Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
JestemKozak

Kobieta po 30stce w białej sukni ślubnej to zabawny widok

Polecane posty

Przed chwilą, DavidoffZino napisał:

Kolego lejesz wode i o pracy automatyka/projektanta obwodów sterowania nie masz pojęcia.

Pewnie pracujesz w BHP, a wiedze jak to wyglada w nie praktyce zaczerples z przedmiotu studiów ZIIP

Czekam na jakies konkrety...ktos cos projektował?

Za 3 h jestem wracam, ide na deskorolke. Skate, skate, skate

 

A dlaczego nie odpowiedziales na moje pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BennieAndTheJets1

Boni nuda co nie, sprzeczka na tle tematu o budowie maszyn, ja rozumiem spinać się o jakiś system filozoficzny ale maszyny 🤔 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BennieAndTheJets1
Przed chwilą, BennieAndTheJets1 napisał:

Boni nuda co nie, sprzeczka na tle tematu o budowie maszyn, ja rozumiem spinać się o jakiś system filozoficzny ale maszyny 🤔 

Nawet nie wiem o co chodzi, jak można być ścisłym umysłem. 😧

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BennieAndTheJets1

Ja to chcę mieszkać w vanie, raz na jakiś czas zrobić projekt chaty i mieć wyje'bane jajca. W sumie osiągalne, fagas też mój chce mieszkać w vanie, myślę, że to przyszłościowe. Takie osiągalne marzenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, BennieAndTheJets1 napisał:

Nawet nie wiem o co chodzi, jak można być ścisłym umysłem. 😧

Ja to bym chciała, mieć umysł "sciśnięty", to musi być ciekawe życie. Byleby zachować umiejętność sprawnego komunikowania się z innymi ludźmi. W rodzimym języku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BennieAndTheJets1
2 minuty temu, Onkosfera napisał:

Ja to bym chciała, mieć umysł "sciśnięty", to musi być ciekawe życie. Byleby zachować umiejętność sprawnego komunikowania się z innymi ludźmi. W rodzimym języku.

Błogosławieństwo, zero trosk, podstawowe potrzeby życiowe można w prosty sposób zaspokoić. 🤗 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BennieAndTheJets1
10 minut temu, agent of Asgard napisał:

Umiejętności matematyczne i przestrzenne charakterystyczne są raczej dla mężczyzn. Choć czasem zdarzają się anomalie. Jakiś czas temu robiłem sobie test na płeć mózgu. Rezultat: płeć nieokreślona. 😂😈

Właśnie zrobiłem dwa testy tego typu, w jednym wyszło mi, że mam umysł typowo męski, a w drugim, że mam więcej cech żeńskich niż męskich. Kocham internet xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BennieAndTheJets1
2 minuty temu, agent of Asgard napisał:

Jeszcze robiłem test na psychopatię i wyszło, że jestem bardziej psychopatyczny niż przeciętna, acz jeszcze w granicach normy. 

Też robiłem ale wyszło mi raczej przeciętnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, DavidoffZino napisał:

Drogi kolego, nie wypowiadasz się co do istoty sprawy.

Dyskusja z pewną damą była o to czy woda Davidoff za 80 zł jest gorsza jakościowo niż Hermesa za 230 zł.

Użyte przeważnie sa syntetki, nie chce mi się sprawdzać składu. 

Udowodniłem, że cena perfum to tylko 5% ceny wyjściowej wiec jakościowo sa w tym samym pułapie. Reszta to reklama.

Długość i projekca zalezy tylko od skladników, owocowe jak wiadomo mniej sie utrzymuja niz orientalne itp....

Ty sobie sam ze sobą tę dyskusję prowadziłeś.

Rozchodziło się o cenę zakupu, więc napisałam, że nie kupisz perfum za cenę, za którą są wyprodukowane. Finito. Kupisz?

Po drugie perfumy mogą mieć różne stężenia, a i każdy zapach inaczej rozchodzi się na skórze i inną ma trwałość, często te tańsze zapachy, jednak nie posiadają takiej trwałości, jak te droższe. Jeżeli odpowiadają Ci tańsze, to ok, ale nie narzucaj wszystkim swojego zdania, bo zaraz wrzucisz perfumy z drogerii do jednego worka ze znacznie droższymi. Nie czujesz żadnej rożnicy? W tym jak się rozchodzą na skórze? To po co Ci te za 80zł, nie lepiej takie za 8zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, DavidoffZino napisał:

"Woda za 80zł żeby poczuć się jak real men? Chyba stinky men " To napisałaś. 

Zarzucasz, że perfumy, wody i ich jakość zależy od ceny. Nawet wyżej tak piszesz. 

Jesteś totalnie nie rozumna, czytałaś artykuł? 

