Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
meggy

Elajzie odbiło

Polecane posty

Matko kochana widziałyście co ona wymyśliła ?  Audyt z Elajza kosztuje 13 000!!! 
Audyt samego IG 2500 zł !! Kto to kupuje? ! 
 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Dark Evil napisał:

Ona już dawno straciła kontakt z Ziemią

Oj tak! Jestem w ciężkim szoku. 13 tys wola! Za co !? Tupet niesamowity !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale skoro ktoś chce jej tyle zapłacić to znaczy, że tyle jest to dla tej osoby warte.

Juz kilka osób kupiło i ktoś jeszcze dopytał o dodatkową opcję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tam kupują. 1 osoba raptem kupiła opcje za 13 tys i jedna tę tańsza. A reszta zapewne szydzi . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli kilkanaście tysięcy w kieszeni. Nie sądzę, żeby się przejmowala czy ktoś szydzi czy nie. Znalazła swoją niszę i w niej zarabia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jeszcze się nie nauczyli że jej rady są nic nie warte. Ona jest tyle lat w internecie, jeden z pierwszych blogów a ledwo dobiła do 100tys na insta. Gdyby nie fanki które były wcześniej to pewnie by miała nadal 50 tys albo mniej. Na bloga już chyba nikt nie wchodzi nawet ona. Ma profil na insta o Lublinie na którym mogłaby zastosować swoje Rady i pokazać jako przykład ale chyba nie działają. 

  • Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Grull napisał:

Ludzie jeszcze się nie nauczyli że jej rady są nic nie warte. Ona jest tyle lat w internecie, jeden z pierwszych blogów a ledwo dobiła do 100tys na insta. Gdyby nie fanki które były wcześniej to pewnie by miała nadal 50 tys albo mniej. Na bloga już chyba nikt nie wchodzi nawet ona. Ma profil na insta o Lublinie na którym mogłaby zastosować swoje Rady i pokazać jako przykład ale chyba nie działają.

Dokładnie, jest dużo więcej blogerów z większymi zasięgami w elajza się uważa za guru. No ale niestety pewnie chętni się znajdą, głównie ludzie, którzy chcą  'zarobić w internecie i się nie narobić' haha

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie, ledwo 100k przebiła a już uważa się za jakiegoś eksperta. Ona chce lepszych od siebie uczyć jak prowadzić sm, dobre sobie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wrażenie że ona od Budzyńskiej zgapiła pomysł z tą kreatywną przestrzenią. I teraz tak samo będzie urządzać. Już kwiatki zakupuje 🙈 Tylko czekać aż następne będą otwierać swoje kreatywne przestrzenie. 
Swoją drogą dobry  pomysł na ominięcie płacenia podatku, zainwestować w coś innego 

Edytowano przez meggy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnosze wrażenie, ze ta dziewczyna jest jakaś obłąkana albo na ostrej fazie tak zwanej „górce” przy dwubiegunówce ..

3 miesiące doła wytłumaczyła sobie urlopem, a teraz znowu „ma głowę pełna pomysłów” i kupuje loft pod wpływem impulsu 🧐 miałam w rodzinie chorego na tą przypadłość i niestety skończyło się na długach a finalnie ... chyba nie musze kończyć.

Oczywiscie nie zarzucam jej choroby psychicznej ale obserwując to co pier*doli na insta, z tym charakterystycznym wytrzeszczem oczu, ta dziwna ekscytacja, mania, tysiąc pomysłów i przekonanie o swojej świetności aż się wywołuje u mnie reminiscencje a zarazem dreszcze grozy.
Dodam tylko, ze ludzie chorzy na ChAD często odnoszą niemałe sukcesy finansowe, co po części potwierdza ich przypuszczenia o swojej zaebistosci 🤷🏻‍♀️
 

mimo wszystko nie zazdroszczę 😬

ps. Kiedyś za czasów studiów obsługiwałam Ełajze będąc kelnerką, powiem tak - bardzo niesympatyczna ,roszczeniowa i nie zostawia napiwków mimo poprawnego serwisu 🖕🏼Ale faceta ma fajniutkiego...wysoki i miły. Widziałam w jego oczach wstyd za wtedy jeszcze narzeczoną. 

  • Thanks 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś strasznie cierpiała bo uwaga ma okres ! Odwołała wszystkie spotykania leżała w łóŻku łykając tabletki i oglądając seriale. Ta kobieta jest odrealniona zupełnie !!! 
Szkoda, że 99 procent kobiet mających bolesne miesiączki musi pracować, zajmować się dziećmi i robić tysiąc innych rzeczy nie może sobie pozwolić na piec dni co miesiąc leżenia.  

