Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
zbanowany

Kobieta która nie zapłaci na pierwszej randce odpada bez tłumaczeń, jest rok 2020

Polecane posty

4 minuty temu, oinkss napisał:

no wezcie odchudzam sie 🤤

Ja też. Hehe z marnym skutkiem. Ale ee pomarzyć można.. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ma kobiet które się nie odchudzają. Nawet jak się nie odchudzają to mówią że się odchudzają 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, lonelyman napisał:

Wtedy się właśnie najlepiej obierają i nie są twarde. 

 

Mi też.

Kielba z ogniska tez git. Ach zgłodniałam.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, lonelyman napisał:

Chyba nie ma kobiet które się nie odchudzają. Nawet jak się nie odchudzają to mówią że się odchudzają 😁

Odchudzanie kobiety:

- ruszaj się jak najmniej

- wpieprzaj non stop od 10:00 do 22:00

- typowy posilek (jeden ze 100 w ciagu dnia) jogurt z dodatkami i batonem fit (co 10 min cos innego) który ma wiecej cukru i kalorii niż tależ zupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, KKeira napisał:

Kielba z ogniska tez git. Ach zgłodniałam.. 

Znacznie lepsza niż z grilla. A jakiś np. samemu wędzony schab albo szynka w domowej wędzarni. Czasem robię taką rzecz 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, lonelyman napisał:

Chyba nie ma kobiet które się nie odchudzają. Nawet jak się nie odchudzają to mówią że się odchudzają 😁

Proszem siem niem czepiac😜 my tu nad sobą ciężko pracujemy. Toż to istna walka z sama sobą. Zjeść czy nie zjesc🤔a tu jakieś podsmiewanie. No wiesz. 🤭😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, lonelyman napisał:

Znacznie lepsza niż z grilla. A jakiś np. samemu wędzony schab albo szynka w domowej wędzarni. Czasem robię taką rzecz 🙂

Też wolę kielbe z ognicha. A Ja uwielbiam takie wędzonki. Ten zapach.. Ten smak... Nie ma to jak własna robota. Zazdroszczę. 😉

Edytowano przez KKeira

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Laurittka napisał:

Facet którego nie stać na kawę dla dziewczyny może sobie pomarzyć że jakakolwiek go zechce 😁

baba która sępi powinna zostać starą panną

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Użyszkodnik napisał:

Jak ja nie lubie niekulturalnych, roszczeniowych facetow. Kto zaprasza, ten placi. Na pierwsza randke zaprasza zawsze facet. Jesli nie zaprosi, to znaczy, ze jest nie zainteresowany, a jesli nie zaplaci, to jest niekulturalny. I po co sie umawiac z nie zainteresowanym chamem?

to teraz wiemy dlaczego kobiety facetów nie podrywają, bo by musiały płacić, komedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Skb napisał:

Możesz trochę się wysilić i założyć bardziej życiowy temat? I tak przy okazji proszę mnie nie obrażać. 

Stawiasz laskom randki = DESPERAT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Użyszkodnik napisał:

To jest typ, ktory jak zaprasza gosci na urodziny, ma nadzieje, ze tort tez przyniosa.

a co? na sępa wszyscy na wyżerke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Użyszkodnik napisał:

Z doswiadczenia wiem, ze mezczyzni o takich pogladach sa: biedni, skapi, niekulturalni, egoistyczni i nie nadajacy sie do zwiazku.

A dlaczego?

Nikt normalny nie umawia sie na randke z mysla, ze sie nie oplaci albo, ze bedzie to ostatnia randka. W naszym kregu kulturowym przyjelo sie, ze to facet zaprasza na randke. Jest to zgodne z dynamika rozwoju zwiazku i kilkoma aspektami psychologocznymi. A osoba, ktora zaprasza - placi. Tak jest kulturalnie. Kulturalne jest tez, gdy osoba zaproszona zaproponuje zaplacenie za siebie (i dalej - kulturalne jest nie przyjecie tej propozycji) oraz, gdy wybierze dla siebie niezbyt drogie pozycje z karty. 
Zreszta, nie ma obowiazku spedzania pierwszej randki w kawiarni, poki jeszcze mamy piekna pogode.