Pisze Ci, dam Ci perfum za 80 dych i za 300 zł i zupełnie nie rozróżniam który jest droższy. 

Nie liczy się cena a składniki. 

Daj mi konkretne przykłady, artykuły? 

W tych za 100zl są używane te same składniki co za 250zl, od tych samych dostawców. 

Daj mi jakiś powód aby z Tobą dyskutować? 

Nawet żartu nie wyłapujesz? Bidaa...

 

Przeczytałeś wszystkie artykuły na ten temat, czy posiłkujesz się jedynie tym jednym, który popiera Twoją teorie w pewnym stopniu? 

Ty nie rozróżniasz, ale to nie znaczy, że każdy jest takim ignorantem zapachowym. 

Rozumiesz, że perfumy różnią się stężeniem? Że składniki może i są takie same, ale są w różnych ilościach? Że i owszem, często droższe są lepsze od tańszych? I tak juz jest. 

Nie muszę szukać powodu, abyś miał ze mną dyskutować, bo nie mam po prostu ochoty z Tobą dalej dyskutować i wdawać się w niedojrzałe pyskówki z osobą, której poziom kultury pozostawia sporo do życzenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, DavidoffZino napisał:

Zerowe argumenty, oparte na odczuciach. 

Owszem jest różnica w jakości, ale cena mniejsza niż 80 zł. 

Powyżej znajdziesz śmiało ogoniaste z utrzymywaniem się około 10h na ciele. One jednak nie są tak promowane z pompa i dlatego cena niższa. 

Kupiłem Spice Bomb za 270 zł i co? Ładny, bogaty zapach, ale utrzymuje się maks 6h. Mam tego Davidoffa i ma podobne parametry. Mam Erosa za ponad 200 zł i Lapidusa za 90 zł. Eros długo się utrzymuje, ale syntetyczny, mogę go porównać do Joop Homme 90zl z parametrami i jakością składników.  Lapidus jest tak bogaty, tak luksusowy, a kosztuje tylko 90 zł. Mam code Profumo za 320 zł i co? Bdb parametry, ale pachnie tanioscia. Mogę dalej wymieniać. 

Nie szukaj i wybieraj marek znanych, daj się ponieść odkrywanie nowych zapachów. To perełki 🙂

Serio Ci nie szkoda hajsu na wodę za 320 zł? Mi starczy Boss. Laski to lubią 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do samego tematu, to dla Ciebie autorze kobiety po 30tce to jakieś babcie, które urodziły siedmioro dzieci i straciły połowę zębów. Czasy się zmieniają, dziś 30latka to młoda dziewczyna, często bardziej atrakcyjna od zaniedbanej 20latki. Nikt nie łączy już dziś białej sukni z dziewictwem. Jak ktoś kocha swoją kobietę, to chce ją na wspólnym ślubie zobaczyć w pięknej białej sukni, niezależnie od tego czy miała wcześniej partnera, czy nie. Tutaj co niektórzy pieprzą od rzeczy o dziewicach, a bardzo brzydkiej dziewicy nie chciałby żaden z was. Za to znajdą się desperaci, którzy wezmą i byłą galeriankę, byleby ładna była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, ŁapaczSnow napisał:

Nie mieliby żadnego interesu ci faceci mnie kłamać bo rozmawiałam na czacie ogólnym a nie prywatnym po za tym w życiu realnym też nie znam faceta co po wieku sobie kobiety szuka. Idz sie zbadaj na głowe palancie.

Strasznie się ekscytujesz tym tematem i jakimś jednym trollem. Zdaj sobie sprawę wręcz robisz mu dobrze kiedy się tak spieniasz. Dlaczego zależy Ci żeby przekonać(?), przegadać jedną osobę. Przecież już udowodnił, że nie umie odeprzeć argumentów, odpowiedzieć na pytania, nie jest osobą kulturalną, w zasadzie nie warto z nim dyskutować. A Ty dalej gorączka i tu i na ero. Widziałaś co Ci Evka odpisala. To jest odpowiednia puenta.

  • Thanks 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, DavidoffZino napisał:

Droga koleżanko, czemu się odzywasz w dyskusji na mój temat, a nie na na temat dyskusji? 😅

Nie masz nic dobrego do powiedzenia? 

Tak jak i reszta zaliczajaca się do grupy margines społeczeństwa na tym forum (mam kilka faworytów) opiera swoją nędzna egzystencje na uwieszeniu i atakowaniu forumowicza, który wypowiada swoje poglądy i popiera je konkretnymi przykładami. 

