Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
łaknienie

Czy kryzys męskości jest spowodowany przez internet?

Polecane posty

6 minut temu, KKeira napisał:

A jasne że tak. Czyżbyś bal się takich kobiet? Czy wolisz żeby to facet miał tylko takie cechy bo kobiecie nie przystoi? Bo moim zdaniem wiele kobiet jest dziś silnych i twardych bo inaczej życie by nas zaoralo. To nie moze byc tak że mamy być jak męczennice, siedziec cicho, czekać na czyjaś łaskę czy inne bzdety. Ale to nie znaczy że takiej kobiecie brak jest delikatności czy kobiecości, że jest samowystarczająca. Jak to było w jednej piosence nawet superwomen potrzebuje czasem duszy supermena😉

Nie, ale jakoś trudno mi sobie wyobrazić delikatność i kobiecość u niektórych silnych i twardych kobiet które znam. Zazwyczaj wiąże się to też ze specyficznym charakterem. Może mam za małą wyobraźnię. 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Hellies napisał:

Nie, ale jakoś trudno mi sobie wyobrazić delikatność i kobiecość u niektórych silnych i twardych kobiet które znam. Zazwyczaj wiąże się to też ze specyficznym charakterem. Może mam za małą wyobraźnię. 😉 

Charakter, czy może sposób bycia, wymuszony odgrywaniem roli społecznej, np. stanowiskiem służbowym, a wewnętrzne skrywane potrzeby, to są dwie różne sprawy. Dlatego warto zajrzeć wgłąb ludzkiej natury, niż oceniać po zachowaniach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, świstak trojański napisał:

Charakter, czy może sposób bycia, wymuszony odgrywaniem roli społecznej, np. stanowiskiem służbowym, a wewnętrzne skrywane potrzeby, to są dwie różne sprawy. Dlatego warto zajrzeć wgłąb ludzkiej natury, niż oceniać po zachowaniach. 

Możliwe. Możliwe też że ktoś jest taki z natury i nic nie musi odgrywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Ciężka Nutka napisał:

a ja jakoś tego kryzysu męskości nie widzę - wręcz jest poprawa bo mężczyźni chętniej mówią o emocjach i próbują się dogadywać, zamiast rozkazywać jak to było kiedyś

A mimo to dalej są wyśmiewani przez kobiety (o ile nie są przystojni).

Nie ma kryzysu męskości, jest za to kryzys kobiecości i to on powoduje, że coraz trudniej jest nawiązać normalne relacje międzyludzkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Hellies napisał:

kryzys męskości wynika z kryzysu kobiecości

Tak.

14 godzin temu, agent of Asgard napisał:

Kobiety (feministki) walczyły o zmianę roli w społeczeństwie, co im się ostatecznie udało.

Udało, a mimo to dalej walczą...

14 godzin temu, agent of Asgard napisał:

Obecnie mamy wiele dróg, którymi kobiety mogą podążać: rola matki, kariera zawodowa, rola głowy rodziny, bycie słabą lub silną, „kobiecą”, delikatną i twardą - wszystko jest dozwolone.

Nieprawda. Kobiety, które wybierają rolę matki i bycie delikatną, są obrażane przez feministki i nazywane ofiarami patriarchatu.

14 godzin temu, agent of Asgard napisał:

Natomiast kryzys męskości polega na tym, że wielu mężczyzn jest przyzwyczajonych do starego wzorca lub częściowo w nim wychowywanych i trudno im się jest odnaleźć w nowej rzeczywistości.

Nie. To wy chcecie z nami na siłę rywalizować, zamiast się uzupełniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, agent of Asgard napisał:

Uzupełniać?!

Wybacz. Nie jesteś w moim typie. 😈

Ty w moim też nie, bo wolę kobiety 🙂

Tak, uzupełniać. Związek polega na tym, by dwie kochające się osoby uzupełniały się wzajemnie i się wspierały, a nie walczyły ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, taki obraz wasz napisał:

A mimo to dalej są wyśmiewani przez kobiety (o ile nie są przystojni).

Nie ma kryzysu męskości, jest za to kryzys kobiecości i to on powoduje, że coraz trudniej jest nawiązać normalne relacje międzyludzkie.

nie wiem jak wyglądasz, a się z ciebie śmieję. jak to wytłumaczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Ciężka Nutka napisał:

nie wiem jak wyglądasz, a się z ciebie śmieję. jak to wytłumaczysz?

Bo jesteś całkowicie pozbawiona empatii, jak większość kobiet 🙂

Rozumiem, że moje wpisy wydają się śmieszne, ale w realu jest całkowicie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Ciężka Nutka napisał:

nie wiem jak wyglądasz, a się z ciebie śmieję. jak to wytłumaczysz?

