Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Misiowie puszyści

Jestem kosmitą i mam na to dowody

Polecane posty

Okej Mistrzu udowodnij a ja się przyjrzeć mogę tym dowodom. 😇 

Pewnie to jest prawdą Atman dusza iluzji mąka której serca Bolek rządzi prawo Ducha Nieskończonośći i na pewno nie demony niższe.

Only VBestia rządzi w piekle Samsary i Dewa 9 Poziomu Set to świat ducha

Na Arenie ziemia 💫😘👽 kosmici też są to rasy wyższe w rozwoju bez ustanku są zjawiskiem obserwacji jesteśmy my, a im się przyglądają Demony Wyższe zaś demonom Bogowie a im wszystkim

 

 Brahma 😎 Dewa  zaś Absolut mi się kojarzył właśnie z nim w pamięci mam jego wyraźne imię

Brahman

Pierwsza żywa samozrodzony istota, która pozostaje zawsze wśród nas i mimo tego ślepi głupcy zawsze nie widzą, póki ilość wcieleń nasza nie będzie równa głupocie i działaniu w Niewiedzy....⛑️🐙🔥👹👹👹

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BennieAndTheJets1

Ja jestem żółtym upadlym aniołem z kosmosu i tez mam na to dowody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A macie rację obaj.

👹 Oczywiście też prawdą to jest na wyższym poziomie wtajemniczenia

Najmniej prawdopodobna rzecz czy zdarzenie jakie może się wydarzyć kiedykolwiek ma miejsce.

Upadli Aniołowie. Tylko nie zapominajcie że nigdy i nikt nie przewyższy 

11

Realizacji Ducha. Tam jest kolorowo i bycie tym sobą jest najlepsza opcje.

Jak się całkowicie wybudximynod przyszłych czasowych zależności braku wolności Iluzja Maya jawi się i jest przyczyną zakrycia oczu Aniołom.

🐽🎭 Tfuu Demonom Dewom 👹

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, AmidaButsu napisał:

Okej Mistrzu udowodnij a ja się przyjrzeć mogę tym dowodom. 😇 

Pewnie to jest prawdą Atman dusza iluzji mąka której serca Bolek rządzi prawo Ducha Nieskończonośći i na pewno nie demony niższe.

Only VBestia rządzi w piekle Samsary i Dewa 9 Poziomu Set to świat ducha

Na Arenie ziemia 💫😘👽 kosmici też są to rasy wyższe w rozwoju bez ustanku są zjawiskiem obserwacji jesteśmy my, a im się przyglądają Demony Wyższe zaś demonom Bogowie a im wszystkim

 

 Brahma 😎 Dewa  zaś Absolut mi się kojarzył właśnie z nim w pamięci mam jego wyraźne imię

Brahman

Pierwsza żywa samozrodzony istota, która pozostaje zawsze wśród nas i mimo tego ślepi głupcy zawsze nie widzą, póki ilość wcieleń nasza nie będzie równa głupocie i działaniu w Niewiedzy....⛑️🐙🔥👹👹👹

 

Gosciu ty uciekles z psychiatryka ?

Jak nie to pewnie jesteś tam stałym gościem wnioskujac po tym w jaki sposób piszesz 😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A i to wiele wyjaśnia inne słońca to dusze oddalone od siebie Pustką

Umysłem spoza Samsary Amithabha ducha. I tyle co wiem.

Co więcej?

Nie ma.

🐙👽🙂🐗🦄👾🐈🎭🐾☺️🥺🙌👌💀.

Nie ma🙂

Nic prócz Najwyższej natury darowanej od tego który stwarza diabła gdy śni wspólnie świat jego i On sam.

Wy wszyscy.😛 No czemu Anioły i Demony takie dziwne.. można by następnym razem wygrać grę w życie 👹.

Albo nie. Może. Zobaczmy kto wygra poraz drugi ja czy wy Anioły 🐧

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Mayor napisał:

Gosciu ty uciekles z psychiatryka ?

Jak nie to pewnie jesteś tam stałym gościem wnioskujac po tym w jaki sposób piszesz 😂😂

Dałbym Emoji ale już mi się skończyły.

Jestem terapeutom w psychiatryku 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BennieAndTheJets1
22 minuty temu, AmidaButsu napisał:

Dałbym Emoji ale już mi się skończyły.

Jestem terapeutom w psychiatryku 🙂

Amidzior Ty jesteś duchowa 11?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BennieAndTheJets1
4 minuty temu, AmidaButsu napisał:

Nie wiem...