Jesteś żałosna, moderator zrób porządek z tym rynsztokiem z forum. To największe trolle nie mające nic do powiedzenia, jak tylko wyzwiska i puste słowa 😉

Ho, ho, ho, to ja nie mam od Ciebie ignora? Kilkukrotne zignorowanie mojej prośby o odpowiedź na moje pytania zaskutkowalo moją konstatacją, że po prostu przestałes "widziec" moje wpisy. O co nie mogę mieć żalu, bo każdy ma pełne prawo do tego.

Niestety jak widzisz, na Twój temat nie mam nic dobrego do powiedzenia. W mojej opinii dyskutujesz bardzo niekulturalnie, nie masz poczucia humoru ani finezji, z Twego sposobu bycia przebija głęboką pogarda i lekceważenie dla rozmówców, argumenty ad personam (vide "jestes żałosna" , "jesteś totalnie nierozumna" itp), podsumowując, nieciekawie się z Tobą rozmawia i mam prawo wyrazić taką opinię publicznie. Mówię oczywiście o formie, nie o treści.

Edytowano przez Onkosfera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, DavidoffZino napisał:

Wciąż tylko ja, ja, ja taki zły. 

Moje drogie panny, pannice, wdowy, mezatki 😁 kobiety. 

Zanim czegoś wymagasz od kogoś, wymagaj najpierw od siebie. Złota zasada i się nią kieruje w życiu. 

Przeczytajcie z jaką zacietoscia atakujecie. Czemu? Bo bronicie racji? Nie. Bo wam to sprawia przyjemność kogoś gnoić. Bardzo często tu na forum to jest obecne 🙂 chcecie się pozbyć negatywnych emocji w takiej właśnie formie. 

Robi się to nudne, wasze konwersacje, posty kręcą się wokół? Nic nie w nos i cię nic na forum, żadnego tematu, a tylko gnoicie 😀

Z kim się zadajesz taki się stajesz więc spadam jak najdalej, może raz w tygodniu tu wejdę utrzeć Wam nosa. 

 

Człowieku, opowiadasz bajki, sam sobie przeczysz, masz ograniczony światopogląd, co sprowadza się do tego, że nie jesteś w stanie zaakceptować różnych zjawisk, bo ich po prostu nie ogarniasz, wrzucasz pojedyncze wyniki z Google, i pokazujesz jako prawdę objawioną... 

Komu Ty chcesz nosa ucierać? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości pytam, czy jest ktoś kto czuje, że powyzszy osobnik utarł mu nosa?😏

Tak, to pytanie retoryczne.

 

 

 

 

1 minutę temu, Ciężka Nutka napisał:

tak mi zaskoczyło, że prawdopodobnie będę miała taką suknie po 30...i to nawet nie będzie mój pierwszy ślub! 😄

Czy suknia będzie w stylu ciężkich nutek?😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, DavidoffZino napisał:

Ograniczony to jesteś Ty. Nie możesz zaakceptowac, że ktoś inny może patrzeć na świat inaczej niż Ty.  Ma inne wartości 🙂

Człowieku, jakie Ty masz wartości - obrażanie w internecie wszystkich, którzy nie pasują do Twojego stereotypowego oglądu świata? Czy Ty się czasem sam czytasz? W jednym poście potrafisz pisać, że ludzie są przecież różni, że są różne gusta, i zaraz potem, że "wszyscy" cośtam, że "zawsze" tylko tak i nie inaczej. Nie dociera do Twojej pustej pały, że to jest sprzeczne? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, DavidoffZino napisał:

Tak, to jesteś Ty. 

Kiedy puściłem Ci ignora. 😀

Pozdrawiam serdecznie wszystkich

"widzisz jak cię ignoruję, widzisz, widzisz? NO POWIEDZ, ŻE WIDZISZ!!!!!" 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypowiadając się w temacie.

Co to kogo obchodzi w jaką suknie sobie ktoś założy do ślubu i na co się narazi?

Czy zakładacie wątki na  x stron na temat tego, że osoba chodząca zimą bez czapki naraża się na katar? Nie, bo was to guzik obchodzi.

Cytat

Nie wspominając że na 100% nie jest już dziewicą i miała w swoim życiu wielu partnerów seksualnych a teraz zakłada białą suknię czyli symbol czystości. 

A to już jest gdybanie jak u starej przekupy na targu, która wie lepiej co te dziewuchy teraz wyczyniają. Z resztą branie za miernik "czystości" przerośnięty fragment błony śluzowej w przedsionku pochwy jest słabe. Sex jest czynnością (również) fizjologiczną i znajduje się na niskim poziomie piramidy Maslowa. Czemu akurat spośród powstrzymywanie się od seksu, czyli jednej czynności fizjologicznej ma świadczyć o tym, że jakaś kobieta jest "czystsza" od innej? Czemu nie powstrzymywanie się defekacji, albo mikcji?   

