Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
patb

Tak się bawi Warszawa z Jabłecznikiem

Polecane posty

2 minuty temu, Dudu awła napisał:

Po to im było dziecko potrzebne,lalka do ubierania, jestemw szoku że przed snem nie wyciszają dziecka i kąpiel i spać, tu dziecko ogląda ksw na siedząco i pijacy walący alkoholem ojciec chucha w twarz ...Masakra ręce opadają 

Mnie to dziwi ze juz dawno sie nikt tym nie zainteresowal bo to przechodzi ludzkie pojecie. Rodzicielstwo ich przeroslo jak nie potrafia dla dobra dziecka zrezygnowac z takich rzeczy.

• Like 2

Po to im było dziecko potrzebne,lalka do ubierania, jestemw szoku że przed snem nie wyciszają dziecka i kąpiel i spać, tu dziecko ogląda ksw na siedząco i pijacy walący alkoholem ojciec chucha w twarz ...Masakra ręce opadają 

Dziecko jak nie telefon przy głowie w dostawcę to kamera przed twarzą albo tv ogląda, raz bajkę raz jak tatuś gra, innym razem KSW. Jak podrośnie to pewnie all day tv

2 minuty temu, Fiolki napisał:

Dziecko jak nie telefon przy głowie w dostawcę to kamera przed twarzą albo tv ogląda, raz bajkę raz jak tatuś gra, innym razem KSW. Jak podrośnie to pewnie all day tv

Jeszcze pewnie jak oni tam krzyczą bo przeciez sie emocjonuja tym KSW...........  Wieczorem, przy dziecku. 

Serio ich dziecko jeszcze nic nie potrafił robić ??? Ja ich nie śledzę bo nie mam istagrama, tyle co czasem jakiś filmik zobaczę po tym co tu przeczytam, ale jeśli to prawda, że dziecko takie duże jest ograniczane w rozwoju przez rodziców to współczuję.... po co im to dziecko było? Do zdjęć ? Do zarabiania? No chyba tak ...... moja córka zaczyna za 5 dni 4 miesiąc i już potrafi śmiać się głośno, leżeć na brzuchu i trzymać cały czas główkę, obraca się z brzucha na plecy, Prubuje raczkować, ciągle gaworzy, ręce składa do środka, chwyta zabawki i wkłada do buzi, ale też jej poświęciłam sporo czasu aby pomóc jej to rozwijać . Jeśli Andzia nic nie robi, tylko wykorzystuje fakt, że dziecko cicho leży, to szkoda gadać 😕 ma to czego ja nigdy mieć może nie będę, kasę i czas, nie musi pracować, gotować, sprzątać.... więc może w 120% poświęcić się dla tego malucha, a Ona to ma gdzieś 😕 przprzykre ....

• Sad 2

3 minuty temu, Ciamciaramciacia napisał:

Serio ich dziecko jeszcze nic nie potrafił robić ??? Ja ich nie śledzę bo nie mam istagrama, tyle co czasem jakiś filmik zobaczę po tym co tu przeczytam, ale jeśli to prawda, że dziecko takie duże jest ograniczane w rozwoju przez rodziców to współczuję.... po co im to dziecko było? Do zdjęć ? Do zarabiania? No chyba tak ...... moja córka zaczyna za 5 dni 4 miesiąc i już potrafi śmiać się głośno, leżeć na brzuchu i trzymać cały czas główkę, obraca się z brzucha na plecy, Prubuje raczkować, ciągle gaworzy, ręce składa do środka, chwyta zabawki i wkłada do buzi, ale też jej poświęciłam sporo czasu aby pomóc jej to rozwijać . Jeśli Andzia nic nie robi, tylko wykorzystuje fakt, że dziecko cicho leży, to szkoda gadać 😕 ma to czego ja nigdy mieć może nie będę, kasę i czas, nie musi pracować, gotować, sprzątać.... więc może w 120% poświęcić się dla tego malucha, a Ona to ma gdzieś 😕 przprzykre ....

