Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
katrinaok

Czy spotkaliscie sie z czyms takim ? Facet nie moze trafic....

Polecane posty

Hej! Nie mam duzego doswiadczenia, bo obecny jest  moim 3 partnerem ; 

Chcialam zapytac, moze ktoras z Was miala  podobna sytuacje lub slyszala o tym.Wiem,ze nie ten dzial ale wydaje mi sie, ze jest tu wiecej ludzi.

Ostatnio doszlo do stosunku i ... facet  po pierwsze gdzies tam stukal o boki pochwy. Przez bielizne pomacal wargi sromowe, srodek tam blizej dolu ale gdy zdjelismy bielizne ( zapewniam,ze z moja budowa wszystko ok ) uderzal penisem ponizej warg ,gdzies w pachwine, potem juz probowal wejsc do pochwy gdy go zlapalam i pokierowalam gdzie i ...tez nie mogl . Niby nie jest prawiczkiem. To zreszta byloby dziwne bo jest smialy, ma ponad 30lat, jest ustawiony i na pewno jakas dziewczyna by sie znalazla -skoro do mnie zagadal to do innej tez by mogl.W pokoju bylo dosc jasno . Wiec o co chodzi ?  Macie pomysly ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No już tak nie przeżywaj. Faceci nie mają na dole dodatkowych oczu. W niektórych pozycjach łatwiej trafić, w innych trudniej. Może był też zestresowany jeśli to wasze pierwsze igraszki. Następnym razem powyginaj się trochę, poprzesuwaj żeby ułatwić zadanie. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, katrinaok napisał:

Wiec o co chodzi ?  Macie pomysly ?

Nie mam bladego pojęcia. Nawet w zupełnej ciemności jest to łatwe jak zabawa w chowanego. Może sprawia mu przyjemność takie tycanie?

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm 

Możliwe że zła pozycja penisy są z reguły lekko wygięte do góry czasem w dół i na boki 😅 a ty miałaś pecha spx są metody poprawy komfortu.. ja bym tak zrobił 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Solanka napisał:

No już tak nie przeżywaj. Faceci nie mają na dole dodatkowych oczu. W niektórych pozycjach łatwiej trafić, w innych trudniej. Może był też zestresowany jeśli to wasze pierwsze igraszki. Następnym razem powyginaj się trochę, poprzesuwaj żeby ułatwić zadanie. 

Taa, oni mają oczy tam gdzie chcą 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2020 o 19:33, oinkss napisał:

Mhm ciekawe to nie mialam takiej sytuacji tylko raz facetowi nie moglo stanac bo byl gayem to jsk uprawialismy sex to zamykal oczy i trzepal sb wyobrazajac se cristiano ronaldo. Ciekawe przezycie.

😂😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raz że doświadczenie u faceta żadne.... zdarzają się oryginały cudaki.. niech se latarka poświeci..jak można nie trafić..

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×