Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kasia334

Fantazje mojego faceta

Polecane posty

Witajcie. Przychodzę do Was z pewnym problemem. Jestem młodą kobietą, mam narzeczonego, 3 miesiące temu urodziłam dziecko. Od pewnego czasu narzeczony jeszcze przed porodem wspominał o różnych swoich fantazjach seksualnych. Dla mnie jest to niepojęte że mężczyzna może aż tyle mieć fantazji i są one czasami dosyć hardcorowe ale nie mnie to oceniać. Moje pytanie brzmi do Was, co zrobić aby te fantazje jakoś spróbować spełnić? On nie czuje się naszym pożyciem seksualnym usatysfakcjonowany a ja po ciężko przebytym porodzie plus przy ogarnianiu dziecka i domu po prostu nie mam siły spełniać tych fantazji. Jak temu sprostać? Co zrobić aby poczuł się spełniony? Kocham go więc zostawienie go to nie ta bajka. Ale chce aby był szczęśliwy. Dziękuję za mądre odpowiedzi. Pozdrawiam 

On się wręcz wymiguje od domowych obowiązków. Sądzi iż jak będzie spełniony seksualnie to wtedy będzie miał siłę i ochotę mi pomagać w obowiązkach. PS dziękuję za odpowiedź 

Obawiam się, że z dzieciątkiem to niewiele fantazji można zrealizować. Trzeba się nieźle nakombinować, żeby w ogóle był seks. Pytanie jeszcze co to za fantazje?

Gość Bad Omen

Nie zabijaj tej miłości
Daj spokojnie umrzeć jej

Nawet tutaj na forum trudno mi o takich fantazjach mówić. Ale to jest też dla mnie niezrozumiałe że aby nie stracić partnera muszę wręcz spełniać te fantazje nawet jeżeli przy natłoku obowiązków nie mam ochoty tego robić. W między czasie partner oczekuje też ode mnie fajnie ułożonej fryzury i częstszego robienia makijażu. Powtarza mi o tych fantazjach prawie na każdym kroku a ja nie potrafię ich spełniać i nie ukrywam że niektórych się obawiam gdyż seks analny jako dziki i mocny mnie trochę przeraża albo dziwne akrobacje łóżkowe 

12 minut temu, Kasia334 napisał:

On się wręcz wymiguje od domowych obowiązków. Sądzi iż jak będzie spełniony seksualnie to wtedy będzie miał siłę i ochotę mi pomagać w obowiązkach. PS dziękuję za odpowiedź 

Strasznie słaby ten tekst że jak  będzie spełniony to wtedy będzie  miał ochotę pomagać w obowiązkach... 

Każdy normalny facet powinien zrozumieć, że to nie czas na takie eksperymenty

Z resztą ja bym mu najpierw dała na paré dni niech przejmie wszystkie twoje obowiązki jakie masz i po tych kilku dniach odpoczynku próbowała z nim spełniać te jego fantazję 

• Like 1

Nie musisz tego robić ,jeśli czujesz , że to nie dla Ciebie.Masz do tego prawo.

• Thanks 1

Dziękuję za odpowiedzi. On poniekąd też pracuje i mówi że po pracy chciałby się zrelaksować a nie tylko praca, dom, praca, dom. Już nie wiem co o tum myśleć. Jeszcze tak naprawdę od porodu dopiero minęły 3 miesiące i prawie każde zbliżenie mnie pobolewa to też boję się że w końcu się wkurzy, pójdzie do innej i mnie zdradzi bo nie dam mu tego czego chce. 

On o tych fantazjach wspominał mi już od prawie 2 lat za każdym razem mówiąc że tyle lat czeka na to aby być spełnionym 

2 godziny temu, Kasia334 napisał:

On o tych fantazjach wspominał mi już od prawie 2 lat za każdym razem mówiąc że tyle lat czeka na to aby być spełnionym 

To i tak jest bardzo cierpliwy. Tu nie chodzi o to kto ma rację. Będąc w związku powinniście chcieć tego samego, a tu najwyraźniej trochę się nie dopasowaliście.

Dnia 20.09.2020 o 22:41, Kasia334 napisał:

Nawet tutaj na forum trudno mi o takich fantazjach mówić. Ale to jest też dla mnie niezrozumiałe że aby nie stracić partnera muszę wręcz spełniać te fantazje nawet jeżeli przy natłoku obowiązków nie mam ochoty tego robić. W między czasie partner oczekuje też ode mnie fajnie ułożonej fryzury i częstszego robienia makijażu. Powtarza mi o tych fantazjach prawie na każdym kroku a ja nie potrafię ich spełniać i nie ukrywam że niektórych się obawiam gdyż seks analny jako dziki i mocny mnie trochę przeraża albo dziwne akrobacje łóżkowe 

Nie powinnaś robić nic przeciwko sobie byle zadowolić i spełnić fantazje swojego faceta. Jeżeli tego nie chcesz to nie może się udać. Każdy ma jakieś swoje fantazje ( moje są nieźle zwariowane 😜) ale nawet nie przyszło mi do głowy, że mój facet musi je ze mną spełnić. Twój mężczyzna wydaje się być egoistą. Liczą się jego fantazje i zaspokojenia a nie mysli o Tobie kompletnie. Nie musisz się do niczego zmuszać 😉

nie wiem czy to nie wymysł, bo trochę stereotypowo zalatuje. no ale polecam ci zacząć od tych fantazji, na które spełnienie też miałabyś ochotę. wybierz sobie jakąś jedną którą chcesz wypróbować. jak będziesz spełniała jego zachcianki popadniesz w zależność. jak seks cię pobolewa to nie powinno go w ogóle być. są inne formy seksu. no ale co tu będę mówił dorosłym ludziom w stałym związku czym jest życie seksualne.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się