Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
patb

Tak się bawi Warszawa z Jabłecznikiem

Polecane posty

2 minuty temu, livelily napisał:

I mam jeszcze taką wiadomość do Ciebie W, jeśli to czytasz! Jesteś mega ładną dziewczyną i nie powinnaś mieć żadnych kompleksów, mogłabyś wyglądać równie zajebiście co kiedyś, wystarczyłoby, że pofarbowałabyś włosy na cieplejszy odcień blondu i PRZEDE WSZYSTKIM zaczęła znowu robić kreski na oczach. Kreski mega Ci pasują, wyglądasz bardziej z pazurkiem, serio sztos. Bez kresek i w tym kolorze włosów jesteś po prostu mdła, nie że brzydka, tylko po prostu wszystko Ci się zlewa. I musisz nabrać pewności siebie, bo kiedyś miałaś jej dużo i samo to dodawało Ci urody, a teraz widać że przez Mukę masz kompleksy. 

Ja tam w ogole uwazam, ze W jest mega ladna naturalnie. Nawet teraz nie zauwazam tych mankamentow co jej tu na Kafe wypominac. Jak dla mnie figure ma mega spoko (tym bardziej po ciazy), ladna twarz, zeby. Nie ogladalam jej kiedys, wiec trudno mi powiedziec co i na ile miala robione, ale i tak uwazam, ze jest bardzo ladna. Szkoda, ze ma takie kompleksy. 

53 minuty temu, ariana1422 napisał:

właśnie to znalazłam fotomodeling. pl /showthread. php/5700-Kraków-fotomodelka-Sylwia-Gaczorek wpiszcie bez spacji 😂 niezłe, szukała zleceń

No proszę 😂 Mimo, że wyglądała tandetnie i te zdjęcia wyglądają jakby były robione w wiadomym celu, to jakoś tak bardziej z pazurem wyglądała. A teraz taka sierotka. I chyba ma dużo mniejsze piersi. Skoro wtedy ważyła 48 kg, to ja nie chcę wiedzieć ile teraz waży... 🙈 Jakoś teraz wygląda niezdrowo i na taką zabiedzoną.

Edytowano przez wesoła_halinka

4 godziny temu, Karynaaa napisał:

Wiecie może czy Wandzia chodziła wcześniej na jakieś lekcje śpiewu? Ćwiczyła coś z tym głosem? Jestem pozytywnie zaskoczona, że Wandzia jest w czymś dobra, tak po prostu, bez naciągania. Przyjemnie się słucha jej śpiewu, ma ładną barwę i dobry słuch.

Z tego co kojarzę to ona chodziła też na jakieś lekcje grania na pianinie lub fortepianie. Chyba w podstawowe, także ona może byc  nieźle umuzykalniona i jakiś talent ma. Niestety zrezygnowała z nudów, gdy zaczęła dorastać. Chyba przestało ją to interesować. 

2 minuty temu, wesoła_halinka napisał:

No proszę 😂 Mimo, że wyglądała tandetnie i te zdjęcia wyglądają jakby były robione w wiadomym celu, to jakoś tak bardziej z pazurem wyglądała. A teraz taka sierotka. I chyba ma dużo mniejsze piersi. Skoro wtedy ważyła 48 kg, to ja nie chcę wiedzieć ile teraz waży... 🙈 Jakoś teraz wygląda niezdrowo i na taką zabiedzoną.

Jej się chyba ostatnio nieco przytula i już nie jest taka zabiedzona, mówiła niedawno że waży grubo ponad 50 kg, chyba bliżej 60 kg nawet 😁 Ważne żeby dobrze czuła się że sama sobą, ale chyba tak nie jest bo często narzeka że musi się wziąć za siebie. 

12 minut temu, wesoła_halinka napisał:

Najlepsze było to, jak powiedziała, że jej wygląd się liczy, bo prowadzi kanał na YT i Insta. Jakoś to, jak wyglądała ostatnio temu przeczy. Aż mi się jej żal zrobiło. Serio nie widzi tego, że wychodzi z domu w brudnych, zniszczonych butach i robi jeszcze w nich zdjęcie na Insta? Może da się wyczyścić buty w aplikacji do zdjęć, skoro tak namiętnie ich używa zakłamując rzeczywistość? 😂 I te jej pseudokoki... Ona w ogóle nie pomyśli, że wcierki tak czy siak mogłaby stosować, tak samo suplementy. Tylko te dobre, a nie ze współprac, po których musi dawać filtr na twarz, a u kosmetyczki sama przyznaje, że się zapuściła jeśli chodzi o skórę.

