Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Onkosfera

Zauważyłam, że od kiedy trzeba(?) chodzić w maskach, to mężczyźni częściej na mnie zerkają i dłużej zatrzymują na mnie wzrok

Polecane posty

Czy to oznacza, że dolna, zasłonięta część mojej twarzy jest do odstrzalu, a tylko oczy i czoło nadają się do pokazywania ludziom? Może dół gęby mnie postarza i wpycha w smugę cienia?

Któraś z obecnych tu pań obserwuje może podobne zjawisko?

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BoniBluBrutal napisał:

Nie obserwuje takich zjawisk bo zakrywam tez górna cześć mordy. Czuje się jak MJ. 

To jak chodzisz i widzisz, jeśli masz maskę na dole i na górze? Jakieś otwory wycinasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może masz śliczne oczy i nic innego nie odciąga od nich uwagi. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Onkosfera napisał:

Czy to oznacza, że dolna, zasłonięta część mojej twarzy jest do odstrzalu, a tylko oczy i czoło nadają się do pokazywania ludziom? Może dół gęby mnie postarza i wpycha w smugę cienia?

Któraś z obecnych tu pań obserwuje może podobne zjawisko?

Mam wrażenie, że przez to, że patrzą na Ciebie, masz na myśli, że bardziej patrzą Ci
w Oczy
a nie na:

Usta, i biust.

 

Więc może ostatnio Ci biust zwiądł, lub się uwypuklił (co tam obserwatorzy lubią)

Ale też uważałbym, że może nabierają śmiałości.

I teraz wiesz czemu muzłumanki lubią zakrywać twarz, bo faceci im bardziej w oczy patrzą.

 

Jak masz zasłonięte usta to może im się wydawać, że do nich się uśmiechasz, albo jedynie po oczach mogą stwierdzić Twoją na nich reakcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, skafander podciśnieniowy napisał:

Moja teoria jest taka, że z maseczką na twarzy po prostu śmiałości nabrałaś, której Ci dotąð być może brakowało. 

Dobra teoria, zawsze lepsza niż ta o starości i obwisie ryja. Zresztą faktycznie, teraz i ja gapie się bezczelnie, bo mogę.

 

2 minuty temu, Electra napisał:

Może masz śliczne oczy i nic innego nie odciąga od nich uwagi. 

Niestety, tego nie posiadam. Dałabym se łeb uciąć że wlasnie zasłonięcie oczu zwiększa moje szanse😏

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Misiek_ napisał:

Mam wrażenie, że przez to, że patrzą na Ciebie, masz na myśli, że bardziej patrzą Ci
w Oczy
a nie na:

Usta, i biust.

 

Więc może ostatnio Ci biust zwiądł, lub się uwypuklił (co tam obserwatorzy lubią)

Ale też uważałbym, że może nabierają śmiałości.

I teraz wiesz czemu muzłumanki lubią zakrywać twarz, bo faceci im bardziej w oczy patrzą.

 

Jak masz zasłonięte usta to może im się wydawać, że do nich się uśmiechasz, albo jedynie po oczach mogą stwierdzić Twoją na nich reakcję.

Może i niektóre muzułmanki lubią zakrywać twarz, ale nie ulega też kwestii, że niektóre MUSZĄ zakrywać, czy im się to podoba czy nie.

Biust zwiądł! Też coś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BennieAndTheJets1
3 minuty temu, BoniBluBrutal napisał:

Kochani wyjeżdżam. Dzięki uprzejmości dziada kalwarykskiego stopy który załatwił mi paszport Bezbekistanu. Miała być Kambodża ale trudno. Przyśle wam pocztówki 🐷 Żegnajcie. Na zawsze w moim sercu beni i reszta ferajny. 

Bezbekistan XDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może się dłużej gapią, bo się zastanawiają czy jesteś ich znajomą. Albo masz maseczkę haftowaną w przysłowia i chwilę zajmuje im odczytanie całości. 

  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BennieAndTheJets1

Szczerze mówiąc nienawidzę tych masek, zakładam do sklepów od niechcenia, a tak ogólnie mam wyje'bane. Nie lubię zasłaniać ry'ja ; / Lepiej być twarzowo szczerym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, skafander podciśnieniowy napisał:

też uważasz, jak ...in, że zawsze się trochę gwa/łci? 😏

Kolejny, co nie rozumie.

Na szczęście są inteligentne kobiety, które rozumieją, o co chodziło JKM w tej wypowiedzi.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BennieAndTheJets1

Ciekawe czy Korwinowi w ogóle jeszcze stoi, pewnie nieźle jedzie na wspomagaczach. Ma ten preparat co wstrzykują w fiu'ta gwiazdorom por'no.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, BennieAndTheJets1 napisał:

Ciekawe czy Korwinowi w ogóle jeszcze stoi, pewnie nieźle jedzie na wspomagaczach. Ma ten preparat co wstrzykują w fiu'ta gwiazdorom por'no.

hohoho. anty-kuc śmieszek. jak Twoi rodzice jeszcze nie wychodzili z piwnicy tak często, by się spotkać, to on  już naklikał tylu następców tronu, ile trzeba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BennieAndTheJets1

Korwin pewnie bierze prep, bo ma tyle ru'chania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BennieAndTheJets1
Przed chwilą, brokentiger87 napisał:

hohoho. anty-kuc śmieszek. jak Twoi rodzice jeszcze nie wychodzili z piwnicy tak często, by się spotkać, to on  już naklikał tylu następców tronu, ile trzeba!

Nie wiem czy jest się czym chwalić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja rozumiem to w ten sposób, że kobiety zawsze wolą przedsiębiorczych łobuzów niż rozmemłanych biało-rycerzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BennieAndTheJets1 napisał:

Nie wiem czy jest się czym chwalić. 

podobno miał w życiu 200 kochanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BennieAndTheJets1
1 minutę temu, brokentiger87 napisał:

podobno miał w życiu 200 kochanek

Ciekawe jakie wenery też miał skoro prepu nie brał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

Edytowano przez KKeira

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może przyccią//gasz ich spojrzeniem, nie wiem może to twój uurok może to.... dobry tuszz do rzęs, 😉

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, BoniBluBrutal napisał:

Według ciebie to normalne takie rzeczy opowiadać publicznie? I skończ już promować ten brak maski bo to tez słabe. 

chcesz grzybicę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Kulfon napisał:

Za mną też dziś strzelał facet oczami aż się zdziwiłam, bo miałam maseczkę na pół twarzy. Może rzeczywiście mam dół twarzy mniej atrakcyjny. Albo może taka maseczka pobudza wyobraźnię.

Może też być, że ze zasłoniętą twarzy, mężczyźni nie widząc na ustach anty reakcji, śmielej patrzą w oczy.
Zresztą, jak jest maseczka, to na usta patrzeć nie mogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×