Jak możesz nie wiedzieć... 😳

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BennieAndTheJets1
Przed chwilą, AmidaButsu napisał:

9

🙂

9 są ok, myslalem ze tez masz 11 ale mnie intuicja zawiodła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BennieAndTheJets1 napisał:

9 są ok, myslalem ze tez masz 11 ale mnie intuicja zawiodła 

9 to niby liczba podświadomości..

Ekspertem od niej jestem 👹

Coś tam nawet pasuje. Hehe

Edytowano przez AmidaButsu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już wróciłem z polowania, całkowicie nieudanego lecz odkryłem bardzo ciekawą rzecz na nim. O tym później, najpierw dowód. Niestety by się  całkiem nie zdekonspirować dowód będzie krótki i dość ogólnikowy ale wystarczający i niepodważalny. Przedstawię Wam miejsce mojego urodzenia. Otóż urodziłem się w pewnym miejscu w kosmosie, jak to kosmici. Co kończy dowód 🙂

Wrócę do mojego polowania i dokonanego na nim odkrycia. Otóż Ziemianki w ewolucji zostały wyposażone w bardzo zaawansowany, naturalny napęd grawitacyjny! Było to moje pierwsze polowanie na Ziemiankę niezbędną mi do dokładnych badań na żywej przedstawicielce tego gatunku. Taktykę polowania przyjąłem najprostszą licząc na skuteczność tej prostoty. Zachodziłem Ziemiankę od tyłu i łapałem za zaokrąglenie znajdujące się mniej więcej w połowie wysokości by ją zaciągnąć do labolatorium. Efekt był zaskakujący! Ziemianki z przodu posiadają dwa narośla które swym ciężarem łatwo zaburzają położenie środka ciężkości. Złapanie Ziemianki za tylne zaokrąglenie powodowało wychylenie do przodu góry z przednimi naroślami i uruchomienie napędu grawitacyjnego. Grawitacja ciągnęła za przednie narośla a to powodowało przestawianie odnóży i wzrost prędkości postępowej a grawitacja dalej ciągnęła to i odnóża szybciej się przestawiały więc prędkość rosła ze stałym przyśpieszeniem. W ten sposób Ziemianki zamiast dać mi się zaciągnąć na badania oddalały się ode mnie aż znikały mi z pola widzenia. Do tego wydawały okrzyki "Ratunku! Zboczeniec!" alarmując inne osobniki gatunku. Te zboczeńce widocznie są masowo występującymi drapieżnikami polującymi od eonów na Ziemianki co spowodowało wykształcenie się u nich tak zaawansowanego napędu grawitacyjnego umożliwiającego ucieczkę przed tym drapieżnikiem. Do tego chyba niechcący użyłem charakterystycznej dla zboczeńców taktyki polowania i włączałem w ten sposób ten zaawansowany napęd. Osobniki męskie nie mają oznak posiadania tego napędu. Jeszcze nie sprawdzałem jak reagują na zastosowanie na nich taktyki zboczeńców. Zostawiam to do późniejszych badań. Jutro zastosuję taktykę zachodzenia z przodu i łapania za narośla tego napędu grawitacyjnego by go na starcie zablokować. Zachowam przy tym wzmożoną czujność. Nie wiadomo co jeszcze wymyśliła tutejsza ewolucja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Misiowie puszyści napisał:

Zachowam przy tym wzmożoną czujność. Nie wiadomo co jeszcze wymyśliła tutejsza ewolucja.

Wymyśliła gaz pieprzowy. Szczegółowe dane, dotyczące sposobu jego działania, uzyskasz w trakcie frontalnej blokady napędu grawitacyjnego. :- ) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, świstak trojański napisał:

Wymyśliła gaz pieprzowy. Szczegółowe dane, dotyczące sposobu jego działania, uzyskasz w trakcie frontalnej blokady napędu grawitacyjnego. :- ) 

Ooo! To ciekawe ale nie zdradzaj mi szczegółów. Lubię być miło zaskakiwany niezwykłościami ewolucji. Wtedy obserwacje są o wiele ciekawsze 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BennieAndTheJets1
2 minuty temu, agent of Asgard napisał:

Ja jestem. 😈🔮

A z jakiej liczby? Bo ja 38/11 to bardzo wazne 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BennieAndTheJets1
26 minut temu, agent of Asgard napisał:

Z 38, a co? 😈

To znaczy, ze mamy wiele wspólnego 😳

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BennieAndTheJets1
2 minuty temu, agent of Asgard napisał:

Może się podzielisz? Umiem wyliczyć tylko podstawowe aspekty. Natomiast w piramidce mam kilka jedenastek.

