Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
zbanowany

Kobieta która nie zapłaci na pierwszej randce odpada bez tłumaczeń, jest rok 2020

Polecane posty

10 godzin temu, Użyszkodnik napisał:

W naszym kregu kulturowym przyjelo sie, ze to facet zaprasza na randke. Jest to zgodne z dynamika rozwoju zwiazku i kilkoma aspektami psychologocznymi. A osoba, ktora zaprasza - placi. Tak jest kulturalnie. Kulturalne jest tez, gdy osoba zaproszona zaproponuje zaplacenie za siebie (i dalej - kulturalne jest nie przyjecie tej propozycji) oraz, gdy wybierze dla siebie niezbyt drogie pozycje z karty. 

No i właśnie o to chodzi. Jeżeli jesteście gotowe za siebie zapłacić i deklarujecie taką chęć, to jak najbardziej można i powinno się za was zapłacić. Ale jeżeli przychodzicie tylko najeść się na koszt faceta, to zasługujecie tylko na to, by opłacić całość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Paniuśka napisał:

A jak się idzie, na pierwszej randce na zwykły spacer, porozmawiać. Wtedy nic nie trzeba płacić😋

Problem w tym, że wiele kobiet uważa to za obrazę majestatu...

Taki facet dostaję łatkę skąpego gołodvpca i na kolejną randkę nie ma co liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, taki obraz wasz napisał:

Nas stać. Ale płacimy tylko za normalne kobiety, a nie za materialistki.

Pff, normalne kobiety tym bardziej stać ale z takimi jak wy się nie spotykamy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, oinkss napisał:

po to baba ma doopke i cy ce zeby facet na nia harowal i wydawal kase na nia : / do pracy isc i zapie przac na baby haha beka

W sexshopie za 100zł można kupić przyrządy które będą znacznie bardziej skuteczniejsze niz typowa baba po jednej czy dwóch randkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, taki obraz wasz napisał:

Ale jeżeli przychodzicie tylko najeść się na koszt faceta

A weź się tylko odwróć to jeszcze w kieszenie naładują 😎

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, taki obraz wasz napisał:

Problem w tym, że wiele kobiet uważa to za obrazę majestatu...

Taki facet dostaję łatkę skąpego gołodvpca i na kolejną randkę nie ma co liczyć.

Ale masz ból doopy 😂 proste rozwiązanie, zawsze możesz zrezygnować z randek 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Laurittka napisał:

Pff, normalne kobiety tym bardziej stać ale z takimi jak wy się nie spotykamy 

I potem narzekacie, że nie ma normalnych facetów 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, lonelyman napisał:

Woda w termos i zupa chińska wyszła by jeszcze taniej 🙂 a to zawsze gorący posiłek na randce 😉

I jaka oszczędność 🤭😉 gorzej jak to lato a tu gorąca zupka?? Trzeba się jeszcze wpasowac w porę roku dla uatrakcyjnienia randki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Laurittka napisał:

Ale masz ból doopy 😂 proste rozwiązanie, zawsze możesz zrezygnować z randek 

Że co? Założeniem randki jest poznanie się bliżej i spędzenie miło czasu. Jakie ma znaczenie, czy spędzamy go na spacerze w parku czy w ekskluzywnej restauracji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Pan Kracy napisał:

W sexshopie za 100zł można kupić przyrządy które będą znacznie bardziej skuteczniejsze niz typowa baba po jednej czy dwóch randkach...

Tutaj sam sobie odpowiedziales dlaczego kobiety cię olewają, wcale tu nie chodzi o to że żałujesz im na kawę 😉

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, taki obraz wasz napisał:

I potem narzekacie, że nie ma normalnych facetów 🙂

Kto tutaj narzeka to widać, przeczytaj swoje posty. Tylko ze zrozumieniem jeśli potrafisz 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Laurittka napisał:

Kto tutaj narzeka to widać, przeczytaj swoje posty. Tylko ze zrozumieniem jeśli potrafisz 😉

Tylko że moje narzekania są uzasadnione, a wasze niezbyt 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, agent of Asgard napisał:

Nie bardzo. To mężczyzna przejmuje inicjatywę.

Chyba pomyliłeś kontekst. Mężczyzna przejmuje inicjatywę w sytuacji kiedy trzeba podjąć jakaś konkretną decyzję. A dlaczego? Bo baba jest wiecznie niezdecydowana, myśli o kilku pierdołach naraz i koniec końców nawet nie wie jaką kawiarnie wybrać bo w każdej jest coś nie halo. 

Przejęcie inicjatywy nie polega na płaceniu każdej zachcianki kobitki 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Pan Kracy napisał:

Cena nie ma tutaj żadnego znaczenia. Facet może nawet wydać 100 zl za taką kawe bez większego bólu dupy ale jeżeli widzimy się pierwszy czy nawet drugi raz to frajerstem a wręcz nietaktem jest opłacanie wszystkiego za drugą osobę. 

