Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Monikuee

Co to znaczy gdy facet pisze...

Polecane posty

Jego noce to nie Twoje zmartwienie. Kontakt zalecam zerwać całkowicie. Może wziąć go na ściemnianie przez kilkanaście lat. 

Edytowano przez Electra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie spoko di ciebie nie mam pretensji ze tacy jesteście. Jeszcze w poniedziałek pisał mi ze tak bedzie lepiej, ze chce żebym byla szczęśliwa i wszystko ok 😂i wy niby jesteście prosci? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, SPLIT napisał:

udręka

Jeśli kochasz. Jeśli nie to może być ciekawie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Monikuee napisał:

Tylko on jest zonaty... 

Wyrzuty sumienia? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, SPLIT napisał:

Chwila,mnie nie pakuj do tego samego worka, ponieważ ja nie uczestniczę w twym życiu i nawet w nim nie zaistnialem,wiec ocena mojej osoby ma się trochę nijak do przypadku 🙂

Po drugie , przecież napisałem że " jak grabie" ale nie pisałem że wszyscy.

Oj 😃 przepraszam za bardzo to wziales do siebie. Przecież każdy wie ze nie o Ciebie tu chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, SPLIT napisał:

Pod jakim względem ciekawie 🤔  szkoda czasu i energii, zapomnieć i żyć ,chyba że ktoś zapragnie się pobawić,ale w tym układzie bardziej szkodzi sobie niż jemu.

Kobieta zdradza Cię, a potem kilkanaście lat prosi Cię o spotkanie i wspomina z sentymentem. Baja😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o wyrzuty sumienia, miał zone opuści i nic z tego. Wiec ja to kończę on mowi ze ok spoko. A potem przyjeżdża, pisze ze spac nie może ze nie jest szczęśliwy w domu. Już w to nie wierzę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Electra napisał:

Kobieta zdradza Cię, a potem kilkanaście lat prosi Cię o spotkanie i wspomina z sentymentem. Baja😎

Jeżeli chodzi o mnie to jestem wolna to on jest zonaty. Po każdym zerwaniu prosi o kontakt, ze kocha itp. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Monikuee napisał:

Jeżeli chodzi o mnie to jestem wolna to on jest zonaty. Po każdym zerwaniu prosi o kontakt, ze kocha itp. 

Jak kocha to odejdzie od żony? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Monikuee napisał:

Nie chodzi o wyrzuty sumienia, miał zone opuści i nic z tego. Wiec ja to kończę on mowi ze ok spoko. A potem przyjeżdża, pisze ze spac nie może ze nie jest szczęśliwy w domu. Już w to nie wierzę. 

To znaczy, że chce was mieć obie bo tak jest mu wygodnie. Chce żebyś się godziła na bycie tylko kochanką, bo żony nie zostawi. Zupełnie ma gdzieś co czujesz ty , on tylko chce,, zrobić sobie dobrze "twoim kosztem. Nawet nie licz na to, że nim kieruje coś innego np.miłość do ciebie. On kocha i szanuje tylko siebie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, SPLIT napisał:

Spoko,nie przejmuj się,nie jestem taki delikatny. Tylko różnica jest kolosalna dlatego zwróciłem uwagę 😁

Co do reszty......

Nigdy nie odejdzie,chyba że nie będzie miał dokąd pójść.

Może i kocha,ale raczej manipuluje.

Więc po co się męczyć i jechać na obietnicach bez pokrycia.

 

Dokładnie manipulacja tyle czasu razem i żona nadal o rozwodzie nie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Magda13 napisał:

To znaczy, że chce was mieć obie bo tak jest mu wygodnie. Chce żebyś się godziła na bycie tylko kochanką, bo żony nie zostawi. Zupełnie ma gdzieś co czujesz ty , on tylko chce,, zrobić sobie dobrze "twoim kosztem. Nawet nie licz na to, że nim kieruje coś innego np.miłość do ciebie. On kocha i szanuje tylko siebie. 

Dziękuję. Fajnie spojrzeć na to wszystko przez inny pryzmat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Kulfon napisał:

A dokladnie ktorego slowa nie rozumiesz?

Tego, ze 2 dni temu sam pisał ze w sumie dobrze ze się rozstaniemy bo to meczy nas oboje a tu nagle sms o takiej treści 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Monikuee napisał:

Jeżeli chodzi o mnie to jestem wolna to on jest zonaty. Po każdym zerwaniu prosi o kontakt, ze kocha itp. 

Daj mu zamoczyc jeszcze raz to bedzie mial mniej problemow z zasnieciem, a i zona sie wyspi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Monikuee napisał:

Facet napisał w nocy ze nie moze przeze mnie spać. Hm. W niedziele z nim zerwalam. 

Ze cie tak nienawidzi:-D ze az spac nie moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ultra0violet napisał:

Ze cie tak nienawidzi:-D ze az spac nie moze

Zdziwiłabyś sie=) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autorko, ile masz lat, że aż tak naiwna jesteś ? - chyba nie myślisz, że facet odejdzie od żony (przez 2 lata tego nie zrobił ). Naprawdę nie wiesz o co mu chodzi, tak do Ciebie pisząc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Margo napisał:

Autorko, ile masz lat, że aż tak naiwna jesteś ? - chyba nie myślisz, że facet odejdzie od żony (przez 2 lata tego nie zrobił ). Naprawdę nie wiesz o co mu chodzi, tak do Ciebie pisząc?

Tak jestem naiwna, bo wierzyłam ze kocha... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Kulfon napisał:

Takie tematy "co on mial na mysli" sa zupelna strata czasu, jego sie pytaj a nie obcych ludzi w necie. Nie bardzo rozumiem czego autorzy takich topikow sie spodziewaja. Ciekawe czy podejmuja zyciowe decyzje oparte na takich zgadywaniach innych.

Po prostu pytam się nie musisz odpowiadać jak nie chcesz. Komu mam sie radzić? Rodzina i znajomi nic nie wiedzą ze on zonaty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Monikuee napisał:

Zdziwiłabyś sie=) 

No to teraz juz wiesz ze ma cie tylko do seksu bo go zona nudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Monikuee napisał:

Jeżeli chodzi o mnie to jestem wolna to on jest zonaty. Po każdym zerwaniu prosi o kontakt, ze kocha itp. 

"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Monikuee napisał:

Faceci sa dziwni wole poznać wasze zdanie 

Może przez to nie spać. Ja nawet kiedy po dwóch latach spotkałem ją, nocy nie przespałem.

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wymądrzaj się tak, zadałam pytanie bo mam ciężki okres przed sb, utraty faceta którego kocham i nic już nie wiem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×