Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Mayor

Spełniasz marzenia, pokazujesz swoje talenty ? Czy zabierzesz je do grobu?

Polecane posty

Cmentarz...

To tam są książki które mogły stać się światowymi bestsellerami ale nigdy nie zostały napisane !

Tam są firmy które mogły przynosić milionowe dochody ale nigdy nie powstały !

Tam są piosenkarki może o wiele lepsze niż Lady Gaga / Beyonce, ale nikt o nich się nigdy nie dowiedział !

Są tam ludzie którzy mogli osiągnąc tyle co Steve Jobs , ale nigdy nie wykorzystali swojego potencjału !

Tam ludzie zabrali swoje Talenty, pasje, pomysły ! Których nigdy nie zrealizowali.

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówią, że każdy ma jakiś talent, a ja zastanawiam się gdzie jest qźwa mój? Marzenia? Na spełnienie kilku muszę poczekać, może zdążę przed tym cmentarzem😅 a Ty? 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Electra napisał:

Mówią, że każdy ma jakiś talent, a ja zastanawiam się gdzie jest qźwa mój? Marzenia? Na spełnienie kilku muszę poczekać, może zdążę przed tym cmentarzem😅 a Ty? 

Hmm ja staram się realizować i spelniac. Ciagle mysle nad jakas firmą wlasna.. brakuje mi na nia pomyslu i pieniazkow i odwagi aby jakiś pomysł wykorzystać. Ale jak sie jakiś pojawi który bede wiedzial ze przyniesie dochód,To zrobie wszystko aby go do grobu nie zabrać.. talent ? Nie martw sie ja tez nie odkrylem. 😁

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Mayor napisał:

. brakuje mi na nia pomyslu i pieniazkow i odwagi

To trochę śmieszne, bo jesteś w lesie ze wszystkim nie mając pomysłu, co innego gdyby realizacja była zagwozdką. 

2 minuty temu, Mayor napisał:

nie odkrylem

Jak swój odkryję to zamknę współczesność jak Kolumb Ameryką zakończył średniowiecze 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powoli działam, zmieniam. Wracam do czegoś, co musiałam porzucić na 2 lata po 8 latach pracy.

Rozpisuje cele.

Małymi kroczkami, ale lepiej tak, niż od razu skoczyć i się zniechęcić przy pierwszych trudnościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Mayor napisał:

Tam ludzie zabrali swoje Talenty, pasje, pomysły ! Których nigdy nie zrealizowali.

Ledwie widoczny pod mikroskopem elektronowym skrawek łebka od szpilki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, agent of Asgard napisał:

A właściwie czemu zostałaś Deadpoolem?

Mamy podobną mimikę i trzaskamy podobnymi sucharami 😉

 

No i Loki już zajęty!:( 

 

Edytowano przez MewaNaUrlopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Mayor napisał:

Cmentarz...

To tam są książki które mogły stać się światowymi bestsellerami ale nigdy nie zostały napisane !

Tam są firmy które mogły przynosić milionowe dochody ale nigdy nie powstały !

Tam są piosenkarki może o wiele lepsze niż Lady Gaga / Beyonce, ale nikt o nich się nigdy nie dowiedział !

Są tam ludzie którzy mogli osiągnąc tyle co Steve Jobs , ale nigdy nie wykorzystali swojego potencjału !

Tam ludzie zabrali swoje Talenty, pasje, pomysły ! Których nigdy nie zrealizowali.

Spełniam marzenia, pokazuję talenty, ale jest jeden problem... to mało dochodowe😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, agent of Asgard napisał:

Aha, no tak. Zarejestrowałaś się 3 dni po mnie.

No proszę.

A Ty dlaczego wybrałeś Lokiego? Lubisz się bawić ogniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, agent of Asgard napisał:

Między innymi.

Aha:p

Ale filmik to znalazłeś zacny...

Kajdanki czekają za te rękoczyny:] 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, agent of Asgard napisał:

Taa

Nie heheszkuj:> 

Dobra, pora na mnie bo jeszcze czytanka czeka;) dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Mayor napisał:

Cmentarz...

To tam są książki które mogły stać się światowymi bestsellerami ale nigdy nie zostały napisane !

Tam są firmy które mogły przynosić milionowe dochody ale nigdy nie powstały !

