Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kwiatekszmatek

Reżyser Życia

Polecane posty

3 minuty temu, Evvita124 napisał:

Obejrzałam dwa filmy i miałam odczycie, że coś tu jest nie tak, a od kilku lat ufam swojej intuicji, bo dobrze podpowiada. 
Film gargamela merytoryczny, jedyne commentary, gdzie argumenty nie są wyssane z palca. 

mam podobnie, coś tam widziałam, ale nie pykło. Gargamel świetnie to wszystko pokazuje, z dokładnością, właśnie oglądam... . Pięknie to omawia i podaje dowody. Olka N pewnie zadowolona? Ostatnio skumała się z nim bardziej - z reżyserem of kors. 

Edytowano przez Kawowy Kawowiec
literówka
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zawsze nie znosiłam tego reżysera, taki jakub czarodziej dla ludzi o jeszcze mniejszym rozumku. gargamel super robota dziennikarska. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jego filmy były całkiem ok, ale do pewnego czasu. A potem pełno zajawek, obietnic, niedokończonych projektów... lajwy na których wylewa żale.. i do tego człowiek biorący się za reżyserie, który nie potrafi się wysłowić. Z całego bycia sobą - bardzo nieprzyjemny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jego była dziewczyna powiedziała, że RŻ nie ma poglądów takich jak głosi w filmikach, więc jestem skłonna uwierzyć w te słowa Gargamela. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, mari napisał:

Jego była dziewczyna powiedziała, że RŻ nie ma poglądów takich jak głosi w filmikach,

Widać dla kasy może być kim chce, choć na chwilę 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Yukijo napisał:

Widać dla kasy może być kim chce, choć na chwilę 😉

Priorytety 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Dobranocpaństwu napisał:

Myślicie, że jest już skończony? 

czekam na rozwój sytuacji.... zrobił konto prywatne na ig. . Ogólnie to nigdy nie wiedziałam jak się nazywa RŻ. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Kawowy Kawowiec napisał:

czekam na rozwój sytuacji.... zrobił konto prywatne na ig. . Ogólnie to nigdy nie wiedziałam jak się nazywa RŻ. 

No właśnie też chciałam wejść do niego na ig, zobaczyć jego stanowisko w tej sprawie, a tu duu.. 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kawowy Kawowiec napisał:

czy na yt "RŻ odpowiada na film G." to fake? podłożony głos? film z 5.10

Tak, fake. To kadr z filmu, jak Daniel wkurza się na YouTuba, że mu film blokuje. Gargamel przywoływał oryginał tego filmu u siebie.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Linuszka napisał:

Tak, fake. To kadr z filmu, jak Daniel wkurza się na YouTuba, że mu film blokuje. Gargamel przywoływał oryginał tego filmu u siebie.

dzięki za odp. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Evvita124 napisał:

Koleś chorągiewka, gdzie zawieje (kasa) tam się odwróci.

A sam tekst o całowaniu się z modelkami jest obrzydliwy.

gdzie on to powiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reżysera kojarzyłam tylko z filmów o introwertykach, całkiem spoko. Gargamela nie lubię - taki pseudointeligenik z przerośniętymi ego, przemądrzałek - idol gimbazy. Bawi mnie jego ton nieznoszący sprzeciwu opowiadając o głupotach. Dissy na juciuberów to rozrywka dla dzieci, trudno mówić tu o ambitnym zajęciu, a typ się zachowuje jakby zajmował się rozwikłaniem największych problemów ludzkości. Pretensjonalny kolo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Gnida napisał:

Reżysera kojarzyłam tylko z filmów o introwertykach, całkiem spoko. Gargamela nie lubię - taki pseudointeligenik z przerośniętymi ego, przemądrzałek - idol gimbazy. Bawi mnie jego ton nieznoszący sprzeciwu opowiadając o głupotach. Dissy na juciuberów to rozrywka dla dzieci, trudno mówić tu o ambitnym zajęciu, a typ się zachowuje jakby zajmował się rozwikłaniem największych problemów ludzkości. Pretensjonalny kolo.

może obejrzyj ten materiał zanim się wypowiesz 😌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, bila567 napisał:

może obejrzyj ten materiał zanim się wypowiesz 😌

Obejrzałam, gdzie napisałam, że nie? Dalej uważam, że pobranie pisowskiej kasy i nakręcenia g00wnofilmiku to nie są najważniejsze problemy ludzkości więc ton mędrca przy wygłaszaniu dissu, który obejrzą głównie dzieci jest żałosny zwyczajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reżyser to pozer. I tyle w temacie. Dobrze się zapowiadało, ale pieniądze i tak wzięły górę.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×