Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Elle96

Wstydzę się swojej rodziny przed chłopakiem

Polecane posty

Jestem z nim rok, mieszkam od miesiąca i jeszcze nigdy nie był u mnie w domu. Na szczęście nie naciskał, bo to 4h jazdy samochodem, poza tym dużo pracuje to nawet nie miał za bardzo czasu. Ale w ten weekend już zaprosiłam go do siebie, bo nie pracuje akurat i ja jadę, więc głupio by było go nie zaprosić. Boję się strasznie, bo moja mama czasem wypytuje o różne prywatne rzeczy albo plecie jakieś głupoty i jest niezręcznie. Jeszcze bardziej się boję tego, że w niedzielę przyjeżdża też kuzynka, która jest okropna, wyniosła i drze się na wszystkich. Nie wytrzymam, chyba ze mną zerwie po tym weekendzie. 

8 minut temu, Elle96 napisał:

kuzynka, która jest okropna, wyniosła i drze się na wszystkich

Można przeżyć kilka razy w roku takie osoby jeśli z takimi utrzymujesz kontakt, bez przesady. 

8 minut temu, Elle96 napisał:

plecie jakieś głupoty

Bywa. Chyba są na tyle kulturalni by go ciepło przyjąć? 

9 minut temu, Elle96 napisał:

Boję się strasznie

Mam pogrzaną rodzinę, ale nigdy nie wstydziłam się ich. Mój dom bym zawsze otwarty do wszystkich znajomych, każdy ciepło przyjęty. A że w rodzinie każdemu coś dolega? samo życie. Dziwna jesteś, żeby własnej rodziny wstydzić się. 

Uprzedz go że Twoja rodzina to banda wariatów 🙂 . Na pewno zrozumie a poza tym jest przecież z Tobą nie z rodziną. Tak w ogóle to czasy są takie że jakikolwiek przejaw normalności u ludzi jest traktowany ze zdziwieniem .

Uprzedź go i tyle. 

Jest z Tobą, wie jaka Ty jesteś, a rodziny się nie wybiera. Zwykle u każdego są takie "postrzelone" osoby, więc bez przesady;)

22 minuty temu, lonelyman napisał:

Uprzedz go że Twoja rodzina to banda wariatów

Ja nie muszę nikogo uprzedzać. Każdy zdrowo myślący człowiek wie, że jaka Electra takie gniazdko🤷‍♀️

2 minuty temu, Electra napisał:

jaka Electra takie gniazdko

🙊😁

2 minuty temu, BoniBluBrutal napisał:

Jakie gniazdko taki prąd. 

Muszę kiedyś spróbować tych naleśników z nutellą bo jeszcze tak nie jadłem. Albo gofry z nutellą!. Tak. To jest bardzo dobry plan.

2 minuty temu, lonelyman napisał:

Muszę kiedyś spróbować tych naleśników z nutellą bo jeszcze tak nie jadłem. Albo gofry z nutellą!. Tak. To jest bardzo dobry plan.

Ostatnio słyszę "Przywiozłem Ci pamiątkę z wakacji. Wiem, że ćwiczysz, ale 😛". Paczę i oczom nie wierzę, kilogramowa nutella😝 jak człowiek nisko musiał upaść w miłości do czekolady żeby kilkaset kilometrów wożono mi nutellę😅 Ćwiczę na niej silną wolę, chociaż paluchem nieraz wjadę🙊 i zaraz będzie 1️⃣0️⃣0️⃣✔️😁

Napisano (edytowany)
7 minut temu, lonelyman napisał:

Albo gofry z nutellą

Oj tak🤤🤤🤤 ale lepsze z bitą śmietaną i owocami. Głodnam😤

Edytowano przez Electra

3 minuty temu, Electra napisał:

kilogramowa nutella

Po zjedzeniu więcej nie przytyjesz jak kilogram a kg. W tą czy w tamtą to już nie robi różnicy. Trzeba mieć dużo ruchu to wtedy przytycie nie grozi.

1 minutę temu, BoniBluBrutal napisał:

100 czy 101 jeden chooj. 

Oj Boni.

1 minutę temu, lonelyman napisał:

Po zjedzeniu więcej nie przytyjesz jak kilogram a kg. W tą czy w tamtą to już nie robi różnicy. Trzeba mieć dużo ruchu to wtedy przytycie nie grozi.

5500kcal w kg, ogrom. Nie mam czasu na codzienny wycisk więc palec grzebalec jedynie do nosa, a nie do słoja😅

3 minuty temu, BoniBluBrutal napisał:

jeden chooj. 

Zdziwiłabys się. 

5 minut temu, Electra napisał:

5500kcal w kg, ogrom. Nie mam czasu na codzienny wycisk wc palec grzebalec jedynie do nosa, a nie do słoja

Trzeba Ci skonfiskować tą nutellę. To już nie są żarty 😉

6 minut temu, lonelyman napisał:

Trzeba Ci skonfiskować tą nutellę. To już nie są żarty 😉

Mam schizofrenię spożywczą, za każdym razem gdy wchodzę do kuchni ta franca mówi do mnie🤤😅 dobrze, że małe palce zakradają się do niej częściej🙂

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się