Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Lena1

Czy to powody do zerwania?

Polecane posty

13 godzin temu, zbanowany napisał:

masz ideała obecnych czasów, nie kombinuj bo możesz trafić dużo gorzej, na alkoholika i babiarza, więc nie cuduj. Bierz ślub i róbta dzieci bo 30stka na kraku kobito. Schudnij też bo to nie pomaga. 8 miesięcy się spotykacie i mu nie dałaś? Nawet loda mu nie zrobiłaś? Dziewica czy co? Bierz się w garść bo wylądujesz sama z kotem, jak kotów nie zabraknie.

Też się zdziwiłem, że spotykają się 8 miesięcy i nic nie było, żadnego seksu. Zrozumiałbym jeśli pisałaby to nastolatka, ale nie 27-letnia kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Lena1 napisał:

Nie "dałam" mu przez tyle lub tylko tyle miesięcy nie bez powodu... Mówił mi, że chce mieć 3-5 dzieci i że ja w moim wieku już powinnam mieć dziecko. Więc bałam się, że "przypadkowo" okaże się zaraz, że jestem w ciąży. A absolutnie w tym momencie nie chciałabym tego. A potem zaczęły wychodzić te jego wady, a także to, że spał kiedyś bez zabezpieczenia z kobietą, która dawała każdemu, co chwila innemu, która przeleciała każdego z jego wydziału na studiach, a co dopiero musiało się dziać na imprezach, na których bywała często. Z każdym spała bez zabezpieczenia, wyszły jej potem jakieś syfy w miejscach intymnych. On niby się badał, ale czy na wszystko? Obrzydza mnie to i nie chcę się czymś zarazić po prostu...  

Ja ze swoją byłą dziewczyną zaczęliśmy bawić się w trójkąty z innymi facetami zaraz po tym jak skończyliśmy szkołę i poszliśmy na studia. Wiele razy robiliśmy to bez zabezpieczenia, bo dziewczyna używała plastrów antykoncepcyjnych, bardzo lubiła wytryski w środku pochwy lub pupy i nigdy nic nie złapaliśmy. Nie wiem czego się boisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, KorpoSzynszyla napisał:

Plastry nie chronią przed chorobami wenerycznymi a jest ich kilka i łatwo "się" roznoszą. Z racji budowy anatomicznej kobiety są mocniej narażone na patogeny i u nich choroby mają większą szansę rozwinąć w pełni objawy, a mężczyźni często są bezobjawowymi roznosicielami jak w przypadku np. wirusów odmian hpv

Tak że dobry seks to bezpieczny seks, i prezerwatywa z nowym partnerem to podstawa , nawet jak inna forma antykoncepcji jest.

Przez 3 lata, od kiedy zaczęliśmy swingować, moja była dziewczyna miała ponad 100 różnych facetów, z zdecydowaną większością robiliśmy to bez prezerwatywy, bo jak napisałem, uwielbiała gdy miała wytryski w środku. To było ponad 10 lat temu, w latach 2007-2010 i jakoś jestem zdrowy i na nic nie choruje. Z tego co wiem ona też ma się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KorpoSzynszyla napisał:

To się lepiej zbadajcie bo można nie mieć objawów laaatami! bardzo puźne objawy daje np. kiła, hiv i hpv ... wiele chorób ma stany utajone, ty jako facet możesz nie mieć żadnych objawów a być nosicielem ...

Badam się regularnie, bo wciągnął mnie seks gdy jest więcej niż 1 facet i czasami spotykam się z różnymi parami. Też nie zawsze zakładam prezerwatywę, szczególnie jak jestem w tyłku pani przy podwójnej penetracji. Jak dotąd nic nie złapałem i jestem zdrowy.

Większym problemem jest dla mnie, że nie mogę nigdzie poznać drugiej takiej jak moja była. Po spotykam się chwilę i jak w łóżku iskrzy, to przyznaje się że kręci mnie seks grupowy i trójkąty 2M + 1K, wtedy bardzo szybko taka kobieta ucieka ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Lena1 napisał:

się

 

2 godziny temu, KorpoSzynszyla napisał:

To się lepiej zbadajcie bo można nie mieć objawów laaatami! bardzo puźne objawy daje np. kiła, hiv i hpv ... wiele chorób ma stany utajone, ty jako facet możesz nie mieć żadnych objawów a być nosicielem ...

Tak, dokładnie tak jest. Czasem objawy mogą pokazać się po latach, czasem u facetów nie są widoczne, a mogą zarazić kobietę np. wirusem HPV powodującym w przyszłości raka szyjki macicy itd. 

a jeszcze to była dziewczyna - nie wiem, w jakim stopniu macie kontakt, ale już widzę, jakby Ci opowiadała teraz o swoich ewentualnych wizytach u ginekologa i wstydliwych problemach, zwłaszcza, że jeśli dały o sobie znać po latach, więc nie musi już ich łączyć z Tobą. 

