakiś duupek posuwa Twoją kobietę? Rozumiem fetysze, różne techniki, gadżety, zabawy erotyczne, ale jaranie się zdradą świadczy, że coś nie styka dobrze w głowisi. 

Jak wyżej, łeb szwankuje. 

Ale to po prostu chyba taki fetysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Electra napisał:

Czyli jeśli zdradzać to tylko z całkowitym przeciwieństwem swojego faceta, bo wtedy jest szansa, że odkryje w sobie to sprdolenie. Uffff, dobrze wiedzieć na przyszłość. 

Nie wiem czy każdy facet tak ma.

Ja tak mam. Co gorsze , dziewczyna też już o tym wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
19 minut temu, Nieduży napisał:

No tak ale mnie to podnieciło bardzo mocno. Sama myśl o tym, że moją dziewczynę posuwa wielki, umięśniony koleś sprawia że się podniecam. Tak jakby sprawiało mi przyjemność myślenie że ktoś może dać jej coś czego ja nie mogę...

Aha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari

Dalej jesteś w tym związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, pari napisał:

Dalej jesteś w tym związku?

Tak, na razie tak

  • Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
Przed chwilą, Nieduży napisał:

Tak, na razie tak

Rety! i jak się dziewczyna tłumaczyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, pari napisał:

Rety! i jak się dziewczyna tłumaczyła?

Standardowo, że przeprasza, że to tylko raz itd.

Gdy dopytywałem dlaczego, to w końcu przyciśnięta powiedziała że nie do końca jest zadowolona z naszego życia seksualnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Nieduży napisał:

Ale to po prostu chyba taki fetysz?

Są fetysze i fetysze. Co innego mieć podnietę w uprawianiu seksu w miejscu publicznym, szpilki w łóżku lub jaranie się stopami, brzuchem, pępkiem, a co innego zdradą. Wg mnie to świadczy o zaburzeniach w Twojej głowie. Jeśli jara Cię świadomość zdrady to pozwalaj innemu facetowi ją zapinać, co Ci mam powiedzieć🤷‍♀️

11 minut temu, Nieduży napisał:

Nie wiem czy każdy facet tak ma.

Prawie każdy facet zamieniłby się w najlepszej klasy agregat tynkarski i udekorowałby jego krwią elewację budynku. 

Znów za długa noc, co ja tu robię 😅 miłej wszystkim 🤚

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Electra napisał:

Są fetysze i fetysze. Co innego mieć podnietę w uprawianiu seksu w miejscu publicznym, szpilki w łóżku lub jaranie się stopami, brzuchem, pępkiem, a co innego zdradą. Wg mnie to świadczy o zaburzeniach w Twojej głowie. Jeśli jara Cię świadomość zdrady to pozwalaj innemu facetowi ją zapinać, co Ci mam powiedzieć🤷‍♀️

Prawie każdy facet zamieniłby się w najlepszej klasy agregat tynkarski i udekorowałby jego krwią elewację budynku. 

Znów za długa noc, co ja tu robię 😅 miłej wszystkim 🤚

Ale to nie tak że ja jej pozwalam czy coś. Nie miałem na to wpływu.

Oj, na 100% nie dałbym rady temu chłopu nic zrobić. Prędzej to on by mnie zamienił w krwawą plamę na podłodze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KermitZaba napisał:

Prawie wszystko w tej historii, z wyjątkiem twojego wzrostu.

Co masz na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KermitZaba napisał:

Fragmenty w twojej historii, z którymi uważam że jest coś nie tak, zaznaczyłem grubą czcionką:

 

Haha, rozumiem 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, pari napisał:

Rety! i jak się dziewczyna tłumaczyła?

W ogóle to dziewczyna teraz wie o tym że mnie to jara, i rzuca co chwilę jakimiś tekstami w tym kontekście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, oinkss napisał:

czy to jakas prowokacja, a dziewczyne to nie wkoorwia ze zamiast sie wkoorzyc to sie napaliles? dziwne xD pewnych rzeczy nigdy nie zrozumiem

No właśnie nie. Sama była zdziwiona że się nie wkurzyłem. Ale ona nie jest wkurzona , nic a nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Zpaznokcilakier napisał:

Czytam i nie wierzę. Śmieją się pewno z Ciebie, za Twoimi plecami. Ona Cie nie szanuje. Po co Ci taki związek? 

Nie wiem jak to wytłumaczyć, ja ją po prostu kocham i tak.

Wiem że mnie rani, ale nie mogę bez niej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Zpaznokcilakier napisał:

Aaaa, ciekawe jak długo wytrzymasz w takim upodleniu. 

Hm, ja się nie czuję jakoś upodlony... Nie wiem jak to wytłumaczyć, po prostu nawet taka rzecz jaką opisałem mnie strasznie podjarala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ultra0violet napisał:

moze trojkat to cos, czego ciclabys doswiadczyc tylko nie masz z kim bo jestes CUCKIEM

Masz na myśli trójkąt z tamtym kolesiem i z moją dziewczyną?

No właśnie czyli jestem cuckiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, ultra0violet napisał:

po pierwsze nie wiem co to cucek, a po 2 czy z facetem czy z kobieta to wswzystko zalezy od upodoban

Sam mnie nazwałeś CUCKIEM, myślałem że wiesz co to znaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Nieduży napisał:

Odkryłem że chyba podnieca mnie bycie cuckiem... Chyba tak to się nazywa. Ale do rzeczy.

Jestem niedużym facetem, mam 164cm wzrostu. Moja dziewczyna jest ciut wyższa ode mnie, ma jakoś 170 cm. W łóżku układa nam się źle, rzadko uprawiamy seks, bo ona nie chce, albo nie ma czasu...

Jakiś czas temu zauważyłem że dużo siedzi w telefonie, jakby ciągle z kimś gadała. Na pytania co robi, odpowiadała że nic. Nabrałem podejrzeń, że chyba kogoś ma na boku, więc postanowiłem to sprawdzić. Wyszedłem wcześniej z uczelni i poszedłem do domu. Kiedy wszedłem do mieszkania, już wiedzialem że mam rację, bo słyszałem jej głośne jęki. Wszedłem do pokoju i stanąłem jak wyryty. Na łóżku leżała naga moja dziewczyna, a ją posuwał jakiś wielki, napakowany facet. Wybiegłem z mieszkania i stałem przed drzwiami w szoku. Po kilku minutach z mieszkania wyszedł ten gość, spojrzał się na mnie z góry (był w porównaniu do mnie ogromny, miał z pewnością grubo ponad 190cm) i zaśmiał.

Od razu zacząłem odpytywać dziewczynę o co chodzi, kto to jest i dlaczego to robi. Ona z płaczem wszystko opowiedziała, ale w pewnym momencie ze zdziwieniem zauważyłem że cała sytuacja była dla mnie dość...podniecająca. No i dziwne dla mnie było też to, że dziewczyna zawsze mi mówiła że nie lubi takich facetów (wysokich, napakowanych).

Czy jestem cuckiem?

??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ultra0violet napisał:

??

Cuck to osoba która podnieca oglądanie jak ktoś posuwa jego dziewczynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to sam sie tak nazwales ja tylko cytuje. moze nim jestes, ale pogadaj z laska o tym, a nie tutaj na forum. laska kiedys to przczyta i sie zgorszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ultra0violet napisał:

no to sam sie tak nazwales ja tylko cytuje. moze nim jestes, ale pogadaj z laska o tym, a nie tutaj na forum. laska kiedys to przczyta i sie zgorszy

Już z nią o tym gadałem, ona o tym wie.

Sama mi rzuca tekstami z tym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×