Tam są piosenkarki może o wiele lepsze niż Lady Gaga / Beyonce, ale nikt o nich się nigdy nie dowiedział !

Są tam ludzie którzy mogli osiągnąc tyle co Steve Jobs , ale nigdy nie wykorzystali swojego potencjału !

Tam ludzie zabrali swoje Talenty, pasje, pomysły ! Których nigdy nie zrealizowali.

to są prawdziwi wygrańcy !!! Nie sztuka być ograbionym z talentów w tym padole, sztuka zachować talent dla siebie. Mam nadzieje też zabrać ze sobą swoje talenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Mayor napisał:

Cmentarz...

To tam są książki

Komuś jeszcze skojarzył się Cmentarz Zapomnianych Książek Zafona? 😍❤️

A w temacie, talenty są super, fajnie rozwijać pasje i najlepiej mają ci co pracują w ramach swoich pasji. W przeciwnym razie problemem jest brak czasu. Człowiek wraca po pracy, często zmęczony, chce odpocząć, poza tym dom, rodzina, dodając do tego jakąś aktywność fizyczną dla zdrowia, sport czy coś, to niestety bardzo mało tego czasu zostaje na rozwijanie talentów. Gdyby tak doba miała 48 godzin... Choć podobno dla chcącego nic trudnego...

Ale np napisanie dobrej książki to naprawdę mnóstwo poświęconego czasu. No chyba że jesteś jak Remigiusz Mróz i produkujesz jedną miesięcznie 😜

Edytowano przez Sandra1983

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Talent to nic innego jak "zapíerdalanie", dziwie się że komuś się wogóle chce to robić. Naiwniacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, kaspej napisał:

Talent to nic innego jak "zapíerdalanie", dziwie się że komuś się wogóle chce to robić. Naiwniacy.

Nie kazdy bierze amfę czy jakieś inne dragi tak jak ty, żeby nie czuć zmęczenia i zapierdalać jak opętany, po trupach i bez żadnych skrupułów. Inni ludzie jednak mają hamulce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BennieAndTheJets1
52 minuty temu, kaspej napisał:

Talent to nic innego jak "zapíerdalanie", dziwie się że komuś się wogóle chce to robić. Naiwniacy.

Może lepiej jest całe życie siedzieć na dooopsku i nie robić nic? Od dziecka ma się pewne predyspozycje, przynajmniej niektórzy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Sandra1983 napisał:

Komuś jeszcze skojarzył się Cmentarz Zapomnianych Książek Zafona? 😍❤️

A w temacie, talenty są super, fajnie rozwijać pasje i najlepiej mają ci co pracują w ramach swoich pasji. W przeciwnym razie problemem jest brak czasu. Człowiek wraca po pracy, często zmęczony, chce odpocząć, poza tym dom, rodzina, dodając do tego jakąś aktywność fizyczną dla zdrowia, sport czy coś, to niestety bardzo mało tego czasu zostaje na rozwijanie talentów. Gdyby tak doba miała 48 godzin... Choć podobno dla chcącego nic trudnego...

Ale np napisanie dobrej książki to naprawdę mnóstwo poświęconego czasu. No chyba że jesteś jak Remigiusz Mróz i produkujesz jedną miesięcznie 😜

Właśnie to jest ten problem, że ciężko dobę rozciągnąć;) jeszcze jak czytam te dobre porady odnośnie choćby zdrowego trybu życia - 10k kroków dziennie, 3x w tyg jakieś ćwiczenia, 8h snu, ileś godzin odpoczynku, to już samo zrobienie tych 10k kroków po pracy, to problem, a tu jeszcze milion rzeczy przecież do zrobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, KorpoSzynszyla napisał:

Akurat Steve Jobs może i odniósł finansowy sukces,  ale tak po ludzku, był złym człowiekiem. Kłamcą, manipulantem, furiatem, sadystą, oszustem, generalnie złamanym hoojem. Porzucił jedno swoje dziecko. No chyba nie jest to jednak wzór do naśladowania 

nie wspominając że twierdził niby że nie robił tego dla kasy ale chińczykom w fabrykach fraple płacili głodówke i orali ich aż skakali z okien biedacy, miał krew na rękach i sam zginął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, KLAUN96 napisał:

Hm ...Nie spelniam marzen...wiec...pewnie .. Cmentarz xd

To spelniaj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×