Jeszcze odnośnie tego, co ludzie pisali na Vogule - ja się nie dziwię, że ktoś tutaj podaje sekundy, w których widać brzuch Wandzi, skoro ona tak chamsko przerabia zdjęcia. To ma duży wpływ na osoby, które ją oglądają, szczególnie matki, które potem mogą myśleć, że coś z nimi jest nie tak. Przecież nie musiała wrzucać zdjęć w stroju, skoro wyszła w nich niekorzystnie.

Jak w ostatnim filmie Muczos wspomniał o tym prawku, to też naszła mnie myśl, że może chodzić o ten wątek. Może czekają na współpracę. Ale może też być tak, że go wkurza wożenie jej. Był bardzo chamski jak chciała jechać do Ikei i jeszcze się go musiała tak prosić... Tak samo jak z kolejką górską. Muka zachowuje się bardzo arogancko wobec Wandzi na filmach, a co musi się dziać bez kamer? Powinien ją po stopach całować za szansę, którą mu dała. Gdyby się na niej nie wybił, mieszkałby teraz w wynajmowanym pokoju z kilkoma kolegami, żywiąc się ryżem. A siłownie są zamknięte.

Mimo wszystko miło było popatrzeć na zadbaną, wesołą Wandzię, która naprawdę ładnie i z fajnym akcentem śpiewała małej po angielsku.

Z tym prawkiem to akurat mogła już dawno zrobić. Ma pieniądze, czas, możliwości na zakup auta, ba! Ona miała obiecanego range rovera od mamy za zdanie prawka... Nie wiem jak można zaprzepaścić taką szanse 😬 Jeszcze zrozumiałabym jakby miała jakąś traumę, problemy ze stresem związanym z egzaminem - ale ona nawet do egzaminu nie podeszła. Tak to musi się prosić Muki za każdym razem, wg mnie akurat dobrze jej powiedział że jak chce jeździć codziennie do sklepu to będzie musiała uberem jeździć. Nikt nie chce robić za taxi, nawet jak ktoś ma mało do roboty jak Muka 😆

6 minut temu, Ggość napisał:

Jej się chyba ostatnio nieco przytula i już nie jest taka zabiedzona, mówiła niedawno że waży grubo ponad 50 kg, chyba bliżej 60 kg nawet 😁 Ważne żeby dobrze czuła się że sama sobą, ale chyba tak nie jest bo często narzeka że musi się wziąć za siebie. 

Ja jej tak nie śledzę, ale faktem jest, że się zrobiły z Wandzią obie takie nijakie. Jednak eye-liner robi swoje xD A Gaczorkowa widać ma jakieś upodobanie do robienia zdjęć w wannie. 😅 Ogólnie na swoich filmach na YT sprawia wrażenie wrednej, przemądrzałej i fałszywej. Pewnie Wandzia się jej boi, skoro tak się tłumaczyła z tego, że już do niej nie chodzi. Jakby zapomniała, że to ona jest klientką i to oni są dla niej, a nie ona dla nich. No ale tak jest, jak się wchodzi we współpracę z beznadziejnymi salonami. Ona nawet Muczosowi nie potrafi zwrócić uwagi, że jak się jest w związku to pewne rzeczy są nie w porządku z jego strony, ale to nasza Wanda, co się dziwić.

2 minuty temu, Ggość napisał:

Z tym prawkiem to akurat mogła już dawno zrobić. Ma pieniądze, czas, możliwości na zakup auta, ba! Ona miała obiecanego range rovera od mamy za zdanie prawka... Nie wiem jak można zaprzepaścić taką szanse 😬

Może dlatego Agnes dała sobie siana, bo ile można dorosłą córkę motywować.

