Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość guest

Ohmykat - czy pamiętacie tę youtuberkę

Polecane posty

Pojawiła się na YouTube jakieś 11 lat temu, kiedy tutoriale makijażowe nie były jeszcze tak popularne jak dziś. Wyróżniał ją charakterystyczny akcent, jest bowiem Angielką o polskich korzeniach, posiadała także baaardzo pokaźną kolekcję kosmetyków firmy MAC, którymi to wykonywała mniej lub bardziej udane make-upy. Trzy lata temu, po długiej przerwie, pojawiły się dwa nowe nagrania Kat Thompson ( bo o niej mowa), zapowiadające powrót jej vlogów, ale także nakreślające jej obecną sytuację życiową - m.in. dość ciężkie problemy zdrowotne. Od tamtego czasu na kanale youtuberki nie pojawiło się nic nowego, przestała także reagować na komentarze i prośby o wstawienie kolejnych materiałów. Czy ktoś wie, co dzieje się z Ohmykat? Może są osoby, które utrzymują z nią nadal kontakt i są zorientowane, co słychać u Kat. To właściwie jedyna youtuberka, której twórczość śledziłam regularnie od samego początku i po prostu martwię się, dlaczego zniknęła na dobre ze swojego kanału . 

Edytowano przez Gość guest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam! To chyba pierwsza dziewczyna robiąca tutoriale makijażowe na polskim YT.  A przynajmniej ja innych wtedy nie widziałam. Chwilę później zaczęły się pojawiać kolejne, jedna po drugiej. To były według mnie najlepsze czasy swojskiego i szczerego jeszcze wtedy youtuba, zanim pojawiły się współprace i partnerzy. Pamiętam, że Kat pokazywała się czasem z mamą - Polką. Miała imponującą ilość cieni i palet. Królował wtedy MAC. Lubiłam ją oglądać i długo daremnie czekałam na jej powrót. Myślę, że przez te lata zmieniło się tak wiele, że być może ciężko byłoby się jej odnaleźć na tej platformie. Wszystko jest teraz inne. Z tego co wiem z instagrama, Kat wyszła za mąż i realizuje swoje zainteresowania. Mam nadzieję, że ze zdrowiem też sobie radzi.

Edytowano przez dhanya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość guest napisał:

Czy mogę prosić o nazwę profilu lub linka ? 🙂

Katskii 😀

Edytowano przez Kot Guziczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam ją! 
Miała takie ciemne dosyć filmiki i faktycznie ten akcent i kosmetyki MAC, wtedy niedostępne w Polsce, to były jej znaki rozpoznawcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×