Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Anonim998

Co on do mnie czuje?

Polecane posty

6 lat temu poznałam pewnego chłopaka, pisałam z nim potem się spotkaliśmy i się pocałowaliśmy miałam wtedy 15 lat a on 18 następnego dnia on napisał ze nie chce nic więcej i ze możemy się przyjaźnić no to ja utrwalam kontak i bardzo do przeżywałam bo się szybko przywiązuje potem kontak wracał po roku lub paru miesiącach, różnie to było znowu zaczynał bajerować i spotykaliśmy się najczęściej wychodząc z 2 różnych imprez (były promile) i zawsze się kończyło tak samo całowanie, przytulanie pare razy całkowicie o nim zapomniałam aż nagle się odezwał i wszystko wracało potem były postępy bo nasze spotkania już były na trzeźwo ale jego zachowanie nadal się nie zmieniało napisałam mu wszystko, jak to widzę i ze nie mogę w takim czymś tkwić usunęłam go z wszystkich portali i po roku się odezwał i kontak wrócił znowu było tak samo jak dawniej zabrał mnie na wesele ale nic się nie zadziało nawet małego  pocałunku nie było i znowu powtórka kontakt urwany ja mu wszystko pisze ze nie będę w takim czymś tkwić, bo wariowalam gdy nie dostawałam wiadomości od niego po roku znowu kontakt wrócił, oczywiście on się odezwał, spotkaliśmy się i stało się wylądowaliśmy w jednym łóżku (na trzeźwo) tydzień później również i obudziłam się w jego objęciach, później było wszystko okej i po miesiącu zaczęło się psuć ponieważ się rzadko odzywał a jak ja się odezwałam to czułam, że coś nie gra i urwałam kontakt, chciałam już skończyć tą znajomość ponieważ napisał że nie umie się zakochać ale po jakimś czasie się odezwał i napisał, że tęskni i jakoś tak pisze z nim do tej pory ale zauważyłam, że po spotkaniu ze mną mniej się odzywa i dopiero jak widzi ze też tak robię to się odzywa wiem, że za niedługo wszystko się powtórzy i znowu urwiemy kontakt, to jest takie błędne koło w którym tkwię już od 6 lat co mam zrobić, nie mogę odpuścić bo nawet jak chce to się nie da bo on się odzywa, napiszcie co o tym sądzicie ja myśle że to może być osoba emocjonalnie niedostępna co robić w takim przypadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koleś się Tobą bezczelnie bawi 😣 wie że ci zależy i robi to z premedytacją. A ty nie jesteś konsekwentna, co pewnie już on zauważył. Także skoro mówisz że nie chcesz a robisz co innego to będzie z tobą pogrywał tak długo az mu się nie znudzi 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Anonim998 napisał:

co robić w takim przypadku?

Zamknąć raz na zawsze ten etap. Powiedzieć mu, że tak zdecydowałaś, zablokować, skasować numer, zapomnieć.

Facet może nawet się nie bawi ale zwyczajnie nic do Ciebie nie czuje. To taki kontakt z braku lepszego. Byle co.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×