44 minuty temu, livelily napisał:

Ej dobra zawsze czytałam ten wątek, ale nigdy się nie wypowiadałam i nic nie komentowałam, ale muszę w końcu to zmienić, bo oglądam W od kiedy w sumie pamiętam... 😅

Mam dla was taką ciekawostkę, kiedyś przez około rok mieszkałam bardzo blisko W i często jeździłyśmy tym samym autobusem do Arkadii. Jednego dnia właśnie jechała tym samym co ja i rozmawiała wtedy przez telefon z Muką i to było jeszcze przed ich rozstaniem. Pamiętam że się kłócili a ona cały czas mówiła coś w stylu dlaczego nigdy do mnie nie zadzwonisz pierwszy, dlaczego nigdy nie zapytasz co robię, co u mnie, ja się Tobą interesuje a ty w ogóle się do mnie nie odzywasz pierwszy, nie lubisz rozmawiać przez telefon, ale ja lubię i mógłbyś to czasem zrobić dla mnie. No i taka tam gadka w tym stylu, więc stwierdziłam że wam to napiszę 😅Więc myślę że to mógł być jeden z powodów ich rozstania, on po prostu chyba nie wykazywał za bardzo zainteresowana nią dopóki jeszcze nie mieszkali razem i może wg. W to ona starała się bardziej.

To jeszcze bardziej pokazuje jak youtuberzy kreują swoje życie do filmów. Nie twierdzę, że maja sie kłócić przed widzami ale Muka na vlogach na swoim kanale to w kółko wyznaje jej miłość do kamery, co kilka miesięcy ich związek się umacnia, pokazuje, że skacze nad nią, co chwila drogie prezenty a jego czyny potem wskazują na coś zupełnie innego.

19 minut temu, wesoła_halinka napisał:

Ja jej tak nie śledzę, ale faktem jest, że się zrobiły z Wandzią obie takie nijakie. Jednak eye-liner robi swoje xD A Gaczorkowa widać ma jakieś upodobanie do robienia zdjęć w wannie. 😅 Ogólnie na swoich filmach na YT sprawia wrażenie wrednej, przemądrzałej i fałszywej. Pewnie Wandzia się jej boi, skoro tak się tłumaczyła z tego, że już do niej nie chodzi. Jakby zapomniała, że to ona jest klientką i to oni są dla niej, a nie ona dla nich. No ale tak jest, jak się wchodzi we współpracę z beznadziejnymi salonami. Ona nawet Muczosowi nie potrafi zwrócić uwagi, że jak się jest w związku to pewne rzeczy są nie w porządku z jego strony, ale to nasza Wanda, co się dziwić.

Może dlatego Agnes dała sobie siana, bo ile można dorosłą córkę motywować.

Albo moze to Wandzia dała sobie siana, bo stwierdziła, że nie czuje się na siłach, by jeździć samochodem. Z dwojga złego, jeśli miałaby jeździć słabo, albo nie czuć się pewnie, to lepiej, że dała sobie spokój, niż ma robić coś na siłę. Nie wszyscy nadają się do prowadzenia samochodu 🙂 

• Like 4
  • Thanks 1

2 minuty temu, ariana1422 napisał:

To jeszcze bardziej pokazuje jak youtuberzy kreują swoje życie do filmów. Nie twierdzę, że maja sie kłócić przed widzami ale Muka na vlogach na swoim kanale to w kółko wyznaje jej miłość do kamery, co kilka miesięcy ich związek się umacnia, pokazuje, że skacze nad nią, co chwila drogie prezenty a jego czyny potem wskazują na coś zupełnie innego.

Mi jest bardzo szkoda w tym wszystkim Wandzi, ona jest taka zagubiona i samotna w tym wszystkim.. W nikim nie ma oparcia na ten moment, myślę, że ona jest naprawdę bardzo fajną osobą. Walnie czasem jakąś gafę, no ale kto nie zrobi czasem czegoś głupiego? Jest trochę materialistką, ale jej rodzice ukształtowali ją w ten sposób, bo starali się jej "wynagrodzić" ich nieobecność. Ma bardzo niskie poczucie własnej wartości, a jest naprawdę bardzo ładną, fajną, miłą w odbiorze kobietą..