Myślę, że raczej należy to rozpatrywać kategorii czystości intencji, tego że chcesz komuś dać miłość, nie chcesz zdradzać i oszukiwać. Na dłuższą metę to dużo bardziej przydaje się w małżeństwie niż dziewictwo przed ołtarzem.

Co do wieku i atrakcyjności. Jeden zwiąże się z młodszą, drugi ze starsza, trzeci z rówieśnicą. Facet z kasą nie zawsze ma na koncie dwa małżeństwa i konkubinę w wieku córki, a facet bez kasy nie zawsze weźmie pierwszą lepszą, faceci z wyglądem często mają przeciętne żony, a ci bez wyglądu bardzo dobre. I chwała za to, że świat jest rozmaity.

 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nazywanie kogoś:

Cytat

kur"&#nem

jest dla Ciebie przejawem "obyczajów i wartości", które w Polsce jeszcze nie zanikły?
 

Oj 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, DavidoffZino napisał:

Istota tematu jest inna. 

Czy laska 30dziecha według Ciebie wygląda pięknie przy ołtarzu w białej sukni czy lepiej 20dziecha.

 Pytanie indywidualne, każdy odpowie co innego, zależne od estetyki i wieku wypowiadajacego się. 

Zależy od trzydziechy i od dwudziechy 🙂

W większości wszystkie wyglądają "pięknie" - mają kiczowatą białą kiecę, makijaż, który wytrzymałby biblijny potop, fryzurę bardziej lub mniej udaną i bukiecik kwiatów. 

Ogląda się je z bliska w zasadzie tylko w momencie wręczania koperty, a póżniej to już tak z 4 - 40 metrów.

Istotą tematu jest to, że ktoś ma ból jakiejś części ciała na dorosłą kobietę, która postanowiła sobie kupić białą ...enkę i według niego wygląda to śmiesznie. 

Kojarzy mi się to z wątkami "Taki wasz obraz" w którym hejtował to, że kobiety "oszukują poziom atrakcyjności" bo się malują. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, DavidoffZino napisał:

Tak 🙂

W sumie racja... Nigdzie nie napisałeś, że wyznawane przez ciebie wartości są dodatnie 🙂

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, DavidoffZino napisał:

Tak 🙂

Bo to są tzw. "tradycyjne wartości", a one są dobre, bo są tradycyjne, bo oczywiście wszystko co tradycyjne jest dobre z definicji, koniec i kropka... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś Ty się tak uczepił tej wody za 230zł? W tym zdaniu pisałam rownież o zapachach niszowych, a Ty łapiesz się tego, co Ci odpowiada, nie całości wypowiedzi🤷‍♀️

Do polityki byś się nadawał🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, agent of Asgard napisał:

Potrafię o mojej branży pisać, nie używając slangu branżowego. 

Mój ojciec mawia, że jeśli ktoś zna się na czymś, potrafi to przekazać zrozumiale dla wszystkich.

Wspominałem, że nigdy nie pracowałem jako inżynier, więc nie muszę mieć szczegółowej wiedzy, zwłaszcza związanej z nazewnictwem - wystarczy mi świadomość, ile trwa cykl produkcyjny (coś, z czym miałeś problemy - ale teraz próbujesz nas przekonać, że nie o to chodziło). 
😂😈

Daj spokój, to jest mistrz w odwracaniu kota ogonem 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

15 minut temu, DavidoffZino napisał:

Moja droga, wymieniłas konkretne marki produkujące wody. Właśnie do nich się odniosłem. Czy aby tam nie był Hermes? 

Był, a owszem, ale oprócz tego były tez niszowe perfumy, bo odnosiłam się do wszystkich zapachow, nie tylko do średniej półki cenowej, no ale jak tam wolisz, dla mnie to już mało istotne:) 

Edytowano przez MewaNaUrlopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, agent of Asgard napisał:

Potrafię o mojej branży pisać, nie używając slangu branżowego. 

Mój ojciec mawia, że jeśli ktoś zna się na czymś, potrafi to przekazać zrozumiale dla wszystkich.

Wspominałem, że nigdy nie pracowałem jako inżynier, więc nie muszę mieć szczegółowej wiedzy, zwłaszcza związanej z nazewnictwem - wystarczy mi świadomość, ile trwa cykl produkcyjny (coś, z czym miałeś problemy - ale teraz próbujesz nas przekonać, że nie o to chodziło). 
😂😈

używanie "żargonu" to cecha ludzi którzy do końca nie wiedzą o czym mówią, kolega chyba tego oczekuje bo sam tak robi 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, agent of Asgard napisał:

Najbardziej mnie śmieszy jego myślenie, że jeśli zamiast pisać prostym językiem, jak ja, napisze „przemiennik” albo „PLC”, to ktoś się nabierze, że się na tym zna. 😈

Loki nie fikaj, bo Cię kara spotka 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×