Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
zbanowany

Kobieta z nadwagą ma większe szanse na randke z normalnym facetem niż lalka modelka

Polecane posty

20 minut temu, zbanowany napisał:

bo lalka tylko zabawka do dmuchania przyciąga samych pustaków

Tak stwierdzi facet, który nie ma szans u takiej lalki, albo kobieta która zazdrości innej atrakcyjności. Jestem przeciętna ale nie zawistna, nie potwierdzę, a Tobie współczuję. Nie oceniałabym po wyglądzie chociaż ktoś kto przesadnie dba o wygląd to pusty próżniak i nie zmieni tego nic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że najważniejsze by kobieta była zadbana. Czasem mimo nadwagi niektóre dziewczyny wyglądają na bardziej zadbane niż niektóre chudzielce. Gusta są różne a wiadomo, skrajności mają mniejsze szanse na powodzenie. Chodź wygląd naprawdę można nadrobić osobowością, charakterem i uśmiechem. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, oinkss napisał:

Z tego co piszesz to ty i tak szukasz tylko takiej do dmuchania zeby zamknac ja w oborze lac i karmic kiszonka jak przemek pravik. To jakie ma znaczenie ladna czy brzydka.

"Chwast jest niczym innym jak niekochanym kwiatem. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Electra napisał:

"Chwast jest niczym innym jak niekochanym kwiatem. "

A to nie wiesz, że to nie kwiaty i inne chwasty a ziarenka się pielęgnuje? No daj pani spokój. 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie zgadzam się,  co z tego ze fajna laska przyciaga spojrzenia innych,  ale to ona wybiera w czyich oczach chce się przeglądać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, KorpoSzynszyla napisał:

Kobiety z nadwagą mają większe powodzenie w realu! Faceci łapią się na to jak sikorki na słoninkę, bo taka przy kości wolniej ucieka ...

hahaha haha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Użyszkodnik napisał:

A randka w celu dmuchania to nie radnka?

Zajrzyj na portale randkowe - niewazne czy dziewczyna ladna, czy troszke brzydsza, w wiekszosci wypadkow i tak moze liczyc glownie na bycie wyru/chana. Ludzi powaznie myslacych o zwiazku jest statystycznie malo, a jeszcze mniej potrafi ten zwiazek zbudowac. 

 A co jest złego w byciu wyru/chaną? Se/ks jest fajny, grunt to znaleźć faceta, który czułby pożądanie i był namiętny. W moim przypadku musiałby być zupełnie niewidomy. 🙄

  • Haha 1
  • Confused 1
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Canon cani napisał:

 A co jest złego w byciu wyru/chaną? Se/ks jest fajny, grunt to znaleźć faceta, który czułby pożądanie i był namiętny. W moim przypadku musiałby być zupełnie niewidomy. 🙄

Na pewno nie musiałby. Wystarczy się rozejrzeć na ulicy. Czasem naprawdę nieładne dziewczyny idą uśmiechnięte za rękę z normalnymi facetami. I nie są oni niewidomi. Takie cuda dzieją się wokół. Nie wiem na czym polega ten fenomen ale istnieje. Więc pewnie gdzieś tam czeka wielbiciel wdzięków, urody czy nieurody danej kobiety. Pytanie, jak delikwenta znaleźć... 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Sandra1983 napisał:

Na pewno nie musiałby. Wystarczy się rozejrzeć na ulicy. Czasem naprawdę nieładne dziewczyny idą uśmiechnięte za rękę z normalnymi facetami. I nie są oni niewidomi. Takie cuda dzieją się wokół. Nie wiem na czym polega ten fenomen ale istnieje. Więc pewnie gdzieś tam czeka wielbiciel wdzięków, urody czy nieurody danej kobiety. Pytanie, jak delikwenta znaleźć... 🤔

Może na cechach zdecydowanie ważniejszych w życiu niż uroda?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Użyszkodnik napisał:

Akurat w tym poscie nie pisalam niczego bedacego ocena 𝓻𝓾𝓬𝓱𝓪𝓷𝓲𝓪, wiec doprawdy nie rozumiem, do czego sie wlasciwie przyczepilas. Zawsze tak odpowiadasz od czapy na rzeczy, ktorych nie bylo? Pomysl czasem troche.

Niczego się nie czepiam 😙 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Sandra1983 napisał:

Na pewno nie musiałby. Wystarczy się rozejrzeć na ulicy. Czasem naprawdę nieładne dziewczyny idą uśmiechnięte za rękę z normalnymi facetami. I nie są oni niewidomi. Takie cuda dzieją się wokół. Nie wiem na czym polega ten fenomen ale istnieje. Więc pewnie gdzieś tam czeka wielbiciel wdzięków, urody czy nieurody danej kobiety. Pytanie, jak delikwenta znaleźć... 🤔

Jest taka grupa facetów, że na stałe związki wybierają sobie brzydkie kobiety, bo według nich takie będą wierne i oddane. Sami natomiast notorycznie je zdradzają. 

