Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
zbanowany

Kobieta która nie zapłaci na pierwszej randce odpada bez tłumaczeń, jest rok 2020

Polecane posty

tylko durnie i desperaci stawiają laskom randki, gdy je na nie stać i tylko sępią

23 minuty temu, BoniBluBalboa napisał:

Najpierw ty Jaruś stawiasz a potem one tobie. 

one nic nie stawiają, nawet gały 9 na 10 nie potrafi zrobić

Jaruś

Facet którego nie stać na kawę dla dziewczyny może sobie pomarzyć że jakakolwiek go zechce 😁

• Like 1

Wy zamiast o randkach to myślcie jaki kolor deski na ostatni wasz dom wybieracie, 😉

• Like 1

Jak ja nie lubie niekulturalnych, roszczeniowych facetow. Kto zaprasza, ten placi. Na pierwsza randke zaprasza zawsze facet. Jesli nie zaprosi, to znaczy, ze jest nie zainteresowany, a jesli nie zaplaci, to jest niekulturalny. I po co sie umawiac z nie zainteresowanym chamem?

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 3

2 minuty temu, TwojaMuuza napisał:

Wy zamiast o randkach to myślcie jaki kolor deski na ostatni wasz dom wybieracie, 😉

orzechowy ? teraz bez desek kremacja 🙂

1 minutę temu, *Piotr* napisał:

orzechowy ? teraz bez desek kremacja 🙂

No tak, do kremacji sklejka i to jeszcze ekologiczna,  haha 

2 minuty temu, TwojaMuuza napisał:

No tak, do kremacji sklejka i to jeszcze ekologiczna,  haha 

kartonu na chwilę

8 godzin temu, zbanowany napisał:

tylko durnie i desperaci stawiają laskom randki, gdy je na nie stać i tylko sępią

Możesz trochę się wysilić i założyć bardziej życiowy temat? I tak przy okazji proszę mnie nie obrażać. 

3 minuty temu, Skb napisał:

Możesz trochę się wysilić i założyć bardziej życiowy temat? I tak przy okazji proszę mnie nie obrażać. 

To jest typ, ktory jak zaprasza gosci na urodziny, ma nadzieje, ze tort tez przyniosa.

1 minutę temu, Użyszkodnik napisał:

To jest typ, ktory jak zaprasza gosci na urodziny, ma nadzieje, ze tort tez przyniosa.

Myślę, że masz rację. Przy takich osobach ciarki idą po plecach... 

Napisano (edytowany)

Uważam, że na pierwszej randce każdy powinien zapłacić za siebie.

Edytowano przez Argen

2 minuty temu, Argen napisał:

Uważam, że na pierwszej randce każdy powinien zapłacić za siebie.

Z doswiadczenia wiem, ze mezczyzni o takich pogladach sa: biedni, skapi, niekulturalni, egoistyczni i nie nadajacy sie do zwiazku.

A dlaczego?

Nikt normalny nie umawia sie na randke z mysla, ze sie nie oplaci albo, ze bedzie to ostatnia randka. W naszym kregu kulturowym przyjelo sie, ze to facet zaprasza na randke. Jest to zgodne z dynamika rozwoju zwiazku i kilkoma aspektami psychologocznymi. A osoba, ktora zaprasza - placi. Tak jest kulturalnie. Kulturalne jest tez, gdy osoba zaproszona zaproponuje zaplacenie za siebie (i dalej - kulturalne jest nie przyjecie tej propozycji) oraz, gdy wybierze dla siebie niezbyt drogie pozycje z karty. 
Zreszta, nie ma obowiazku spedzania pierwszej randki w kawiarni, poki jeszcze mamy piekna pogode.

Natomiast dobrym partnerem nie bedzie mezczyzna nie potrafiacy sie zachowac kulturalnie, nie wiedzacy, jakie sa zasady relacji damsko-meskich, skapy, wietrzacy wszedzie probe wykorzystania go i chory na sama mysl o wydaniu 15-30 zl, by zaimponowac atrakcyjnej osobie, z ktora sie umawia...

• Like 2

A jak się idzie, na pierwszej randce na zwykły spacer, porozmawiać. Wtedy nic nie trzeba płacić😋

2 minuty temu, Użyszkodnik napisał:

Z doswiadczenia wiem, ze mezczyzni o takich pogladach sa: biedni, skapi, niekulturalni, egoistyczni i nie nadajacy sie do zwiazku.

A dlaczego?

Gratuluję szybkiej analizy poglądów po jednym zdaniu 😄 .

Dlaczego uważam że każdy na pierwszej randce powinien zapłacić za siebie?

Z kilku powodów. Mamy XXI wiek, równouprawnienie, każdy zarabia - mniej czy więcej, więc dlaczego nadal wielu trzyma się utartego schematu? 

Jako że mężczyźni tutaj tez siedzą, to ten fragment do was - okres waszego dojenia czas zakończyć. Szanujcie swoje pieniądze i nie bądźcie kukoldami.

Bywałem w restauracjach, obserwowałem wielokrotnie jak inni stawiali pannom różne drogie trunki, potrawy. Jak tak można?

5 minut temu, Argen napisał:

Z kilku powodów. Mamy XXI wiek, równouprawnienie, każdy zarabia - mniej czy więcej, więc dlaczego nadal wielu trzyma się utartego schematu? 

Jako że mężczyźni tutaj tez siedzą, to ten fragment do was - okres waszego dojenia czas zakończyć. Szanujcie swoje pieniądze i nie bądźcie kukoldami.

Bywałem w restauracjach, obserwowałem wielokrotnie jak inni stawiali pannom różne drogie trunki, potrawy. Jak tak można?

Prosze bardzo, zwlaszcza, ze jak widze trafna.

