Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Pamela100

Czy jest coś takiego jak grzecznościowe odpisanie bylej/ byłemu?

Polecane posty

Jak w tytule? Czy można od odczepnego, z grzeczności odpisywać byłym partnerom? Czy ta druga strona nie bierze tego jak formę zainteresowania.  Jakie jest wasze zdanie? Jakie są wasze doświadczenia w relacjach z eks ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Pamela100 napisał:

Jak w tytule? Czy można od odczepnego, z grzeczności odpisywać byłym partnerom? Czy ta druga strona nie bierze tego jak formę zainteresowania.  Jakie jest wasze zdanie? Jakie są wasze doświadczenia w relacjach z eks ?

nie nie ma czegoś takiego , to tak jak oje..anie gały koledze z grzeczności , tak się możecie tylko tłumaczyć że z grzeczności wszystko , albo zrywasz kontakt albo brniesz dalej w ...

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Mic89 napisał:

 

Jak ktoś jest po prostu grzeczny? Odpisuje nie szuka kontaktu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bad Omen

Odpisanie czy napisanie?

Wszystko zależy jak wyglądało rozstanie, burzliwie czy pokojowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Pamela100 napisał:

[...] Czy można od odczepnego, z grzeczności odpisywać byłym partnerom? [...]

Można odpisać z informacją, że nie życzy się sobie kontaktu. Można też rozmawiać normalnie, utrzymując ten kontakt na stopie koleżeńskiej, zależnie od podejścia i stosunków. Ale na pewno nie odpisywać ''na odczepnego'', ponieważ to zawsze będzie bezsensowna zabawa drugą stroną, która być może chciałaby zachować zwyczajny kontakt bez podtekstów (czy z podtekstem).

10 minut temu, Pamela100 napisał:

[...] Czy ta druga strona nie bierze tego jak formę zainteresowania. [...]

Może brać.

11 minut temu, Pamela100 napisał:

[...] Jakie są wasze doświadczenia w relacjach z eks ?

Trzymamy zwyczajny koleżeński kontakt, bez problemów i zagmatwania. Myślę, najważniejsze to postawić granice i być ze sobą szczerym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mój były co jakiś czas przypomina o sobie odpowiadając na moje relacje na instagramie, są to jedno czy dwuslówkowe komentarze, ja na nie nic nie odpisuje, a on nic więcej nie pisze, więc nie wiem o co chodzi, mam wrazenie, że on nawet nie szuka kontaktu,ale przypomina o sobie, pokazuje, że wie co u mnie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak przypomina o sobie to znaczy że chciałby czegoś. Może się wstydzi, może nic z tym nie zrobi więcej ale w momencie pisania chce i pewnie ma wówczas w głowie przyjemne wspomnienia 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Pamela100 napisał:

Jak w tytule? Czy można od odczepnego, z grzeczności odpisywać byłym partnerom? Czy ta druga strona nie bierze tego jak formę zainteresowania.  Jakie jest wasze zdanie? Jakie są wasze doświadczenia w relacjach z eks ?

z doświadczenia. Lepiej z byłym / byłą kontakty uciąć. Jest to zdrowsze. Można jest w jakimś sensie na nowo przywrócić na innej płaszczyźnie po bardzo wielu latach ale pytanie po co takie kontakty utrzymywać. Chyba, że masz nadzieję, że uda się związek na nowo scalić. Ale jeśli były i nie chcesz to nie utrzymuj relacji jak nie musisz albo tylko w tym zakresie, w którym musisz (wychowanie wspólnych dzieci)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to wygląda? 

Ty piszesz on odpisuje?? 

Bo jeżeli tak to on zwyczajnie grzecznościowo na odczepnego odpisuje bo nie ma odwagi uciąć to całkiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam wiem że do byłej mam chęć napisać tylko wtedy gdy chciałbym ją przelecieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Cyganka napisał:

Jak to wygląda? 

Ty piszesz on odpisuje?? 

Bo jeżeli tak to on zwyczajnie grzecznościowo na odczepnego odpisuje bo nie ma odwagi uciąć to całkiem. 

Tak ja tylko pierwsza pisze on odpisuje. Ostatnio to już ugiął rozmowę i nie odpisal dwukrotnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×