• Like 1

1 minutę temu, nahoda napisał:

Albo moze to Wandzia dała sobie siana, bo stwierdziła, że nie czuje się na siłach, by jeździć samochodem. Z dwojga złego, jeśli miałaby jeździć słabo, albo nie czuć się pewnie, to lepiej, że dała sobie spokój, niż ma robić coś na siłę. Nie wszyscy nadają się do prowadzenia samochodu 🙂 

Tylko, że Wandzia ogólnie nie słynie z silnej woli. Zaczęła studia - zrezygnowała bardzo szybko. Chyba nawet nie chciało jej się podejść do sesji. Prawko olała, też nawet chyba nie podeszła do egzaminu. Nieraz obiecywała, że teraz już wraca i będą często vlogi - nie dotrzymała słowa. Miała wysłać dziewczynom rzeczy, które kupiły od niej na Vinted - nie zrobiła tego i kazała Muczosowi wziąć na siebie winę i się tłumaczyć za nią. Jak pojechali na wakacje to nawet nie odwołali diety pudełkowej... Jej podejście do życia i biznesu jest niepoważne. Kanał prowadzi od niechcenia, bo nie nadaje się do normalnej, odpowiedzialnej pracy. Na spotkanie w sprawie świeczek też jej się nie chciało jechać. Z tego co widać na jej vlogach wynika, że ona jest bardziej twarzą marki, a mama ogarnia sprawy biznesowe. Można by tak wymieniać i wymieniać...

• Like 4

4 minuty temu, nahoda napisał:

No, ale prawko można mieć , i od razu nie musisz śmigać co dzien. Zawsze się przyda. Samochody  coraz lepsze i nie trzeba wysokich lotów, aby nauczyć się jeździć. Tylko niestety prawko ciężko zdać:classic_biggrin: ale nikt jej nie każe zdać za pierwszym razem. Można próbować, aż się uda. Znam ludzi co mają prawko i nie jeżdżą, ale zawsze mogą wsiąść za kółko. Nawet po latach jak się nie jeździło można popróbować i już śmigasz. A tak cooo?? Może tylko pomarzyć. Mało ambitna dziewczyna. Nic jej się nie chce. Ja bym z nudów poszła na to prawko. Ale to ja. Andzia jest inna:classic_happy: 

4 minuty temu, nahoda napisał:

Mi jest bardzo szkoda w tym wszystkim Wandzi, ona jest taka zagubiona i samotna w tym wszystkim.. W nikim nie ma oparcia na ten moment, myślę, że ona jest naprawdę bardzo fajną osobą. Walnie czasem jakąś gafę, no ale kto nie zrobi czasem czegoś głupiego? Jest trochę materialistką, ale jej rodzice ukształtowali ją w ten sposób, bo starali się jej "wynagrodzić" ich nieobecność. Ma bardzo niskie poczucie własnej wartości, a jest naprawdę bardzo ładną, fajną, miłą w odbiorze kobietą..

Wydaje się sympatyczna to fakt ale po części jest sama sobie winna. Wszystkim jest jej szkoda bo jest samotna i Muka taki a nie inny ale ona sama do tego doprowadziła. Między nimi było słabo już kiedyś i po zerwaniu miała pełno przyjaciółek, ciągłe podróże i gdyby dała sobie więcej czasu to na pewno poznałaby jakiegoś za***** faceta. A ona nie wiedzieć czemu wróciła do Muki z którym już jej się nie układało. Na początku pewnie było super bo po takim czasie każdy by się starał przez jakiś czas ale teraz po latach widać, że znów jest między nimi nieciekawie i pewnych cech charakteru nie da się zmienić więc trzeba się rozstać albo męczyć z drugą osobą a w jej przypadku to raczej ta druga opcja bo już tak ugrzęzła w tej relacji, że chyba zrobi dla niego wszystko. Zauważcie, że od kiedy są razem to i koleżanki zniknęły. Czasem tak jest, że jesteś w związku z toksyczną osobą i przyjaciółki, rodzina chcą ci przemówić do rozsądku a ty mimo to brniesz w tym i olewasz życzliwe osoby dla takiego typa. Wtedy ludzie się odwracają.

• Thanks 1

9 minut temu, nahoda napisał:

Matka tak ją ukształtowała. Niestety tylko dobra materialne się liczą. Len i jeszcze raz len:classic_angry:

• Thanks 1

serio jestem prawie pewna, że gdyba nie wróciła do Muki to do tej pory na pewno poznałaby jakiegoś fajnego faceta. 