Nie pokazali żeby leżała na brzuchu i trzymała główkę więc nie wiem czy potrafi, było jak się przekreca na boki ale tylko za telefonem... Bawiła się też ta taka piłeczka z dziurami nie wiem jak się nazywa ale modne to teraz jest i uczy dziecko chwytania chyba ale nie jestem pewna. Ale nigdy nie było pokazane żeby leżała czy nawet miała mate, książeczek dla dzieci chyba też nie. Nie wiem może coś robią poza kamerami ale dziwne żeby tego nie pokazali skoro pokazują jak chodzą od knajpy do knajpy to mogliby coś takiego też pokazać.... 

24 minuty temu, Dudu awła napisał:

Smutne, ciekawe co bedzie dalej i kto Szarlotke nauczy chodzić, mowic, rozpoznawac ksztalty, kolory. Ogolem rozwoj. Oni coraz bardziej wygladaja na takich, ktorzy nie zdają sobie sprawe z opieki nad dzieckiem. Niby to podstawy, ja tam niewiele wiem o dzieciach, ale oni bezmyślnością biją wszystko, więc zobaczymy 🙂

Też dzieci chyba sie rozwijaja w roznym tempie ale na pewno  rodziece i nauka tez jest wazna i pomaga.

Dziwne ze nikt sie nie interesuje, nie uswiadamia im ze cos jest nie tak. A potem sie okaze ze dziecko niepelnosprawne. A wiadomo? Wszystko mozliwe.

Przed chwilą, Lusia505 napisał:

Smutne, ciekawe co bedzie dalej i kto Szarlotke nauczy chodzić, mowic, rozpoznawac ksztalty, kolory. Ogolem rozwoj. Oni coraz bardziej wygladaja na takich, ktorzy nie zdają sobie sprawe z opieki nad dzieckiem. Niby to podstawy, ja tam niewiele wiem o dzieciach, ale oni bezmyślnością biją wszystko, więc zobaczymy 🙂

Może oni myślą że dziecko samo z siebie będzie wszystko robić? Któregoś dnia wstanie sama się ubierze i zacznie cytować pana Tadeusza następnie zrobi sobie śniadanie i pójdzie na spacer z Lilu

• Haha 3

W nastepnym vlogu szarlotta bedzie lezec na brzuchu z glowa do gory 

• Haha 1

4 minuty temu, Sklarie napisał:

W nastepnym vlogu szarlotta bedzie lezec na brzuchu z glowa do gory 

Tez prawda ze jak czegos nie pokazuja to nie znaczy ze tego nie ma, ale oni pokazuja tylko alko przy niej 😄

W wiekszosci 😄 

7 minut temu, Fiolki napisał:

Może oni myślą że dziecko samo z siebie będzie wszystko robić? Któregoś dnia wstanie sama się ubierze i zacznie cytować pana Tadeusza następnie zrobi sobie śniadanie i pójdzie na spacer z Lilu

Hahaha. Pan Tadeusz? To ta powieść Juliusza Sienkiewicza-pyta Wandzia. Nie to ta wódka - odpowiada Luka. 

No nic, to wyglada jakby dwoje dzieci miało dziecko, ale oboje są juz po 20roku zycia. 

• Thanks 1

Mnie to dziwi ze tak otwarcie pokazuja tą patologie u siebie, ale niestety nie zdaja sobie pewnie sprawy ze to sie ociera o patologie.

• Like 1

1 minutę temu, Kasia1415 napisał:

Mnie to dziwi ze tak otwarcie pokazuja tą patologie u siebie, ale niestety nie zdaja sobie pewnie sprawy ze to sie ociera o patologie.

Mnie też bo nie pokazują tego grupie znajomym a wstawiaja publicznie będąc osobami trochę w sieci rozpoznawalnymi, vogule poland czy pudełek mogą zrobić artykuł jak wychowuje się dzieci przez influenserów i pokazać to co sami wstawiają i będą problemy z opieką spoleczna bo jedno to biedne dziecko a dwa to jaki przykład dają nastolatkom.