12 minut temu, Argen napisał:

Masz rację, to są moje pieniądze i nikomu nic do tego jak je wydaję i na kogo. Jak to cię boli to nie patrz. Jeżeli zapraszam to płacę, jak kobieta proponuje pokrycie swojej części rachunku to grzecznie jej odmawiam. Jak ci szkoda pieniędzy to nie umawiaj się na randki!

Napisano (edytowany)
8 minut temu, Skb napisał:

Masz rację, to są moje pieniądze i nikomu nic do tego jak je wydaję i na kogo. Jak to cię boli to nie patrz. Jeżeli zapraszam to płacę, jak kobieta proponuje pokrycie swojej części rachunku to grzecznie jej odmawiam. Jak ci szkoda pieniędzy to nie umawiaj się na randki!

Widze, ze koles ma takie zaciecie belferskie, ze niebawem napisze publikacje pt. „Jak nie dac sie wydoic kobiecie na 15 zl na randce”.

Edytowano przez Użyszkodnik

Interesuje mnie jedno, Argen. Nie zapfaszasz kobiet na randki, tylko czekasz, az Cie zaprosza? Zapraszasz je tylko na spacery, takze w lutowe wieczory i podczas deszczu? Zapraszasz i od razu informujesz, ze kazdy placi sam? Udajesz, ze zapomniales portfela? Kazesz kelnerowi podzielic rachunek?

6 minut temu, Użyszkodnik napisał:

Widze, ze koles ma takie zaciecie belferskie, ze niebawem napisze publikacje pt. „Jak nie dac sie wydoic kobiecie na 15 zl na randce”.

Przecież gdyby postawił jej ciastko i kawę to dostał by zawału serca... O lodach czy obiedzie nawet nie wspomnę.. A jakaś, nawet niewielka wycieczka to już trauma do końca życia. 

Napisano (edytowany)
14 minut temu, oinkss napisał:

Chcesz byc wydojony to musisz dac sie wydoic proste

Tak, albo nie mieć świadomości, że jest się dojonym, wtedy tego się tak nie odczuwa. Jak miałem kiedyś sporo kasy to byłem kimś, byłem super gościem. Ale strasznym naiwniakiem wtedy byłem.

7 minut temu, Użyszkodnik napisał:

Interesuje mnie jedno, Argen. Nie zapfaszasz kobiet na randki, tylko czekasz, az Cie zaprosza? Zapraszasz je tylko na spacery, takze w lutowe wieczory i podczas deszczu? Zapraszasz i od razu informujesz, ze kazdy placi sam? Udajesz, ze zapomniales portfela? Kazesz kelnerowi podzielic rachunek?

Kiedyś się próbowałem umawiać. Aktualnie nic nie robię w tej kwestii. Z jedną się ustawiłem - zapłaciłem jak ostatni frajer za stolik. Nie przyszła.

Nie jestem zwolennikiem drogich randek. Jakiś skromny poczestunek, kawa czy piwo. Do 50 zł maks. Żadne skąpstwo tylko czysta kalkulacja. 

Edytowano przez Argen

Przed chwilą, Argen napisał:

Tak, albo nie mieć świadomości, że jest się dojonym, wtedy tego się tak nie odczuwa. Jak miałem kiedyś sporo kasy to byłem kimś, byłem super gościem. Ale strasznym naiwniakiem wtedy byłem.

Kiedyś się próbowałem umawiać. Aktualnie nic nie robię w tej kwestii. Z jedną się ustawiłem - zapłaciłem jak ostatni frajer za stolik. Nie przyszła.

Nie jestem zwolennikiem drogich randek. Jakiś skromny poczestunek, kawa czy piwo. Do 50 zł maks. Żadne skąpstwo tylko czysta kalkulacja. 

Napisales o nie placeniu na randce. Wiec chce wiedziec, jak to robisz, ze nie placisz. Rozumiem, ze tak, ze sie nie umawiasz.

Gdzie do licha placi sie za stolik? Zwykle za jedzenie sie placi. Trzeba bylo zjesc i dobrze sie bawic.

4 minuty temu, Skb napisał:

Przecież gdyby postawił jej ciastko i kawę to dostał by zawału serca... O lodach czy obiedzie nawet nie wspomnę.. A jakaś, nawet niewielka wycieczka to już trauma do końca życia. 

Tak to jest jak sie liczy co sie dostanie w zamian za poswiecona kase, a zaplata nie taka jak by sie chcialo. 

4 minuty temu, JuliaW. napisał:

Ja takich jak ty omijam szwrokim lukiem

Poza netem to nawet byś mnie nie zauważyła.

54 minuty temu, Argen napisał:

Dlatego też dokładałam do rachunku lub nigdy nie czekałam, aż mężczyzna zapłaci. Lub po krótkich negocjacjach sama płaciłam, słysząc słowa "Następnym razem płacę ja". 

• Sad 1

Napisano (edytowany)

@Magda bez loginu - Bardzo dobrze. I takie podejście się bardzo chwali. Szkoda, że niewiele jest takich pań jak Ty.

Ja znikam, czas do roboty 🙂

Edytowano przez Argen
  • Thanks 1

17 minut temu, Argen napisał:

Poza netem to nawet byś mnie nie zauważyła.

Skąd taki brak wiary w siebie? 🙄

1 minutę temu, Argen napisał:

@Magda bez loginu - Bardzo dobrze. I takie podejście się bardzo chwali. Szkoda, że niewiele jest takich pań jak Ty.

Ja znikam, czas do roboty 🙂

Dziękuję. Miłego dnia 🖐️

12 minut temu, oinkss napisał:

Etam to sie proponuje zaplace zeby byc skromnym ale facet i tak mazaplacic 

Kto Ci tak powiedział? 😎

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!