1 godzinę temu, Milutka napisał:

No, ale prawko można mieć , i od razu nie musisz śmigać co dzien. Zawsze się przyda. Samochody  coraz lepsze i nie trzeba wysokich lotów, aby nauczyć się jeździć. Tylko niestety prawko ciężko zdać:classic_biggrin: ale nikt jej nie każe zdać za pierwszym razem. Można próbować, aż się uda. Znam ludzi co mają prawko i nie jeżdżą, ale zawsze mogą wsiąść za kółko. Nawet po latach jak się nie jeździło można popróbować i już śmigasz. A tak cooo?? Może tylko pomarzyć. Mało ambitna dziewczyna. Nic jej się nie chce. Ja bym z nudów poszła na to prawko. Ale to ja. Andzia jest inna:classic_happy: 

Ja mam prawko ale nie jeżdżę bo boje się tych ...i wokół którzy nie potrafią jeździć więc to nie tylko kwestia kupię se super furę która sama jeździ i będzie super 😜

• Like 1

głupotą jest robienie prawka kiedy ktoś się boi albo nie czuje się na siłach. a tacy niedzielni kierowcy to największe zagrożenie na drodze 

• Like 4
  • Thanks 3

9 minut temu, soso_ napisał:

głupotą jest robienie prawka kiedy ktoś się boi albo nie czuje się na siłach. a tacy niedzielni kierowcy to największe zagrożenie na drodze 

Miałam w rodzinie taki problem jedna osoba chciała żebyśmy się dla innej osoby złożyli na prawko na urodziny bo ona miała dość wożenia dupy tej osobie a ja mówię że dla mnie to bez sensu bo jeśli ta osoba nie chce to nie zmusisz bo co z tego że pójdzie dla świętego spokoju, niektórzy ludzie nie powinni mieć prawka i tyle. A to że ktoś nie potrafi postawić granicy ze teraz jest mój czas i jak chcesz to jedz autobusem to nie moja wina...

Jeśli się nie czuje na siłach to niech nie robi tego prawka. Może się boi, może nie ma do tego drygu. Robić prawko z nastawianiem, że kiedyś się wsiądzie za kółko to głupota. Znam ludzi, którzy mają prawo jazdy, ba nawet egzamin za pierwszym razem zdali, a za kieronicą nie siedzieli od momentu egzaminu. Nie każdy się nadaje na kierowcę.

• Like 1

Ale może ona kompletnie nie czuję się na siłach, żeby to prawo jazdy robić, to znaczy, że jest mało ambitna, czy po prostu nie chce czegoś robić wbrew sobie? Bo moim zdaniem nie ma na siłę robić czegoś, czego się po prostu nie chce i koniec kropka. Ja mam prawo jazdy, bo lubię jeździć, mechanika to moja pasja, ale nie potępiam osób, które nie jeżdżą, bo nie lubią, bądź po prostu się do tego nie nadają. Nie każdy chce robić prawko, żeby jeździć "od święta" 

• Like 1

42 minuty temu, Minka55 napisał:

Jeśli się nie czuje na siłach to niech nie robi tego prawka. Może się boi, może nie ma do tego drygu. Robić prawko z nastawianiem, że kiedyś się wsiądzie za kółko to głupota. Znam ludzi, którzy mają prawo jazdy, ba nawet egzamin za pierwszym razem zdali, a za kieronicą nie siedzieli od momentu egzaminu. Nie każdy się nadaje na kierowcę.

Dokładnie, jeśli ona tego nie ,,czuje" to lepiej niech nie robi tego prawka. Bezpieczniej też dla innych użytkowników dróg.

2 godziny temu, ariana1422 napisał:

serio jestem prawie pewna, że gdyba nie wróciła do Muki to do tej pory na pewno poznałaby jakiegoś fajnego faceta. 

A co jakby ten facet nie chciał się pokazywać na yt? Sorry, ale raczej dojrzały facet nie bedzie robił szopki z zycia na filmikach na yt i cieszył się, bo jego wybranka bedzie rodziła na wizji. Ogarnięty facet potrafi inaczej zarobić na zycie. Nie oszukujmy się, ale W. Tez nie ma za wiele do zaoferowania mezczyznie, jest ladna, na pewno mogłaby znalezc kogos normalnego,ale tak jak mowie-nie sądzę, aby stateczny i miły gosciu chciał robic z siebie głupka na yt. Wandzia też musiałaby sie wziąć za siebie, zeby kogoś ciekawego wyrwać, wiec nie wspolczujmy jej już tak, bo widac dla niej ten zwiazek też jedt wygodny.

1 godzinę temu, Minka55 napisał:

Moja koleżanka zdała prawko za pierwszym razem. Wsiadła sama do auta raz i wjechała do rowu jak mijało ją auto na drugim pasie. Nigdy więcej nie wsiadła za kierownicę. 

