Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Ola2000

Czy znajomość ta wróży coś dobrego?

Polecane posty

Ostatnio jak z akademika wychodziłam na test, za mną szedł chłopak powiedziałam mu cześć pierwsza, zaskoczony był i tak powiedział cześć, podjął rozmowę dokąd się wybieram, potem o jego imię się spytałam, skąd jest, potem ja mówiłam skąd jestem, chciał wiedzieć na jakich studiach jestem tak samo ja chciałam się dowiedzieć co będzie studiował, dopiero będzie zaczynać studia( rok młodszy ode mnie jest), ile osób jest u mnie na roku, dlaczego studia zaczęłam w tym mieście, mówił jaki sport go kręci, co ja robię w wolnych chwilach, też o sporcie mówiłam, mówił fajnie. Zaproponował, że odprowadzi mnie na przystanek tramwajowy, zgodziłam się, ucieliśmy pogawędkę o pandemii, limicie osób na imprezach, gdy okazało się, że zapomniałam maski to zaproponował, że wróci się ze mną do akademika, miłe ze strony nowego kolegi to było, dowiedziałam z jakich przedmiotów jest mocny( z matmy, a ja słaba, w sumie na chemii, która będę miała na 2 roku matmy będzie trochę), mówił, że miejsc tu nie zna, bo jest 1,5 tygodnia, zaproponowałam nowemu koledzie, może cię oprowadzę kiedyś, później powodzenia mi życzył na egzaminie, gdy wróciłam to spotkaliśmy się ponownie, ja wyrzucałam śmieci, podszedł do mnie chciał wiedzieć jak mi poszło( to miłe, że pamiętał), gdy jechaliśmy windą chciałam wiedzieć co porabiał to mówił gdzie był, ja też, dowiedziałam się w jakim pokoju mieszka, później musiałam wysiąść na swoim piętrze, kolega na swoim, powiedzieliśmy część sobie, musiał trochę się zdrzemnąć, a ja do siebie, bo musiałam spakować się do domu. Kontaktami na fb nie wymienialiśmy się, może dlatego, że ja musiałam wracać do domu, a kolega odpocząć chciał? Czy ta nowa znajomość wróży coś dobrego? Jeszcze nie wiadomo jak u mnie z zajęciami będzie w jakiej formie, a studia zaczynam dopiero przed 20.10, bo rekrutacja opóźniona była i sesja późno. Fajny ten kolega mi się wydaje, miło że tak się zachowywał

Jak dla mnie nie można tego stwierdzić. Wyluzuj. Pewnie spodobałaś mu się tylko wizualnie póki co. Musicie więcej czasu ze sobą spędzić. 🙂

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się