Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
taki obraz wasz

Internet i portale randkowe mają zły wpływ na życie uczuciowe

Polecane posty

Gość AntyBazyl
48 minut temu, karyna katarzyna napisał:

oczywiscie ze bycie niebrzydkim to za malo. Trzeba jeszcze byc otwartym na ludzi, miec cos ciekawego do gadania i potrafic sie zaprezentowac. 

Brutalna prawda jest taka, ze jesli w danej grupie osob nie wkrecisz sie w jakies towarzystwo na samym poczatku, to na 99proc. zostaniesz tam sam. Jesli tak sie stalo w prxypadku np. studiow, to jest to normalne i pogodz się z tym albo sprobuj naprawic (ale to trzeba umiec, nie jest to latwe ani przyjemne). 

Co to znaczy nie dostaje chwili na rozmowe? Zasiadasz jak hrabia i oczekujesz, az ustawi sie kolejka chętnych lasek, ktore zechca z tobą pokonwersowac? Cxy moz3 zagadujesz jakas pannice, a ona ci po chwili rozmowy wypala spi3rdalay? Jesli tak, to rozumiem, ale w innym wypadku, no wybacz. 

Zawsze zastanawialam sie, jak faceci sa w stanie ocenic i porownac po pierwsze atrakcyjnosc innych facetow, po drugie atrakcyjnosc swoja i po trzecie atrakcyjnosc kobiet w oczach innym mezczyzn. 

No czyli wybierasz sposrod kobiet, które ci się wizualnie niekoniecznie podobaja? Ale jakos one maja branie u tych przystojniakow, wiec chyba mylisz się w ocenie. Poza tym szukasz wsrod złego typu kobiet. Na te spokojniejsze i brzydsze pewnie nawet nie splunalbys. Jesli faktycznie jestes przecietny, to nie mialbys absolutnie zadnego problemu ze znalezieniem przecietnej dziewczyny. Ale najwyrazniej coś z toba nie halo i ludzie to czuja. Dziewczyna, ktora leci na przystojniaka podrywacza inaczej cwaniavzka jest po 1 naiwniara po 2 glupia po 3 chce się bawic i nie interesuja ja glebokie relacje. Zaraz pewnie powiesz, ze wszystkie takie same. Otoz nie, tylko ze te "wyjątkowe" nie sa godne uwagi od takich jak ty, bo uwaga uwaga wygladaja jak ty i są takie same pod wzgledem wartosci jak ty ( z tego co piszesz). A przegryw nie chce przegrywki, bo przegrywka go nie kreci tylko nudzi. przegryw uwaza, że z racji swojego fantastycznego charakteru (co jest czesto gęsto tylko jego urojeniem) naleza mu się najlepsze kobiety i może pod tym względem konkurowac z pustymi przystojniakami. Hahaha zalosne

Istnieje jeszcze mozliwosc, ze smierdzisz i ludzie odsuwaja się od ciebie. Miałam zarowno taka koleżankę, jak i kolege, przykra sprawa, bo sami nie wiedza, jaki jest powod ich niepowodzen towarzyskich. 

Zaraz Ci napisze, ze pachnie cudownie a to kobiety sa puste, głupie i w ogóle prymitywne. 

 

A wracając do tematu - to faceci naoglądają się zdjęć z listy TOP 100 i później każda normalna dziewczyna jest nieatrakcyjna. Wybrzydzają jakby byli królami i panami. I od początku próbują sobie kobiety ustawić. Ci brzydcy w szczególności są zakompleksieni, potrafią obrazić obca kobietę i myślą, ze z ręki im będzie jadła. To nie te czasy. Niektórzy muszą po prostu wylądować na śmietniku matrymonialnym. Żadna kobieta nie ma obowiązku niszczyć sobie życia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, taki obraz wasz napisał:

Wiesz, ludzie, którzy nie mieli takich oporów moralnych, robili inny eksperyment, z którego wynikało, że widząc przystojnego faceta, kobiety głupiały i były w stanie zrobić dla niego wszystko 🙂

Oczywiście, nie wątpię, że są kobiety, które lecą na mózg, ale to raczej nie moja grupa wiekowa 🙂

Tak, prawda - czytałem o tym eksperymencie i ja. "Projekt Mateusz" czy jakoś tak się to wabiło ...

