Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Zośka8

Co o tym myślicie?

Polecane posty

Pisałam już tutaj na ten temat, nie wiem czemu mam problem z " wejściem" na niego, więc w jak temacie, mam pytanie:  co myśleć o takim zachowaniu faceta? Spotykam się z nim rok, tydzień temu wyjechałam i od tej pory co jakiś czas rozładowuje mu się komórka. Na przykład w sobotę zadzwonił do mnie tylko raz, żeby mnie poinformować że ma rozładowana komórkę i nie ma jak jej podładować.Na tym urwał się kontakt, cała sobotę właściwie miał komórkę rozladowana.Dzis jest niedziela i od rana ma rozładowaną komórkę, gdy byłam na miejscu w ciągu roku ani razu nie miał rozladowanej komórki, może z dwa razy.   ..czy po takiej akcji zerwac z nim? Gdy na przykład odezwie się w poniedziałek? Miał ktoś może podobną sytuację? Za bardzo nie wiem co o tym myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są powerbanki, ładowarki do zapalniczek samochodowych. Martiwsz się o idi.ote czy Ci wyobraźnia działa? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Zośka8 napisał:

Miał ktoś może podobną sytuac?

Tak, mój pięcioletni szajsung wytrzymywał na baterii 3h. Jeśli nie było gniazdka i ładowarki permanentnie miałem rozładowany telefon. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Nemetiisto napisał:

Tak, mój pięcioletni szajsung wytrzymywał na baterii 3h. Jeśli nie było gniazdka i ładowarki permanentnie miałem rozładowany telefon. 😉

Autorka pisze, że gdy była na miejscu bateria nie była tak wadliwa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Electra napisał:

Są powerbanki, ładowarki do zapalniczek samochodowych. Martiwsz się o idi.ote czy Ci wyobraźnia działa? 

To już lepiej mieć rozładowany niż bawić się w protezy takie jak powerbank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, gdy bylam na miejscu bateria nie padała tak często. Od mojego wyjazdu minął tylko tydzień i już czwarty raz ma rozładowana komórkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Nemetiisto napisał:

To już lepiej mieć rozładowany niż bawić się w protezy takie jak powerbank.

Mam, używam. Ładowarkę w samochodzie też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Electra napisał:

Autorka pisze, że gdy była na miejscu bateria nie była tak wadliwa. 

U mnie też w tygodniu, kiedy byłem przy gniazdkach nie było problemu a w weekend wyjeżdżałem i był problem.

To głupie oceniać kogoś po rozładowanej komórce. Pewnie ocenia własną miarą? 🤔

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie oceniam własną miarą, jak byłam na miejscu był z nim cały czas kontakt. Teraz jak wyjechałam ma cały czas problem z komórką w tygodniu też, nie tylko w weekendy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Zośka8 napisał:

Nie oceniam własną miarą, jak byłam na miejscu był z nim cały czas kontakt. Teraz jak wyjechałam ma cały czas problem z komórką w tygodniu też, nie tylko w weekendy.

Myślę, że powinnaś się z nim rozstać. Będzie miał szansę poznać jeszcze kogoś normalnego. Ty też możesz poznać jeszcze kogoś z lepszą komórka.😉

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może jak wrócisz z wyjazdu to przyjrzyj się jak często pada mu telefon. Jeśli problem magicznie sam się rozwiąże to znaczy, że coś kręcił. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracam dopiero za parę tygodni, więc możliwe że coś teraz kreci, sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Zośka8 napisał:

Wracam dopiero za parę tygodni, więc możliwe że coś teraz kreci, sama nie wiem.

Jeśli do tej pory nie było takiego problemu to ściemnia. Z resztą jak tęsknisz za kimś to dopilnujesz by mieć naładowany telefon i możliwość stałego kontaktu. Może się zdarzyć i chyba to normalne, ale ciągle i ciągle. Może zbieg okoliczności, poczekaj co będzie dalej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pari
2 minuty temu, Zośka8 napisał:

Wracam dopiero za parę tygodni, więc możliwe że coś teraz kreci, sama nie wiem.

