Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Mayor

Napisz coś w komentarzu używając tylko Nosa.

Polecane posty

Przed chwilą, Hedorivka napisał:

Re u w

Droga hedorivko w jakim celu wykorzystujesz zdjęcie jakiejs kobiety w swoim awatarze? To raczej żadna celebrytka tylko jakiś nołnejm który być może sobie nie życzy bycia na kafeterii? Liczysz ze ktoś zapyta czy jesteś do niej podobna i w związku z tym na pocieszenia bądź krytykę? Ty taka dobrotliwa osoba takie rzeczy brzydkie robisz? Hmm. Wstaw już lepiej kawałek twarzy z schwarzkopfa jak kiedyś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BoniBluBalboa napisał:

Droga hedorivko w jakim celu wykorzystujesz zdjęcie jakiejs kobiety w swoim awatarze? To raczej żadna celebrytka tylko jakiś nołnejm który być może sobie nie życzy bycia na kafeterii? Liczysz ze ktoś zapyta czy jesteś do niej podobna i w związku z tym na pocieszenia bądź krytykę? Ty taka dobrotliwa osoba takie rzeczy brzydkie robisz? Hmm. Wstaw już lepiej kawałek twarzy z schwarzkopfa jak kiedyś. 

Zdjęcie z open stocka ale może masz rację że nie powinnam jej wstawiać. Kawałek twarzy z Schwarzkopf? Nie pamiętam albo nie załapałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Hedorivka napisał:

Zdjęcie z open stocka ale może masz rację że nie powinnam jej wstawiać. Kawałek twarzy z Schwarzkopf? Nie pamiętam albo nie załapałam

Pamietam z kałbojs. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Hedorivka napisał:

Zdjęcie z open stocka ale może masz rację że nie powinnam jej wstawiać. Kawałek twarzy z Schwarzkopf? Nie pamiętam albo nie załapałam

A w jakim celu je wstawiłas u siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BoniBluBalboa napisał:

Pamietam z kałbojs. 

Domyślam się ale nie wiem czy chodzi Ci o to że miałam jakiś Avatar podobny do logo szwarckop czy że miałam swoje włosy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Poetka napisał:

Przestań spamować ...ycznymi tematami

A kto to.. .? Narzekać i psuja dobrej zabawy 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×