Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
AdiPiorek

Znajdę tu kogoś?

Polecane posty

Cześć, partnerka na stałe poszukiwana ! 😄
Mam 26 lat, od 6 lat jestem samodzielny, mieszkam sam, sporo pracuje i do tej pory mnóstwo podróżowałem. Teraz się to trochę zmieniło przez wirusa, ale też sam zrezygnowałem z takich atrakcji i chciałbym zostać tu na stałe.
Na związki też nie narzekam ale nie spotkałem do tej pory dziewczyny która byłaby zainteresowana stałą, poważniejszą relacją 🤷
Tylko taka mnie interesuje i nie mam ochoty również na jakieś wirtualne, internetowe historie.
Zazwyczaj mam mnóstwo rzeczy do powiedzenia, zawsze mam swoje zdanie, jestem stanowczy i zdecydowany - szybko podejmuję decyzje i nie zastanawiam się nad niepotrzebnymi sprawami.
Jeśli będziesz miała ochotę posłuchać opowiem ci mnóstwo ciekawych historii i anegdot od ludzi których poznałem w całej Europie, ale przede wszystkim chciałbym żebyś opowiedziała mi jak najwięcej na swój temat 😉
Przez telefon lub w dyskretnym towarzystwie alkoholu i jedzenia; w lokalu lub w domu.
Nie traćmy czasu na dziecinne podchody i umówmy się po prostu w najbliższym czasie 😏
Do zobaczenia 
A.

Edytowano przez AdiPiorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.10.2020 o 11:24, KLAUN96 napisał:

Pio- Skad jestes? Moze z Warszawy? Kob. Lat 24.

Pozdrawiam i czekam na odzew 🙂

W porządku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×