Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Ellenkocz

Jestem cala roztrzesiona 😭

Polecane posty

Jestem w ciazy 5 miesiac dzisiaj kolezanka mi powiedziala cyt" zebym zdechla jak bede wypluwac z siebie tego bachora" 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Niebieska_Panda napisał:

Ok...ja bym już kogoś takiego nie nazywała koleżanką. Nie wiem czym się przejmujesz. Powiedziała co wiedziała i tyle w temacie 

Ale nigdy nikt tak do nikogo nie mowil. Jest straszne chamstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Ellenkocz napisał:

Ale nigdy nikt tak do nikogo nie mowil. Jest straszne chamstwo.

Tak wiem. Ja od siostry partnera (z którą nie mamy/nie mieliśmy dobrych relacji) usłyszałam że "patrząc na rodziców to ten dzieciak będzie brzydki", "pewnie złapałam jej brata na dziecko, wiesz, tak żeby mnie nie zostawił bo ona nie wie czemu jej brat ze mną jest" Każda ma jakieś przeżycia ale masz rację. To jest chamstwo i dlatego to coś się ignoruje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Niebieska_Panda napisał:

Tak wiem. Ja od siostry partnera (z którą nie mamy/nie mieliśmy dobrych relacji) usłyszałam że "patrząc na rodziców to ten dzieciak będzie brzydki", "pewnie złapałam jej brata na dziecko, wiesz, tak żeby mnie nie zostawił bo ona nie wie czemu jej brat ze mną jest" Każda ma jakieś przeżycia ale masz rację. To jest chamstwo i dlatego to coś się ignoruje 

Ale skad sie bierze ta nienawisc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, KorpoSzynszyla napisał:

z chorej zazdrości 

Oj watpie. Kazdy tak mowi ze zazdrosci jest to naduzywane. Ani ja jej ani ona mnie nie ma co zazdroscic  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, 666tanatos666 napisał:

żyjemy w świecie gówna, bóg nas nienawidzi, to od niego nauczyliśmy się uczucia nienawiści

Kiedys bylo niedo pomyslenia zeby wyzywac kobiete w ciazy. Mowilo sie zeby nie denerwowac. Nie wiem czy to przez to 500 plus tak ludzi zdziczeli ze ktos pobiera przeciez to na dzieci czy cos zauwazaja i za bardzi sie wkrecaja. Przeciez nikt nikogo nie zmusza do kontaktow mozna urwac i tyle po co tak ublizac.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, 666tanatos666 napisał:

żyjemy w świecie gówna, bóg nas nienawidzi, to od niego nauczyliśmy się uczucia nienawiści

A ty to jesteś ten łysy uj  z rogami?

Edytowano przez Pati 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, 666tanatos666 napisał:

twuj stary atencyjny k00rwiszonie, morda kooorwo podludzka

Posrało cię chyba kompletnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, 666tanatos666 napisał:

ci stary posrał mordę kooorwo niegodna brzydka atencyjna

Kiepsko się starasz . Na tyle tylko ciebie stać? No nie żartuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Ellenkocz napisał:

Jestem w ciazy 5 miesiac dzisiaj kolezanka mi powiedziala cyt" zebym zdechla jak bede wypluwac z siebie tego bachora" 

Pewnie sama nie może mieć dzieci, albo ciebie nie trawi. Zostaw, niech się udławi własnym jadem. Jeśli nie zasłużyłaś sobie na taki tekst, to się jej wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Niebieska_Panda napisał:

Tak wiem. Ja od siostry partnera (z którą nie mamy/nie mieliśmy dobrych relacji) usłyszałam że "patrząc na rodziców to ten dzieciak będzie brzydki", "pewnie złapałam jej brata na dziecko, wiesz, tak żeby mnie nie zostawił bo ona nie wie czemu jej brat ze mną jest" Każda ma jakieś przeżycia ale masz rację. To jest chamstwo i dlatego to coś się ignoruje 

Jestem w szoku 😪 co za "ludzie"... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie raczej tak od siebie, takich tekstow nie puszczaja. Zwlaszcza do ciezarnych. Nie wiem jakie krzywdy sobie wzajemnie wyrzadzilyscie, ale kolezankami nie jestescie. Nie miala prawa czegos takiego Ci powiedziec. To bylo okropne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×