Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Hedorivka

Mój cudowny eks polubił 3 moje zdjęcia na FB teraz

Polecane posty

7 minut temu, Hedorivka napisał:

Zazwyczaj wklejam zdjęcia widoku, np na jedzenie i z okna. I jestem paskudna ale umiem się ustawić do zdjęcia żeby wyglądać znośnie. 

to jest przykre, ale oszukuj się dalej zamiast akceptować to co jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Hedorivka napisał:

Chodzi Ci że strasznie jest musieć wybierać zdjęcia na których się dobrze wygląda? Tak to straszne że trzeba zrobić 50 żeby na jednym wyjść akceptowalnie. Zgadzam sie

przestań robić zdjęcia i problem z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, zbanowany napisał:

takie udawanie jest po prostu słabe

Nigdy nie sądziłam że jestem przykładem w jaki sposób należy żyć. To nie jest do końca udawane no j naprawdę jezdze na wycieczki do i dużo zwiedzam.tylko nie każdy wie że tak naprawdę cierpię w środku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Hedorivka napisał:

Nie mogę się z nim kolegować no wciąż czuję się zakochana. On by chciał ale mniexw dużo to kosztuje 

wiesz że jakby zadzwonił o 2 nad ranem że chce przyjechać to byś go przyjeła z gołą duupą, to oczywiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, zbanowany napisał:

przestań robić zdjęcia i problem z głowy

Nie bo luster się nie pozbędę wszystkich. Poza tym próbuje żyć normalnie. Nie moja wina że przegrałam na loterii generycznej.  Nie zamykam się ciągle w domu z powodu swojej szpetnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Hedorivka napisał:

Nigdy nie sądziłam że jestem przykładem w jaki sposób należy żyć. To nie jest do końca udawane no j naprawdę jezdze na wycieczki do i dużo zwiedzam.tylko nie każdy wie że tak naprawdę cierpię w środku

To na chooj stwarzasz w sieci pozę szczęśliwego życia? Myślisz ze ktokolwiek będzie analizował twoja prawdę oglądając jakiś bulszit na fejsie? Nie osłaniaj mnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Hedorivka napisał:

Nie wiem w zasadzie czemu tak robię

hoojowa samoocena, głównie przez porównywanie się do innych fejków z mediów socjalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, zbanowany napisał:

wiesz że jakby zadzwonił o 2 nad ranem że chce przyjechać to byś go przyjeła z gołą duupą, to oczywiste

Właśnie nie, dzwonił i zapraszał 2 razy  ale odmówiłam. Mimo że miałam ochotę się na niego rzucić i go wyściskać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Hedorivka napisał:

Nigdy nie sądziłam że jestem przykładem w jaki sposób należy żyć. To nie jest do końca udawane no j naprawdę jezdze na wycieczki do i dużo zwiedzam.tylko nie każdy wie że tak naprawdę cierpię w środku

cierpisz bo porównujesz się do innych, czas przestać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BoniBluBalboa napisał:

To na chooj stwarzasz w sieci pozę szczęśliwego życia? Myślisz ze ktokolwiek będzie analizował twoja prawdę oglądając jakiś bulszit na fejsie? Nie osłaniaj mnie. 

Bo mam wiele rzeczy które są uznawane za fajne tylko nie mam za grosz urody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Hedorivka napisał:

Nie bo luster się nie pozbędę wszystkich. Poza tym próbuje żyć normalnie. Nie moja wina że przegrałam na loterii generycznej.  Nie zamykam się ciągle w domu z powodu swojej szpetnosci

masz większą szanse że wygrasz genetycznie niż jakaś lalka 10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Hedorivka napisał:

Właśnie nie, dzwonił i zapraszał 2 razy  ale odmówiłam. Mimo że miałam ochotę się na niego rzucić i go wyściskać.

kiedyś ulegniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, zbanowany napisał:

cierpisz bo porównujesz się do innych, czas przestać

Powiedz mi jak w praktyce a przysięgam że to zrobię. Trudno jest kontrolować myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, zbanowany napisał:

kiedyś ulegniesz

Juz nie dzwoni. To było sporo czasu temu. On wie że mnie nie zaliczy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Hedorivka napisał:

Bo mam wiele rzeczy które są uznawane za fajne tylko nie mam za grosz urody.

