Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Asia2354

Dojazdy , wczesne stawanie

Polecane posty

Cześć dziewczyny , 

mam dylemat i nie wiem co mam robić . Otóż od przyszłego tygodnia rozpoczynam studia i część zajęć muszę odbyć na miejscu , na uczelni. Ja do miasta studenckiego mam jakąś godzinkę z małym hakiem drogi w jedną stronę autobusem , komunikacja bdb , autobusy chodzą od 6 do 22 , co 30/40 minut bez żadnych przesiadek. Zajęcia będą 3 razy w tygodniu ( w 2 dni zajęcia będą od 8 rano do godzin popołudniowych 15-17) , a w jeden dzień troszkę krócej. Myślicie , że dam radę wstawać przez te 2 dni przed 5 rano i wracać ok 20 najpóźniej i następnego dnia znowu wstać o 5. Szukałam czegoś na miejscu , ale każdy chce wynająć coś na dłużej , a ja potrzebuję tylko na 2 miesiące , bo potem dużo zajęć mi się kończy i będzie więcej luzu. Inną opcją są jakieś hotele , ale to koszt miesięczny wyjdzie sporo , a za bilet miesięczny mam 250 zł . Doradźcie coś. 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dasz radę, to krótki okres czasu i jak masz dobrą komunikację to sobie poradzisz. Ciężko się wstaje wcześnie rano ale idzie się przyzwyczaić. Ja 2 lata dojeżdżałam daleko do pracy i wstawałam o 4.30. 

Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dasz radę.

Dojeżdżałam kiedyś przez 3 lata codziennie 2 razy po 30 minut autobusem. Bardzo pozytywnie wspominam ten czas. Na początku na pewno będzie ciężko, ale naucz się spania w autobusie 😉

Ja od połowy października zaczynam studia, ale niestety nie mam dojazdu komunikacją i będę jeździła 180km samochodem 😞 Na szczęście nie sama, bo chyba bym zasnęła za kierownicą. Uważam, że bez problemu dasz radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plus jest duża szansa, że zaprzyjaźnisz się z kimś, kto akurat mieszka bliżej uczelni i czasem będziesz mogła się u niej/niego przespać. Ja tak nie raz nocowałam koleżanki za czasów studiów 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×