Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość BennieAndTheJets1

Macie taki zapach, który bardzo źle Wam się kojarzy?

Polecane posty

Chanel nr 5, smierdzi moim zdaniem, taki przymulony ciezki zapach jak ze starego domu pelnego bibelotow i dawno nie wietrzonego.Kolezanka na to, ze skoro wole lekkie, swieze zapachy, to powinnam sie perfumowac odswiezaczem do kibla, dodatkowo ma juz pomysl na tani prezent dla mnie, z ktorego bede zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, emigrantka napisał:

Chanel nr 5, smierdzi moim zdaniem, taki przymulony ciezki zapach jak ze starego domu pelnego bibelotow i dawno nie wietrzonego

Mam IDENTYCZNE zdanie ma ten temat. Wg mnie ten zapach jest okropny 🤮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, BennieAndTheJets1 napisał:

Lubię wąchać wszystko co ładnie pachnie 😏

Bennie już Cię lubię ❤️

Będziesz miał okazję w jakiejś perfumerii to powąchaj D&G i daj znać jak Twoje wrażenia. 

A polecisz coś fajnego męskiego?

Edytowano przez Sandra1983

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, oinkss napisał:

milego... moze w koncu dzisiaj wyjde sobie bo jestem zdrowa prawie.. nienawidze chorobska trzy dni na chacie i mi odbija

Zdrówka życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BennieAndTheJets1
Przed chwilą, Sandra1983 napisał:

Bennie już Cię lubię ❤️

Będziesz miał okazję w jakiejś perfumerii to powąchaj D&G i daj znać jak Twoje wrażenia. 

A polecisz coś fajnego męskiego?

Nie używam jakiś bardzo awangardowych zapachow, przez dłuższy czas miałem diora sauvage, teraz kupiłem versace eros (zdecydowanie na wieczory z tego co obserwuje). Prada luna rossa black jest bardzo przyjemnym i nie męczącym zapachem, utrzymuje się długo i ładnie współgra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BennieAndTheJets1
3 minuty temu, Sandra1983 napisał:

A jak odbieracie zapach obornika wysypanego na polach? Sama natura 😁 

Pięknie, sama przyjemność się w takim wytarzać 🥰

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BennieAndTheJets1
Przed chwilą, Pokucizna Pokuć napisał:

Jesteś z dużego czy małego miasta? 

Z dużego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BennieAndTheJets1 napisał:

Z dużego. 

Czy twoim zdaniem Opole które ma 128 tysięcy mieszkancow to duże miasto? Czy raczej średnie? W Opolu nic nie brakuje, są galerie handlowe, teatry, są kina, szpitale, zoo, muzea, szkoły, uniwersytet, politechnika, baseny, siłownie, hale sportowe, lodowisko tzn wszystko co potrzebne i w Opolu właśnie powstaje drugie 6 salowe kino Helios w Opolu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BennieAndTheJets1
Przed chwilą, Pokucizna Pokuć napisał:

Czy twoim zdaniem Opole które ma 128 tysięcy mieszkancow to duże miasto? Czy raczej średnie? W Opolu nic nie brakuje, są galerie handlowe, teatry, są kina, szpitale, zoo, muzea, szkoły, uniwersytet, politechnika, baseny, siłownie, hale sportowe, lodowisko tzn wszystko co potrzebne i w Opolu właśnie powstaje drugie 6 salowe kino Helios w Opolu 🙂

Średnie, duze miasta to Warszawa, Łódź czy Wrocław.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BennieAndTheJets1
Przed chwilą, Pokucizna Pokuć napisał:

W Opolu nawet jest filharmonia i amfiteatr 🙂

Ciesze się, ze jesteś lokalnym patriotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, oinkss napisał:

mhm i za kinem helios w Opolu masz pole kukurydzy

No i co z tego? jedno kino Helios jest w ścisłym centrum Opola, gdzie nie ma pól uprawnych, a ten drugi Helios powstaje na obrzeżach miasta obok pól uprawnych (galeria handlowa karolinka graniczy z polami uprawnymi) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, BennieAndTheJets1 napisał:

Ciesze się, ze jesteś lokalnym patriotą.

Ja do Opola mam 60 km i też mieszkam w województwie Opolskim i urodziłem się w województwie Opolskim i całe życie mieszkam w województwie Opolskim 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Sandra1983 napisał:

Mam IDENTYCZNE zdanie ma ten temat. Wg mnie ten zapach jest okropny 🤮

Jest ladny , dosc ciężki,  zmysłowy a nawet wulgarny ale nie dla każdej kobiety pasuje,  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, oinkss napisał:

nic 😄 fajnie ze lubisz swoje miasto.

Ja nie mieszkam w Opolu, urodziłem się w Namysłowie, ale mogę uznać go za swoje miasto, bo często tam bywam, i mam tam rodzinę 🙂 i to stolica mojefi województwa czyli Opolskiego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, oinkss napisał:

nic 😄 fajnie ze lubisz swoje miasto.

