Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
taki obraz wasz

Internet i portale randkowe mają zły wpływ na życie uczuciowe

Polecane posty

Ponieważ kobietom od atencji zaczyna odbijać. Zaczynają uważać się za ósmy cud świata, dlatego każda myśli, że należy jej się przystojniak, a na zwyczajnego faceta nawet nie spojrzy. Tinder to taki typowy sklep z facetami, gdzie patrząc na powierzchowność, wybierają tego "właściwego". Nie liczy się już zgodność charakterów ani wspólne zainteresowania. Nie ma już poznawania facetów w realu, bo faceci, którzy nie są przystojni, są olewani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Użyszkodnik napisał:

Mamusia go nauczyla, ze wystarczy byc facetem, by cie wszystko nalezalo i konfrontacja z rzeczywistoscia boli.

Nic z tych rzeczy.

1 minutę temu, Użyszkodnik napisał:

Boli Cie, ze kobiety tam robia to, co faceci robili juz wczesniej, czyli patrza na wiek i urode?

Nie, boli mnie, że facet, który chciałby oddać kobiecie swoją miłość, być dla niej oparciem, pomagać jej w obowiązkach itd. nie ma szans na znalezienie partnerki, bo nie jest wystarczająco przystojny.

Ja nie patrzę na wiek i urodę, więc proszę mi nie wmawiać takich głupot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Użyszkodnik napisał:

Mam znajoma, 40 lat, 120-150 kg, zainteresowany?

Nie sądzę, by ona była zainteresowana facetem, który mógłby być jej synem.

Dziewczyna może być kilka lat starsza, nie przeszkadza mi to.

2 minuty temu, Użyszkodnik napisał:

W takim razie zerknij na ulice i powiedz mi, jakim cudem inni nieatrakcyjni z wygladu, niezbyt bogaci faceci maja partnerki?

Zależy, ile mają lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, taki obraz wasz napisał:

Nic z tych rzeczy.

Nie, boli mnie, że facet, który chciałby oddać kobiecie swoją miłość, być dla niej oparciem, pomagać jej w obowiązkach itd. nie ma szans na znalezienie partnerki, bo nie jest wystarczająco przystojny.

Ja nie patrzę na wiek i urodę, więc proszę mi nie wmawiać takich głupot.

Facet który chce oddać kobiecie swą miłość chyba powinien szukać tej kobiety gdzieś indziej. Nie na Tinderze... W realnym życiu.

Miałam ostatnio sytuację, facet zaczepił mnie na pasach, czy na kawę się nie umówimy. Było to po prostu boskie. Ujmujące w swej prostocie. Nie jestem jakaś super laska ani szkaradą. Jestem normalna kobietą. Gościu też wyglądał normalnie. 

Można? Można. 

Tyle że musiałam odmówić. Jestem w szczęśliwym związku. Ale powiedziałam mu że miło mi i żeby próbował dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, marawstala napisał:

Niby w jaki sposób mają tam poznać czyjś charakter? Na podstawie zdjęcia? : ) 

No właśnie w tym rzecz.

Teraz już nikogo to nie interesuje. Ma wyglądać i już. Jak nie ma 185 cm wzrostu i nie wygląda jak model, to nawet nie dostanie szansy, by pokazać swój charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Sandra1983 napisał:

Facet który chce oddać kobiecie swą miłość chyba powinien szukać tej kobiety gdzieś indziej. Nie na Tinderze... W realnym życiu.

Nie szukam na tinderze.

Ale taka kobieta naogląda się facetów na tinderze i potem jak taki zwyczajny facet zagada na ulicy, to ona go wyśmieje i oleje.

Poza tym, jeżeli to 1983 to twój rocznik, to jeszcze jesteś z tego normalnego pokolenia.

Edytowano przez taki obraz wasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może jestem faktycznie z innej epoki... z epoki prawdziwych randek i spotkań z chłopakami, spotkań na których nikt nie siedział na telefonie.

Tak, to mój rocznik 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA
2 minuty temu, taki obraz wasz napisał:

Poza tym, jeżeli to 1983 to twój rocznik, to jeszcze jesteś z tego normalnego pokolenia.

To znaczy jeśli  powiedzmy 90 rocznik i młodsi to już nie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, taki obraz wasz napisał:

No właśnie w tym rzecz.