Ale właściwie co chcemy tym  udowodnić ? Że są kobiety, które łatwo skłonić do pójścia do łóżka (mając odpowiadający im wygląd) ? Tak, prawda - są i takie. Mało tego - np. na Sympatii są Panie, które właśnie tego chcą. I mało tego - otwarcie o tym piszą i zdefiniowane mają też wymagania wobec faceta, z którym chciałyby pójść do łóżka (nie potępiam tego, ponieważ dla mnie to zupełnie normalne: Kobieta ma potrzeby erotyczne i chce je zrealizować. Ma do tego prawo - pod warunkiem, że nikogo to nie krzywdzi.). Wystarczy, że ktoś nie spełniający ich wymagań napisze kolejno do nich i bach ! Już mamy udowodnioną tezę, że wszystkie Panie umawiają się tylko z chadami !

Ja zakładam, że Twoja grupa zainteresowania to normalne Kobiety, które tak samo, jak i Ty poszukują tej Drugiej Osoby. A tutaj już intelekt i osobowość faceta odgrywa ważną, jeśli nawet nie decydującą rolę. I mówię to nie na podstawie własnego "wydaje mi się", tylko na podstawie tego, co powiedziały mi moje Koleżanki, które mają konta na portalach randkowych.

Nie Twoja grupa wiekowa powiadasz ? 🙂No to byś się bardzo zdziwił... 🙂 Nawet tutaj, na Kafeterii miałem kiedyś Koleżankę, 26-latkę (niektórzy z bywalców Kafeterii znali), dla której najważniejszy był właśnie mózg faceta. Gdybym nie wiedział, że ma 26 lat to byłbym przekonany, że mam do czynienia z Kobietą w wieku około 40 lat 🙂  Tak niesamowitą i dojrzałą miała osobowość ... 🙂 W chwili obecnej mieszka sobie szczęśliwie z Partnerem, którego sobie "upolowała" tu - na Kafeterii 🙂

Sam widzisz, że jest jednak inaczej, aniżeli sądziłeś. Więc bierz się Chłopie do roboty 🙂 Na początek proste ćwiczenia typu pompek i jazdy na rowerze. Regularnie uprawiane dadzą Ci większy poziom endorfiny w organizmie, co pozwoli Ci poradzić sobie z frustracją i dołami psychicznymi. Potem to już pójdzie samo 🙂 I to pozwoli Ci w końcu na efektywne użycie walorów, którymi jak nam mówiłeś - dysponujesz 🙂

Taka moja rada dla Ciebie na dziś 🙂 Głowa do góry i jedziemy z koksem ! 🙂

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie w moim facecie urzekła właśnie inteligencja. To że umiał się mądrze wypowiedzieć na każdy temat i miał poukładane w głowie. Zakochałam się w nim ze względu na jego charakter, podejście do życia i świata. I umiał mnie zawsze rozśmieszyć. Wiadomo że chemia musi być ale nie zawsze jest od pierwszego wejrzenia. 

Normalnej mądrej kobiecie co po facecie o wyglądzie Kena, jeśli do życia się nie nadaje? Co po jego sylwetce, buźce, nawet pieniądzach, jeśli ma beznadziejną osobowość.

 

Edytowano przez Sandra1983

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2020 o 06:06, karyna katarzyna napisał:

oczywiscie ze bycie niebrzydkim to za malo. Trzeba jeszcze byc otwartym na ludzi, miec cos ciekawego do gadania i potrafic sie zaprezentowac. 

Nie wiem, czemu umknął mi ten post... Jestem otwarty na ludzi i mam wiele ciekawego do powiedzenia, ale nie mam okazji, by się zaprezentować.

Dnia 25.09.2020 o 06:06, karyna katarzyna napisał:

Co to znaczy nie dostaje chwili na rozmowe? Cxy moz3 zagadujesz jakas pannice, a ona ci po chwili rozmowy wypala spi3rdalay? Jesli tak, to rozumiem, ale w innym wypadku, no wybacz. 

Dokładnie to.

