Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Hedorivka

Były powiedział mojej kolezance że już nigdy nie będzie się umawiał z nieatrakcyjna dziewczyna

Polecane posty

I dodał że ma źle doświadczenia na przykładzie mnie i że sam charakter nie wystarczy. Płacze cały dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Hedorivka napisał:

I dodał że ma źle doświadczenia na przykładzie mnie i że sam charakter nie wystarczy. Płacze cały dzień

głupia to beczysz, nie morda zdobi księżniczke

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Hedorivka napisał:

Były powiedział mojej kolezance [...]

Byłaś przy tym, kiedy mówił? Może wcale nie powiedział?... A może powiedział specjalnie, wcale tak nie myśląc? Albo zwyczajnie wylał swoją frustrację. Bardzo wątpię, by facet spotykał się z kobietą, która w jego oczach jest nieatrakcyjna. 

3 godziny temu, Hedorivka napisał:

[...] i że sam charakter nie wystarczy. Płacze cały dzień

... nad tym, że pochwalił Twój charakter? 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Hedorivka napisał:

I dodał że ma źle doświadczenia na przykładzie mnie i że sam charakter nie wystarczy. Płacze cały dzień

Jeśli tak powiedział to jest choooyem i nie jest wart nawet jednej Twojej łzy. Nie zasługuje na Twoje uczucia. Jego slowa to jak hejt tyle że w realu a nie w internecie. Nie daj się! 

  • Thanks 1
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Sandra1983 napisał:

Jeśli tak powiedział to jest choooyem i nie jest wart nawet jednej Twojej łzy. Nie zasługuje na Twoje uczucia. Jego slowa to jak hejt tyle że w realu a nie w internecie. Nie daj się! 

wy baby "byle kogo" też nie chcecie, tylko księcia, to co się facetowi dziwicie? hipokrytki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Hedorivka napisał:

I dodał że ma źle doświadczenia na przykładzie mnie i że sam charakter nie wystarczy. Płacze cały dzień

Ale widzisz, to dobrze że tak powiedział. Jeżeli Ci na nim zależało i go kochałaś to bardzo szybko Ci to uczucie do niego przejdzie i nie będziesz za nim tęsknić bo nie tęskni się za chamem.

No i to że tak powiedział wcale nie znaczy że tak jest naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Zpaznokcilakier napisał:

I nie przeglądaj się w oczach innych, nie warto tego robić. I nie płacz i nie marudź i nie wchodź w rolę wizerunkowej ofiary.

Zawsze uważałam się za przeciętną dziewczynę. Niegłupią, z nienajgorszym charakterem. Mam kilka swoich kompleksów, które nie spędzają mi snu z powiek, ale gdybym złowiła złotą rybkę od wizerunku zaraz bym poprawiła to i owo😉 Jestem bardzo lubiana, chociaż ludzie nieznoszący ekstrawertyków mają na mnie alergię, bo jestem ekstra pełną parą😅 Nigdy nie zabiegałam o czyjąś sympatię, nie czułam potrzeby podobania się.

Lata świetlne temu z powodów zdrowotnych (zero ruchu, a jeść się jadło😅) trochę przytyłam. Pub, chłopak mnie podrywa, a ja standardowo kulturalnie każe mu spadać. Zabolało go, więc rzucił na cały lokal "A Ty nie ważysz za dużo jak na swój wzrost?" Odpowiedziałam "Ja schudnę, a Ty poyebany już zostaniesz". Chciał ośmieszyć, został wyśmiany przez wszystkich. Jeszcze przerzedzono by mu wtedy zęby za obrażanie mnie, bo ktoś z mojego otoczenia poczuł potrzebę by stanąć w mojej obronie, musiałam kre.tyna ratować. Kompletnie mnie to nie ruszyło. 

Moje first love chciało mnie stuningowac od stóp do głowy, nie dałam się. Nikt nigdy nie wpłynął na moją samoocenę, dopóki ktoś w kim naprawdę zakochałam się do szaleństwa nie zmasakrował mnie. Dowiedziałam się, że jestem fałszywa, tępa, poyebana, brzydka, zarozumiała, dupodaja, toksyczka. Wyśmiał moje uczucia w najbardziej dotkliwy sposób w jaki można to zrobić. Wierz mi, że zamiast trzymać głowę do góry prędzej rozejrzysz się za jakąś kozetką, bo rozprdoli Ci wszystko naraz-mózg, serce i pewność siebie. Nawet taka twarda, niewzruszona pieprzeniem innych cwaniara  w końcu może polec sromotnie na krytyce...

Edytowano przez Electra
  • Sad 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa napomknął jeszcze, że kocha byłą, że takiej drugiej jak ona nie ma. A ja? Głowę mam do góry, na szczęście od niedawna w końcu mogę płacić w sklepie monetami, bo drżenie rąk ustąpiło... Noooo także tego... akceptujmy siebie i w dupsku miejmy innych💪

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Electra napisał:

Aaaaa napomknął jeszcze, że kocha byłą, że takiej drugiej jak ona nie ma. A ja? Głowę mam do góry, na szczęście od niedawna w końcu mogę płacić w sklepie monetami, bo drżenie rąk ustąpiło... Noooo także tego... akceptujmy siebie i w dupsku miejmy innych💪

Jak to, tak nie można. Trzeba być dobrym dla ludu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Solero napisał:

Jak to, tak nie można. Trzeba być dobrym dla ludu. 