Bo jesteś całkowicie pozbawiona empatii, jak większość kobiet 🙂

Rozumiem, że moje wpisy wydają się śmieszne, ale w realu jest całkowicie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BennieAndTheJets1
15 minut temu, taki obraz wasz napisał:

Bo jesteś całkowicie pozbawiona empatii, jak większość kobiet 🙂

Rozumiem, że moje wpisy wydają się śmieszne, ale w realu jest całkowicie inaczej.

Ku;rwa gościu, ty masz 21 lat, a tak zakrzywioną rzeczywistość. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, agent of Asgard napisał:

Ooo, sugerujesz, że empatia jest typowo męską cechą?

Nie. Ale prędzej spotkam się z empatią ze strony mężczyzny niż kobiety.

6 minut temu, BennieAndTheJets1 napisał:

Ku;rwa gościu, ty masz 21 lat, a tak zakrzywioną rzeczywistość. 

Nie, takie mam obserwacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BennieAndTheJets1
4 minuty temu, taki obraz wasz napisał:

Nie. Ale prędzej spotkam się z empatią ze strony mężczyzny niż kobiety.

Nie, takie mam obserwacje.

To znaczy, że znasz samych beznadziejnych ludzi albo chcesz żeby tak było i to manifestujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, BennieAndTheJets1 napisał:

To znaczy, że znasz samych beznadziejnych ludzi albo chcesz żeby tak było i to manifestujesz.

Nie.

Znam parę normalnych kobiet, ale to wyjątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BennieAndTheJets1
6 minut temu, taki obraz wasz napisał:

Nie.

Znam parę normalnych kobiet, ale to wyjątki.

Może Cię zaskoczę ale niezależnie od płci masz zje'bów i normalne jednostki. Jeden będzie Ciebie postrzegał za zje'ba z pewnym zestawem cech, które niespecjalnie mu pasują, a inny za spoko ziomka, bo myśli podobnie. Generalizowanie na każdej płaszczyźnie jest zwyczajnie niemądre i trąci ignorancją. Z takim podejściem nie wróżę Ci świetlistej, związkowej przyszłości. Musiałbyś wyleczyć kompleksy i otworzyć głowę. No ale lepiej oczywiście biadolić na kafeterii i zakorzeniać w sobie ramy bez żadnej podstawy. Zauważ, że świat jest różnorodny, ludzie też, a statystyka nie odzwierciedla rzeczywistości. Ty obserwujesz tak, a ktoś inny widzi to zupełnie inaczej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, BoniBluBrutal napisał:

To logiczne ze twój krzywy sposób myślenia będą wspierać tylko mężczyźni o podobnie głupich poglądach. Stad to wrażenie empatii. Bezbeku

Nie, spotkałem się z empatią ze strony całkowicie obcych mężczyzn, którzy nie znali mnie ani moich poglądów.

36 minut temu, BennieAndTheJets1 napisał:

Może Cię zaskoczę ale niezależnie od płci masz zje'bów i normalne jednostki. Jeden będzie Ciebie postrzegał za zje'ba z pewnym zestawem cech, które niespecjalnie mu pasują, a inny za spoko ziomka, bo myśli podobnie. Generalizowanie na każdej płaszczyźnie jest zwyczajnie niemądre i trąci ignorancją. Z takim podejściem nie wróżę Ci świetlistej, związkowej przyszłości. Musiałbyś wyleczyć kompleksy i otworzyć głowę. No ale lepiej oczywiście biadolić na kafeterii i zakorzeniać w sobie ramy bez żadnej podstawy. Zauważ, że świat jest różnorodny, ludzie też, a statystyka nie odzwierciedla rzeczywistości. Ty obserwujesz tak, a ktoś inny widzi to zupełnie inaczej. 

Oczywiście, dlatego nie pisałem, że wszystkie kobiety są takie same, bo wiem, że są też te normalne i wierzę, że taką spotkam. Nigdy nie generalizuję.

Jestem otwarty i nie mam kompleksów, bo nie mam powodów, by je mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2020 o 22:13, świstak trojański napisał:

Nie wszyscy, ale przypuszczam, że większość z nas, dokona łatwiejszych wyborów, nie mając pojęcia, że wyrządza sobie krzywdę. Oczywiście nowe technologie będą powstawać i zmieniać nasze życie. To nieunikniony proces. A jednak widok dwojga młodych ludzi przy kawiarnianym stoliku, który, zamiast patrząc sobie w oczy, zapatrzeni są w swoje telefony, nie napawa optymizmem. Nasze życie staje się ucieczką od bliskości i związanych z nią problemów, niepokojów. 

Niestety świstaku, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×