Dnia 25.09.2020 o 06:06, karyna katarzyna napisał:

No czyli wybierasz sposrod kobiet, które ci się wizualnie niekoniecznie podobaja? Ale jakos one maja branie u tych przystojniakow, wiec chyba mylisz się w ocenie. Poza tym szukasz wsrod złego typu kobiet. Na te spokojniejsze i brzydsze pewnie nawet nie splunalbys. Jesli faktycznie jestes przecietny, to nie mialbys absolutnie zadnego problemu ze znalezieniem przecietnej dziewczyny. Ale najwyrazniej coś z toba nie halo i ludzie to czuja. Dziewczyna, ktora leci na przystojniaka podrywacza inaczej cwaniavzka jest po 1 naiwniara po 2 glupia po 3 chce się bawic i nie interesuja ja glebokie relacje. Zaraz pewnie powiesz, ze wszystkie takie same. Otoz nie, tylko ze te "wyjątkowe" nie sa godne uwagi od takich jak ty, bo uwaga uwaga wygladaja jak ty i są takie same pod wzgledem wartosci jak ty ( z tego co piszesz). A przegryw nie chce przegrywki, bo przegrywka go nie kreci tylko nudzi. przegryw uwaza, że z racji swojego fantastycznego charakteru (co jest czesto gęsto tylko jego urojeniem) naleza mu się najlepsze kobiety i może pod tym względem konkurowac z pustymi przystojniakami. Hahaha zalosne

Nie, ja właśnie szukam tych spokojniejszych, ale one nie są mną zainteresowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, agent of Asgard napisał:

Przypominam, że takie same odczucia budzisz na Kafeterii, gdzie nikt nie wie, jak wyglądasz.

Przypominam, że na kafe zachowuję się inaczej niż w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, agent of Asgard napisał:

W jakim celu?

Bez celu. Kiedyś tu przyszedłem, by się wyżalić, potem przerodziło się to w wylewanie frustracji, no i tak zostało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, taki obraz wasz napisał:

no i tak zostało...

Nowy rok, nowy Ty🙈

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, agent of Asgard napisał:

Czyli w realu - tłumiona frustracja. 

Nie. W realu podchodzenie do każdego z optymizmem i czystą kartą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, taki obraz wasz napisał:

Ale to już nie mógłbym pod tym nickiem, bo reputacji nie odbuduję 😄

To dajesz, jakieś noworoczne  alter ego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
5 godzin temu, agent of Asgard napisał:

Jak możesz jednocześnie być pełen optymizmu i frustracji? 😈

Ludzie czasami są sprzeczni wewnętrznie (skomplikowani?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2020 o 15:44, taki obraz wasz napisał:

Bzdura. Cały czas pracuję nad sobą, ale wyglądu nie zmienię.

Nie.

Wygląd też można zmienić, skoro masz z tym taki problem dlaczego nie chcesz nic zmienić? Wolisz się użalać bo tak łatwiej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, taki obraz wasz napisał:

Nie wiem, czemu umknął mi ten post... Jestem otwarty na ludzi i mam wiele ciekawego do powiedzenia, ale nie mam okazji, by się zaprezentować.

Dokładnie to.

Nie, ja właśnie szukam tych spokojniejszych, ale one nie są mną zainteresowane.

Przykro mi w takim razie, ze masz az takiego pecha do ludzi, no ale bywa i tak. Moze jeszcze coś sie zmieni i odnajdziesz fajnych przyjaciol i druga polowke, życzę Ci tego i nie zwariuj, bo jeszcze masz sporo czasu, a czasem warto cierpliwie poczekac niż sie Tylko frustrowac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Laurittka napisał:

Wygląd też można zmienić, skoro masz z tym taki problem dlaczego nie chcesz nic zmienić? Wolisz się użalać bo tak łatwiej. 

Zmieniam, ale to nic nie daje. Z przeciętniaka modela nie zrobisz.

3 godziny temu, karyna katarzyna napisał:

Przykro mi w takim razie, ze masz az takiego pecha do ludzi, no ale bywa i tak. Moze jeszcze coś sie zmieni i odnajdziesz fajnych przyjaciol i druga polowke, życzę Ci tego i nie zwariuj, bo jeszcze masz sporo czasu, a czasem warto cierpliwie poczekac niż sie Tylko frustrowac. 

Ale ileż można cierpliwie czekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, taki obraz wasz napisał:

Zmieniam, ale to nic nie daje

Po co?

1 minutę temu, taki obraz wasz napisał:

Ale ileż można cierpliwie czekać...

Ile trzeba. Choćby do emerytury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×