Każdy ma inne podejście do seksu i chorób wenerycznych, ja mam takie jakie mam i nie widzę powodu, dla którego miałabym się z tego tłumaczyć, bo w fakcie, że nie chcę zarazić się jakąś chorobą weneryczną lub zajść w ciążę z kimś, kogo nie jestem pewna, nie widzę nic złego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, KorpoSzynszyla napisał:

Brakuje ci tych rzeczy bo on cię wcale nie kocha. To są klasyczne objawy braku miłości, a gdzie nie ma miłości tam automatycznie nie ma szacunku. Nie ma dbania o wspólne potrzeby, bezinteresownosci nie ma poczucia wsparcia, bycia zaopiekowanym. Jest za to są samotność i wątpliwości, i poczucie że coś jest tu,  kurna, nie tak jak powinno.... "Nie jestem dziewczyną która oczekuje...." i to duży błąd. Masz bardzo niskie oczekiwania które byle łachmyta może spełnić. Bo czy wymaganie zainwestowania w związek jest czymś złym? Jak mój facet był biednym studentem, a ja mu powiedziałam że jestem głodna będąc na spacerze, to zaprowadził mnie do pobliskiego sklepu, kupił bułki i zrobił nam kanapki na ławce w parku. 

No właśnie zastanawiam się, czy u nas z obu stron nie jest to trochę związek na siłę. 

I ciągle mam właśnie to poczucie, że jest coś nie tak, jak powinno być 

No właśnie - mam niskie oczekiwania, a on i tak ich nie spełnia 🙄

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, KorpoSzynszyla napisał:

Może zbyt szybko umierają  😛 A takimi chorobami nikt się w gronie nie pochwali bo nie chce być spalony w swoim środowisku...

Nie umierają zbyt szybko, bo poznaje pary do wspólnego seksu, które są w różnym wieku. Młodzi, w moim wieku, a ja jestem rocznik 87, a nawet takie koło 50-ki. Niestety sam drugi raz już nie trafiłem na taką która lubiłaby z więcej niż jednym facetem. 

Jeśli te osoby byłyby chore, to jak też bym coś złapał, a badam sie i jestem zdrowy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, KorpoSzynszyla napisał:

A wiesz, że ja zawsze wygrywam coś w toto-lotka..normalnie co kupon wysyłam to trafia mi się kasa. I moi znajomi też tak mają,  zdrapki, konkursy, zawsze coś wygrywają, a to wycieczka, a to nowy samochód....

Chcę zostać Twoją znajomą nim kupię kupon! 

 

Lena1 bardzo rozsądnie robisz. Trzeba dbać o swoje zdrowie i myśleć o konsekwencjach. Też bym się obawiała, że coś złapię, a że znałam kogoś, kto się nie leczył, a coś złapał, bo często szedł "na całość", to wiem, że z latami może się z tego zrobić poważny problem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, KorpoSzynszyla napisał:

No trochę tak to wygląda...

A wiesz co jest najśmieszniejsze? Że taki facet, jak się zakocha, to potrafi stanąć na rzęsach i zawachlować uszami dla ukochanej kobiety. Nagle z gbura staje się kimś zupełnie innym, nosi na rękach, obsypuje prezentami, przypomina sobie o istnieniu kwiaciarni i nie żałuje kasy, karmi ptasim mleczkiem, normalnie gwiazdkę z nieba by ukradł jakby ukochana tylko palcem kiwnęła....bo tak działa miłość - trochę odbiera rozum ...A tu, no cóż, nie ma niczego :(

Masz rację. Tylko zastanawia mnie, po co on ze mną jest? 🤔 może to taki typ, albo nie wiem. Ja owszem rozpoczać nie będę, bo nic nie czuję głębszego, ale początkowo owszem, byłam zauroczona, czułam chemię. Tylko jego zachowanie i teksty to zniszczyły. Ale ja myślę o rozstaniu, a on wręcz przeciwnie, sugerował mi, żebym złapała welon albo żebym różne rzeczy z wesela zapamiętała na przyszłość (co wyszło a co nie). Nie wiem, może wg niego jestem dobrym materiałem n żonę i tyle. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, KorpoSzynszyla napisał:

No jasne, a gdzie on taką drugą zbyt oszczedną znajdzie? Jak zerwie to będzie musiał znowu się na randki njepotrzenie kosztować, a tak ma, i to za darmo, a nawet lepiej bo sponsorujesz. Widocznie on tak kocha pieniądze że różnice w charakterze mu nic a nic mu nie przeszkadzają. Jest pewien sposób żeby to sprawdzić....

No jeszcze jak chce mieć 3-5 dzieci, to może na szybko chce już zacząć się o nie starać, to jak jest już "kandydatka" to co szukać? Jemu dobrze, wygodnie, to zadowolony.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, KorpoSzynszyla napisał:

No jasne, a gdzie on taką drugą zbyt oszczedną znajdzie? Jak zerwie to będzie musiał znowu się na randki njepotrzenie kosztować, a tak ma, i to za darmo, a nawet lepiej bo sponsorujesz. Widocznie on tak kocha pieniądze że różnice w charakterze mu nic a nic mu nie przeszkadzają. Jest pewien sposób żeby to sprawdzić....

No może racja, znalazł mnie, co sama za siebie zawsze płacę, to się pewnie cieszy. No i też racja z tymi dziećmi... Cóż, ja 3-5 dzieci nie chcę i nie muszę mieć, więc dam mu szansę na znalezienie młodszej, z którą nie będzie musiał się tak śpieszyć 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autorko zmień swoje zachowanie, przestań robić to na co nie masz najmniejszej ochoty min. płacenie za niego, akceptowanie jego skąpstwa, złośliwych uwag. Myślę, że chłopak zacznie się szybko wycofywać z relacji.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autorko, popracuj nad asertywnością, no i bądź trochę zołzą, bo inaczej będziesz robić za osobę bez charakteru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×