Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Bombka.

Jak sobie z tym poradzić?

Polecane posty

Z góry dziękuję za chamskie I nic nie wnoszące komentarze - trollujcie gdzie indziej. Ja mam problem I szukam pomocy.

Ostatnio zauważyłam coś niepokojącego, mianowicie wstydzę I boję się wychodzić z domu. Nigdy nie lubiłam siebie I być wśród ludzi, ale teraz jest to bardzo silne, zapewne przez to, że moje życie (studia, praca) od 6msc nieprzerwanie jest zdalnie. Wychodzenie z domu do sklepu wiąże się z okropnym stresem I nieprzejmnymi odczuciami przez całą drogę I pobyt w sklepie. Całe szczęście, prawie nigdy nie muszę pokazywać się na kamerce w pracy. Kiedyś to się jednak skończy, wiecznie zdalne życie nie będzie trwać I tego się boję - tego powrotu do pokazywania się publicznie dzień w dzień I to przez tak długi czas. Teraz wychodzę z domu tylko wtedy, kiedy naprawdę muszę I staram się jak najrzadziej ze względu na to, jak paskudna jestem, a I tak takie wyjście kosztuje mnie dużo. No trudno, tak jest, tak mnie stworzyła natura I zostaje mi się z tym tylko pogodzić I spróbować jakoś sobie poradzić z tym strachem I uczuciem wstydu. Nie chcę iść z tym do psychologa, wolę zrobić coś z tym sama, nie wiem tylko co I jak I dlatego tutaj piszę, bo liczę, że ktoś mi pomoże. Od razu piszę, że nigdy siebie nie zaakceptuję, więc takie komentarze są zbędne - gdybyście wyglądali tak, jak ja, wiedzielibyście o czym piszę I taka rada przez palce by Wam nie przeszła. Chodzi mi raczej o to, jak nie myśleć o tym, że jestem paszczurem podczas bycia poza domem albo konieczności pokazania się na tej kamerce, bo to naprawdę paraliżuje I jest przykre, upokarzające?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×