Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Chopaszek97

Jak sobie radzić z zauroczeniem zakochaniem?

Polecane posty

Pisałem już jakieś tematy o moim problemie fajnie dostałem parę odpowiedzi i stało się pisałem z Kobieta do tej pory myślę że i filtrowalismy bardzo dobrze było troszkę więcej bo i się raczej zakochałem nie myślałem tak dużo nigdy o Kobiecie jak o niej chciałem pokazać jak mi zależy a nie miałem takich możliwości  jakbym mógł to bym pracował nawet po 20 godzin aby przestać myśleć 😞 pisaliśmy i jakoś potem zapytałem jak tam dzionek co i jak wyświetliła i 0 odpowiedzi z 2 dni chyba.. Co powinienem zrobić? Zadzwonić napisac jeszcze raz? (nie chce wyjść na desperata jakiegoś....) Aczkolwiek jak wyświetlone i nie odpisane to chyba znak żeby nie truć dupki tak? Zauroczenie albo zakochanie bez wiedzy czy z wzajemnością jest takie trruudnee 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Maryla31 napisał:

Ale też silna wola aby z tego wyjść jeśli ma się męża/żonę.

Jak na się męża/żonę i kocha się to raczej ciężko walczyć z czymkolwiek innym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy kiedy spotkacie się twarzą w twarz nie runą mury które budowaliście przez długi czas? Czy nie opadnie kurtyna ?

Nie  zadrżą dłonie? Ciepło nie wypelni wnętrza? ...

Delikatne spojrzenia z tęsknotą wypisaną dużymi literami -zakończonymi  wykrzyknikami.

Chcesz tego czy nie, strach się bać...nie ma co do tego wracać!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Maryla31 napisał:

kiedy mając kochającego męża

Marylcia, bo widzisz to jeszcze Ty musisz kochać męża, nie wystarczy, że on będzie kochający🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Electra napisał:

Marylcia, bo widzisz to jeszcze Ty musisz kochać męża, nie wystarczy, że on będzie kochający🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Jednak ma rację i to w obie strony działa. Dlatego normalne związki kończą się po 2-3 latach, a inni, tacy jak ty, niech się męczą ze sobą na dawno zwietrzałej miłości, albo walcząc o alimenty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, TwojaMuuza napisał:

czy kiedy spotkacie się twarzą w twarz nie runą mury które budowaliście przez długi czas? Czy nie opadnie kurtyna ?

Nie  zadrżą dłonie? Ciepło nie wypelni wnętrza? ...

Delikatne spojrzenia z tęsknotą wypisaną dużymi literami -zakończone  wykrzyknikami.

Chcesz tego czy nie, strach się bać...nie ma co do tego wracać!.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Chopaszek97 napisał:

Pisałem już jakieś tematy o moim problemie fajnie dostałem parę odpowiedzi i stało się pisałem z Kobieta do tej pory myślę że i filtrowalismy bardzo dobrze było troszkę więcej bo i się raczej zakochałem nie myślałem tak dużo nigdy o Kobiecie jak o niej chciałem pokazać jak mi zależy a nie miałem takich możliwości  jakbym mógł to bym pracował nawet po 20 godzin aby przestać myśleć 😞 pisaliśmy i jakoś potem zapytałem jak tam dzionek co i jak wyświetliła i 0 odpowiedzi z 2 dni chyba.. Co powinienem zrobić? Zadzwonić napisac jeszcze raz? (nie chce wyjść na desperata jakiegoś....) Aczkolwiek jak wyświetlone i nie odpisane to chyba znak żeby nie truć dupki tak? Zauroczenie albo zakochanie bez wiedzy czy z wzajemnością jest takie trruudnee 😞

Ja myślę, że sedno w tym pytaniu 'jak tam dzionek'. Na takie pytania to ja też nie odpowiadam, zwłaszcza typom którzy mnie jeszcze dobrze nie znają. Pytanie żenada 😒

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Jarzyna napisał:

kończą się po 2-3 latach

Bo znika zakochanie, fascynacja a miłości za chooja nie ma. 

8 minut temu, Jarzyna napisał:

niech się męczą ze sobą na dawno zwietrzałej miłości

Biedny człowieczku.... 

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Electra napisał:

Bo znika zakochanie, fascynacja a miłości za chooja nie ma. 

Biedny człowieczku.... 

Co u męża? 😎 Pamiętasz jeszcze jak wygląda? 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Jarzyna napisał:

Co u męża? 😎 Pamiętasz jeszcze jak wygląda? 😎

A dziękuję, nie jestem na bieżąco. Ma widzenia, czasem nawet nie wychodzę przy przekazywaniu dzieci, ale zdarza mi się wyjść mu coś powiedzieć czy coś ustalić ważnego, więc aktualizuje obraz raz na kilka tygodni. 

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Electra napisał:

A dziękuję, nie jestem na bieżąco. Ma widzenia, czasem nawet nie wychodzę przy przekazywaniu dzieci, ale zdarza mi się wyjść mu coś powiedzieć czy coś ustalić ważnego, więc aktualizuje obraz raz na kilka tygodni. 