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Sandra1983 napisał:

Ja uważam że najważniejsze by kobieta była zadbana. Czasem mimo nadwagi niektóre dziewczyny wyglądają na bardziej zadbane niż niektóre chudzielce. Gusta są różne a wiadomo, skrajności mają mniejsze szanse na powodzenie. Chodź wygląd naprawdę można nadrobić osobowością, charakterem i uśmiechem. 

dla facetow zadbana = szczupla

kobietom wydaje sie, ze majac nadwage, ale malujac sie, robiac wlosy beda ''zadbane'' i atrakcyjne, ale tak nie jest. faceci wola szczupla, niz otyla wymalowana

Edytowano przez bebe111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Użyszkodnik napisał:

Ludzi powaznie myslacych o zwiazku jest statystycznie malo, a jeszcze mniej

...a jeszcze mniej ma szansę ten związek stworzyć, bo kobiety wolą wyszaleć się z przystojniakami niż być w związku z przeciętnymi mężczyznami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, bebe111 napisał:

dla facetow zadbana = szczupla

kobietom wydaje sie, ze majac nadwage, ale malujac sie, robiac wlosy beda ''zadbane'' i atrakcyjne, ale tak nie jest. faceci wola szczupla, niz otyla wymalowana

mądrze piszesz 😉 bogaty to ten co ma konto w banku, a mądry, który potrafi przeczytać to co napisał. czyli życie swoje a ten wsiada na osła i myśli że krótką szpadą będzie napędzał wiatrak w Holandii. Wiesz co po drodze w oknach stoją takie zadbane Dylcymee. Wiesz jakbyś nie znalazł takie normalnej kobiety 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Użyszkodnik napisał:

„Ludzie” to zarowno mezczyzni, jak i kobiety, intelektualny ulomie.

Tak. Ale kobiety, które myślą poważnie o związku, też na tym tracą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Canon cani napisał:

Jest taka grupa facetów, że na stałe związki wybierają sobie brzydkie kobiety, bo według nich takie będą wierne i oddane. Sami natomiast notorycznie je zdradzają. 

Bardzo duże uogólnienie. Myślę że krzywdzące dla wielu facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mówiłam o znacznej otyłości ale o nadwadze. Znam piękne kobiety z nadwagą, super ubrane, eleganckie, ładny delikatny makijaż i fryzura. Są zadbane. Trochę kilogramów więcej nie musi odbierać atrakcyjności. Tak uważam.

Widziałam tez też szczupłe zgrabne dziewczyny z fajną figurą, ale co z tego jak strasznie zaniedbane. Tłuste włosy, obgryzione pazury, zaniedbana cera i rozciągnięty dres albo bezguście totalne w stroju, że o zepsutych zębach nie wspomnę.

Ciekawe którą by wolał normalny mężczyzna... 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Sandra1983 napisał:

Nie mówiłam o znacznej otyłości ale o nadwadze. Znam piękne kobiety z nadwagą, super ubrane, eleganckie, ładny delikatny makijaż i fryzura. Są zadbane. Trochę kilogramów więcej nie musi odbierać atrakcyjności. Tak uważam.

Widziałam tez też szczupłe zgrabne dziewczyny z fajną figurą, ale co z tego jak strasznie zaniedbane. Tłuste włosy, obgryzione pazury, zaniedbana cera i rozciągnięty dres albo bezguście totalne w stroju, że o zepsutych zębach nie wspomnę.

Ciekawe którą by wolał normalny mężczyzna... 

Dokładnie tak, zgadzam się z tobą 🙂

Ale jakby mi się jakaś spodobała, to mogłaby nawet w dresie chodzić, dalej byłaby piękna 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, taki obraz wasz napisał:

Dokładnie tak, zgadzam się z tobą 🙂

Ale jakby mi się jakaś spodobała, to mogłaby nawet w dresie chodzić, dalej byłaby piękna 🙂

Jezu kolejny akt laski. Mogłaby w dresie chodzić i nadal byłaby atrakcyjna dla faceta. Rozumiem ze zdajesz sobie sprawę iż ludzie w domu i nie tylko porzucają swoje ałtfity na rzecz starych dresów i innych szmat a kobiety nie wyglądają jak z żurnala w domowym zaciszu. Bo chyba nie do końca wiesz skoro nadajesz kolejny akt łaski niebożeciu zwanemu kobieta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, biceps bafometa napisał:

Nie wiem czy takie ci si podobają czy sama masz nadwagę w każdym razie samce alfa wolą zgrabne i lekkie.  O ile mi wiadomo.  

