Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
hellokittyisonfire

Zbyt łatwo się przywiązuje i ufam ludziom, pierwsza miłość i odrzucenie

Polecane posty

Przed chwilą, rozum11 napisał:

jak to nie potrafi, daj jakiegoś maila wrzucę ci filmik, swojego psa, zobaczysz jaki zaje.bisty, on normalnie rozmawia 😄

w sumie czemu nie

mateolek@outlook.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Mariusz4 napisał:

Ja tamtej chłopaka widziałem nieraz, przychodził. Nie uważał, żebym był jakimś zagrożeniem, bo byłem tylko kolegą obok niej pracowałem. Telefon sama mi zostawiła, sama zaprosiła do znajomych.Wiadomo, że nei na miejscu było moje pytanie o pójście na pizzę czy spacer, no ale tak działają czary kobiet, odbiera rozum.

ciężko odróżnić kiedy ktoś chce się pobawić uczuciami a kiedy ktoś chce serio czegoś na poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, hellokittyisonfire napisał:

ciężko odróżnić kiedy ktoś chce się pobawić uczuciami a kiedy ktoś chce serio czegoś na poważnie

możemy kiedyś pójść potańczyć, lubisz tańczyć? Albo na kawę

To cytat jej słowa

jak to usłyszałęm nie mogłem przestać o tym myśleć, my ślałęm o tym zawsze

w końcu przypomniałem się, ale ona tego nei powiedziała tak mówiła

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to jutro, bo dziś spać, za kebsa to nawet moje imię wymówił 

Edytowano przez rozum11
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Mariusz4 napisał:

możemy kiedyś pójść potańczyć, lubisz tańczyć? Albo na kawę

To cytat jej słowa

jak to usłyszałęm nie mogłem przestać o tym myśleć, my ślałęm o tym zawsze

w końcu przypomniałem się, ale ona tego nei powiedziała tak mówiła

 

no u mnie sytuacja zleksza inaczej, Kornelia dawała sygnały, przytulała się do mnie, głaskała mnie po włosach, mówiła że jestem dla niej ważny i niesamowicie sie ze mną czuje, dała mi całusa w szyje. I to wystarczyło żeby poruszyć moje serce do tego stopnia żebym nie mógł o niej przestać myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, hellokittyisonfire napisał:

no u mnie sytuacja zleksza inaczej, Kornelia dawała sygnały, przytulała się do mnie, głaskała mnie po włosach, mówiła że jestem dla niej ważny i niesamowicie sie ze mną czuje, dała mi całusa w szyje. I to wystarczyło żeby poruszyć moje serce do tego stopnia żebym nie mógł o niej przestać myśleć

u mnie nic takiego nei było, najbliższa sytuacja to były tylko życzenia, wszystkiego najlepszego Mariusz i buziak w policzek

Pomyślałem wtedy, kurczę, no nie wiem, ale jakby sie brzydziła to by nie całowała, ehh cego to się nie wyobraża, wkręcam się w takich sytuacjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Mariusz4 napisał:

u mnie nic takiego nei było, najbliższa sytuacja to były tylko życzenia, wszystkiego najlepszego Mariusz i buziak w policzek

Pomyślałem wtedy, kurczę, no nie wiem, ale jakby sie brzydziła to by nie całowała, ehh cego to się nie wyobraża, wkręcam się w takich sytuacjach

W sensie, z moich analiz wynika że kobieta to też człowiek tak jak my i w sumie może wszystko więc jeśli cię pocałowała w policzek to po prostu takie życzliwe i zwykłe bo tak nakazuje jej kultura. Niekoniecznie musi znaczyć że na ciebie leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, hellokittyisonfire napisał:

XDD

jasne, miłego wieczorku i dzionka jutro

no normalnie, tylko mama ma go teraz pod opiekę i kanapki z pasztetem mu daje i normalnie porcję obiadu, bo zlewek ci nie zje

Edytowano przez rozum11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ogólnie teraz napisałem do Kornelii i przedstawiłem sytuacje tak że czułem się skrzywdzony, nieważny i było mi źle, a ona żebym dał jej spokój... to boli jeszcze bardziej... 
Edit: oczywiście uszanowałem jej prośbę, napisałem tylko miłej nocy i już nie napiszę więcej do niej dzisiaj...
jest mi mega źle z powodu jej słów... "daj mi spokój"
 

Edytowano przez hellokittyisonfire

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, hellokittyisonfire napisał:

ogólnie teraz napisałem do Kornelii i przedstawiłem sytuacje tak że czułem się skrzywdzony, nieważny i było mi źle, a ona żebym dał jej spokój... to boli jeszcze bardziej... 

miej honor 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, hellokittyisonfire napisał:

ogólnie teraz napisałem do Kornelii i przedstawiłem sytuacje tak że czułem się skrzywdzony, nieważny i było mi źle, a ona żebym dał jej spokój... to boli jeszcze bardziej... 