Podejrzana sprawa, niech zmieni telefon (wymuś to na nim)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Zośka8 napisał:

Uważasz że nagle znikanie, gdy partnerka wyjeżdża jest w porządku?

Nie wiem. Skoro nie wiadomo to nie można sobie czegoś wymyślać. To najgłupsze co można zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Electra napisał:

ale ciągle i ciągle

Napisała, że co jakiś czas a nie ciągle. Zastanawiam się co trzeba mieć w głowie aby być tak chorobliwie podejrzliwym?

Dla obojga będzie lepiej jeśli się rozstaną. Niezależnie od tego jaką jest prawda. Jeśli chłopak jest uczciwy to szkoda go żeby męczył się z chorobliwie podejrzliwą dziewczyną. Jeśli ściemnia to nie warto z nim być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłam przed chwilą, ma normalny sygnał czyli ewidentnie coś kręci.

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Zośka8 napisał:

Dzwoniłam przed chwilą, ma normalny sygnał czyli ewidentnie coś kręci.

napisz sms. telefon dostępny wiem że przeczytałeś  nie odzwonisz koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisalam, coś w tym stylu wcześniej. To jest grubymi nićmi szyte. Wczoraj cały dzień komórka była rozładowana, dziś w niedzielę jest normalny sygnał ale nie odbiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niedawno wyznawał mi uczucia, zaledwie kilka dni temu, więc dlatego nie wiem o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Zośka8 napisał:

No niedawno wyznawał mi uczucia, zaledwie kilka dni temu, więc dlatego nie wiem o co chodzi.

bzykać mu się chciało teraz nie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Bear napisał:

A słuchałaś rad ludzi dobrze Ci życzących,przed zdecydowaniem się na związek z takim człowiekiem?

Wszyscy mi to mówili,  koleżanki itd. i Ty mnie też przed nim ostrzegales. Nikogo nie słuchałam jak nastolatka, tak jakbym chciała wszystkim robić na przekór i całemu światu. Nie wiem czy można to tak do końca nazwać to związkiem, bardziej przyzwyczajeniem...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, gwoli wyjasnienia napisał:

Mam wrazenie, ze pomimo, ze jestescie juz rok razem to ty nic o nim nie wiesz.

Znam go tak naprawdę dłużej, ale wróciliśmy do siebie i traktuje to, że jestesmy rok...Tak naprawdę nie wiem kim on jest, teraz widzę że prowadzi chyba jakieś inne życie.Dzis włączył telefon i przepraszał że miał rozładowany przez weekend, to było koło 15 godziny. Nie powinnam była odbierać ale dzwonił 15 razy, potem zadzwonił znów, o 18 godz, ja nie odebrałam bo byłam zajęta, oddzwonilam po godzinie i znowu ma " rozładowaną" komórkę. On był bardzo przeciwny mojemu wyjazdowi,.myślę że pogrywa sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, KorpoSzynszyla napisał:

facetowi ewidentnie nie chce się z tobą gadać 

Nie musi ze mną gadac, wystarczyłoby jakby mi powiedział że nie chce ze mną rozmawiać ale on raz wyłącza komórkę, udając ze ma rozładowaną, po to żeby za kilka dni dzwonic po 20 razy, a potem znów to samo....To jest normalne zachowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2020 o 08:03, Bear napisał:

Przykro mi Zosiu, ale Cię po prostu oszukuje i to jeszcze w taki prostacki i debbilny sposób,jeszcze bardziej smutne jest to, że Ty to łykasz jak młody pelikan 🙁

Też powoli zaczynam w to wierzyć że mnie oszukuje, wydawało mi się że nie ale jednak dochodzę do wniosku że coś jest nie tak......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×