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona już od dawna tak reaguje na okres i dziwi mnie to że nic z tym nie robi. Jeżeli faktycznie ma taki ból jak mówi że nic nie może zrobić i leży 5dni w łóżku to coś jest nie tak. Jest też opcja że jak zwykle przesadza i kreuje się na wielka meczennice żeby leżeć w lozku, obżerac się słodyczami bez wyrzutów sumienia no bo okres

Edytowano przez Grull
  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, rodzynkarodzynka napisał:

Detoks od insta  robiła, sprzedaje dwie torebki  tylko coś cena nie zachęca do kupna, ajjjjj 

toksyczny płyn do fug, wprowadza w stan istniej nirvany 😄 co się odje*ało to szok .... 

"jak się ciągle scrolluje te fejsbuki, instagramy to cżłowiek wpada w to i cieżko wyjść...."  złote myśli influłęserów , trzeba wydać z nimi ebooka 🤣

Wystawiła torebkę LV z rysami za 8 tysięcy. Napisałam jej, ze trochę przesadziła, to mnie wyciszyła. 

Elizka określa się mentorką 🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, martynants napisał:

Wystawiła torebkę LV z rysami za 8 tysięcy. Napisałam jej, ze trochę przesadziła, to mnie wyciszyła. 

Elizka określa się mentorką 🤣🤣

Nie dość że ta torba bo rysy na logo to jeszcze łańcuszek zajechany na maxa , starta farba ( e sorry srebro 🤣)  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba być czubkoludem żeby kupować takie torebki. Teraz widziałam, że przecena na 6500. Pewnie się zdziwiła, że za 9 nikt nie kupił 😂

Jest tyle polskich fantastycznych firm, szyjących torebki ze skóry. Za 600-800 zł można mieć piękną unikatową torebkę. Te śmieszne loga to obciach. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Amebofanki już większość dobr luksusowych od farszionelki wykupily aby poczuć się bardziej luksusowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Grull napisał:

Amebofanki już większość dobr luksusowych od farszionelki wykupily aby poczuć się bardziej luksusowo

Wytrzeszczona Elizka dzięki temu urządzi sobie lofcik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, rodzynkarodzynka napisał:

 

Zniszczona torebka to zniszczona torebka, renowacja też nie jest za darmo. Pozbywanie się zniszczonych  rzeczy za majątek jest dla mnie niezrozumiałe ( nie mówię o unikatach, tych mało na polskim rynku).

Instagramerzy to zmanierowane i oderwane od rzeczywistości towarzystwo. Elizka nie jest tu wyjatkiem.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak myślicie co to za dwie terapie na które ona chodzi? od jakiś dwóch lat pieje o tym że chodzi na terapie, a teraz nagle wyskakuje że cały czas chodziła na dwie? więc po co to ukrywanie tej "tajemniczej" drugiej terapii? kto stawia że to terapia z mężem? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nie rozumiem, laska już dwa lata temu deklarowała że zarobiła milion, cały czas coś wydaje i wciska te swoje bezwartościowe audyty naiwniakom, a potem wydaje 600 tysięcy na loft i musi używane szmaty sprzedawać żeby mieć na remont/wykończenie? nie przemawia przez mnie zazdrość, serio, niech laska ma i 10 mieszkań, ale to się po prostu nie kalkuluje, nie uważacie? to już kolejny raz jak "przyłapuję" ją na ściemnianiu... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.10.2020 o 21:01, Jankeska napisał:

Trzeba być czubkoludem żeby kupować takie torebki. Teraz widziałam, że przecena na 6500. Pewnie się zdziwiła, że za 9 nikt nie kupił 😂

Jest tyle polskich fantastycznych firm, szyjących torebki ze skóry. Za 600-800 zł można mieć piękną unikatową torebkę. Te śmieszne loga to obciach. 

Masz jakies konkretne marki na mysli? Aktualnie szukam jakiejs pieknej nie za milion 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam jedna dziewczynę. Nauczycielka tłumaczka medyczna. Niby taka kreatywna a jej mąż depresja, córka nastolatka, próbowała się otruć a ona sama wyznała teraz przez instagram że w końcu zdjagnozowali ja i ma autyzm. Całe życie żyła w niewiedzy. Niby taka zdolna utalentowana a jednak zaburzona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a gdzie ten zapowiadany artykuł o "mafii" mat do akumpresury? tyle było gadania że czego to ona nie odkryła, z kim nie rozmawiała i jak zwykle słomiany zapał i cisza...krew też mieli oddawać a tylko na gadaniu się skończyło

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ona rozstała się z mężem? Oglądam czasem jej relacje i podróże albo z mama albo z koleżanka teraz sama od dłuższego czasu na Bali. Jakiś czas nie śledziłam jej wiec nie wiem czy coś mówiła na ten temat ?0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Lola99999 napisał:

Czy ona rozstała się z mężem? Oglądam czasem jej relacje i podróże albo z mama albo z koleżanka teraz sama od dłuższego czasu na Bali. Jakiś czas nie śledziłam jej wiec nie wiem czy coś mówiła na ten temat ?0

Od dłuższego czasu już go nie widać na insta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×