Natomiast dobrym partnerem nie bedzie mezczyzna nie potrafiacy sie zachowac kulturalnie, nie wiedzacy, jakie sa zasady relacji damsko-meskich, skapy, wietrzacy wszedzie probe wykorzystania go i chory na sama mysl o wydaniu 15-30 zl, by zaimponowac atrakcyjnej osobie, z ktora sie umawia...

jest też normą w naturze że facet randkuje z kilkoma naraz, ale dla was to zaraz zdrada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Paniuśka napisał:

A jak się idzie, na pierwszej randce na zwykły spacer, porozmawiać. Wtedy nic nie trzeba płacić😋

aleś ty skąpa.... na kawe szkoda 10 zeta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Laurittka napisał:

no baba to może i się będzie starać, ale o kobiecie to możecie co najwyżej pomarzyć dusigrosze 😂

wydawaj swoje zamiast biadolić że ktoś ci nie stawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntyBazyl

Nie chcesz to nie płac. Każdy robi wg własnego uznania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, zbanowany napisał:

Stawiasz laskom randki = DESPERAT

Chłopie weź szklankę wody i ochłoń, bo desperacją to jedzie od ciebie. Masz mierne pojęcie o tym jak żyć z ludźmi. Rozumiem, że ty jak kogoś zaprosisz do swojego mieszkania to na koniec też wystawiasz mu rachunek? Przecież coś zjadł, wypił, skorzystał z toalety, skorzystał z prądu... a to już bardzo poważne koszty!

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Użyszkodnik napisał:

Tak to jest jak sie liczy co sie dostanie w zamian za poswiecona kase, a zaplata nie taka jak by sie chcialo. 

Widzisz, w końcu ten facet wyprowadził mnie z nieświadomości. Spotkanie, czy randa to ma być transakcja wiązana... A tyle lat żyłem w nieświadomości. 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, bella napisał:

Jesli szczupła kobieta jęczy że się odchudza to tak naprawdę chodzi o wyżebranie komplementu nt. figury 😄

 

 

To chyba każdy wie 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najczęściej ci, którzy nie chcą kobiety zaprosić chociaż na lody bo uważają, że jest równouprawnieni,  to albo umawiają się z kilkoma kobietami masowo,  i liczą na wygodę i seks bez kosztów a potem jak z takim zamieszkasz oczywiście u ciebie bo taki to zwykle nawet normalnego mieszkania nie ma, to jeszcze liczą żeby mieszkać free, masz im gotować za free a oni za zarobioną kasę będą stawiać innym lub zapewniać sobie rozrywkę. Do pomocy w domu też nie będą się kwapić. W seksie też będą egoistami. Po co mi taki facet. Sam od razu daje się odsiać na szczęście. Jak mam 50 mężczyzn do wyboru na randkę to wybiorę kulturalnego dżentelmana, z którym będzie szansa stworzyć zdrowy związek a nie będę się ciągać po melinach czy lasach gdzie taki koleś oczywiście będzie próbował mnie macać. Bo własnego wkładu by nie chciał mieć ale korzystać to oczywiście. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, bella napisał:

Jesli szczupła kobieta jęczy że się odchudza to tak naprawdę chodzi o wyżebranie komplementu nt. figury 😄

 

 

istoty chore psychicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, oinkss napisał:

Musza wydac na makijaz i wgl na operacje plastyczne co by wyjsc z domu nie straszyc

jak durne to wydają na tą chemie i ryje smarują..... jak łeb pusty to na dmuchane cycki i szpachle muszą łapać desperatów bo nic innego im nie zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Skb napisał:

Chłopie weź szklankę wody i ochłoń, bo desperacją to jedzie od ciebie. Masz mierne pojęcie o tym jak żyć z ludźmi. Rozumiem, że ty jak kogoś zaprosisz do swojego mieszkania to na koniec też wystawiasz mu rachunek? Przecież coś zjadł, wypił, skorzystał z toalety, skorzystał z prądu... a to już bardzo poważne koszty!