34 minuty temu, Lusia505 napisał:

A co jakby ten facet nie chciał się pokazywać na yt? Sorry, ale raczej dojrzały facet nie bedzie robił szopki z zycia na filmikach na yt i cieszył się, bo jego wybranka bedzie rodziła na wizji. Ogarnięty facet potrafi inaczej zarobić na zycie. Nie oszukujmy się, ale W. Tez nie ma za wiele do zaoferowania mezczyznie, jest ladna, na pewno mogłaby znalezc kogos normalnego,ale tak jak mowie-nie sądzę, aby stateczny i miły gosciu chciał robic z siebie głupka na yt. Wandzia też musiałaby sie wziąć za siebie, zeby kogoś ciekawego wyrwać, wiec nie wspolczujmy jej już tak, bo widac dla niej ten zwiazek też jedt wygodny. 

Chłopak,  z którym była po rozstaniu z Muką występował w jakimś reality show typu Love Island, teraz nie pamiętam dokładnie jakim. Teraz jest tylu tych influencerów i osób chcących się wybić, ale też niekoniecznie na kimś, tylko po prostu próbujących swoich sił w różnych programach itp., że spokojnie kogoś by znalazła. Muczos naprawdę nie jest wyjątkowy w żadnym aspekcie. No może to robienie z siebie głupka z encyklopedią w restauracji jest na swój sposób "wyjątkowe" i potwierdza jego głupotę, ale nic więcej.

• Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 2

1 godzinę temu, Karynaaa napisał:

Dokładnie, jeśli ona tego nie ,,czuje" to lepiej niech nie robi tego prawka. Bezpieczniej też dla innych użytkowników dróg.

Też uważam że jeśli tego nie czuje to ok, niech nie robi, lepiej dla niej i innych ludzi. Ale nie wydaje mi się, żeby to było przyczyną. Pamiętam vlogi jak jeździła z Muka i jak chodziła na jazidy, tak się ekscytowała, cieszyła na te jazdy. Sama mówiła że lubi jeździć autem, że jej się to podoba i w ogóle nie wyglądała żeby się stresowała. Tu chodzi o to, że jest leniem, że trzeba przysiąść, trzeba się czegoś pouczyć, zdać egzaminy itd a to ją przerasta. 

• Like 1

5 minut temu, Ggość napisał:

Też uważam że jeśli tego nie czuje to ok, niech nie robi, lepiej dla niej i innych ludzi. Ale nie wydaje mi się, żeby to było przyczyną. Pamiętam vlogi jak jeździła z Muka i jak chodziła na jazidy, tak się ekscytowała, cieszyła na te jazdy. Sama mówiła że lubi jeździć autem, że jej się to podoba i w ogóle nie wyglądała żeby się stresowała. Tu chodzi o to, że jest leniem, że trzeba przysiąść, trzeba się czegoś pouczyć, zdać egzaminy itd a to ją przerasta. 

jeśli nie czuje tego tego nie ma sensu. 

Wydaje mi się, że jej ekscytacja wynikała z chwili, że coś się dzieje, mówiła, że lubi jeździć, ale może tego tak dobrze jednak nie odczuwała, nie wiadomo czy czuła się bezpiecznie. Myślę, że dla niej egzamin byłby bardzo stresujący, ten praktyczny i może dlatego odpuściła. 

Ogólnie Muka powiedzial to odnośnie jeżdżenia do sklepu, ale bądźmy szczerzy jak często ona tam będzie bywać? Raz w miesiącu? Czy moz nawet nie. Na pewno nie będzie tam codziennie. Więc raz na jakiś czas może pojechać sobie autobusem/taxa/uberem czymkolwiek, tym bardziej jak nie żal im 200zl żeby ktoś im skręcił regał to nie ma problemu z wywalaniem kasy na transport. 

3 godziny temu, Olo123 napisał:

A Lukuś z Marietta się buja 😁

i z Adą, która mówi, że nagrywają jakiś teledysk dla Latino, ciekawe, czy Muka też będzie w tym teledysku? z innymi panienkami? 

dla mnie dziwna sprawa z tym sklepem stacjonarnym, miał być na początku września... a przecież lokal już miała, nie to, że musiała coś znaleźć... może w poniedziałek będzie otwarcie i promocja zniczy? 

• Haha 1

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.