Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Mayor

Jak przekonać siostrzenice że nie można być osobą bezpłciową ?

Polecane posty

Chyba taki wiek -  dużo ogląda youtube, ciągle przed telewizorem, uwielbia wiadomości i chyba coś jej się udzieliło z tą cała ideologią LGBT, gender, i inne. I teraz mówi że ona nie jest ani dziewczyną ani chłopcem że sama może wybrać sobie kim chce być i szuka w internecie kim może być jeszcze bo 2 płci to za mały "wybór" 😂😂

Ma 9 lat 😆 Troszke mną wstrząsło nie powiem że nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BennieAndTheJets1

Ja jestem jaszczurem, proszę o akceptację przez Ziemian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, BennieAndTheJets1 napisał:

Ja jestem jaszczurem, proszę o akceptację przez Ziemian.

HahH 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Mayor napisał:

Chyba taki wiek -  dużo ogląda youtube, ciągle przed telewizorem, uwielbia wiadomości i chyba coś jej się udzieliło z tą cała ideologią LGBT, gender, i inne. I teraz mówi że ona nie jest ani dziewczyną ani chłopcem że sama może wybrać sobie kim chce być i szuka w internecie kim może być jeszcze bo 2 płci to za mały "wybór" 😂😂

Ma 9 lat 😆 Troszke mną wstrząsło nie powiem że nie.

No cóż, lewackie głupoty mają najwięcej zwolenników wśród kobiet i dzieci, bo to ich najłatwiej zmanipulować i wyprać mózg 🙂 niektórzy z tego wyrastają, ale inni niestety nie i dlatego świat zmierza w złym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

autorze, przykro mi, że nasrali do głowy dziecku z Twojej rodziny. teraz Waszą rolą jest to jakoś odkręcić

jesteś pewien, że tylko się naczytała? że żaden lgbt jej nie próbował "zmacać"?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BennieAndTheJets1
1 minutę temu, Użyszkodnik napisał:

Jasne, wszyscy geje i lesby to pe/dofile. Szkoda tylko, ze statystyki temu przecza.

No jak nie jak tak 🤨 Tak samo jak wszyscy księża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BennieAndTheJets1
Przed chwilą, Użyszkodnik napisał:

Nie znasz sie. Najwiecej pedo/fili jest wsrod hete/rosek/sualnych mezczyzn, ksieza pasuja. U kobiet przewaza zoofilia.

Znam się, śmieszkuje sobie. Chociaż te statystyki mnie szczerze mało interesują. Takie osobniki, nie wazne jakiej orientacji czy płci to dla mnie scier’wa najwyższego gatunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Użyszkodnik napisał:

Jasne, wszyscy geje i lesby to pe/dofile. Szkoda tylko, ze statystyki temu przecza.

są częste przypadki, ale wzięłam to słowo w nawias, więc nie rozumiem czemu bierzesz to do siebie;)

miałam na myśli molestowanie dziecka psychiczne poprzez  przymusową rozmowę z dziwadłami

ostatnio te dziwadła zaczęły podawać obcym dzieciom tabletki na zmianę płci, więc jest grubo

autorze, nie daj skrzywdzić małej

Edytowano przez brokentiger87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Mayor napisał:

Chyba taki wiek -  dużo ogląda youtube, ciągle przed telewizorem, uwielbia wiadomości i chyba coś jej się udzieliło z tą cała ideologią LGBT, gender, i inne. I teraz mówi że ona nie jest ani dziewczyną ani chłopcem że sama może wybrać sobie kim chce być i szuka w internecie kim może być jeszcze bo 2 płci to za mały "wybór" 😂😂

Ma 9 lat 😆 Troszke mną wstrząsło nie powiem że nie.

Dać jej książke od biologii, edukowac dzieci.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Amadeusz Szowin napisał:

Dać jej książke od biologii, edukowac dzieci.

O tak to by sie przydało każdemu kto uważa że jest więcej płci niż Kobieta i męzczyzna. 

Zobaczcie.. podobno w innych Panstwach w restauracjach ktore szanuja "Gender i LGBT" sa łazienki Men / Women / i Inni 😂 M A S A K R A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak ja np w dyskotece nagle zmienie plec na Kobiete - To bede mogl wejsc do toalety pełnej pieknych lasek ? A jak mnie wyrzuca to ich oskarże o nietolerancję !

Edytowano przez Mayor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Mayor napisał:

Chyba taki wiek -  dużo ogląda youtube, ciągle przed telewizorem, uwielbia wiadomości i chyba coś jej się udzieliło z tą cała ideologią LGBT, gender, i inne. I teraz mówi że ona nie jest ani dziewczyną ani chłopcem że sama może wybrać sobie kim chce być i szuka w internecie kim może być jeszcze bo 2 płci to za mały "wybór" 😂😂

Ma 9 lat 😆 Troszke mną wstrząsło nie powiem że nie.

mozna się nie wpie.rdalać w wychowanie cudzych dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Mayor napisał:

Troszke mną wstrząsło nie powiem że nie.

Masz problem z sobą skoro nie możesz zaakceptować cudzych wyborów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Nemetiisto napisał:

Masz problem z sobą skoro nie możesz zaakceptować cudzych wyborów.

Są rzeczy, których wybrać nie możemy. Płeć jest jedną z nich.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, taki obraz wasz napisał:

Są rzeczy, których wybrać nie możemy. Płeć jest jedną z nich.

Nikomu obcemu, nic do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Hiacynt🌺 napisał:

Płeć jest tez w mózgu, zdarzaja sie hermafrodyci z cechami fizycznymi obu plci, to samo moze kiec kiejsce w psychice. Narzad między nogami nie decyduje kim sie czujesz. 

Ja znam taki przypadek niby kobieta a twarz jak chlopak, ruchy jak chlopak, sylwetka tez, nawet glos i od zawsze tak wygląda. Natura sie myli

Nie myli sie, po prostu taka urode ma i styl chodzenia. Jezeli miedzy nogami byla od urodzenia Kobietą to taka jest jej plec. 

A faceta widzialas ? Miedzy nogami facet a piersi kobiece ma ? Bo ja nie. Ale w psychice czuje sie Kobietą. Jezeli chce niech tak robi. Ale natura sie nie myli. Taka osoba byla mezczyzna jest mezczyzna ale zrobi sie na Kobiete bo tak ma w psychice "urojone" czy cos 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×