Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
patb

Tak się bawi Warszawa z Jabłecznikiem

Polecane posty

Zakładam nowy 🙈 wcześniejszy już poleciał 🙄

Edytowano przez patb

Jak myślicie kto tym razem zgłasza, niemodna, wandzia, luka 😂

aaaa jestem!!!

nie zdązyłam nadrobić tamtego wątku i chyba zadziała się magia i znikł.... 😞

• Sad 1

18 minut temu, patb napisał:

Jak myślicie kto tym razem zgłasza, niemodna, wandzia, luka 😂

Tym razem obstawiam Wandę. Ma teraz jakiś niefajny okres, widać po niej, że nie jest szczęśliwa sama ze sobą, zaniedbała się, twarz opuchnięta, vlogów brak.Nowe włosy okazały się rozczarowaniem. Czyta internety i usuwa nieprzychylne wątki, by bardziej jej nie dobijały.

• Like 7
  • Thanks 1
  • Haha 1

a czy w tym filmiku kryzys w związku coś ciekawego mówił Łuciu, bo nie wiem czy warto

Przed chwilą, Sandi napisał:

a czy w tym filmiku kryzys w związku coś ciekawego mówił Łuciu, bo nie wiem czy warto

Nic ciekawego

8 minut temu, Niezapiminajka napisał:

Luka z Adrianem i Majkelem, Jureczka znów brak... Oj, chyba paczka się sypie. 

Bo Jurek walczy przeciwko maseczkom. Nie wiem czy słyszałyscie to... I mówi to z takim uśmiechem na twarzy że aż się chce 🤮🤮

• Haha 1
  • Confused 1
  • Sad 1

1 godzinę temu, Chitza napisał:

Kaszkiet i dres 🤣

Hahah co za żenada... jedno stories baby, nastepne łycha.. aż żal komentować 

5 miesięczne dziecko na kolanach u osób które piją alko (nie wiem czy to dobra pozycja dla dziecka ale wydaje mi się że nie) i ogląda tv... KSW... Serio? 

Nie mogę patrzeć jak L u Jurasa na story całuje ta malutka... Po alkoholu! 

• Like 2

Nie no jurek jest  przybyli pewnie ostatni 🤣 ciekawe czy zaproszeni czy wproszeni XD

Wątek poszedł się ...., ale jak wiele w  weekend, nic dziwnego, ale proszę co z naszymi "gwiazdami" się dzieje ?, Lukuś wygląda jak stary Boryna, Andzia jak Konopielka, a Jabłecznik zaczął 6 mc. i tylko leży, może na 3 zdrowaśki do pieca ? 😱

• Haha 2

Boże to jest dopiero patologia, dziecko trzymane po alkoholu, jak zabawka, whisky i dziecko na story, masakra

5 minut temu, Kasia1415 napisał:

Boże to jest dopiero patologia, dziecko trzymane po alkoholu, jak zabawka, whisky i dziecko na story, masakra

Może trzeba znowu postraszyc opieka społeczna szczególnie ze sami wstawiaja dowody

Były laskie co mowily ze zglosza, moze zbieraja dowody zeby to zrobic. Tu sie idealny trafia dzisiaj.

Ale dzisiaj panie tylko przy herbatce, żeby nie było że nie ma trzeźwych osób przy opiece nad dzieckiem... Co tam że dziecko leży i ogląda jak w tv się inni biją, co tam że z rąk do rąk ludzi po alko, co tam że pozycja kiepska...

Przed chwilą, Fiolki napisał:

Ale dzisiaj panie tylko przy herbatce, żeby nie było że nie ma trzeźwych osób przy opiece nad dzieckiem... Co tam że dziecko leży i ogląda jak w tv się inni biją, co tam że z rąk do rąk ludzi po alko, co tam że pozycja kiepska...

Te ich dziecko chyba już siedzi od dawna na siłę,ciekawe kiedy wejdzie chodzik albo skoczek

47 minut temu, Natka0014 napisał:

Jednocześnie polecial wątek Jurka i E. przypadek? 🤔

Nie sądzę. 😉

Kurczę, człowiek nie ma czasu wejść jeden dzień, a tu już wątki lecą. Co było na końcu wandziaksowego wątku? Widziałam, że miałam jakieś odpowiedzi, ale wiadomo, że ich nie wyświetlę. Ostatni komentarz pisałam na temat wzniosłego cytatu na stories Muczosa. Muczosy na pewno maczały w tym palce, pewnie Wandzia zła, że jej doczepy nie zrobiły furory, bo przecież długo nawet o W. nikt nic nie pisał.

Pod zdjęciem Wandzi w tych zniszczonych butach ktoś zapytał, czemu Vogule Poland ich ciągle jadą. Ja chciałabym wiedzieć gdzie, bo z tytułów ich filmów to nie wynika. Chyba, że jednak ten temat poruszali?

Przed chwilą, Fiolki napisał:

Jakoś zaraz przypomina mi się historia jak W. spała na zapleczu restauracji i złapała wszy. Pewnie też miała dużo "wujków" tego typu.

1 minutę temu, Fiolki napisał:

Tak to jest jak sie nie ma pojecia o wychowaniu dziecka, nie czyta sie nie interesuje sie tym jak sie dziecko wychowuje, albo inaczej - co dziecko powinno robic w takich godzinach

5 minut temu, Dudu awła napisał:

Te ich dziecko chyba już siedzi od dawna na siłę,ciekawe kiedy wejdzie chodzik albo skoczek

Ale było kiedyś gdzieś pokazane? Jeśli tak to pogratulować. To teraz nauka chodzenia bo raczkowanie jest słabe

4 minuty temu, Kasia1415 napisał:

Tak to jest jak sie nie ma pojecia o wychowaniu dziecka, nie czyta sie nie interesuje sie tym jak sie dziecko wychowuje, albo inaczej - co dziecko powinno robic w takich godzinach

Po to im było dziecko potrzebne,lalka do ubierania, jestemw szoku że przed snem nie wyciszają dziecka i kąpiel i spać, tu dziecko ogląda ksw na siedząco i pijacy walący alkoholem ojciec chucha w twarz ...Masakra ręce opadają 

• Like 6
  • Haha 1

7 minut temu, wesoła_halinka napisał:

Nie sądzę. 😉

Kurczę, człowiek nie ma czasu wejść jeden dzień, a tu już wątki lecą. Co było na końcu wandziaksowego wątku? Widziałam, że miałam jakieś odpowiedzi, ale wiadomo, że ich nie wyświetlę. Ostatni komentarz pisałam na temat wzniosłego cytatu na stories Muczosa. Muczosy na pewno maczały w tym palce, pewnie Wandzia zła, że jej doczepy nie zrobiły furory, bo przecież długo nawet o W. nikt nic nie pisał.

Pod zdjęciem Wandzi w tych zniszczonych butach ktoś zapytał, czemu Vogule Poland ich ciągle jadą. Ja chciałabym wiedzieć gdzie, bo z tytułów ich filmów to nie wynika. Chyba, że jednak ten temat poruszali?

Jakoś zaraz przypomina mi się historia jak W. spała na zapleczu restauracji i złapała wszy. Pewnie też miała dużo "wujków" tego typu.

Kiedyś gdzieś powiedzieli że rozumieją że z tego żyją i że powinni im odpalać procent z filmów o nich. Ale to chyba na live mówili.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.