W moim dzisiejszym stanie merytoryczna dyskusja byłaby błędem. Jutrzejszy dzień również temu nie sprzyja, polecam się na sobotę. (o jeśli coś mi nie wyskoczy). W razie czego niedziela 😆 Jeśli chodzi o numerologię to zahaczam jedynie o podstawowe aspekty. Nie jestem znawcą, trochę się zagłębiałem. Jeśli znasz vismaya-maitreya i inne tego typu stronki to nie mam o czym mówić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BennieAndTheJets1
3 minuty temu, agent of Asgard napisał:

Zdarzyło mi się czytać Panią Wiesławę, ale wybrane artykuły i raczej nie zajmuję się numerologią. Nie kojarzę, by 38 było liczbą karmiczną. 

Bo 38 nią nie jest, jest tylko wypadkową 11stki. Jedyne co mnie trzyma przy tym wszystkim to ciekawość, dziwna potrzeba poznania, ostatnio próbowałem wrócić do poprzednich wcieleń ale uzależnienia mnie blokują. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, AmidaButsu napisał:

Okej Mistrzu udowodnij a ja się przyjrzeć mogę tym dowodom. 😇 

Pewnie to jest prawdą Atman dusza iluzji mąka której serca Bolek rządzi prawo Ducha Nieskończonośći i na pewno nie demony niższe.

Only VBestia rządzi w piekle Samsary i Dewa 9 Poziomu Set to świat ducha

Na Arenie ziemia 💫😘👽 kosmici też są to rasy wyższe w rozwoju bez ustanku są zjawiskiem obserwacji jesteśmy my, a im się przyglądają Demony Wyższe zaś demonom Bogowie a im wszystkim

 

 Brahma 😎 Dewa  zaś Absolut mi się kojarzył właśnie z nim w pamięci mam jego wyraźne imię

Brahman

Pierwsza żywa samozrodzony istota, która pozostaje zawsze wśród nas i mimo tego ślepi głupcy zawsze nie widzą, póki ilość wcieleń nasza nie będzie równa głupocie i działaniu w Niewiedzy....⛑️🐙🔥👹👹👹

 

Nie pisz tego bo nikt i tak cie nie zrozumie 😉 "nie rzuca się pereł przed..."

Też mam na to dowody niepodważalne i niepodrabialne oraz nie do odparcia, oparte na granitowo-tytanowych fundamentach.

Edytowano przez łaknienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BennieAndTheJets1
2 minuty temu, agent of Asgard napisał:

Ja znam 2 moje poprzednie wcielenia, do pozostałych może kiedyś dotrę.

No ja się domyślam (czuję i widziałem) jedno ale jeszcze długa droga przede mną. Muszę ograniczyć używki koniecznie, wtedy będę na prostej drodze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BoniBluBrutal napisał:

Trzeba ten temat szałwio okadzić. 

Białą zapomniałaś dodać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BennieAndTheJets1

Dziś mi babka mówiła, żebym dom okadził. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, agent of Asgard napisał:

Wystarczy zwykła. Jest tylko trochę słabsza.

Wolę szatańską szalwie. Jest najlepsza. Jedno okadzenie wystarcza na 66 lat życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BennieAndTheJets1
1 minutę temu, agent of Asgard napisał:

Używki przeszkadzają? Ciekawe.

Blokują niesamowicie drogę do prawdziwego oświecenia, żebyś wiedział. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BennieAndTheJets1
Przed chwilą, BoniBluBrutal napisał:

To pij więcej. 

To zde'chę, a nie chcę tak szybko. Poważnie chciałbym się z tego wyrwać, zbyt dużo mam do stracenia żeby zje'bać to własnymi słabościami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BennieAndTheJets1
3 minuty temu, agent of Asgard napisał:

Nie wiem, Indianie stosowali tytoń, ayahuasca, pejotl i inne rzeczy i nie psuły im drogi do oświecenia ani do poznania przeszłych wcieleń. Ja nie muszę pić ani ćpać, umiem sobie wywołać inne stany świadomości.

Znam ludzi stosujących rózne środki zmieniające stan świadomości i to jest bardzo pozorne. Nawet nie wiesz ile gó;wna możesz do siebie wpuścić nie będąc pod całkowitą kontrolą własnego 'ja'. To nie jest oświecenie tylko kop w stronę swojej duchowej du'py. 

Edytowano przez BennieAndTheJets1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, agent of Asgard napisał:

Do oświecenia starczy medytacja

Mało wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BennieAndTheJets1
1 minutę temu, agent of Asgard napisał:

Pamiętaj, że oni ćpali od święta. Nie codziennie.

Do oświecenia starczy medytacja.

No jasne, że starczy medytacja, dlatego chcę się wyzbyć złych, krzywdzących nawyków. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×