Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Nnnnl

Dziewczyny spędza dużo czasu z przyjaciołką

Polecane posty

Codziennie prawie piszą ze sobą na messenger. Czuje się najważniejszy w związku, ale jednak trochę mi przykro,że moja dziewczyna ma jakąś jakby drugą równie bliską osobą i mają jakiś swój świat do do którego nie mam dostępu.

Dzisiaj spędzają razem wieczór, bo dawno się nie widziały. I prawdopodobnie będą spały w jednym łóżku. Czy to jest według was normalne, że bliskie przyjaciółka, które mają po 30 lat śpią razem w jednym łóżku? Proszę o jakieś szczere odpowiedzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Nnnnl napisał:

Codziennie prawie piszą ze sobą na messenger. Czuje się najważniejszy w związku, ale jednak trochę mi przykro,że moja dziewczyna ma jakąś jakby drugą równie bliską osobą i mają jakiś swój świat do do którego nie mam dostępu.

Dzisiaj spędzają razem wieczór, bo dawno się nie widziały. I prawdopodobnie będą spały w jednym łóżku. Czy to jest według was normalne, że bliskie przyjaciółka, które mają po 30 lat śpią razem w jednym łóżku? Proszę o jakieś szczere odpowiedzi. 

Jesteście ze sobą mieszkacie czy tylko po bułki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, gwoli wyjasnienia napisał:

Moze twoja partnerka jest bi ale sie do tego nie przyznaje. A dlaczego niby maja spac w jednym lozku? Z jakiego powodu?

Twierdzi, że jak kiedyś się odwiedzaly to miały zawsze do dyspozycji jedno łóżko i tak im zostało i że to całkiem normalne i mam sobie nie wyobrażać nie wiadomo czego. Ale nie trudno sobie nie wyobrażać. Dla tego pytam czy są tu dziewczyny, które śpią od tak ze swoim przyjaciółkami i nie doszukiwały by się właśnie w tym jakiegoś kontekstu seksualnego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Nnnnl napisał:

Dla tego pytam czy są tu dziewczyny, które śpią od tak ze swoim przyjaciółkami i nie doszukiwały by się właśnie w tym jakiegoś kontekstu seksualnego. 

A w życiu. Twoja prawdopodobnie ma ukryte skłonności lesbijskie. 

Edytowano przez nowekonto.1234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najwyraźniej ma 😕. Tym bardziej, że w łóżku w ogóle się nam nie układa. Dziwne to wszystko chyba czas na poważną rozmowę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, BoniBluBrutal napisał:

To ty spij z kolega. 

No właśnie to jest trochę dziwne. Jakbym miał przyjaciela i spał z nim w jednym łóżku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jak jej to mówię to słyszę co to za insynuacje i foch 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób mam ją puścić. Przecież dzisiaj są razem jest wolna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze ktoś się wypowie co i tym myśli. Najlepiej jakaś dziewczyna 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale co cie tak przy niej trzyma, bo nie rozumiem? W lozku sie wam nie uklada, ona woli chyba spedzac czas z kolezanka niz z toba. Taka kobieta to zadna partnerka do zwiazku. 

Pomysl na powaznie. Niewazne co my tu napiszemy. Wazne jest, jak ty sie z tym czujesz i co chcesz z tym zrobic. My to mozemy tylko spekulowac. Moze trzyma sie ciebie zeby otoczenie i rodzina myslala, ze ona ma chlopaka ... bo tak naprawde to woli kobiety. Wszystko w obecnym swiecie jest mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Nnnnl napisał:

Codziennie prawie piszą ze sobą na messenger. Czuje się najważniejszy w związku, ale jednak trochę mi przykro,że moja dziewczyna ma jakąś jakby drugą równie bliską osobą i mają jakiś swój świat do do którego nie mam dostępu.

Dzisiaj spędzają razem wieczór, bo dawno się nie widziały. I prawdopodobnie będą spały w jednym łóżku. Czy to jest według was normalne, że bliskie przyjaciółka, które mają po 30 lat śpią razem w jednym łóżku? Proszę o jakieś szczere odpowiedzi. 

Po prostu dawno się nie widziały, mają sporo do obgadania, a prawdopodobnie też są obie trochę bi, więc chcą połączyć przyjemne z pożytecznym, czyli dodać trochę podkołderkowej pikanterii do tych nocnych pogaduch 😉 Nie masz się co martwić, raz, że dzieci z tego nie będzie, dwa, jak mawiała moja dobra znajoma z liceum "to nie mydło, to się nie wymydli" 😛

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×