może skoncentuj się na tych fajnych rzeczach zamiast ubolewać nad czymś co tylko z czasem podupadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Hedorivka napisał:

Powiedz mi jak w praktyce a przysięgam że to zrobię. Trudno jest kontrolować myśli

myśli łatwo kontrolować, gorzej z zachowaniem, rzuć mi gg na priv to pogadamy o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BoniBluBalboa napisał:

Haha 

byś się zdziwiła Boni, nawet ciebie by których wytarmosił i zapylił zamiast jakąś dmuchaną plastkikową lale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Hedorivka napisał:

Juz nie dzwoni. To było sporo czasu temu. On wie że mnie nie zaliczy 

zaliczy, wystarczy że będzie próbował do skutku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, zbanowany napisał:

może skoncentuj się na tych fajnych rzeczach zamiast ubolewać nad czymś co tylko z czasem podupadnie

Chciałbym ale chyba nie rozumiesz na czym polega obsesja. To nie jest mój wybór że ja widzę i przejmuje się swoją brzydota. Wiem że są ludzie którym nie zależy na wyglądzie i chciałabym być w ich gronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, zbanowany napisał:

zaliczy, wystarczy że będzie próbował do skutku

Ze swoja uroda to już mial 3 inne odkad mnie rzucił. Śliczny jest i wcale tak nie piszę bo jestem zauroczona tylko każda koleżanka mówiła tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Hedorivka napisał:

Chciałbym ale chyba nie rozumiesz na czym polega obsesja. To nie jest mój wybór że ja widzę i przejmuje się swoją brzydota. Wiem że są ludzie którym nie zależy na wyglądzie i chciałabym być w ich gronie

masz zrytą banie, tu główny problem, do naprawy terapią szokową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Hedorivka napisał:

Ze swoja uroda to już mial 3 inne odkad mnie rzucił. Śliczny jest i wcale tak nie piszę bo jestem zauroczona tylko każda koleżanka mówiła tak samo

poleciałaś na ryj Kena i cie przetrawił jak kaszanke i zostawił w szarym polu, wina jest w lustrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Hedorivka napisał:

Chciałbym ale chyba nie rozumiesz na czym polega obsesja. To nie jest mój wybór że ja widzę i przejmuje się swoją brzydota. Wiem że są ludzie którym nie zależy na wyglądzie i chciałabym być w ich gronie

Pogłębiasz swoją obsesje wiążac się z facetami u których nie masz szans. I w jakim celu? Sama twierdzisz ze jesteś szrekiem z gęby a ciągnie cię do tzw. elity męskiej. Dla mnie jesteś średnio dopracowanym trollem i tyle na temat. 

Edytowano przez BoniBluBalboa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Hedorivka napisał:

Ze swoja uroda to już mial 3 inne odkad mnie rzucił. Śliczny jest i wcale tak nie piszę bo jestem zauroczona tylko każda koleżanka mówiła tak samo

nie przejmuj się, widocznie coś mu nie pasowało, na pewno nie była to uroda  nie kręcił jak z innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BoniBluBalboa napisał:

Pogłębiasz swoją obsesje wiązać się z facetami u których nie masz szans. I w jakim celu? Sama twierdzisz ze jesteś szrekiem z gęby a ciągnie cię do tzw. elity męskiej. Dla mnie jesteś średnio dopracowanym trollem i tyle na temat. 

Nie będę się odnosić do tego trolla bo trochę nie mam pomysłu czemu tak sądzisz i jak mogłabym Cię wyprowadzić z tego przekonania oprócz wysłania zaproszenia na Facebook do znajomych i pokazania zdjęć z eks a to zdecydowanie za dużo dla mnie.

Ciągnie mnie do elity może masz rację. Bo jestem w elicie pod niektórymi względami ale urodowo jestem plebsem. I to mnie boli że nie mogę tego zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, *Piotr* napisał:

nie przejmuj się, widocznie coś mu nie pasowało, na pewno nie była to uroda  nie kręcił jak z innymi.

Dziękuję miłe że tak myślisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Hedorivka napisał:

Dziękuję miłe że tak myślisz

te ładniejsze też wyruhał i rzucił, taki typ Kena, nietety też wpadłaś przez głupote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×