Teraz już nikogo to nie interesuje. Ma wyglądać i już. Jak nie ma 185 cm wzrostu i nie wygląda jak model, to nawet nie dostanie szansy, by pokazać swój charakter.

Poznają charakter tych którzy wizualnie im odpowiadają : ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA
1 minutę temu, Sandra1983 napisał:

Może jestem faktycznie z innej epoki... z epoki prawdziwych randek i spotkań z chłopakami, spotkań na których nikt nie siedział na telefonie.

Tak, to mój rocznik 😁

Ależ siedzą na telefonach ale realne kontakty mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś pisze w ten sposób to już wiadomo ze ma zyebany charakter albo po prostu beret. I ta wieczna pretensja do atrakcyjnych ze to niby ich wina. Dorośnijcie. Widocznie wraz z brzydkim ryjem idzie w parze równie brzydka osobowośc. Polecam pogodzenie się z losem bo pretensje do innych o taki stan rzeczy są doprawdy żałosne. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Sandra1983 napisał:

Może jestem faktycznie z innej epoki... z epoki prawdziwych randek i spotkań z chłopakami, spotkań na których nikt nie siedział na telefonie.

Zazdroszczę. Gdybym urodził się w tamtych czasach, to nie miałbym problemu ze znalezieniem dziewczyny...

3 minuty temu, marawstala napisał:

Poznają charakter tych którzy wizualnie im odpowiadają : ) 

Tylko, że wizualnie praktycznie nikt im nie odpowiada 🙂

4 minuty temu, PNINA napisał:

To znaczy jeśli  powiedzmy 90 rocznik i młodsi to już nie? 

No niestety, w większości nie. Są wyjątki i mam nadzieję, że taki spotkam, ale powoli zaczynam tracić wiarę w to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, taki obraz wasz napisał:

 

Tylko, że wizualnie praktycznie nikt im nie odpowiada 🙂

Nie wiem w takim razie po co panowie tam wchodzą : ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt nikomu nie odpowiada ale niesparowani stanowią mniejszość. Ciekawe jakim cudem.... oczywiście wszystkie pary na świecie to ludzie piękni ciałem morda i dusza. Jakie masz na to wyjaśnienie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BoniBluBalboa napisał:

Jeśli ktoś pisze w ten sposób to już wiadomo ze ma zyebany charakter albo po prostu beret. I ta wieczna pretensja do atrakcyjnych ze to niby ich wina. Dorośnijcie. Widocznie wraz z brzydkim ryjem idzie w parze równie brzydka osobowośc. Polecam pogodzenie się z losem bo pretensje do innych o taki stan rzeczy są doprawdy żałosne. 

Ja nie mam pretensji do atrakcyjnych. Mają, to korzystają.

Nie, "ryj" i osobowość nie idą w parze. Dlatego właśnie te wszystkie kobiety są nieszczęśliwe, bo okazuje się, że ten ich przystojniak nie jest taki idealny. Ale i tak nie dadzą szansy przeciętnemu facetowi, bo przecież jak się na ulicy pokażą... i nie będą mogły się chwalić przed koleżankami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, marawstala napisał:

Nie wiem w takim razie po co panowie tam wchodzą : ) 

Z desperacji. Bo próbowali wszystkiego, ale bezskutecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie trać wiary. Ktoś tam czeka na ciebie za zakrętem. Tylko nie właź w zbyt ciemne uliczki...

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśnij mi w sposób logiczny dlaczego ty jesteś mniejszością na świecie skoro kobiety patrzą tylko na wyglad. Konkret albo wyprdalaj do psychiatry. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BoniBluBalboa napisał:

Nikt nikomu nie odpowiada ale niesparowani stanowią mniejszość.

Ta, tylko co z tego, że cię sparuje, skoro kobieta od początku nie jest zainteresowana rozmową i odpowiada zdawkowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, taki obraz wasz napisał:

Ja nie mam pretensji do atrakcyjnych. Mają, to korzystają.

Nie, "ryj" i osobowość nie idą w parze. Dlatego właśnie te wszystkie kobiety są nieszczęśliwe, bo okazuje się, że ten ich przystojniak nie jest taki idealny. Ale i tak nie dadzą szansy przeciętnemu facetowi, bo przecież jak się na ulicy pokażą... i nie będą mogły się chwalić przed koleżankami...