jesteś typowy desperat piesek wchodzący babom w tyłek i im nadskakując, myśli że jak będzie płacił to zaruha, przegryw poziom max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Dudzia123 napisał:

Najczęściej ci, którzy nie chcą kobiety zaprosić chociaż na lody bo uważają, że jest równouprawnieni,  to albo umawiają się z kilkoma kobietami masowo,  i liczą na wygodę i seks bez kosztów a potem jak z takim zamieszkasz oczywiście u ciebie bo taki to zwykle nawet normalnego mieszkania nie ma, to jeszcze liczą żeby mieszkać free, masz im gotować za free a oni za zarobioną kasę będą stawiać innym lub zapewniać sobie rozrywkę. Do pomocy w domu też nie będą się kwapić. W seksie też będą egoistami. Po co mi taki facet. Sam od razu daje się odsiać na szczęście. Jak mam 50 mężczyzn do wyboru na randkę to wybiorę kulturalnego dżentelmana, z którym będzie szansa stworzyć zdrowy związek a nie będę się ciągać po melinach czy lasach gdzie taki koleś oczywiście będzie próbował mnie macać. Bo własnego wkładu by nie chciał mieć ale korzystać to oczywiście. 

księżniczki najczęściej zostają stare panny, teraz będzie taka plaga że kotów zabraknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, oinkss napisał:

😂Haha z takim nie za bardzo przyjemnosc pewnie. Lichy w lozku itp. tzn lichy w krzakach. Taki z kasa chociaz mu troszeczke zalezy 

90% z was bab to kłody, a nawet się całkować dobrze nie potraficie, ale mundrzyć się każda umie bo naczytała się kolorowe babskie gazetki z radami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Użyszkodnik napisał:

Nie, to nie jest zdrada, tylko desperacja, nieumiejetnosc bycia samym, nieumiejetnosc okreslenia, czego sie chce od partnera i dazenia do tego (zamiast poczekac sie z wyjatkowa osoba, ktora Ci pasuje, umawiasz sie z kilkoma, ktore Ci sie dosc podobaja i patrzysz ktora lepsza - z drugiej strony sa tez nierealne wymagania).

to jest mieć wybór, ale was baby szlak trafia gdy macie konkurencje bo czujecie się nie pewnie, wtedy wyścig makijażowy i modowy i która stworzy lepszą iluzje aby wyłowić jelenia, tylko ślepy tego nie zauważa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, bella napisał:

Jakbyś pograł w tą grę i nie zydził komplementów to może okazaloby się że relacje z kobietami nie są takie straszne? 

A ty w ogole chcesz mieć kobietę? Bo niby piszesz o randkach, o to kto za siebie płaci a potem mega podminowany traktujesz kobiety jakby były ssmanami a ty z AK. 

jak można dawać chore komplementy chorym istotom aby im bez podstawy podnosić samoocene? to samo w sobie jest już zyebane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kochanie, jeżeli mężczyzna zaprasza kobietę na randkę i nie jest w stanie opłacić jej talerza, to co on jest w stanie? liczę na odpowiedź. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, oinkss napisał:

powaznie nie pisalam tak od czapy... rozsmieszyles mnie tym komentarzem ze baby nie zapraszaja zeby nie placic... ale juz nie smieszysz ehh tam za duzy bool dupy masz...

zapraszasz? jak nie, to dlaczego nie? bo babską logiką się kierujesz że zapraszający musi płacić, a ty nie chcesz płacic więc nie zapraszasz, czekasz na desperata aby ci pieskował i nadskakiwał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Użyszkodnik napisał:

Dojrzała emocjonalnie kobieta nie konkuruje o niezdecydowanego faceta.

dla was niezdecydowany to każdy który nie jest jeleniem i nie daje się łatwo usidlić, tylko ma na wasze babskie wdzięki wywalone, szlak was trafia gdy się pindrzycie dwie godziny i walicie chemie na gębe a facet was nie zauważa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×