Dziękuję, tyle mi wystarczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Chopaszek97 napisał:

Pisałem już jakieś tematy o moim problemie fajnie dostałem parę odpowiedzi i stało się pisałem z Kobieta do tej pory myślę że i filtrowalismy bardzo dobrze było troszkę więcej bo i się raczej zakochałem nie myślałem tak dużo nigdy o Kobiecie jak o niej chciałem pokazać jak mi zależy a nie miałem takich możliwości  jakbym mógł to bym pracował nawet po 20 godzin aby przestać myśleć 😞 pisaliśmy i jakoś potem zapytałem jak tam dzionek co i jak wyświetliła i 0 odpowiedzi z 2 dni chyba.. Co powinienem zrobić? Zadzwonić napisac jeszcze raz? (nie chce wyjść na desperata jakiegoś....) Aczkolwiek jak wyświetlone i nie odpisane to chyba znak żeby nie truć dupki tak? Zauroczenie albo zakochanie bez wiedzy czy z wzajemnością jest takie trruudnee 😞

Pisałem oznacza że jeszcze jej na żywo nie widziałeś? Jeżeli tak to gratuluję tak łatwego "zakochania". 😉 

Przejdzie Ci dość szybko. O wiele gorzej jest odkochać się gdy znasz kogoś w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, Laurittka napisał:

Ja myślę, że sedno w tym pytaniu 'jak tam dzionek'. Na takie pytania to ja też nie odpowiadam, zwłaszcza typom którzy mnie jeszcze dobrze nie znają. Pytanie żenada 😒

Poznaliśmy się na tyle dobrze ze takie pytanko to normalne  bo i ja dostawałem od Niej takie 🙂 akurat myślę że się dogadywaliśmy bardzo dobrze i nie wiem co się stało 🙂 wiesz nie zapytam przecież czemu się nie odzywa.. Bo wydaje mi się że jeśli by miała ochotę dalej coś coś to jakoś by to poszło więc chyba sam sobie odpowiedziałem teraz na te pytanie 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Hellies napisał:

Pisałem oznacza że jeszcze jej na żywo nie widziałeś? Jeżeli tak to gratuluję tak łatwego "zakochania". 😉 

Przejdzie Ci dość szybko. O wiele gorzej jest odkochać się gdy znasz kogoś w realu.

Widzieliśmy sie 🙂 spotkaliśmy się bo nie mogła się doczekać było fajnie spędziliśmy dość długi czas razem i potem twierdząc że było spoko jest co ciągnąć dalej to jakoś prysło 😞 w sumie jeśli się ma dużo adoratorów to jest z czego wybierać hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Laurittka napisał:

Ja myślę, że sedno w tym pytaniu 'jak tam dzionek'. Na takie pytania to ja też nie odpowiadam, zwłaszcza typom którzy mnie jeszcze dobrze nie znają. Pytanie żenada 😒

Wiesz jeśli bym wiedział że takie pytanie może być nie na miejscu napewno bym nie napisał a poznaliśmy się na tyle że to spoko 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Chopaszek97 napisał:

Widzieliśmy sie 🙂 spotkaliśmy się bo nie mogła się doczekać było fajnie spędziliśmy dość długi czas razem i potem twierdząc że było spoko jest co ciągnąć dalej to jakoś prysło 😞 w sumie jeśli się ma dużo adoratorów to jest z czego wybierać hehe

Więc pewnie pisze lub spotyka się z kimś innym. Jak Ci bardzo zależy to nie poddawaj się. Za jakiś niedługi czas napisz znowu, raz może dwa razy. Jeżeli nadal nie odpowie to trzeba sobie odpuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Hellies napisał:

Więc pewnie pisze lub spotyka się z kimś innym. Jak Ci bardzo zależy to nie poddawaj się. Za jakiś niedługi czas napisz znowu, raz może dwa razy. Jeżeli nadal nie odpowie to trzeba sobie odpuścić.

Pisze to napewno.. To wiem a czy się spotyka nie mam pojęcia chociaż też mam takie podejrzenia także 😇 ojj lata się nie zauroczyłem.. Do teraz a mam 23 lata tak wiem.. Jestem młody i wszystko przede mną 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Chopaszek97 napisał:

Widzieliśmy sie 🙂 spotkaliśmy się bo nie mogła się doczekać było fajnie spędziliśmy dość długi czas razem i potem twierdząc że było spoko jest co ciągnąć dalej to jakoś prysło 😞 w sumie jeśli się ma dużo adoratorów to jest z czego wybierać hehe

Raz się widzieliście i twierdzisz że ją dobrze znasz? 😂 Po jednym spotkaniu jak się nie odzywa to odpowiedź jest prosta 'nie chce cie, nie podobasz jej się, nie zaiskrzyło, cokolwiek by to nie było, odpuść 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Chopaszek97 napisał:

Wiesz jeśli bym wiedział że takie pytanie może być nie na miejscu napewno bym nie napisał a poznaliśmy się na tyle że to spoko 🙂

Nie twierdzę że nie na miejscu, ale to jest pytanie żenada, poziom gimnazjum coś a'la 'poklikamy?' Na etapie podrywu pytania tego typu są po prostu denne i totalnie odpychające, takie jest moje zdanie. Chyba że dziewczyna chodzi do gimnazjum to może przejdzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Zpaznokcilakier napisał:

Chodzi o to, żebyś był sobą, jeśli pytasz jak minął dzionek, to pytasz czy z troski, czy z ciekawości, zwykle pytanie. Nie dramatuj. Jeśli nie odpisała, to albo nie chce, albo ma innego kolege od popisywania, albo zapomniała! Ale w życiu nie zmieniaj się dla dziewczyny, bo coś tam, coś tam. 

Na taką odpowiedź czekałem dziaa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×