Najlepszą moim zdaniem dzielnicą Opola są Czarnowąsy 🙂 wpisz sobie w Google Czarnowąsy i zobacz jaka to ładna miejscowość 🙂 Czarnowąsy to dzielnica Opola i Czarnowąsy przyłączono do Opola 1 stycznia 2017 roku, do 31 grudnia 2016 Czarnowąsy były wsią pod Opolem, Czarnowąsy to była duża wieś z prawie 4 tysiącami mieszkanców 🙂 napisałem była, bo to już nie jest wieś, tylko dzielnica Opola, w Czarnowąsach są supermarkety, restauracje, hotel, biblioteka publiczna, ośrodek zdrowia, bank, szkoła, przedszkole, świetlica, straż pożarna, stadion, boisko, kosciol, klasztor, stacja kolejowa, i wszędzie są chodniki i kanalizacja i całe czarnowąsy mają sieć ciepłowniczą 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BennieAndTheJets1
Przed chwilą, agent of Asgard napisał:

Cytryna i mięta w składzie. 🤢😈

Przyzwyczajam się ale w sumie to mi pasuje inaczej bym tego nie kupił. 😏 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Pokucizna Pokuć napisał:

Najlepszą moim zdaniem dzielnicą Opola są Czarnowąsy 🙂 wpisz sobie w Google Czarnowąsy i zobacz jaka to ładna miejscowość 🙂 Czarnowąsy to dzielnica Opola i Czarnowąsy przyłączono do Opola 1 stycznia 2017 roku, do 31 grudnia 2016 Czarnowąsy były wsią pod Opolem, Czarnowąsy to była duża wieś z prawie 4 tysiącami mieszkanców 🙂 napisałem była, bo to już nie jest wieś, tylko dzielnica Opola, w Czarnowąsach są supermarkety, restauracje, hotel, biblioteka publiczna, ośrodek zdrowia, bank, szkoła, przedszkole, świetlica, straż pożarna, stadion, boisko, kosciol, klasztor, stacja kolejowa, i wszędzie są chodniki i kanalizacja i całe czarnowąsy mają sieć ciepłowniczą 🙂

😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, BennieAndTheJets1 napisał:

Przyzwyczajam się ale w sumie to mi pasuje inaczej bym tego nie kupił. 😏 

Wejdź na moj wczorajszy temat o Kępnie, odpisałem ci tam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Nienawidzę zapachu hospicjum: połączenie jedzenia, środków odkazajacych oraz sikow. Masakra. Oczywiście ten zapach sam w sobie nie jest tak potworny, chodzi oczywiście o fatalne skojarzenia i przeżycia.

Oprócz tego, po ciąży zostala mi niechęć do niektorych chemicznych woni: nienawidzę smrodu kostek kiblowych, zapachu sklepu z poliestrowymi ciuchami oraz skórzanych mebli.🤢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BennieAndTheJets1
2 minuty temu, agent of Asgard napisał:

Domyślam się. Nie znoszę cytrusowych i świeżych zapachów.

Chciałem coś nowego, ile można pachnieć paloną gumą, whisky i pustynią 😕 W dodatku to nie jest cytrusowy zapach, okreslilbym go raczej jako świeży, nie aż taki ciężki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BennieAndTheJets1
5 minut temu, Onkosfera napisał:

Dzień dobry. Nienawidzę zapachu hospicjum: połączenie jedzenia, środków odkazajacych oraz sikow. Masakra. Oczywiście ten zapach sam w sobie nie jest tak potworny, chodzi oczywiście o fatalne skojarzenia i przeżycia.

Oprócz tego, po ciąży zostala mi niechęć do niektorych chemicznych woni: nienawidzę smrodu kostek kiblowych, zapachu sklepu z poliestrowymi ciuchami oraz skórzanych mebli.🤢

To wszystko nie przywodzi na myśl niczego przyjemnego prócz zapachu skórzanych mebli. Lubię ten zapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BennieAndTheJets1
2 minuty temu, BennieAndTheJets1 napisał:

Chciałem coś nowego, ile można pachnieć paloną gumą, whisky i pustynią 😕 W dodatku to nie jest cytrusowy zapach, okreslilbym go raczej jako świeży, nie aż taki ciężki. 

No może zle określenie, ze nie ciężki bo dają ostro ale to zawsze coś innego. 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, BennieAndTheJets1 napisał:

To wszystko nie przywodzi na myśl niczego przyjemnego prócz zapachu skórzanych mebli. Lubię ten zapach.

Hahaha...tajemniczy zapach a ubrana w niego kobieta smakuje jak ..jak coo? Jest tu jakis kratywny mężczyzna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, BennieAndTheJets1 napisał:

To wszystko nie przywodzi na myśl niczego przyjemnego prócz zapachu skórzanych mebli. Lubię ten zapach.

Lubie zapach lasu:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BennieAndTheJets1
2 minuty temu, agent of Asgard napisał:

Czasem opisy są mylące. Zależy co się wybija.

Ja mogę zawsze pachnieć drewnem i kadzidłem, nie znudzi mi się to.

Nie lubię zapachu gumy balonowej.

Tez lubię tak pachnieć co nie zmienia faktu potrzeby zmiany. Tak czy siak tego erosa będę używał jedynie porą wieczorową, jakoś mi nie siedzi od rana. Muszę poznać reakcje otoczenia 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×