7 minut temu, SeAslanca napisał:

Mnie też bo nie pokazują tego grupie znajomym a wstawiaja publicznie będąc osobami trochę w sieci rozpoznawalnymi, vogule poland czy pudełek mogą zrobić artykuł jak wychowuje się dzieci przez influenserów i pokazać to co sami wstawiają i będą problemy z opieką spoleczna bo jedno to biedne dziecko a dwa to jaki przykład dają nastolatkom.

Niestety ale chyba z Pudelkiem to maja wspolprace wiec zlego slowa nie napisza o nich..

• Confused 1

Luka zachwycony mamedem, luka mamed to facet A nie chłopiec w rurkach i różowej bluzie który udaje że ćwiczy na siłowni 

• Haha 1

Oni pewnie myślą że ludzie im zazdroszczą,,o dziecko daje im oglądać ksw i nie płacze!"" Nie wandziaksy nikt wam nie zazdrości bo o tej godzinie niemowle powinno spać nie gapic się w tv...nie wiem co oni chcą udowodnić 

Oni już się wprowadzili do tego mieszkania czy będą jeszcze po nich wracać i dopiero kłaść dziecko spać?

Oni pewnie myślą że ludzie im zazdroszczą,,o dziecko daje im oglądać ksw i nie płacze!"" Nie wandziaksy nikt wam nie zazdrości bo o tej godzinie niemowle powinno spać nie gapic się w tv...nie wiem co oni chcą udowodnić 

Dokładnie ! Mój mąż w ten weekend ma warte przy naszej 4mc córce i zamiast KSW śpi już od 2h z dzieckiem w pokoju, abym ja mogła zająć się sobą, zrelaksować i wyspać.... tak Wandziu, może nie mamy tysięcy na koncie, ale kasa to nie wszystko, za to czasu dla rodziny i dziecka nie kupisz, a Twój chłoptaś dalej jest dzieckiem i twoja ciąża i dziecko tego nie zmieniło ...... Współczuję . .

• Like 6
  • Thanks 2
  • Sad 1

Na tych ich INSTA STORY wszystkich osob ktore u  nich sa, wyglada to jak ladna libacja... Boze.

Jakby siedzieli przed 32 calowym tv w wynajmowanej kawalerce do remontu i pili browary to by była awantura że to patologia, że melina, że libacje.. opieka społeczna by tam dawno była.. A tak to whisky, moet i sa spotkania z przyjaciółmi.. Ot tak się brawi warszawka.. Jak to pieniądz potrafi zmienić patologie w elitę.. 

A wiecie co jest najbardziej przerażające, że jeśli oni sami od sieci wrzucają swoje libacje to do tam się dzieje po odłożeniu telefonu / kamery... Naprawdę dziwie sie że ktoś się jeszcze tym  bliżej nie zainteresował... 

• Like 6
  • Thanks 1

33 minuty temu, Dudu awła napisał:

Ale co chcą udowodnić ?,że  dziecko ma pół roku i nawet nie pełza,  ani nie  raczkuje ? ale wie ile kosztuje piedunek zaręczynowy mamusi, kupiony u Turka i mamunia zrobiła sobie beznadziejne doczepy,  " Oj  Ela , straciłaś przyjaciela".. i tyle powiem

• Like 1
  • Thanks 1

Biedna ta Szarlotka, bajek też jej pewnie czytać nie będą, bo książki są fu i dla biedoty, ale za to mając kilka lat będzie bezbłędnie recytować kody zniżkowe do nacomi i natural mojo 🌟

• Like 2
  • Thanks 2
  • Haha 1
  • Sad 1

Mi tez szkoda tego dziecka, tym bardziej ze tam pewnie niezle klotnie sa, placz A itp. Dziwne faktycznie ze nikt sie tym nie zainteresowal ale pewnie do czasu bo to jak to wyglada , co pokazuja to sie nadaje to programu UWAGA itp 😄 😄 

Mam nadzieje gdzieś głęboko w środku ze Wandzia po prostu nie pokazuje tego jej rozwoju, ale kuzwa skoro nagrywają instastorki z alko i ksw... oj Wandzia to nie hejt, ale serio poczytaj jakieś poradniki, może pokaz na insta, ze się coś kształcisz w tym macierzyństwie... w XXI wieku nie wystarczy tylko urodzić i ładnie ubrać... 

