Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Chopaszek97

Chłopak 23 lata zauroczony może zakochany :)

Polecane posty

Hejka mam 23 lata mam problem poznałem Kobietę dosyć przypadkowo przez internet mieszka koło 40 km ode mnie bardzo fajnie nam się pisało i wgl chciała żebym przyjechał poznać się.. Ja również więc umówiliśmy się  było okey spacerek rozmowa ja nic nie miałem za złe Ona również myślałem że widzieliśmy się ostatni raz :( ale odezwała się bardzo się ucieszyłem i rozmawiamy sobie tak z 2 3 miesiące potem z 3 razy może 4 proponowałem przez te 2 miesiące spotkanie i zazwyczaj tu brak czasu to to ale co prawda potrafi napisać na drugi dzień samaa dzień dobry czy coś w tym stylu yoo imponuje mi to bo zazwyczaj Kobieta ma zasadę nie pisać 1 heh  i tak nie wiem jak to odbierać dużo się dzieje ale jeśli się zauroczyłem i może. Lepiej i chciałbym pokazać że Mogę Jej dać dużo a nie mam takich możliwości co mi radzicie? Ja zazwyczaj mam uczucie że piszę że mną z nudów ew coś... Bo wiem że z niejednym chlopaszkiem pisze i tak o często mam przeczucie żeby nie wciągać się w to głęboko :( ja mam 23 lata  Dama 22 :) dodam że pracuje już z 4 lata ogólnie jestem uluzony przynajmniej tak mi się wydaje więc nie wiem. W czym może tkwić problem bo po 1 spotkaniu jest napewno inaczej i więcej spotkań nie było a kontakt jest niby codziennie możeee ja za dużo nawijam? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Chopaszek97 napisał:

[...] z 3 razy może 4 proponowałem przez te 2 miesiące spotkanie i zazwyczaj tu brak czasu to to [...]

Jeśli na Twoją propozycję zareagowała odmową i nie wykazała inicjatywy, by spotkać się w innym terminie, to raczej sytuacja jest oczywista. Gdyby naprawdę była zainteresowana, wskazałaby możliwości i dążyła do spotkań.

26 minut temu, Chopaszek97 napisał:

[...] Bo wiem że z niejednym chlopaszkiem pisze i tak o często mam przeczucie żeby nie wciągać się w to głęboko :( [...]

Słusznie. Być może bierzesz udział w castingu i jesteś dla niej opcją, ale nie na tyle pociągającą, by warto było od razu porzucić inne i się zaangażować. Również się nie ograniczaj, poznawaj inne dziewczyny, na luzie, a na pewno w końcu trafisz na tę odpowiednią :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Nenesh napisał:

Jeśli na Twoją propozycję zareagowała odmową i nie wykazała inicjatywy, by spotkać się w innym terminie, to raczej sytuacja jest oczywista. Gdyby naprawdę była zainteresowana, wskazałaby możliwości i dążyła do spotkań.

Słusznie. Być może bierzesz udział w castingu i jesteś dla niej opcją, ale nie na tyle pociągającą, by warto było od razu porzucić inne i się zaangażować. Również się nie ograniczaj, poznawaj inne dziewczyny, na luzie, a na pewno w końcu trafisz na tę odpowiednią :]

Wiesz dziękuję za odpowiedź do 1 spotkania nie mogła się doczekać po 1 spotkaniu jakoś tak jakby to spaliło ale wiem to zapewne normalnieee kontakt jest codzienny ale tak jakby z małym dystansem z Jej strony 🙂 dodam że zauroczyłem się może 1 raz od 4 5 lat 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Chopaszek97 napisał:

Wiesz dziękuję za odpowiedź do 1 spotkania nie mogła się doczekać po 1 spotkaniu jakoś tak jakby to spaliło ale wiem to zapewne normalnieee kontakt jest codzienny ale tak jakby z małym dystansem z Jej strony 🙂 dodam że zauroczyłem się może 1 raz od 4 5 lat 😞

A co najgorsze? Że nie mam możliwości Jej pokazać że się staram i ogólnie... Dlaczego? Dlatego że nie możemy się spotkać a mysle że jak na swój wiek jestem na tyle ogarnięty chłopak że nie wypada rozmawiać z Kobietą przez Facebooka o uczuciach przynajmniej tak mnie się wydaje 😞 najgorsze ze bardzo dużo o Niej myślę ee czuje jakby to mnie zjadało od środka...  Na 1 spotkaniu spytałem o numer dostałem odpowiedź że po co.. Przecież jest Facebook no wiadomo. Rozczarowanko mamy 2020 wszystko. Kręci się wokół fb ;3

Edytowano przez Chopaszek97

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może poraziła ją twoja orografia i interpunkcja ? Daj jej 6-7 lat na otrząśnięcie się i wróć do tematu na nowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat jestem przyzwyczajony tak że piszę bez przecinków kropek itp.. ... nie jestem bo na orto bym zjadł nie jednego pewnie 😘 jak się szybko pisze to tak jest ze się nie patrzy na orto hihi jak ktoś myśli głową a nie chuyem to i sens wypowiedzi bez interpunkcji ogarniee lepiej mi doradźcie co robić.. Nie zraziła jej moja interpunkcja bo uświadomiłem o tym poza.. Przyzwyczaiła się 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, KorpoSzynszyla napisał:

W necie jest pełno popaprańców, a nie każdy lubi zmieniać numer na nowy po którymś tam, nieudanym spotkaniu. Ortografia taka że ale ważne że sens wypowiedzi jest i jest spoko, mi to nie przeszkadza ale ja sama jestem niechlujna gramatyczne 

Popaprańcem nie jestem uwierz.. Wystarczy 2 słowa.. nie pisz 🙂 i wystarczy  wolałbym dostac taka informacje jak po roku czasu żadnej "nie umawiam się z fankami uganiam się za błękitem :)" 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to dobrze ale w wieku 23 lat myślę przyszłościowo,.... Pracuje jako spawacz młody dobry spawacz i uwierzcie mam predyspozycje na przyszłość dom kobieta dziecko życieeee wiem głupieee pewnie

Edytowano przez Chopaszek97

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, KorpoSzynszyla napisał:

noo

 A jeśli nie ma okazji się spotkać a odpisuje normalnie i potrafi napisać nawet 1 jak to mało Kobiet?... Jak to odebrać? Po prostu nudy zagrywka przyzwyczajenie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, KorpoSzynszyla napisał:

No to zapytaj się jak wygląda u niej grafik z wolnym czasem bo chciałbyś zaplanować spotkanie i zapytaj wprost czy ma się ochotę spotkać i coś fajnego porobić,  coś wymyślisz... jak nadal bedzie Cię spławiać to oznacza że nie jest tobą zainteresowana

Dostałem wiadomość dzisiaj że ogólnie taką znowu weekend następny zawalony bo no coś (tam rodzinnego w sumie mało ważne) czyli następny tydzień off i tak następny tydzień potem miesiąc i narks z jej strony pewnie ;3,

Edytowano przez Chopaszek97

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, KorpoSzynszyla napisał:

No to ewidentnie nie jest zainteresowana. Może tylko fajnie jej sie z tobą gada ale jasno daje sygnał że nie ma dla ciebie czasu = nie jest zainteresowana, no przykro mi.  

Oki przyjmę do wiado dziaa... ;3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×