Oczywiście, że trzeba. Nie myl dobroci z nieprzejmowaniem się ludzkim prdoleniem. Jakby Ci to najprościej wytłumaczyć? Wiem. Tłumaczę dzieciom - pomagajcie innym, dzielcie się, mówcie dziękuję, proszę i do widzenia, pocieszajcie, szanujcie. Co? Adaś Cię bije? Ci.ulnij mu jak Pani nie będzie widzieć tylko uważaj na oczy i siusiaka😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Zpaznokcilakier napisał:

żaden tam chłopaczek 

Jakiś tam chłopaczków miałam na jeden chap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Electra napisał:

Oczywiście, że trzeba. Nie myl dobroci z nieprzejmowaniem się ludzkim prdoleniem. Jakby Ci to najprościej wytłumaczyć? Wiem. Tłumaczę dzieciom - pomagajcie innym, dzielcie się, mówcie dziękuję, proszę i do widzenia, pocieszajcie, szanujcie. Co? Adaś Cię bije? Ci.ulnij mu jak Pani nie będzie widzieć tylko uważaj na oczy i siusiaka😉 

Hehe wzorowa mama, tak też może być 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Solero napisał:

Hehe wzorowa mama, tak też może być 😉

Właśnie tak trzeba być dobrym-- do czasu🙂

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Electra napisał:

Właśnie tak trzeba być dobrym-- do czasu🙂

Wiem to z własnego doświadczenia że dobroć powinna być do czasu aż zostaje na każdym kroku wykorzystywana. Ludzie są naprawdę dziwni "dasz palec to wezmie całą ręke"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Solero napisał:

Wiem to z własnego doświadczenia że dobroć powinna być do czasu aż zostaje na każdym kroku wykorzystywana. Ludzie są naprawdę dziwni "dasz palec to wezmie całą ręke"

Niech bierze rękę, dlaczego nie, tylko niech Ci jej nie urywa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Electra napisał:

Niech bierze rękę, dlaczego nie, tylko niech Ci jej nie urywa. 

Jeśli pozwolisz wziąć to bez wahania ją urwie. Pomóc to nie oznacza dać wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Solero napisał:

Jeśli pozwolisz wziąć to bez wahania ją urwie. Pomóc to nie oznacza dać wszystko.

Jeśli trzeba dałabym🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Electra napisał:

Jeśli trzeba dałabym🤦‍♀️

Dobrze wiedzieć 😉

 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Electra napisał:

Kurka😔

Nie ma co się martwić. Na pewno zostało zauważone i pozostało czekać aż Twoja dobroć zostanie wykorzystana 😉

Właśnie co możesz powiedzieć na temat Komendy bo czekam zniecierpliwością na Twą ocenę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Solero napisał:

Twoja dobroć zostanie wykorzystana

Wolę kary😁

2 minuty temu, Solero napisał:

Właśnie co możesz powiedzieć na temat Komendy bo czekam zniecierpliwością na Twą ocenę

Myślisz, że kino jest na śniadanie? Powoli🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Solero napisał:

Właśnie co możesz powiedzieć na temat Komendy bo czekam zniecierpliwością na Twą ocenę

Dobrze, że przypomniałeś. Idę wczytać się w szczegóły sprawy, żeby mieć porównanie z filmem. Miłego 🤚

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Electra napisał:

Wolę kary😁

Myślisz, że kino jest na śniadanie? Powoli🙂

Dobra kara nigdy nie jest zła ale niestety tak samo jak na nagrodę trzeba sobie zasłużyć 😉

U kinomaniaka seanse bywają od samego rana także prędko bo mogą odwołać 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Solero napisał:

Dobra kara nigdy nie jest zła ale niestety tak samo jak na nagrodę trzeba sobie zasłużyć 😉

To prawda. 

25 minut temu, Solero napisał:

U kinomaniaka seanse bywają od samego rana także prędko bo mogą odwołać 

Daj poleniuchować. 

Mogłam darować sobie sekcję zwłok, masakra😔 Gość, który jest dzisiaj oskarżony o tę zbrodnię został postawiony przed oblicze prokuratora z więzienia, bo przebywał tam za inne gwałty czyli kolejne, ludzkie dramaty... 

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Electra napisał:

To prawda. 

Daj poleniuchować. 

Mogłam darować sobie sekcję zwłok, masakra😔 Gość, który jest dzisiaj oskarżony o tę zbrodnię został postawiony przed oblicze prokuratora z więzienia, bo przebywał tam za inne gwałty czyli kolejne, ludzkie dramaty... 

Niedziela dzień piżamy 😉

Prawdziwa historia pokazuje co tak naprawdę w naszym kraju znączy prokuratura czy sąd. Prokurator czy sędzia tak samo powinnien być skazany za zniszczenie życie niewinnemu człowiekowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Solero napisał:

Niedziela dzień piżamy 😉

Prawdziwa historia pokazuje co tak naprawdę w naszym kraju znączy prokuratura czy sąd. Prokurator czy sędzia tak samo powinnien być skazany za zniszczenie życie niewinnemu człowiekowi.

Prokurator dostał 5lat. Dokładnie wiadomo co przyjął. Niewinne 24lata Komendy były warte 10tys, kompletu dziecięcych ubranek, dwóch flach whisky i lusterek do golfa... 

16 minut temu, Solero napisał:

co tak naprawdę w naszym kraju znączy

Albo co znaczy prawo. Art. 151 martwym paragrafem, bardzo trudno takiego 🤬 ukarać

7 minut temu, Elisin napisał:

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Electra napisał:

Prokurator dostał 5lat. Dokładnie wiadomo co przyjął. Niewinne 24lata Komendy były warte 10tys, kompletu dziecięcych ubranek, dwóch flach whisky i lusterek do golfa... 

Albo co znaczy prawo. Art. 151 martwym paragrafem, bardzo trudno takiego 🤬 ukarać

 

Ode mnie dostałby dożywocie w tym zakaz odwiedzin przez co najmniej 10 lat i do celi gwałcicieli. Myślę że to całe sądownictwo powoli się zmienia a większość sędziów trafi do psychiatryka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×