Słabe to. Nie rób tak. Na litość kobiety nie złapiesz. Pogrążasz się jeszcze bardziej. Ogarnij się chłopie i pokaż jej ząbki,a nie miękka dup/ę. Wtedy może zwróci na Ciebie uwagę. Nikt nie lubi jęczydeł. To tyle z mojej strony. 

Powodzenia i 3mam kciuki za Twoje twarde podejście do kobiet. 

Dobranoc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, hellokittyisonfire napisał:

chce mi się trochę płakać... nigdy nie płaczę ale teraz czuję jakbym przegrał całe swoje życie...

Tego kwiatu to pół światu..

Zajmij się czymś pożytecznym,a nie biadolisz. Jeśli jej na Tobie zależy, to wróci. Tylko Ty bądź twardy, a nie ciepłe kluchy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Greatpetla napisał:

Słabe to. Nie rób tak. Na litość kobiety nie złapiesz. Pogrążasz się jeszcze bardziej. Ogarnij się chłopie i pokaż jej ząbki,a nie miękka dup/ę. Wtedy może zwróci na Ciebie uwagę. Nikt nie lubi jęczydeł. To tyle z mojej strony. 

Powodzenia i 3mam kciuki za Twoje twarde podejście do kobiet. 

Dobranoc. 

Po tych słowach mi trochę lepiej, nie umiem być nie miły... to nie w mojej naturze

ale dziękuje, postaram się być twardszy tak jak mi radzicie
i także dobranoc, miłej nocki życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieci, weźcie się do nauki. Brakuje w kraju inżynierów, lekarzy, pielęgniarek a wam w głowie tylko romanse 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Greatpetla napisał:

Tego kwiatu to pół światu..

Zajmij się czymś pożytecznym,a nie biadolisz. Jeśli jej na Tobie zależy, to wróci. Tylko Ty bądź twardy, a nie ciepłe kluchy. 

Postaram się, dzięki ci 
to trudne dla mnie ale obejrzę jakieś filmy czy coś, chcę w końcu dawać sobie radę w tym świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Laurittka napisał:

Dzieci, weźcie się do nauki. Brakuje w kraju inżynierów, lekarzy, pielęgniarek a wam w głowie tylko romanse 

jasne mamo, już idę do książek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, hellokittyisonfire napisał:

Po tych słowach mi trochę lepiej, nie umiem być nie miły... to nie w mojej naturze

ale dziękuje, postaram się być twardszy tak jak mi radzicie
i także dobranoc, miłej nocki życzę

Też należę do miłych i dobrych kobiet.Jednak życie nauczyło mnie by być twardym. 

Jeszcze spotkasz  w najmniej niespodziewanym momencie miłość swego życia. Wtedy ta kobieta doceni Twoja dobroć. Uszy do góry. Weź się za naukę, pracę i pasje oczywiście . 

Myśl dobrze. Pa

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BoniBluBrutal napisał:

Kierujcie się rozumem to nie będziecie mieć problemów. 

tak robię i jestem tylko z każdą kobietą na pan i pani

 

zapomniałem dodać, że wtedy, kiedy przeszliśmy na "ty" znowu był całus w policzek a może i dwa a nie powinno tego być

Edytowano przez Mariusz4
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, hellokittyisonfire napisał:

Postaram się, dzięki ci 
to trudne dla mnie ale obejrzę jakieś filmy czy coś, chcę w końcu dawać sobie radę w tym świecie

No... wreszcie coś pozytywnego z Twojej strony.Podoba mi się to!😉

Na you tube jest dużo filmików, które podnoszą ludzi do góry. Uwierz w siebie, a będzie Ci dane. Trenuj swoją asertywność i czytaj też książki. Mając wiedzę czujesz się bardziej wartościowy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, BoniBluBrutal napisał:

Kierujcie się rozumem to nie będziecie mieć problemów. 

właśnie jest niby ten rozum ale jak wspominaliśmy razem z Marcinem ciężko zadbać o trzeźwość umysłu ponieważ są różne gesty którymi nas oplatają kobiety, czy takie bardziej oczywiste jak na przykład całus albo mniej jak na przykład zwykła podwózka podczas ulewy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Greatpetla napisał:

No... wreszcie coś pozytywnego z Twojej strony.Podoba mi się to!😉

Na you tube jest dużo filmików, które podnoszą ludzi do góry. Uwierz w siebie, a będzie Ci dane. Trenuj swoją asertywność i czytaj też książki. Mając wiedzę czujesz się bardziej wartościowy. 