Jezu, naprawdę takie są dzisiejsze dziewczyny? Mi się ci najprzystojniejsi nigdy nie podobali. Zawsze gustowalam w normalnych facetach. Zwyczajnych. Ale musiał mieć w sobie to coś ♥️

Edytowano przez Sandra1983

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Sandra1983 napisał:

Nigdy nie trać wiary. Ktoś tam czeka na ciebie za zakrętem. Tylko nie właź w zbyt ciemne uliczki...

🙂

Dzięki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, taki obraz wasz napisał:

Z desperacji. Bo próbowali wszystkiego, ale bezskutecznie.

Czyli twierdzi że tam nie ma na kim oka zawiesić jeśli chodzi o Twoją płeć... : ) No cóż charakteru nie ocenisz po samym zdj a fotki jednak trzeba mieć dobre bo to one mają przyciągać przeciwna płeć charakter poznajesz w drugiej kolejności... : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA
1 minutę temu, taki obraz wasz napisał:

No niestety, w większości nie. Są wyjątki i mam nadzieję, że taki spotkam, ale powoli zaczynam tracić wiarę w to. 

Nie masz racji.Jest pewnie różnie. Przykład, jedna w moim bliskim otoczeniu 18 latka, chłopak 20 lat,  2 lata są parą, znali się z reala wcześniej.  Druga 30 latka, chłopak 32 też poznanie w realu, są już małżeństwem. I tak bym mogła wymieniać i wymieniać. Powodzenia 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, taki obraz wasz napisał:

Ta, tylko co z tego, że cię sparuje, skoro kobieta od początku nie jest zainteresowana rozmową i odpowiada zdawkowo?

Jeśli masz poukładane w głowie to zainteresujesz w końcu sobą jakąś mądrą, wartościową dziewczynę. Nie zrażaj się chłamem. Szukaj perły w kupce łajna 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, taki obraz wasz napisał:

Ja nie mam pretensji do atrakcyjnych. Mają, to korzystają.

Nie, "ryj" i osobowość nie idą w parze. Dlatego właśnie te wszystkie kobiety są nieszczęśliwe, bo okazuje się, że ten ich przystojniak nie jest taki idealny. Ale i tak nie dadzą szansy przeciętnemu facetowi, bo przecież jak się na ulicy pokażą... i nie będą mogły się chwalić przed koleżankami...

Najbardziej nieszczęśliwy jesteś ty. Z góry zakładasz ze przystojny mężczyzna ma ukryte wady i zawsze okaże się zły ostatecznie a prawda jest taka ze najgorszy sort faceta to tacy jak ty. Czyli zakompleksieni z wiecznymi pretensjami do wszystkich o wszystko. Zazwyczaj zerowo doświadczeni. Zawsze obiecują ze jak już bendo mieli ukochano może być przeciętna nawet (łał jaka łaska dziękuje w imieniu brzydkich kobiet) to bendo jej gwiazdki z nieba zrywać na drabinie blabla a gdy już nabiorą siła rzeczy ogłady i trochę pobzykaja i pożyją w związku to klapeczki z gloweczki spadają i zaczyna do nich docierać ze życie to nie bajka jednak a te ukochana z braku laku można wymienić na inna. Wiec przestań srac ten bulszit o rzekomych niedocenianych i niechcianych mężczyznach rodem z chłopaków do wzięcia bo żadna normalna kobieta nie będzie twoim osobistym lekiem na kompleksy który i tak porzucisz gdy wyzdrowiejesz ze swoich majaków. To bajeczki dla naiwnych dziewczynek i upośledzonych. Masz romantyczne wyobrażenia o życiu i przezywasz dawne czasy gowno o nich wiedząc. Pewnie czytasz tez jakichś mizoginow którzy wspierają tego typu myślenie samemu będąc piwniczakami z ukryta nienawiścią do kobiet. 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, taki obraz wasz napisał:

Ta, tylko co z tego, że cię sparuje, skoro kobieta od początku nie jest zainteresowana rozmową i odpowiada zdawkowo?