No już bez przesady  półroczne dziecko nie raczkuje raczej. Ale powinno leżeć na macie i ćwiczyć. Nauczy się sama chodzić, bo jak uczyć? Tylko musi mieć przestrzeń do tego. Nie ciągle fotelik czy wózek. W ogóle to taki etap się zaczyna, że kończy się takie życie jak dotychczas, bo dziecko zacznie być mobilne, zaczynają się zeby, a do tego teraz czas przexiebien.

Film Na na insta jak Luka ja całuje, jakiś taki obrzydliwy. Przez te filtry czy coś mam odczucie, że podchmielony typ ja oblapia🥴

Nie ma vlogów, nie ma Wandy. Oj chyba włosy spieprzone 😀

• Like 3

Jestem przerażona co tam się u nich na ,,kwadracie'' dzieje z tym maluszkiem. Przerażona. Towarzystwo podpite, krzyczące, nabrzdękolony tatuś chuchający niemowlakowi w twarz. Oglądanie z niemowlakiem KSW na kolanach w godzinach późno wieczornych, gdzie powinno już być wykąpane, karmione mleczkiem i tulone do snu. Czepiałyśmy się knajp, to teraz w domu siedzą.

Edytowano przez Karynaaa
  • Like 9

13 minut temu, Didi0 napisał:

Nie ma vlogów, nie ma Wandy. Oj chyba włosy spieprzone 😀

Pewnie tak 😂 zamiast serio zainwestować w super fryzjera to zawsze leci na darmoszkę 😆

swoją drogą powinna ograniczyć alko i jedzenie w knajpach bo twarz zaczyna wyglądać jak księżyc w pelni. 

• Thanks 1

1 minutę temu, Karynaaa napisał:

Jestem przerażona co tam się u nich na ,,kwadracie'' dzieje z tym maluszkiem. Przerażona. Towarzystwo podpite, krzyczące, nabrzdękolony tatuś chuchający niemowlakowi w twarz. Oglądanie z niemowlakiem KSW na kolanach w godzinach późno wieczornych, gdzie powinno już być wykąpane, karmione mleczkiem i tulone do snu. Czepiałyśmy się knajp, to teraz w domu siedzą.

Mnie naprawdę dziwi, że nikt z rodziny nie przemówi im do rozsądku. Czyżby dla Agi znów liczyła się tylko para spodni, a dla Edi jej własna sława na insta? W tym wszystkim jest małe, bezbronne dziecko. Jak ma się normalnie rozwijać jak dnie spędzać w knajpach, a noce w objęciach podpitych rodziców? 

• Like 2
  • Sad 1

Oni nie mają bladego pojecia o etapach rozwoju dziecka, ze ono potrzebuje stymulacji, poświęcenia czasu przez rodziców.. oni wychodzą z założenia, ze jak nie płacze to jest fajnie i tak ma być. Zero podstawowej wiedzy, a co na to pediatra? Przeciez napewno chodzą z nią na bilanse itp. Gdzie jest rodzina ktora im cokolwiek podpowie? Tu chodzi o małe bezbronne dziecko, oni sa zachwyceni, ze ona taka grzeczna, nie placze, a jaka ma byc jak jej tatuś z mamusią i całym towarzystwem chuchają w twarz alkoholem. Eh szkoda gadac, tam liczy sie bardziej torebka za 30k niż prawidłowy rozwój dziecka. Takie priorytety ma warszawka.

• Like 2
  • Thanks 3

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.