Zgodzę się z tobą, książki to cudowna rzecz którą wykorzystuje jednak mały odsetek ludzi

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, hellokittyisonfire napisał:

właśnie jest niby ten rozum ale jak wspominaliśmy razem z Marcinem ciężko zadbać o trzeźwość umysłu ponieważ są różne gesty którymi nas oplatają kobiety, czy takie bardziej oczywiste jak na przykład całus albo mniej jak na przykład zwykła podwózka podczas ulewy

Taa... kobiety potrafią uwodzić. To fakt. Grunt to nie złapać się na ich sztuczki. Oj, dużo musicie się jeszcze nauczyć.😉Za naukę zatem się bierzcie! Poczytajcie trochę  i o psychice kobiecej. Będzie Wam łatwiej te kobiece sztuczki ogarnąć i nie złapać się w zastawione przez nich sidła. Wiedza daje wolność i władzę. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, oinky napisał:

zycie. jedna sobie uwodzi dla zabawy druga na serio niewarto sie zalamywac na zawsze i byc emo

nie no, emo nie mam zamiaru być ale jednak ciężko odróżnić kiedy to dzieje się dla zabawy a kiedy na serio

ja spadam spanko, jak ktoś coś będzie pisał to odpiszę rano
miłej nocki każdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, oinky napisał:

no jak facet nie jest latwy to jest fajny a taki go pochwalisz ze zaraz kocha to niedowartosciowany jakis mysle

albo spragniony kontaktu z kobietą, przyjaźni, rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, hellokittyisonfire napisał:

kiedy poznać że to "ta jedyna"? Jak nie być aż tak zawstydzony? jak być dobrym partnerem? jak się nauczyć nie ufać tak szybko? co zrobić żeby się nie przywiązywać tak bardzo i tak szybko? Jak rozpoznać osoby tego pokroju?... Jak się mam pozbierać po tej sytuacji?..

Te jedyna to będzie dla Ciebie jak grom z jasnego nieba🌠.Spojrzysz się na nią i Cię objawi😉

By nie być zawstydzonym trzeba podnieść swoje poczucie wartości. Trenuj sport, by dobrze wyglądać;czytaj książki, rozwijaj pasje etc. 

Dobry partner to taki, który rozśmiesza, inspiruje, szanuje i wspiera druga osoba. No i oczywiście kocha. Jak trafi się ta odpowiednia, to taka ona też będzie dla Ciebie. 

By się nie przywiązywać tak szybko trzeba mieć uważne myśli. Swiadomie oceniać sytuację i nie nakręcać się.Trzeba  mieć też nadal swoje życie, a nie poświęcać się dla drugiej osoby rezygnując z siebie.

Osoby, które będą Cię lubiły będą zabiegały o Twoje towarzystwo i tyle. 

Weź łopatę i się pozbieraj do kupy. No.. a tak na serio zastanów się nad cechami charakteru tej osoby,nad jej czynami w stosunku do Ciebie i nad tym, czy akceptuje Ciebie takim jakim jesteś..,czy Ciebie docenia itd.  

To tyle mniej więcej.😎Oczy mi się juz kleją. Czas na spanko. Życzę powodzenia! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Greatpetla napisał:

Taa... kobiety potrafią uwodzić. To fakt. Grunt to nie złapać się na ich sztuczki. Oj, dużo musicie się jeszcze nauczyć.😉Za naukę zatem się bierzcie! Poczytajcie trochę  i o psychice kobiecej. Będzie Wam łatwiej te kobiece sztuczki ogarnąć i nie złapać się w zastawione przez nich sidła. Wiedza daje wolność i władzę. 

Greatpetla, nie będę tego komentował, bo się znowu obrazisz, ale Ty go ewidentnie na szafot emocjonalny wysyłasz😎 Kobiety jeszcze żaden facet nie ogarnął, nie ma na to szans. Są nieprzewidywalne😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×