Oj widać że jest ból dupy. To co informujesz taka dziewczynę przed że ma zapłacić? A może Ty chcesz żeby płaciła za Ciebie? Może wtedy Ty i twój portfelik spalibyscie spokojnie?😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KKeira napisał:

I jaka oszczędność 🤭😉 gorzej jak to lato a tu gorąca zupka?? Trzeba się jeszcze wpasowac w porę roku dla uatrakcyjnienia randki. 

Wtedy nie trzeba gotować wody. Zalewasz prosto z butli albo zabierasz delikwentke na pachtę na działki np. na marchew. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Pan Kracy napisał:

W sexshopie za 100zł można kupić przyrządy które będą znacznie bardziej skuteczniejsze niz typowa baba po jednej czy dwóch randkach...

A to nie doczytalam. Baw się dobrze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, lonelyman napisał:

Wtedy nie trzeba gotować wody. Zalewasz prosto z butli albo zabierasz delikwentke na pachtę na działki np. na marchew. 

Bardzo kreatywnie. Nudy nie ma chociaż. Albo jakieś wykopki czy coś to może się na coś jeszcze przyda jak okaże się nieteges.. 🤭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, KKeira napisał:

Bardzo kreatywnie

No są emocje i jest jedzenie i o to chyba chodzi 😉

 

2 minuty temu, KKeira napisał:

Albo jakieś wykopki

To wtedy można napiec kartofli w ognisku 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Argen napisał:

albo wspólne gotowanie.

To już wtedy idziesz ostro w koszta 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Argen napisał:

Prawda. Na Mazurach to w niektórych wioskach są organizowane.  Na przykład w Stulichach.

Randka jak ta lala😉odrazu można sprawdzić czy robotna

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Argen napisał:

albo wspólne gotowanie.

Ale to już po spacerze po działkach, jak nazbieracie lupow😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie! Kurde! Ogarnijcie się!!

Kiedy się płaci za kogoś? Doskonałym przykładem są tutaj spotkania biznesowe. Dwóch typków spotyka się żeby ubić jakiś interes, zazwyczaj to jeden wychodzi z taką inicjatywą i wtedy aranżuje takie spotkanie na którym proponuje opłacenie kawy czy obiady bo czemu? Bo zależy mu na sprawie.

Randka to spotkanie na zasadach równorzędności. Spotykamy się z taką osobą bo chcemy ją poznać, porozmawiać itp i nic wiecej. Dopiero po takich wstępnych oględzinach możemy zadać sobie pytanie czy faktycznie jest sens zeby dalej isc w tym kierunku i stawiać kawki czy inne takie.

Niestety spora grupa niewyżytych frajerów zepsuła to. Ida na randke z założeniem ubicia biznesu polegającego na użyciu Penis w wiadomym celu. No niestety zasady poszły się dawno jeb*ac. 

Kazdy mężczyzna z zasadami i kobieta za zasadami nie pozwolą za siebie płacić na pierwszych spotkaniach. To gruby nietakt sępić i polegać na drugiej osobie której się praktycznie jeszcze nie zna.

Edytowano przez Pan Kracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, lonelyman napisał:

No są emocje i jest jedzenie i o to chyba chodzi 😉

 

To wtedy można napiec kartofli w ognisku 🙂

Kartoflaki z ogniska mniam mniam👌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, KKeira napisał:

Oj widać że jest ból dupy. To co informujesz taka dziewczynę przed że ma zapłacić? A może Ty chcesz żeby płaciła za Ciebie? Może wtedy Ty i twój portfelik spalibyscie spokojnie?😏

Hańba dla mnie jest żeby ktoś płacił za mnie. Mój portfelik jest cały czas spokojny czego nie można powiedzieć o twoim portfeliku skoro masz co do niego wątpliwości i czekasz aż ktoś za Ciebie zapłaci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, lonelyman napisał:

Jadłaś ?

Jasne. Pycha. Z wierzchu spaliłam zawsze na węgielek  a w środku mmmm. Dzieciństwo mi się przypomniało.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Argen napisał:

Narobiłaś mi smaku 😄

Oj zjadło by się 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, KKeira napisał:

Jasne. Pycha. Z wierzchu spaliłam zawsze na węgielek  a w środku mmmm.

Wtedy się właśnie najlepiej obierają i nie są twarde. 

 

2 minuty temu, KKeira napisał:

. Dzieciństwo mi się przypomniało.. 

Mi też.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Pan Kracy napisał:

Hańba dla mnie jest żeby ktoś płacił za mnie. Mój portfelik jest cały czas spokojny czego nie można powiedzieć o twoim portfeliku skoro masz co do niego wątpliwości i czekasz aż ktoś za Ciebie zapłaci...

Mój ma się dobrze. Jak zapraszasz to licz się z tym że zapłacisz. Tyle w temacie. A jak tworzysz kalkulację czy Ci się oplaca to wcześniej powiadom ta nieszczęsną ofiarę która zaprosisz. 

 

3 minuty temu, oinkss napisał:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×