Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Hedorivka

Muszę uzbierać około 100 tys na operacje plastyczne

Polecane posty

A i tak jest duże ryzyko że nadal będę brzydka. Boże Czemu życie jest takie niesprawiedliwe i nie dało mi ładnej twarzy i proporcji. Nie mogę że sobą wytrzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autorko, nie wierzę że jest aż tak źle. Pewnie jesteś ładna tylko sama siebie zbyt źle oceniasz. Uroda jest mało warta gdy np nie ma zdrowia, albo nie ma perspektyw na uzyskanie pracy takiej aby żyć na godnym poziomie...

  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Covid2020 napisał:

Fajnie Rivka że wróciłaś na to forum. Pamiętam cię z Kowbojek. Trzeba więcej ekipy stamtąd tu ściągnąć! Tych normalnych ofc. Zielona  tu jeszcze też wchodzi?

A dziękuję! Niestety nie wiem czy Zielona tu wchodzi. A ty jaki miałaś nick?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też muszę zbierać na operację. W wyniku pewnych nieciekawych okoliczności uszkodziłem sobie kręgosłup 😎

Dlatego potrzebna jest mi na gwałt masażystka 😎

Edytowano przez AmidaButsu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie doceniają tego co mają a później wyglądają jak karykatury. Sorry, ale prawda jest taka że zamiast zyskać urodę można ją zupełnie stracić gdy taki lekarz coś spartaczy.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Covid2020 napisał:

Tobie Rivka pewnie operacje niepotrzebne ale z tego co pamiętam to dużo zarabiałaś i nawet budziłaś tym zazdrość Wieczornej więc możesz faktycznie zrobić sobie różne poprawki? Tylko nie przesadzaj i wybierz dobrego lekarza. Pewnie cię odeśle do domu bo ładna dziewczyna jesteś.

Ledwie mi starcza na życie. Nie zarabiam jakoś dużo. Niewiele rzeczy mi brakuje, ale nie daje rady oszczędzać. 

Pewnie gdybym się bardzo dobrze zorganizowała to bym coś odłożyła ale nie jest to proste. Tym bardziej gdy mam wielkiego doła i nic mi się nie chce tylko umrzeć choć to też nie jest rozwiązanie. Po prostu żałuję że urodziłam się mną 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, AmidaButsu napisał:

Ja też muszę zbierać na operację. W wyniki pewnych nieciekawych okoliczności uszkodziłem sobie kręgosłup 😎

Bardzo współczuję i trzymaj się. Oby Ci się udało wrócić do pełni zdrowia.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Covid2020 napisał:

Ja was głównie z gościa czytałem ale miałem nick na Samo 😎 Z Samo cie nie kojarzę? Dobrze że wróciłaś. Brakuje tutaj trochę takich prawdziwych i wrażliwych ludzi :classic_smile: Mam gdzieś jeszcze maile do kilku Kowbojanek to może je też tu ściągnę i rozkręcimy jakieś fajne dyskusje na tym forum.  

Dziękuję za miłe słowa. To bardzo sympatyczne co piszesz. Przepraszam że tak mało się wczuwam ale płacze cały dzień dziś i ciężko miwykrzesac z siebie entuzjazm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Hedorivka napisał:

Ledwie mi starcza na życie. Nie zarabiam jakoś dużo. Niewiele rzeczy mi brakuje, ale nie daje rady oszczędzać. 

Pewnie gdybym się bardzo dobrze zorganizowała to bym coś odłożyła ale nie jest to proste. Tym bardziej gdy mam wielkiego doła i nic mi się nie chce tylko umrzeć choć to też nie jest rozwiązanie. Po prostu żałuję że urodziłam się mną 

A jak tam życie celebryckie? Nikt nie dorzuci grosza? Wymysl coś lepszego bo od czasów kowbo zebranie na trolla litości już się przejadło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, BoniBluBalbiná napisał:

A jak tam życie celebryckie? Nikt nie dorzuci grosza? Wymysl coś lepszego bo od czasów kowbo zebranie na trolla litości już się przejadło. 

Chciałabym żeby to był wymysł. A ludzie nie mają zwyczaju rozdawać kasy swoim zakompleksionym znajomym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Covid2020 napisał:

Rivka o ile się nie mylę to ty wrzucałaś na Kowbojki do szafy swoje zdjęcie? Takie z klubu? Mangowicze się jarały i latało to jakiś czas po forum o ile nie mylę faktów. Nie było tam ciebie widać całej ale ty bardzo ładna dziewczyna jesteś. Tam nie ma co poprawiać :classic_smile:

Może zdjęcie było spoko bo to był tylko kawałek. Na zdjęciach zawsze wyglądam znośnej, ale na żywo paskudnie. Zawsze mi tak mówili faceci poznani przez internet. Że wyglądam gorzej niż na fotkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Hedorivka napisał:

Może zdjęcie było spoko bo to był tylko kawałek. Na zdjęciach zawsze wyglądam znośnej, ale na żywo paskudnie. Zawsze mi tak mówili faceci poznani przez internet. Że wyglądam gorzej niż na fotkach

może w internecie były to baby pod męskim nickiem 😉 te to mają nawalone we łbie hihi... leży taka ostoja elegancji w szpilach, w stringach otulona Diorem w peniuarze koronkowym. a przed sobą kieliszek czerwonego wina układa jej się w falliczny kształ umorusanego montera hydrauliki 😉 oj tam... przestań narzekać takie Chachanie mają swój eksluzywny świat - zostawmy je dla godnych ich mężczyzn... zazwyczaj w tej pozie zostają na długi okres czasu, jedynie my te brzydsze i nieogarniete potrafimy pobudzić je do reakcji ehegegeghe 😉 no chyba że Krzysiek przewiezie ją nowym seledynowym sportowym autem, wiśta wio..... 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×