Mi się podobają faceci a nie kobiety. A jeśli cię to interesuje to wg BMI moja waga jest póki co w normie 😁 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, biceps bafometa napisał:

Nie wiem czy takie ci si podobają czy sama masz nadwagę w każdym razie samce alfa wolą zgrabne i lekkie.  O ile mi wiadomo.  

Uu dziadzia stopa czy arystocweles? Wyciągasz takiego bafometa i masz sto plus do alfy. Ummm

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, BoniBluBalboa napisał:

Jezu kolejny akt laski. Mogłaby w dresie chodzić i nadal byłaby atrakcyjna dla faceta. 

No bo byłaby. Nie trzeba zakładać ...enki, by dobrze wyglądać. To nie żadna łaska, tylko stwierdzenie faktu.

13 minut temu, BoniBluBalboa napisał:

Rozumiem ze zdajesz sobie sprawę iż ludzie w domu i nie tylko porzucają swoje ałtfity na rzecz starych dresów i innych szmat a kobiety nie wyglądają jak z żurnala w domowym zaciszu.

To oczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Użyszkodnik napisał:

A randka w celu dmuchania to nie radnka?

Zajrzyj na portale randkowe - niewazne czy dziewczyna ladna, czy troszke brzydsza, w wiekszosci wypadkow i tak moze liczyc glownie na bycie wyru/chana. Ludzi powaznie myslacych o zwiazku jest statystycznie malo, a jeszcze mniej potrafi ten zwiazek zbudowac. 

bo wy durne na samych ruhaczy lecicie to czego wymagacie? inteligentnej rozmowy o kosmosie? same fotki swoich wdzięków wrzucacie tu i tam przyciągając ruhaczy a potem płacz że jakiś wyruhał i olał.... ciut rozumu używać nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, taki obraz wasz napisał:

No bo byłaby. Nie trzeba zakładać ...enki, by dobrze wyglądać. To nie żadna łaska, tylko stwierdzenie faktu.

To oczywiste.

laski nie chcą takiego porządnego jak ty bo nie masz ryja jak Ken, są płytkie i należy im się że ich badboye ruhają i rzucają jak szm,aty, dopiero mądrzeją jak są wyruhane kilka razy przez kilku badboyów pod rząd i zakumają jakie cechy są ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, HumanBeing napisał:

Dokładnie 🙂 Przecież to nie żaden sekret, że fajnie ubrana i zadbana kobieta lepiej się czuje sama ze sobą. Chłop też ją lepiej odbiera, a namiętność nie wygasa w rok po pierwszej randce. Aż chce się taką fajną babkę rozpieszczać. Wiadomo, że są sytuacje typu choroba i tak dalej, gdzie człowiek nie ma siły na nic i wtedy powinno się akceptować partnera choćby wyglądał jak kupa, ale codzienne pomykanie w domu w łachmanach zaraz po przyjściu z roboty (albo co gorsza całymi dniami) w wykonaniu zdrowej osoby to jakieś nieporozumienie i zwykłe niechlujstwo. Do pracy kleją rzęsy, zakładają szpile i robią cuda wianki a w domu odpuszczają wygląd totalnie. A potem mówią, że rzekomo dbają o wygląd dla siebie 🤣 Hipokryzja level master.

trzeba być naprawde tępym, pustym i zyebanym psychicznie aby swoje samopoczucie poprawiać sztucznie wytwarzanym wyglądem, ciuchami i innym materialnym gòwnem, albo chodząc na zakupy i kupując coraz to więcej niepotrzebnego gòwna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Electra napisał:

Tak stwierdzi facet, który nie ma szans u takiej lalki, albo kobieta która zazdrości innej atrakcyjności. Jestem przeciętna ale nie zawistna, nie potwierdzę, a Tobie współczuję. Nie oceniałabym po wyglądzie chociaż ktoś kto przesadnie dba o wygląd to pusty próżniak i nie zmieni tego nic. 

nie takie jak ty rzucałem, więc nie trafiony, przykro mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Użyszkodnik napisał:

Wiesz, jak tak czytam Ciebie i Taki Obraz Wasz, to sobie mysle, ze jesli mam do wyboru Was jako Good Boyow i jakiegos Bad Boya, to jednak zdecydowanie wole tego drugiego 😁❤️🌷

Niezbyt dobrze to o tobie świadczy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, zbanowany napisał:

nie takie jak ty rzucałem, więc nie trafiony, przykro mi

Skąd wiesz jaka ja jestem? Masz w swojej szumnej kolekcji dupeczek stukilogramową lochę? No proszę, kto by pomyślał taki amant, a taka wtopa... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Electra napisał:

Skąd wiesz jaka ja jestem? Masz w swojej szumnej kolekcji dupeczek stukilogramową lochę? No proszę, kto by pomyślał taki amant, a taka wtopa... 

powtarzam, nie takie jak ty rzucałem, a waga akurat przy wyborze kobiety nie jest istotna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×