Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
zbanowany

Kobieta która nie zapłaci na pierwszej randce odpada bez tłumaczeń, jest rok 2020

Polecane posty

23 minuty temu, BoniBluBalboa napisał:

Najpierw ty Jaruś stawiasz a potem one tobie. 

one nic nie stawiają, nawet gały 9 na 10 nie potrafi zrobić

Jaruś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Facet którego nie stać na kawę dla dziewczyny może sobie pomarzyć że jakakolwiek go zechce 😁

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, TwojaMuuza napisał:

Wy zamiast o randkach to myślcie jaki kolor deski na ostatni wasz dom wybieracie, 😉

orzechowy ? teraz bez desek kremacja 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, *Piotr* napisał:

orzechowy ? teraz bez desek kremacja 🙂

No tak, do kremacji sklejka i to jeszcze ekologiczna,  haha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, TwojaMuuza napisał:

No tak, do kremacji sklejka i to jeszcze ekologiczna,  haha 

kartonu na chwilę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, zbanowany napisał:

tylko durnie i desperaci stawiają laskom randki, gdy je na nie stać i tylko sępią

Możesz trochę się wysilić i założyć bardziej życiowy temat? I tak przy okazji proszę mnie nie obrażać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Użyszkodnik napisał:

To jest typ, ktory jak zaprasza gosci na urodziny, ma nadzieje, ze tort tez przyniosa.

Myślę, że masz rację. Przy takich osobach ciarki idą po plecach... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak się idzie, na pierwszej randce na zwykły spacer, porozmawiać. Wtedy nic nie trzeba płacić😋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Argen napisał:

Gratuluję szybkiej analizy poglądów po jednym zdaniu 😄 .

Dlaczego uważam że każdy na pierwszej randce powinien zapłacić za siebie?

Z kilku powodów. Mamy XXI wiek, równouprawnienie, każdy zarabia - mniej czy więcej, więc dlaczego nadal wielu trzyma się utartego schematu? 

Jako że mężczyźni tutaj tez siedzą, to ten fragment do was - okres waszego dojenia czas zakończyć. Szanujcie swoje pieniądze i nie bądźcie kukoldami.

Bywałem w restauracjach, obserwowałem wielokrotnie jak inni stawiali pannom różne drogie trunki, potrawy. Jak tak można?

Masz rację, to są moje pieniądze i nikomu nic do tego jak je wydaję i na kogo. Jak to cię boli to nie patrz. Jeżeli zapraszam to płacę, jak kobieta proponuje pokrycie swojej części rachunku to grzecznie jej odmawiam. Jak ci szkoda pieniędzy to nie umawiaj się na randki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Użyszkodnik napisał:

Widze, ze koles ma takie zaciecie belferskie, ze niebawem napisze publikacje pt. „Jak nie dac sie wydoic kobiecie na 15 zl na randce”.

Przecież gdyby postawił jej ciastko i kawę to dostał by zawału serca... O lodach czy obiedzie nawet nie wspomnę.. A jakaś, nawet niewielka wycieczka to już trauma do końca życia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Argen napisał:

Gratuluję szybkiej analizy poglądów po jednym zdaniu 😄 .

Dlaczego uważam że każdy na pierwszej randce powinien zapłacić za siebie?

Z kilku powodów. Mamy XXI wiek, równouprawnienie, każdy zarabia - mniej czy więcej, więc dlaczego nadal wielu trzyma się utartego schematu? 

Jako że mężczyźni tutaj tez siedzą, to ten fragment do was - okres waszego dojenia czas zakończyć. Szanujcie swoje pieniądze i nie bądźcie kukoldami.

Bywałem w restauracjach, obserwowałem wielokrotnie jak inni stawiali pannom różne drogie trunki, potrawy. Jak tak można?

Dlatego też dokładałam do rachunku lub nigdy nie czekałam, aż mężczyzna zapłaci. Lub po krótkich negocjacjach sama płaciłam, słysząc słowa "Następnym razem płacę ja". 

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Argen napisał:

Poza netem to nawet byś mnie nie zauważyła.

Skąd taki brak wiary w siebie? 🙄

 

1 minutę temu, Argen napisał:

@Magda bez loginu - Bardzo dobrze. I takie podejście się bardzo chwali. Szkoda, że niewiele jest takich pań jak Ty.

Ja znikam, czas do roboty 🙂

Dziękuję. Miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Argen napisał:

Gratuluję szybkiej analizy poglądów po jednym zdaniu 😄 .

Dlaczego uważam że każdy na pierwszej randce powinien zapłacić za siebie?

Z kilku powodów. Mamy XXI wiek, równouprawnienie, każdy zarabia - mniej czy więcej, więc dlaczego nadal wielu trzyma się utartego schematu? 

Jako że mężczyźni tutaj tez siedzą, to ten fragment do was - okres waszego dojenia czas zakończyć. Szanujcie swoje pieniądze i nie bądźcie kukoldami.

Bywałem w restauracjach, obserwowałem wielokrotnie jak inni stawiali pannom różne drogie trunki, potrawy. Jak tak można?

No i jak widać, kulturalnych mężczyzn możesz tylko poobserwować. A potem wylać swoje frustracje na damskim forum 👏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, JuliaW. napisał:

Ale kto ci sie kaze debiku umawiac??? 

On raczej by chciał się umawiać ale pewnie każda laska kończy 'umawianie' na pierwszym spotkaniu, zaraz po tym jak zauważy z kim ma do czynienia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, oinkss napisał:

Zlosliwe wy facet depreche ma zrezygnowany wy okrutnice sekutnice

Wyświadczamy mu przysługę ściągając na ziemię 😂 bo buja gdzieś w obłokach i nie wie nic o zasadach panujących na ziemi 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Argen napisał:

Gratuluję szybkiej analizy poglądów po jednym zdaniu 😄 .

