Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Myszka30

Pomocy!!! Czy to może być ciąża...

Polecane posty

Witam

Od lat staramy się z mężem o potomstwo, pierwsze dziecko mamy z pomocą lekarzy ( inseminacja) mąż ma bardzo złą jakość nasienia i nosicielem wady genetycznej ale o tym by pisał w nieskończoność.... Córka ma 3 i pół troku dokładnie, wróciliśmy niedawno z wakacji a mnie od paru dni pobolewa jak by macica i jajniki na zmianę. Jest to delikatne kłuci nic mocnego, piersi też pobolewają myślałam że na okres choć mam bardzo nieregularny ( hashimoto) wczoraj było dzień po " spodziewanej miesiączce zrobiłam test w pracy przed wieczorem i po jakiś 5 minutach wyszła blada druga kreska..... Bardzo blada ale widoczna... Byłam w szoku. Dziś rano zrobiłam drugi i już bez żadnej kreski. Pojechałam odrazu na betę będzie wynik wieczorem ale teraz tak patrzę te testy i jeden miał czułość 10\ml ten pozytywny a drugi 20\ml ten negatywny i siedzę teraz i myślę😥 

Podnieście na duchu 😥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a kiedy miałaś owulację przecież to poznać bo wtedy jest obfity śluz i zwiększona ochota na seks.

Edytowano przez Logina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Logina napisał:

a kiedy miałaś owulację przecież to poznać bo wtedy jest obfity śluz i zwiększona ochota na seks.

Niestety nie zawsze ja mam duże problemy z owulacja nawet jak miałam Stymulowany cykl to nic nie czułam...a akurat kiedy by wypadała owulacja byliśmy na wakacjach i nie myślałam o tym wcale😔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Myszka30 napisał:

Beta 9.81 a dziś okres się zaczną😥 chyba pozamiatane.... 

A duże masz to krwawienie? Na początku ciąży może występować plamienie, które mogą przypominać okres. Jeśli bete robilas wczoraj to powtórz ją jutro. Będziesz mieć pewność czy to już pozamiatane czy jednak nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie krwawienie jest spore i inne niż zwykle... Dużo śluzu i ciemny kolor😔 jutro pójdzie dla spokoju na betę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Myszka30 napisał:

No właśnie krwawienie jest spore i inne niż zwykle... Dużo śluzu i ciemny kolor😔 jutro pójdzie dla spokoju na betę

Nie brzmi to zbyt dobrze, ale nie będziesz mieć 100% pewności dopóki nie powtórzysz bety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambu

Ja uważam, że nie ma sensu powtarzać bety.. wygląda na to, że byłaś w ciąży biochemicznej :( Ale dobra strona jest taka, że miałaś owulację i doszło do zapłodnienia, czytałam, że po takiej ciąży  szybko zachodzi się w następną. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Myszka30 napisał:

No właśnie krwawienie jest spore i inne niż zwykle... Dużo śluzu i ciemny kolor😔 jutro pójdzie dla spokoju na betę

Strasznie Ci współczuje, jednak nie jesteś sama. Ja też zaczęłam w poniedziałek krwawic i jak mówisz krwawienie jest dość ciemne. Jednak aż tak dużo go nie ma. Używam tamponów, ale widzę, że to krwawienie nie jest takie jak zawsze. A spóźniło się ponad tydzień. Ale trzymam kciuki, by się udało następnym razem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w poniedziałek dostałam samego plamienia. Dosłownie kilka kropel krwi ze śluzem, a wczoraj już zaczęło lecieć więcej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×