Ja cię pytałam o coś innego ślepy jesteś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Sandra1983 napisał:

Jeśli masz poukładane w głowie to zainteresujesz w końcu sobą jakąś mądrą, wartościową dziewczynę. Nie zrażaj się chłamem. Szukaj perły w kupce łajna 😉

Dla niego chlamem są wszystkie kobiety które maja przystojnych facetów albo jego w dupje. Nie dawaj mu takich rad bo to kłamstwa i nic z nich nie wyniknie. Żadne perły w żadnym łajnie nie leżą tylko trzeba je wyłowić z morza i jeszcze ze skorupy wydłubać a on co robi? Siedzi i prdoli codziennie licząc nie wiadomo na co. Naprawdę ktoś czytając te głupoty codziennie wierzy ze on się zachowuje normalnie rozmawiając z kobieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, marawstala napisał:

Czyli twierdzi że tam nie ma na kim oka zawiesić jeśli chodzi o Twoją płeć... : )

Biorąc pod uwagę, że kobietom podoba się tylko 20% mężczyzn, to chyba tak.

Ale przecież nie to jest najważniejsze 🙂

7 minut temu, marawstala napisał:

No cóż charakteru nie ocenisz po samym zdj

Oczywiście, że nie. Ale czasem wystarczy przeczytać opis, by już jakiś zarys danej osoby mieć.

6 minut temu, PNINA napisał:

Nie masz racji.Jest pewnie różnie. Przykład, jedna w moim bliskim otoczeniu 18 latka, chłopak 20 lat,  2 lata są parą, znali się z reala wcześniej.  Druga 30 latka, chłopak 32 też poznanie w realu, są już małżeństwem. I tak bym mogła wymieniać i wymieniać. Powodzenia 🙂 

No to piszę, że w większości nie. Te twoje przykłady są właśnie tymi wyjątkami, tą mniejszością 🙂

5 minut temu, Sandra1983 napisał:

Jeśli masz poukładane w głowie to zainteresujesz w końcu sobą jakąś mądrą, wartościową dziewczynę. Nie zrażaj się chłamem. Szukaj perły w kupce łajna 😉

Tylko gdzie jej szukać? 🙂

5 minut temu, BoniBluBalboa napisał:

Najbardziej nieszczęśliwy jesteś ty.  

Nie.

5 minut temu, BoniBluBalboa napisał:

Z góry zakładasz ze przystojny mężczyzna ma ukryte wady i zawsze okaże się zły ostatecznie a prawda jest taka ze najgorszy sort faceta to tacy jak ty.

Nie, to kobiety z góry przypisują przystojniakom pozytywne cechy, a innym negatywne.

5 minut temu, BoniBluBalboa napisał:

Czyli zakompleksieni z wiecznymi pretensjami do wszystkich o wszystko. Zazwyczaj zerowo doświadczeni.

Nie jestem zakompleksiony i nie mam żadnych pretensji.

6 minut temu, BoniBluBalboa napisał:

Zawsze obiecują ze jak już bendo mieli ukochano może być przeciętna nawet (łał jaka łaska dziękuje w imieniu brzydkich kobiet) to bendo jej gwiazdki z nieba zrywać na drabinie blabla a gdy już nabiorą siła rzeczy ogłady i trochę pobzykaja i pożyją w związku to klapeczki z gloweczki spadają i zaczyna do nich docierać ze życie to nie bajka jednak a te ukochana z braku laku można wymienić na inna.

No i znowu coś sobie ubzdurałaś nie wiadomo na jakiej podstawie.

7 minut temu, BoniBluBalboa napisał:

Wiec przestań srac ten bulszit o rzekomych niedocenianych i niechcianych mężczyznach rodem z chłopaków do wzięcia bo żadna normalna kobieta nie będzie twoim osobistym lekiem na kompleksy który i tak porzucisz gdy wyzdrowiejesz ze swoich majaków. To bajeczki dla naiwnych dziewczynek i upośledzonych.

Nie potrzebuję żadnego leku i nikogo nie zostawię tak o.

8 minut temu, BoniBluBalboa napisał:

Pewnie czytasz tez jakichś mizoginow którzy wspierają tego typu myślenie samemu będąc piwniczakami z ukryta nienawiścią do kobiet. 

Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×