Dlaczego uważam że każdy na pierwszej randce powinien zapłacić za siebie?

Z kilku powodów. Mamy XXI wiek, równouprawnienie, każdy zarabia - mniej czy więcej, więc dlaczego nadal wielu trzyma się utartego schematu? 

Jako że mężczyźni tutaj tez siedzą, to ten fragment do was - okres waszego dojenia czas zakończyć. Szanujcie swoje pieniądze i nie bądźcie kukoldami.

Bywałem w restauracjach, obserwowałem wielokrotnie jak inni stawiali pannom różne drogie trunki, potrawy. Jak tak można?

Lepiej tego ująć nie można było. Za tą wypowiedż gościu to sam bym Cie zaprosił na wóde i oczywiście zapłacił za nią.

Baby ze swojej babskiej natury są pozbawione jakiegokolwiek kodeksu społecznego. Walczą o jakieś równouprawnienia, jojczą że są uciskane a jak przyjdzie co do czego to chłop musi zapie*dalac z walizami, pudłami, ogarniać auta, rachunki a na koniec jeszcze płacić za babę bo po przecież "chodzący anioł". Taki wuj!! Wam powinno zależeć w takim samym stopniu jak typowi który was zaprasza. Nie masz hajsu? to na samym starcie daj informacje "jestem nieogarnięta i nie stać mnie na kawę..."

Niestety wśród nas jest cała masa jeleni, frajerów którzy nie dość, że płacą to jeszcze odwożą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Argen napisał:

Już wyjaśniam. Chodzi o to, że ilekroć jakąś poznawałem, to po jakimś czasie okazywało się, że już kogoś ma. I nie był to tzw. shit test (panna niezainteresowana to i gada/pisze tak, żeby spławić kolesia) tylko fakt.

Nie korzystałem ani z fb ani z tindera (wtedy jeszcze go nie było)

Jak się dowiadywałem o tym, no to ucinałem znajomość i tyle. Wtedy to był dopiero wkur... ( ale nie na pannę, bo co ona winna, tylko na siebie). Zdarzało mi się nawet ryczeć po nocach wtedy (wiem, straszna łajza - kto to widział żeby facet ryczał).

Po kolejnym takim razie powiedziałem sobie dość, skoro tak trafiam, to widocznie muszę być sam.

Coś za szybko się zraziles. To że trafiłeś na zajęte to nie powinno być powodem uciecia dalszych"poszukiwan partnerki". Jest przecież dużo wolnych kobiet. I też te twoje nastawienie, kurde ale zawiewa mi tu zgorzknieniem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, oinkss napisał:

nie znasz kogos to ciezko zeby od razu zalezalo hm

To dlaczego facet ma niby płacić skoro nie zna laski w takim samym stopniu jak ona jego? No chyba, że w imię babskiej quasi logiki. Każdy płaci za siebie i elo. 

Randka to spotkanie towarzyskie. Baba ma sie starać w taki sam sposób jak facet a nie, że facet nadskakuje cały czas. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Pan Kracy napisał:

To dlaczego facet ma niby płacić skoro nie zna laski w takim samym stopniu jak ona jego? No chyba, że w imię babskiej quasi logiki. Każdy płaci za siebie i elo. 

Randka to spotkanie towarzyskie. Baba ma sie starać w taki sam sposób jak facet a nie, że facet nadskakuje cały czas. 

no baba to może i się będzie starać, ale o kobiecie to możecie co najwyżej pomarzyć dusigrosze 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałam że kawa i ewentualnie jakieś ciacho to taki wydatek nie do udźwignięcia dla niektórych na tych randkach. Jak tak kalkulujecie te miliony to kawusia w termos, kanapki zrobione w domu i ławka w parku. Potem wystawcie paragon. 

 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Laurittka napisał:

no baba to może i się będzie starać, ale o kobiecie to możecie co najwyżej pomarzyć dusigrosze 😂

Prawdziwa kobieta zawsze będzie gotowa żeby zapłacić za siebie bo jest kobietą a nie kobitką która będzie się przymilać usmiechem i oczkami. Ty chyba należysz do tej drugiej kategorii 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Pan Kracy napisał:

Prawdziwa kobieta zawsze będzie gotowa żeby zapłacić za siebie bo jest kobietą a nie kobitką która będzie się przymilać usmiechem i oczkami. Ty chyba należysz do tej drugiej kategorii 🙂

Nie sądzę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, KKeira napisał:

Nie wiedziałam że kawa i ewentualnie jakieś ciacho to taki wydatek nie do udźwignięcia dla niektórych na tych randkach. Jak tak kalkulujecie te miliony to kawusia w termos, kanapki zrobione w domu i ławka w parku. Potem wystawcie paragon. 

 

Cena nie ma tutaj żadnego znaczenia. Facet może nawet wydać 100 zl za taką kawe bez większego bólu dupy ale jeżeli widzimy się pierwszy czy nawet drugi raz to frajerstem a wręcz nietaktem jest opłacanie wszystkiego za drugą osobę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Laurittka napisał:

Facet którego nie stać na kawę dla dziewczyny może sobie pomarzyć że jakakolwiek go zechce 😁

Nas stać. Ale płacimy tylko za normalne kobiety, a nie za materialistki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, KKeira napisał:

Nie wiedziałam że kawa i ewentualnie jakieś ciacho to taki wydatek nie do udźwignięcia dla niektórych na tych randkach. Jak tak kalkulujecie te miliony to kawusia w termos, kanapki zrobione w domu i ławka w parku. Potem wystawcie paragon. 

 

Woda w termos i zupa chińska wyszła by jeszcze taniej 🙂 a to zawsze gorący posiłek na randce 😉

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×